خانه » اطلاعیه های مهم » اعلام نیاز دانشگاه‌ها در فراخوان جذب تا ۳ بهمن تمدید شد

اعلام نیاز دانشگاه‌ها در فراخوان جذب تا ۳ بهمن تمدید شد

متن آگهی:

اعلام نیاز دانشگاه‌ها در فراخوان جذب تا ۳ بهمن تمدید شد
رئیس مرکز جذب وزارت علوم از تمدید ثبت اعلام نیاز دانشگاه‌ها تا سوم بهمن ماه در چهاردهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی خبر داد.
حجت الاسلام محمد رضا رضوان طلب در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: ثبت نام و بارگزاری نیاز دانشگاه‌ها در چهاردهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور مربوط به فراخوان بهمن ۱۳۹۴ از ۲۲ دی ماه ۹۴ آغاز شده و تا امروز ۲۹ دی ماه ادامه داشت.
وی افزود: با توجه به کند بودن سایت برای بارگزاری نیازهای دانشگاهی و اینکه برخی دانشگاه‌ها تماس گرفته و اعلام کردند که نتوانسته اند در مدت تعیین شده نسبت به بارگزاری نیاز دانشگاه خود اقدام کنند، ثبت اعلام نیاز دانشگاه‌ها تا سوم بهمن ماه ۹۴ تمدید شد.
رئیس مرکز جذب وزارت علوم افزود: سپس مرکز نظارت ارزیابی وزارت علوم این نیازها را با سهمیه دانشگاه‌ها تطبیق می دهد.
وی ادامه داد: متقاضیان می توانند در روزهای ۱۷ تا ۲۶ بهمن ماه ۹۴ به سایت مرکز مراجعه کرده و با توجه به نیازهای اعلام شده نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
رضوان طلب افزود: ۳ تا ۱۶ اسفند ۹۴ پالایش اولیه صورت می گیرد و از ۱۷ اسفند ۹۴ تا ۳۰ اردیبهشت ۹۵به مدت دو ماه نیم فرایند جذب در دانشگاه ها آغاز می شود.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *