خانه » آگهی های زیر مجموعه » اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی شهرداری های مازندران

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی شهرداری های مازندران

متن آگهی:

خبر ۶ تیر ۹۵ : اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی شهرداری های مازندران

بدینوسیله نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شهرداری های استان مازندران ( برگزار شده در تاریخ۹۴/۱۱/۲ ) پس از انجام مصاحبه تخصصی ( ویژه رشته های شغلی غیر آتش نشانی ) و تست آمادگی جسمانی ( ویژه رشته شغلی آتش نشانی ) مشخص و به شرح ذیل اعلام می گردد .
توجه :

۱- کلیه  افرادی که به نتایج اعلامی اعتراض دارند می توانند ظرف مدت حداکثر ده روز کاری از تاریخ اعلام نتایج ، درخواست خود را بصورت  کتبی تحویل نمایند تا در کمیته اجرایی آزمون مورد بررسی قرار گیرد .

بدیهی است در صورت وارد بودن اعتراض ، موضوع در نتیجه نهایی اعمال خواهد شد .

۲- قابل توجه افراد ذخیره ، چنانچه پذیرفته شده اصلی به هر دلیل از ادامه روند استخدامی منصرف و یا از طریق مبادی ذیربط ( گزینش و حراست ) صلاحیت آن مورد تأیید قرار نگیرد از افراد ذخیره (به ترتیب ) بعنوان جایگزین دعوت بعمل خواهد آمد .

۳- افراد قبولی اصلی متعاقباً جهت ادامه روند استخدامی ( گزینش و حراست ) فراخوان خواهند شد .

نکته :

به اطلاع آن دسته از افرادی که از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بعنوان سهمیه آزمون استخدامی در رشته شغلی آتش نشان معرفی گردیده و پس از تست آمادگی جسمانی بعنوان قبولی اصلی مشخص گردیدند ، می رساند ، معرفی به گزینش این افراد همزمان با سایر قبول شدگان اصلی در رشته های شغلی مختلف انجام خواهد شد

 

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *