خانه » استخدام در استان خراسان شمالی » اعلام نتایج اولیه آزمون شرکتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی

دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی

اعلام نتایج اولیه آزمون شرکتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی

متن آگهی:

نتایج اولیه (۳ برابر ظرفیت) آزمون مورخ ۹۵/۱۲/۲۶ جهت ارائه مدارک و طی مراحل استخدام به قرار زیر اعلام می گردد.

قابل توجه پذیرفته شدگان اولیه جذب نیزوهای شرکتی آزمون مورخه ۹۵/۲۶/۱۲ موسسه کارآفرینان آوا سلامت دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی؛ ضمن آرزوی موفقیت به اصلاع می رساند  داوطلبانی که اسامی آنها در لیست می باشد موظفند کپی و اصل مدارک را در تاریخ اعلام شده در فایل دوم، به آدرس مندرج در متن تحویا نمایند. بدیهی است که عدم مراجعه به معنای انصراف تلقی می گردد.

مشاهده فایل PDF لیست سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان

جدول زمانی مراجعه و لیست مدارک مورد نیاز

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *