خانه » استخدام در استان ایلام » اطلاعیه دانشگاه فرهنگیان در خصوص آزمون استخدامی آموزش و پرورش

اطلاعیه دانشگاه فرهنگیان در خصوص آزمون استخدامی آموزش و پرورش

متن آگهی:

خبر ۲ بهمن ۹۶: اطلاعیه دانشگاه فرهنگیان در خصوص آزمون استخدامی آموزش و پرورش

اطلاعیه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی: قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون سال ۱۳۹۶ استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان ضمن تبریک به پذیرفته شدگان آزمون سال ۱۳۹۶ استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش، به اطلاع پذیرفته شدگان محترم می رساند؛ برای آگاهی از محل آموزش خود از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۰۷  لغایت ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ به پرتال معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان مراجعه کنند.
تذکر ۱: تاریخ های فوق به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و مسئولیت ناشی از بی توجهی به مفاد اطلاعیه، به عهده پذیرفته شده است.
تذکر ۲: پذیرفته شدگان برای اطلاع از محل آموزش خود، جداً از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی و پردیس های دانشگاه فرهنگیان خودداری کنند.


خبر ۱۸ تیر ۹۶: زمان ثبت نام دوره مهارت آموزی معلمی دانشگاه فرهنگیان ایلام 

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون سال ۱۳۹۵ استخدام پیمانی آموزش و پرورش

به استناد نامه ی شماره ی ۵۰۰۰/۳۸۴۹/۳۰۰ مورخ ۱۳۹۶/۴/۱۱ سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان، کلیه پذیرفته شدگان آزمون سال ۱۳۹۵ استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان ایلام می بایست تا ساعت ۲۴ امروز(یکشنبه) مورخ ۱۳۹۶/۴/۱۸ نسبت به ثبت نام «غیر حضوری» در سامانه گلستان به نشانی اینترنتی (http://10.9.29.92) اقدام نمایند. مهارت آموزان می توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی به اطلاعیه شماره ۲ پرتال سازمان مرکزی دانشگاه به نشانی http://te.cfu.ac.ir/fa/81907 مراجعه نمایند.

علاوه بر این، ثبت نام حضوری از روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ ۱۹ و ۲۰ تیرماه ۱۳۹۶ به روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۲۰ و ۲۱ تیرماه ۱۳۹۶ منتقل شده است و در محل پردیس شهید مدرس ایلام(برادران) صورت می پذیرد. همچنین آموزش مهارت آموزان، در محل پردیس امام جعفر صادق(ع)(خواهران) خواهد بود.


اطلاعیه ۵ دی ۹۵: اعلام نتایج و نحوه مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان ایلام

به اطلاع پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۹۵ آموزش و پرورش استان می رساند زمان و مکان بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان از طریق سایت www.ilam.medu.ir متعاقبا اعلام خواهد شد.

اداره امور اداری و استخدام اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام.

جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش ایلام اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.