خانه » دسته‌بندی نشده » ایجاد ۷۰ هزار شغل در دستور کار بسیج سازندگی است

ایجاد ۷۰ هزار شغل در دستور کار بسیج سازندگی است

متن آگهی:

خبر ۱۱ مرداد ۹۵ : ایجاد ۷۰ هزار شغل در دستور کار بسیج سازندگی است

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: ایجاد ۷۰ هزار شغل در کشور در دستور کار بسیج سازندگی است که امیدواریم با برنامه‌ریزی منسجم محقق شود.
به گزارش خبرنگار مهر، سردار نعمان غلامی یکشنبه‌شب در حاشیه جلسه اقتصاد مقاومتی در بهشهر در جمع خبرنگاران افزود: با استفاده از برنامه‌ریزی و ایجاد فرصت‌های شغلی در حوزه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی، حداقل ۴۰ هزار واحد کوچک را در کل کشور ایجاد می‌کنیم.
وی تقویت و ایجاد قطب‌های صنایع تبدیلی را ازجمله برنامه‌های مهم بسیج سازندگی اعلام کرد و گفت: برنامه‌ریزی و سیاست‌های کلی این سازمان در برنامه سال ۹۵ تقویت ایجاد قطب‌های صنایع تبدیلی است تا ضایعات محصولات تبدیلی به حداقل ممکن برسد.
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور ادامه داد: براساس بررسی‌های انجام‌شده، محصولات باغی ۳۰ درصد ضایعات دارد و مردم متضرر می‌شوند و بر همین اساس طرح لازم است که در این حوزه کارهایی صورت گیرد.
غلامی افزود: برنامه مهم ما در سال جاری این است که هر شهر قطب تولید محصولات خود شود و در هر شهر و مکان، یک محصول مخصوص آن شهرستان معرفی و برندسازی شود.
وی به یکی از محصولات شاخص شهرستان بهشهر اشاره کرد و گفت: با توجه به وجود ۱۳ هزار هکتار باغ انار وحشی و کشاورزی در شهرستان بهشهر، محصول انار به‌وفور یافت می‌شود اما بسته‌بندی و صنایع تبدیلی وجود ندارد تا با کاهش ضایعات برای آن برند سازی شود.
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور ادامه داد: با ایجاد صنایع تبدیلی، بسته‌بندی و برندها را ایجاد می‌کنیم و محصولات ما به‌جای خام فروشی با یک ارزش‌افزوده‌ای دیگر در بازار به فروش می‌رسد و در شهرستان بهشهر براساس بررسی‌های انجام‌شده، رب انار می‌تواند به‌عنوان یک کالای مهم به فروش برسد.
غلامی همچنین با اشاره به استان مازندران و ظرفیت‌های مختلف این استان، یادآور شد: از ۷۰ هزار شغل کشور، ۵ هزار شغل در مازندران ایجاد می‌شود که درمجموع برای استان مازندران ۳۳ میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد ۵ هزار شغل پیش‌بینی‌شده است.
وی گفت: امسال تلاش داریم تا در راستای ایجاد صنایع تبدیلی باهدف کاهش ضایعات و معرفی یک محصول در هر شهرستان کارکنیم و زمینه‌ای را فراهم کنیم تا در هر محله و شهر با ایجاد واحدهای کوچک و تکثیر محلی آن‌ها، شهر قطب تولید محصولات خودشان شود.

منبع : خبرگزاری مهر

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *