خانه » استخدام در استان تهران » برگزاری آزمون تغییر وضعیت استخدامی کارکنان شهرداری تهران

برگزاری آزمون تغییر وضعیت استخدامی کارکنان شهرداری تهران

متن آگهی:

خبر ۱۵ آذر ۹۵: برگزاری آزمون تغییر وضعیت استخدامی کارکنان شهرداری تهران

سید جعفر تشکری هاشمی گفت: برگزاری آزمون تغییر وضعیت استخدامی در راستای فراهم کردن زمینه تبدیل وضعیت استخدامی تعداد ۵ هزار نفر از کارکنان قراردادی تحت پوشش شرکت خدمات اداری شهر و مؤسسه هادیان شهر در سال ۱۳۹۵ با اخذ مجوزهای لازم از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به کارمند ثابت صورت می گیرد.

وی افزود: ثبات و امنیت شغلی، توانمندسازی کارکنان، ایجاد انگیزه در همکاران، تخصص و بالندگی، تفکر خلاق و نوآوری، افزایش بهره وری، تأمین رضایت شغلی کارکنان و تثبیت و تبدیل موقعیت کاری همکاران از طریق تغییر وضعیت استخدامی از موقت به ثابت قطعی و تطبیق شاغلین با پست های سازمانی، از اهداف اصلی مدیریت شهری در جهت تغییر وضعیت استخدامی پرسنل شهرداری تهران است.

معاون شهردار تهران اظهار داشت: برابر ادوار گذشته و حسب ضرورت و نیاز شهرداری تهران به تخصص و تجارب کارکنان در پست های مصوب و مشاغل حساس در حوزه های مختلف مأموریتی اعم از شهرسازی و معماری، حمل و نقل و ترافیک، فنی و عمرانی، اجتماعی و فرهنگی، مالی و اقتصادی، منابع انسانی، برنامه ریزی و توسعه شهری و خدمات شهری و محیط زیست و با توجه به اخذ مجوزهای لازم از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و تأیید شورای اداری شهرداری تهران، برگزاری آزمون در یک فضای رقابتی صورت می گیرد.

تشکری هاشمی تأکید کرد: طی سنوات گذشته نیز به صورت دوره ای هر سه سال یک بار، تغییر وضعیت استخدامی نیروهای شهرداری تهران صورت گرفته که طی آن در سال های ۸۶، ۸۹ و ۹۲ نیز تغییر وضعیت استخدامی کارکنان انجام شده است.

به گفته معاون شهردار تهران، کلیه کارکنان قراردادی تمام وقت شاغل در واحدهای ستاد و صف از جمله ادارات کل، مناطق ۲۲ گانه، واحدهای ستادی و سازمان های غیر مستقل که دارای چارت سازمانی و پست مصوب بلاتصدی با شرایط احراز باشند، می‌توانند در آزمون تغییر وضعیت استخدامی شرکت کنند.

وی اظهار داشت: نیروهای قراردادی سازمان های مستقل، شرکت های تابعه، شرکت های پیمانکاری و نیروهای حق الزحمه ای، ساعتی و پروژه ای، مشمول این دستورالعمل نبوده و مجاز به ثبت‌نام و شرکت در آزمون نمی‌باشند.

تشکری هاشمی در ادامه تصریح کرد: آزمون تغییر وضعیت استخدامی در دو نوبت و در یک فضای رقابتی سالم برگزار خواهد شد که طی آن در نوبت اول ۳ هزار نفر و در نوبت دوم ۲ هزار نفر پذیرش می شوند.

 

منبع: خبرگزاری میزان

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *