خانه » استخدام در استان زنجان » نحوه تشکیل پرونده داوطلبان معرفی شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان زنجان اعلام شد.

نحوه تشکیل پرونده داوطلبان معرفی شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان زنجان اعلام شد.

متن آگهی:

اطلاعیه ۴ اسفند ۹۵: نحوه تشکیل پرونده داوطلبان معرفی شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان زنجان اعلام شد.

اطلاعیه مهم اداره اموراداری و استخدامی استان:

نحوه تشکیل پرونده داوطلبان معرفی شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال۹۵ سهمیه استان زنجان

به اطلاع معرفی شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۵ آموزش و پرورش می رساند ،جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات با در داشتن مدارک مندرج در متن خبر به اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان مراجعه فرمایید.

به اطلاع معرفی شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۵ آموزش و پرورش می رساند جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات با در داشتن مدارک به اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان مراجعه فرمایید.

مدارک لازم :

 • چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده درسال جاری
 • اصل شناسنامه و دو برگ تصویر از تمام صفحات آن
 • اصل کارت ملی و دو برگ تصویر پشت و روی آن
 • اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و تصویر آن (برادران)
 • اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی  مجاز (برابر کد”شغل- محل انتخابی”) و یک برگ تصویر آن، افرادی که با کارشناسی ارشد در آزمون شرکت نموده اند ارائه اصل و تصویر مدرک تحصیلی دوره کارشناسی (لیسانس) الزامی می باشد.
 • اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای  معلولین و تصویر آن
 • اصل معرفی‌نامه رسمی از بنیاد شهید و جانبازان برای افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند و تصویر آن
 • اصل گواهی و سوابق  خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی از تاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است به همراه مفاصا حساب بیمه
 • مدارک مربوط به بومی بودن در کد شغل محل انتخابی مطابق اطلاعیه مندرج در زمان ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور
 • معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگان برای داوطلبان نخبه دارای حداقل مدرک کارشناسی
 • پرینت کارنامه آزمون استخدامی
 • پوشه سیم دار یک عدد

زمان مراجعه : روز پنج شنبه ۰۵/۱۲/۹۵ از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۳ ظهر
آدرس محل مراجعه : زنجان- میدان رسل- روبروی مصلی- جنب سازمان برنامه بودجه- اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان- طبقه دوم- اداره اموراداری

تذکر :

حضور داوطلب جهت تشکیل پروند و بررسی آن الزامی است. و عدم مراجعه به منزله انصراف خواهد بود.

درصورت ناقص بودن مدارک و یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام (خود اظهاری در فرم ثبت نام سازمان سنجش) جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی (مصاحبه و …) محروم خواهد شد.

 اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش زنجان


اطلاعیه ۲۹ دی ۹۵: شرایط تشکیل پرونده معرفی شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی زنجان اعلام شد

حضور داوطلب جهت تشکیل پروند و بررسی آن الزامی است.

به گزارش معاونت پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان پیرو اطلاعیه مورخه ۸/۱۰/۹۵ پیرامون بررسی مدارک و مصاحبه از پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۵ آموزش و پرورش، ضمن رعایت موارد ذکر شده در آن اطلاعیه ، مقتضی است جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات با توجه به جدول زمانبدی و با در داشتن مدارک به اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان مراجعه فرمایید.

در این گزارش جدول زمانبدی مراجعین براساس رشته شغلی بصورت زیر ارائه شده است:

ردیف مراجعه براساس رشته شغلی افراد تاریخ مراجعه زمان مراجعه توضیحات
۱ پذیرفته شدگان رشته های آموزگاری- آموزگار استثنایی –تربیت بدنی شنبه۲ /۱۱/۹۵ از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۳ عصر
۲ پذیرفته شدگان رشته شغلی دبیری معارف اسلامیو رشته امور تربیتی مدارس یک شنبه۳/۱۱/۹۵ از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۳ عصر
۳  پذیرفته شدگان رشته های دبیری ریاضی – زبان انگلیسی – علوم اجتماعی – زیست شناسی – عربی – ادبیات فارسی دوشنبه۴/۱۱/۹۵ از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۳ عصر
۴ پذیرفته شدگان رشته های هنرآموزی – استادکاری سه شنبه۵/۱۱/۹۵ از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۳ عصر

لازم به ذکر است حضور داوطلب جهت تشکیل پروند و بررسی آن الزامی است. و عدم مراجعه به منزله انصراف خواهد بود

و در صورت ناقص بودن مدارک و یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام (خود اظهاری در فرم ثبت نام سازمان سنجش) جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی (مصاحبه و …) محروم خواهد شد.

اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش زنجان

جهت مشاهده فایل ضمیمه اینجا کلیک کنید


طلاعیه ۷ دی ۹۵: اعلام نتایج و نحوه مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان زنجان

طی اطلاعیه ای ازطرف دفترمعاونت پشیبانی آموزش وپرورش استان :
نتایج و نحوه مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال۹۵ آموزش و پرورش اعلام شد

دفتر معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش استان با صدور اطلاعیه ای ،نتایج و نحوه مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال۹۵ آموزش وپرورش را اعلام نمود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان طی اطلاعیه ای ازدفتر معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش استان، نتایج و نحوه مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه تعلیم و تربیت به شرح ذیل اعلام شد:

داوطلبان محترم معرفی شده سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال۹۵ سهمیه استان زنجان،مقتضی است با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی سال ۹۵ آموزش و پرورش توسط سازمان سنجش و پیرو اطلاعیه آن پیرامون بررسی مدارک و مصاحبه از پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۵ آموزش و پرورش، ضمن رعایت موارد ذکر شده در آن اطلاعیه، جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات،با توجه به جدول زمانبدی (که متعاقبا درهمین سایت ومعاونت پشتیبانی اداره کل اعلام خواهد شد) و با در داشتن مدارک ذکر شده به اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان مراجعه فرمایید .

مدارک لازم :

۱-چهار قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده درسال جاری

۲-اصل شناسنامه و دو برگ تصویر از تمام صفحات آن

۳-اصل کارت ملی و دو برگ تصویر پشت و روی آن

۴- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و تصویر آن (برادران)

۵-اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد” شغل- محل انتخابی “) و یک برگ تصویر آن، افرادی که با کارشناسی ارشد در آزمون شرکت نموده اند ارائه اصل و تصویر مدرک تحصیلی دوره کارشناسی(لیسانس) الزامی می باشد.

۶-اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معلولین و تصویر آن

۷- اصل معرفی‌نامه رسمی از بنیاد شهید و جانبازان برای افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند و تصویر آن

۸- اصل گواهی و سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است به همراه مفاصا حساب بیمه

۹- مدارک مربوط به بومی بودن در کد شغل محل انتخابی مطابق اطلاعیه مندرج در زمان ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور

۱۰-معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگان برای داوطلبان نخبه دارای حداقل مدرک کارشناسی

۱۱- پرینت کارنامه آزمون استخدامی

۱۲- پوشه سیم دار یک عدد

تذکر:

۱-حضور داوطلب جهت تشکیل پروند و بررسی آن الزامی است. و عدم مراجعه به منزله انصراف خواهد بود.

۲-در صورت ناقص بودن مدارک و یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام (خود اظهاری در فرم ثبت نام سازمان سنجش) جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی(مصاحبه و …) محروم خواهد شد.

آدرس اداره کل : زنجان –میدان رسل (دارالقران) روبروی مصلی جنب معاونت برنامه ریزی استانداری –اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان – اداره امور اداری وتشکیلات

جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش زنجان اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *