خانه » استخدام در استان همدان » امسال ۹۳ نفر در مرکز فوریت‌های پزشکی همدان استخدام می شوند

امسال ۹۳ نفر در مرکز فوریت‌های پزشکی همدان استخدام می شوند

متن آگهی:

امسال ۹۳ نفر در مرکز فوریت‌های پزشکی همدان استخدام می شوند
وی با اشاره به اینکه همدان جزو ۲۳ دانشگاهی است که اورژانس هوایی در آن راه‌اندازی شده است، افزود: طی دو سال اخیر ۱۲۰ مأموریت هوایی انجام شد و ۴۵ مصدوم با اورژانس هوایی به مراکز درمانی منتقل شدند که یک‎میلیارد تومان هزینه اجاره اورژانس هوایی شده است.
رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان از کسب گواهینامه بهبود کیفیت بخش پیش‌بیمارستانی همدان خبر داد و افزود: با توجه به اهمیت سلامت روانی و جسمی پرسنل اورژانس، امسال برای تمام پرسنل پرونده سلامت روانی تشکیل شده است.
وی از خرید لوازم ورزشی برای تمام پایگاه‌های اورژانس در راستای سلامت جسمی پرسنل خبر داد و بیان کرد: در هفته دولت چهار پایگاه جدید در سطح استان و شهرهای همدان دو پایگاه، ملایر و بهار هر کدام یک پایگاه به بهره‌برداری می‌رسد.
معصومی یادآور شد: چهار ساختمان جدید فوریت‌های پزشکی نیز در شهرستان‌های رزن و کبودراهنگ افتتاح خواهد شد.
وی از جذب نیرو در سال جاری در مرکز فوریت‌های پزشکی خبر داد و گفت: امسال ۹۳ نفر از طریق آزمون جذب خدمات پیش بیمارستانی خواهند شد.
رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان اضافه کرد: دسترسی مردم به خدمات پیش‌بیمارستانی منجر به کاهش مدت زمان رسیدن پزشک بر بالین بیمار می‌شود.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *