خانه » اطلاعیه های مهم » برگزاری مرحله دوم آزمون تصدی منصب قضا

برگزاری مرحله دوم آزمون تصدی منصب قضا

متن آگهی:

خبر ۳۰ آذر ۹۴ – ۴ دی ؛ برگزاری مرحله دوم آزمون تصدی منصب قضا

خبرگزاری میزان : توکلی از برگزاری مرحله دوم آزمون تصدی منصب قضا در صبح روز جمعه ۴ دی ماه ۹۴ خبر داد.
حسین توکلی،مشاور عالی سازمان سنجش در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی میزان از برگزاری مرحله دوم آزمون تصدی منصب قضا در روز جمعه ۴ دی ماه ۹۴ خبر داد و گفت: مرحله دوم آزمون تصدی منصب قضا در سال ۹۴ ، شامل آزمون تشریحی،صبح روز جمعه ۴ دی ماه ۹۴ در شهر تهران برای داوطلبان دانشگاهی و در شهر قم برای داوطلبان حوزوی برگزار می‌شود.
وی همچنین درباره فرایند برگزاری این آزمون گفت:فرایند برگزاری آزمون تشریحی تصدی منصب قضا در سال ۹۴ از ساعت ۸:۳۰ صبح آغاز می‌شود و درهای ورود به جلسه آزمون، نیم ساعت قبل از شروع برگزاری فرآیند آزمون بسته خواهد شد.
توکلی افزود: داوطلبان ضرورت دارد قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه‌های امتحانی خود حاضر باشند.
وی اظهار کرد:کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون نیز از روز سه شنبه اول دی ماه ۹۴ بر روی سایت سنجش آموزش قرار می‌گیرد، لذا متقاضیان می‌توانند با وارد نمودن اطلاعات خود شامل شماره پرونده و کد پیگیری، یا نام و نام خانوادگی ،سال تولد و شماره ملی نسبت به پرینت آن اقدام نمایند.
مشاور عالی سازمان سنجش تصریح کرد: بدیهی است هر داوطلبی برای شرکت در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس دار خود را ارائه نمایند.
وی در خاتمه گفت: در صورتی که داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت شرکت در آزمون خود مشاهده نمایند، لازم است برای اطلاع از نحوه اقدام در روز پنجشنبه ۳ دی ماه۹۴ ،صبح از ساعت ۸ تا ۱۲ و بعد از ظهر از ساعت ۱۴ الی ۱۷ با شماره تلفن ۳۶۲۷۰۰۳۶- ۰۲۶ تماس حاصل فرمایند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *