خانه » اطلاعیه های مهم » اولویت جذب نیرو در آموزش و پرورش با دانشگاه فرهنگیان است

اولویت جذب نیرو در آموزش و پرورش با دانشگاه فرهنگیان است

متن آگهی:

اولویت جذب نیرو در آموزش و پرورش با دانشگاه فرهنگیان است
مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش با بیان اینکه امسال اولین گروه از دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان در مدارس حاضر می‌شوند؛ افزود: عمده‌ترین مسیر جذب نیرو برای سال تحصیلی پیش رو، این دانشگاه و هم چنین گروهی هستند که سال گذشته در آزمون استخدامی پذیرفته شده‌اند.
به گزارش «نسیم آنلاین»، محمدفاضل مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش در خصوص تامین نیروی انسانی این وزارتخانه در سال تحصیلی آینده گفت: در این راستا همایش سالانه ای در جهت فعالیت های جاری برای ورود به سال تحصیلی آینده برگزار شد و از عمده ترین مسائل مطرح شده در این برنامه تامین نیروی انسانی بود.
فاضل با بیان اینکه امسال اولین گروه از دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان در مدارس حاضر می شوند؛ افزود : عمده ترین مسیر جذب نیرو برای سال تحصیلی پیش رو، این دانشگاه و هم چنین گروهی هستند که سال گذشته در آزمون استخدامی پذیرفته شده اند.
وی ادامه داد: البته افرادی که در آزمون استخدامی سال گذشته پذیرفته شده اند باید پس از گذراندن دوره های تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان و قبول شدن در آزمون پس از اتمام دوره ، وارد مدارس شوند.
فاضل بیان کرد: در این دوره ۱۳ هزار نفر از دانشگاه فرهنگیان و قریب به پنج هزار نفر نیز از آزمون استخدامی سال گذشته به حرفه معلمی مشغول خواهند شد.
وی هم چنین در خصوص آزمون پایان دوره برای پذیرفته شدگان آزمون استخدامی گفت: افرادی که در آزمون پذیرفته شده اند آمادگی اولیه علمی را دارند و دوره های برگزارشده در دانشگاه فرهنگیان به تکمیل آموزش در خصوص  شیوه های تدریس و حضور در کلاس می پردازد و امیدوارم تمامی داوطلبان آزمون را با موفقیت بگذرانند.
مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش در خصوص تامین نیرو در بخش های مختلف نیز تصریح کرد: اولویت اصلی آموزش و پرورش ساماندهی نیروی انسانی برای کلاس های درس است البته تامین نیرو در سایر بخش ها نیز ضروری است و در صورت وجود امکانات لازم محقق می شود.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *