خانه » اطلاعیه های مهم » امسال ۸۰۰۰ هیات علمی جذب می‌شوند

امسال ۸۰۰۰ هیات علمی جذب می‌شوند

متن آگهی:

امسال ۸۰۰۰ هیات علمی جذب می‌شوند
رئیس هیات عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور از جذب دانشجویان خارجی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور خبر داد و گفت: هیچ ممانعتی در جذب دانشجویان خارجی در دانشگاه‌های سراسر کشور وجود ندارد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه سمنان، محمد علی کی نژاد در همایش منطقه ای هیات های اجرایی جذب اعضای هیات علمی دانشگاههای استان های سمنان ، خراسان جنوبی، گلستان و مازندران که در تالار دانش دانشگاه سمنان برگزار شد، افزود: در حال حاضر بیش از ۷۰ هزار عضو هیات علمی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور فعالیت دارند.
وی خاطرنشان کرد: در مجموع با احتساب همه دانشگاهها امسال ۸ هزار عضو هیات علمی جذب خواهد شد.
رئیس هیات علی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور با اشاره به فرایند بازنگری جذب اساتید گفت: بر این اساس مدت زمان فرایند بازنگری و بررسی صلاحیت عمومی و علمی متقاضیان کاهش می یابد.
کی‌ن‍ژاد گفت: استان سمنان، خصوصا دانشگاه سمنان توانسته در زمینه های علمی و آموزشی جایگاه مناسبی در کشور داشته باشد.
وی از کسب رتبه اول استان سمنان از نظر نسبت دانشجو به جمعیت خبر داد و گفت: دانشگاه سمنان علاوه بر پیشرفت های علمی و آموزشی به لحاظ فیزیکی هم پیشرفت بسیار خوبی نسبت به سالهای گذشته دارد که این مایه خوشحالی است .
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *