خانه » اطلاعیه های مهم » تاریخ اعلام نتایج شرکت پتروشیمی مروارید

تاریخ اعلام نتایج شرکت پتروشیمی مروارید

متن آگهی:

۷ آبان ۹۲ – اطلاعیه آزمون استخدامی پتروشیمی مروارید سال ۹۲

قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون کتبی مورخ ۲۶ مهر ۹۲ دعوت به همکاری شرکت پتروشیمی مروارید ( سهامی خاص ) و فرزندان عزیز شاهد و جانباز بالای ۲۵%بدینوسیله اسامی افرادی که صرفأ طبق اطلاعات ثبت شده توسط شخص متقاضی در فرم ثبت نام، واجد شرایط شناخته شده اند و به میزان ۳ برابر ظرفیت نیاز در مشاغل بهره برداری و ۵ برابر نیاز در مشاغل ایمنی و آتش نشانی در آزمون کتبی پذیرفته شده اند، همراه با فرزندان عزیز شاهد و جانباز ۲۵ درصد به بالا، اعلام می گردد. لذا این افراد می بایست به منظور تحویل مدارک مورد نیاز، بشرح ذیل در تاریخ و ساعت های تعیین شده مندرج در این سایت، به نشانی : عسلویه – منطقه ویژه انرژی پارس جنوبی فاز ۲ پتروشیمی – شرکت پتروشیمی مروارید مراجعه نمایند. ضمنأ پس از بررسی مدارک دریافتی از متقاضیان در این مرحله، اسامی پذیرفته شدگان واجد شرایط، به میزان دو برابر ظرفیت نیاز برای مشاغل بهره برداری و ۴ برابر ظرفیت نیاز برای مشاغل ایمنی و آتش نشانی ( بر اساس اولویت امتیاز کسب شده در آزمون کتبی ) جهت دعوت برای مصاحبه های تخصصی و روانشناختی در
تاریخ ۲۱ آبان ۹۲ در سایت اینترنتی WWW.MorvaridPc.ir درج خواهد شد.

  • مدارک مورد نیاز :

۱- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی رسمی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته، گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد ( گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه بعنوان مدرک تحصیلی قابل قبول نخواهد بود . )
تذکر : برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم در رشته های علوم تجربی ، ریاضی فیزیک و علوم انسانی ، ارائه مدرک قبولی پیش دانشگاهی همراه با مدرک تحصیلی دیپلم متوسطه الزامی است.
۲- اصل و تصویر کلیه صفحات شناسنامه.
۳ – اصل و تصویر کارت ملی ( دو طرف کارت )
۴- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه ( دو طرف کارت ) و یا معافیت دائم کامپیوتری
۵- چهار قطعه عکس ۴×۳ جدید با ذکر نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و تاریخ تولد در پشت آن.
۶- گواهی سوابق کار قبلی بصورت تمام وقت که در آن تاریخ شروع، خاتمه و نوع کار ذکر شده باشد را پس از امضاء توسط مقام ذیصلاح و ممهور نمودن به مهر محل خدمت ( مطابق فرم شماره یک مندرج در راهنمای آگهی ) همراه با مدارک پرداخت حق بیمه مربوطه.
تذکر۱: گواهی سابقه کار همزمان با تحصیل و قبل از فراغت از تحصیل و همچنین در طول خدمت نظام وظیفه قابل قبول نخواهد بود.
تذکر۲: افرادی که برای مشاغل ایمنی و آتش نشانی دعوت شده اند، لازم است با توجه به شرایط مندرج در آگهی، حتمأ اصل گواهی معتبر رسمی مبنی بر دارا بودن حداقل سابقه کار مفید و مرتبط مورد نیاز مشاغل مزبور را به شرح ذیل همراه داشته باشند. در غیر اینصورت به مراحل بعدی راه نخواهند یافت.
حداقل سابقه مورد نیاز برای شغل مأمور آتش نشانی و اپراتور نوبتکار اتاق کنترل آتش نشانی ۲سال و برای شغل افسر ایمنی ۳ سال
۷- اصل و تصویر مدرک تحصیلی دیپلم و یا گواهی صادره از سوی اداره آموزش و پرورش شهر یا شهرستان محل اخذ دیپلم برای داوطلبان مقطع کاردانی که، مبنای بومی بودن خود را محل اخذ دیپلم اعلام نموده اند، الزامی است ( ارائه مدرک پیش دانشگاهی و دانشگاهی در این خصوص قابل قبول نمی باشد)
۸- گواهی و مدارک معتبر برای فرزندان عزیز شاهد و جانباز از بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکز استان مربوطه الزامی است.
۹- اصل و تصویر گواهینامه پایه یکم رانندگی جهت متقاضیان شغل مأمور آتش نشانی.

  • توضیح اینکه تصویر مدارک فوق الذکر در کاغذ A4 تهیه گردد .
  • تذکر مهم :

از کسانیکه فاقد حتی یک مورد از مدارک مورد نیاز بشرح فوق می باشند، تقاضا داریم از مراجعه به محل فوق الذکر، خودداری نمایند( بدیهی است در صورت مراجعه، هر گونه اصرار در پذیرش مدارک ناقص بی نتیجه خواهد بود و هیچگونه ترتیب اثری به تقاضای آنان داده نخواهد شد)

  • مشاهده اسامی :

فهرست اسامی دعوت شده گروه بهره برداری – مقطع دیپلم جهت تحویل مدارک
فهرست اسامی دعوت شده گروه بهره برداری – مقطع کاردانی جهت تحویل مدارک
فهرست اسامی دعوت شده گروه مامور آتش نشان جهت تحویل مدارک
فهرست اسامی دعوت شده اپراتور اتاق کنترل آتش نشانی جهت تحویل مدارک
فهرست اسامی دعوت شده افسر آتش نشانی جهت تحویل مدارک

۶ آبان ماه ۹۲ – به اطلاع داوطلبان محترم می رساند نتایج آزمون کتبی مورخ ۲۶ آبان ۹۲ روز سه شنبه مورخ ۷ آذر ۹۲ از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.

 

 

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *