خانه » اطلاعیه های مهم » برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان

برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان

متن آگهی:

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بندرعباس، امسال ۲ هزار و ۶۸۷ مهندس، ۵۷ کاردان فنی و ۵ معمار تجربی برای شرکت در این آزمون ثبت نام کرده اند.
این آزمون همزمان با سراسر کشور سال در محل دانشگاه آزاد اسلامی  واحد بندرعباس برگزار می شود.
در این آزمون مهندسانی که ۳ سال از زمان فارغ التحصیلی آنان گذشته و کاردانانی که ۵ سال از زمان دریافت مدرک تحصلیی آن گذشته در ۷ عنوان درسی عمران، معماری، شهرسازی، مکانیک، ترافیک، برق و نقشه برداری با هم رقابت می کنند.
مفاد این آزمون مباحث بیست و دو گانه مقررات ملی ساختمان است.
مهندسان پس از پذیرفته شدن در این آزمون می توانند پروانه اشتغال به کار از اداره کل راه و شهرسازی استان دریافت کنند و به صورت رسمی وارد حرفه مهندسی شوند.
همچنین شرایط ثبت نام برای معماران تجربی هفت سال سابقه کار و حداقل سن ۲۵ سال بوده است.
برای افرادی  دارای حدنصاب ۵۰ درصد نمره پس از ارائه سوابق حرفه ای و مدارک لازم پروانه اشتغال به کار صادر می شود.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *