خانه » دسته‌بندی نشده » برگزاری آزمون اعزام به خارج از کشور برای ۳۸۰ معلم

برگزاری آزمون اعزام به خارج از کشور برای ۳۸۰ معلم

متن آگهی:

برگزاری آزمون اعزام به خارج از کشور برای ۳۸۰ معلم

به گزارش ایسنا، خلیل‌الله بابالو در سومین روز از سی‌وسومین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور به بیان شرح وظایف و ماموریت‌های مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش پرداخت و گفت: با مطالعه همه اسناد بالادستی به حدود ۵ ماموریت اصلی و اساسی برای این مرکز می‌رسیم.
وی افزود: رصد تحولات آموزشی در حوزه تعلیم و تربیت در دنیا و انتقال تجارب علمی آن به جهت رفع نیازهای کشور، معرفی نظام آموزش و پرورش ایران به جهان، جذب حداکثری دانش‌آموزان ایرانی در خارج از کشور، استفاده حداکثری از فرصت حضور بیش از ۴۰۰ هزار پناهنده خارجی در ایران و حضور موثر در مجامع علمی بین‌المللی موثر چون یونسکو، یونیسف کمیساریا و اکو از جمله این ماموریت‌هاست.
رییس مرکز امور بین‌الملل و خارج از کشور آموزش و پرورش با اشاره به حضور ۱۲۶ مدرسه ایرانی در ۸۰ کشور دنیا، گفت: ۲۰۰۰ پرسنل داریم و برای مدرسان و معلمان ایرانی خارج از کشور دو کارکرد وجود دارد. کارکرد نخست این است که معلمان ما به عنوان سفیران فرهنگی ایران معرف آموزش و پرورش ایران هستند و دوم آنکه باید جست‌وجو، تعامل، دریافت و انتقال تجارب ارزنده سایر کشورها را به داخل انجام دهند.
بابالو ادامه داد: ارتباط با مجامع بین‌المللی از دیگر مواردی است که باید به صورت جدی مدنظر باشد. باید در مذاکرات بین‌المللی و تصویب اسناد جهانی تاثیرگذار باشیم.
رییس مرکز امور بین‌الملل و خارج از کشور آموزش و پرورش با بیان اینکه امسال آزمون اعزام معلمان به خارج از کشور را تاکنون نداشته‌ایم، گفت: ۱۲۵۰ هزار فرهنگی از سال ۱۳۹۲ در نوبت اعزام بودند که در طول ۳ سال، ۷۰۰ نفر اعزام شدند. امسال نیز ۱۷۰ نفر را اعزام می‌کنیم که دوره آموزشی آنها از شنبه آینده شروع می‌شود. برای ۳۸۰ نفر باقیمانده نیز آزمون اعزام در سال جاری برگزار می‌کنیم.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *