خانه » استخدام در استان قزوین » ایجاد ۲۰ هزار شغل جدید در استان قزوین

ایجاد ۲۰ هزار شغل جدید در استان قزوین

متن آگهی:

استاندار قزوین گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در سال جدید ۲۰ هزار شغل جدید در استان قزوین ایجاد می‌شود
فریدون همتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین اظهار داشت: با توجه به اینکه استان قزوین یکی از استان‌های صنعتی کشور است و در زمینه اشتغال باید از سایر استان‌ها از وضعیت مطلوب‌تری برخوردار باشد در همین راستا رفع مشکلات واحدهای اقتصادی از اولویت برنامه‌های استانداری قزوین است.‌
وی عنوان کرد: ۳۵۰ واحد اقتصادی استان قزوین به‌دلیل نداشتن توان پرداخت هزینه‌های تأمین اجتماعی، مالیات و هزینه‌های جانبی در شرایط بحرانی و تعطیلی قرار دارند.
همتی افزود: ایجاد شرایط رکود در واحدهای صنعتی سبب فرار مالیاتی به دلیل شرایط ناپایدار و نامتعادل شده است.
وی تصریح کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در سال جدید ۲۰ هزار شغل جدید در استان قزوین ایجاد می‌شود که تلاش می‌شود در قالب کارگاه‌های اقتصادی در راستای افزایش سطح اشتغال و افزایش سطح تولیدات داخلی باشد که زمین توسط استانداری فراهم می‌شود.
استاندار قزوین خاطرنشان کرد: پرداخت تسهیلات بانکی در استان قزوین ۱۵ درصد پایین‌تر از میانگین کشوری است در همین راستا برای افزایش دریافت تسهیلات در راستای ایجاد شغل جدید ۱۵ درصد از سود تسهیلات توسط استانداری قزوین پرداخت می‌شود.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *