خانه » استخدام شهرستان ها » اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه در سال ۱۳۹۶

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه در سال ۱۳۹۶

متن آگهی:

خبر ۱۸ آذر ماه ۹۷ – پیرو اطلاع قبلی مورخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۱درخصوص قبول شدگان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه در سال ،۱۳۹۶به اطلاع می رساند افرادی که پس از سیر مراحل گزینشی بکارگیری آنها از نظر گزینش بلامانع بوده

پیرو اطلاع قبلی مورخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۱درخصوص قبول شدگان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه در سال ،۱۳۹۶به اطلاع می رساند افرادی که پس از سیر مراحل گزینشی بکارگیری آنها از نظر گزینش بلامانع بوده به  ( شرح جدول پیوست، جهت انجام سایر مراحل استخدامی خود به امور اداری و اداره آموزش دادگستری کل استان همدان مراجعه نمایند. ضمناً افرادی که ملزم به سیر مطالعاتی می باشند می بایست با مراجعه به سایت دادگستری استان همدان فایل مربوطه را از اینجا دریافت و برای مصاحبه مجدد مطالعه نمایند. درخصوص سایر قبول شدگان که جهت تشکیل پرونده گزینشی مراجعه نموده اند مراحل گزینش جاری بوده و در صورت تکمیل پرونده اطلاع رسانی خواهد شد.

دانلود فایل پیوست 

دانلود کتابچه گزینش مصاحبه استخدامی قوه قضاییه


خبر ۱۸ آذر ماه ۹۷ – قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۱دادگستری کل استان خراسان شمالی

مدیریت امور اداری و استخدامی دادگستری کل خراسان شمالی  از کلیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ خواست جهت تکمیل پرونده استخدامی و اخذ تائیدیه مدرک تحصیلی و نظام وظیفه ظرف  مهلت سه روز به اموراداری دادگستری کل استان مراجعه نمایند.

روابط عمومی دادگستری کل خراسان شمالی


خبر ۱۴ آذر ۹۷: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دادگستری کل استان خراسان شمالی

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دادگستری کل استان خراسان شمالی مورخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۱

پذیرفته شده محترم آزمون استخدامی کادر اداری دادگستری کل استان خراسان شمالی مورخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۱چنانچه دارای مدرک تحصیلی از دانشگاه آزاد اسلامی هستید دانش نامه مربوطه را جهت اخذ استعلام به اموراداری دادگستری کل استان ارائه نمایید.


خبر ۲۷ آبان ۹۷: اطلاعیه دوره های آموزشی بدو خدمت کادر اداری دادگستری استان اصفهان

با توجه به اتمام مراحل مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان کادر اداری دادگستری استان اصفهان و سیر اقدامات اداری و اجرایی در جهت بکارگیری افراد پذیرفته شده، بدینوسیله جدول برنامه دوره های آموزشی توجیهی و شغلی بدو خدمت به شرح جدول ذیل اعلام می گردد.

جدول برنامه های دوره آموزشی دادگستری استان اصفهان


خبر ۱۳ آبان ماه ۹۷ – امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه از آغاز فرایند مصاحبه مجدد برای مردودین و رسیدگی به نواقص پرونده قبول شدگان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی معاونت منابع انسانی، امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه با ذکر اینکه افرادی که پس از شرکت در مصاحبه، حدنصاب لازم را جهت ادامه مراحل استخدامی کسب ننموده‌اند، فرصت مصاحبه مجدد دارند، اعلام کرد فرایند برگزاری مجدد مصاحبه تخصصی برای مردودین این مرحله آغاز شده است.

درخصوص بررسی نواقص پرونده و عدم انطباق با مدارک مورد نیاز، نتیجه بررسی به استان‌ها اعلام و بزودی افراد واجد شرایط جهت مصاحبه دعوت خواهند ‌شد. البته یکسری از نواقص مربوط به سهمیه‌ها و شرایط بومی بودن به منظور بررسی و اعلام نظر به سازمان سنجش و آموزش کشور ارجاع شده است.

لازم به ذکر است پس از حصول نتیجه، مراتب از سوی دادگستری استان‌‌ها به این افراد اعلام خواهد شد و نیاز به پیگیری  نمی‌باشد.

پذیرفته‌شدگان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق سایت معاونت منابع انسانی به نشانی www.qazahrm.ir اخبار مرتبط را پیگیری نمایند.


خبر ۲۱ مهر اه ۹۷ – قابل توجه قبول‌شدگان مرحله اول آزمون کادر اداری قوه قضاییه / اتمام مصاحبه تخصصی آزمون جذب اداری / امکان مصاحبه مجدد برای مردودین/ نواقص پرونده / فرایند معرفی به گزینش

امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه اعلام کرد؛

مصاحبه تخصصی آزمون کادر اداری قوه قضاییهsapp.ir/qazahrm در تمامی استان‌ها به پایان رسیده است و هسته‎های گزینش استان معرفی شده‌اند.

 پس از سیر مراحل گزینش و اعلام نظر هسته‌ها به این امور، فرایند تکمیل مدارک استخدامیsapp.ir/qazahrm از جمله سوء پیشینه، پزشکی قانونی، استعلام مدارک تحصیلی و … در استان‌ها آغاز می‌گردد.

پذیرفته شدگان پس از بررسی مدارک تکمیلی و با توجه به رشته‌های شغلی هر استان جهت شرکت در دوره‌های آموزشیsapp.ir/qazahrm بدو خدمت معرفی خواهند شد و شرح وظایف متناسب با رشته‌های شغلی اعلام می‌گردد.

بدیهی است برگزاری دوره‌های آموزشی با برنامه‌ریزی مرکز آموزش قوه قضاییهsapp.ir/qazahrm برگزار خواهد شد.

 امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه با ذکر اینکه افرادی که پس از شرکت در مصاحبه، حدنصاب لازم را جهت ادامه مراحل استخدامی کسب ننموده‌اند، فرصت مصاحبه مجدد دارند، اعلام کرد: امکان درخواست تجدیدنظر مصاحبه تخصصیsapp.ir/qazahrm وجود دارد و می‌توانند ظرف مدت یک هفته از تاریخ ابلاغ، درخواست تجدیدنظر خود را به مدیریت امور اداری و نیروی انسانی دادگستری استان مربوطه ارائه نمایند.

درخصوص بررسی نواقص پرونده و عدم انطباق با مدارک مورد نیاز، نواقص به استان‌ها اعلام و افراد مشمول جهت مصاحبهsapp.ir/qazahrm دعوت خواهند ‌شد و لازم به ذکر است پس از حصول نتیجه، مراتب از سوی دادگستری استان‌‌ها به این افراد اعلام خواهد شد و نیاز به پیگیری نمی‌باشد.

پذیرفته‌شدگان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق سایت معاونت منابع انسانی به نشانی www.qazahrm.ir و پیام‌رسان‌ سروش sapp.ir/qazahrm اخبار مرتبط را پیگیری نمایند.


خبر ۱ مهر ماه ۹۷ – جدول زمانی مراجعه و تحویل مدارک پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون کادر اداری دادگستری استان همدان 

جدول زمانی مراجعه و تحویل مدارک پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون کادر اداری دادگستری استان همدان به هسته گزینش در درگاه الکترونیکی دادگستری کل استان همدان اعلام شده است،که داوطلبین محترم میتوانند نسبت به دریافت فایل اسامی پذیرفته شدگان از لینک انتهای خبر اقدام نموده و ضمن دریافت و مطالعه فایل راهنما از اینجا در بازه زمانی اعلام شده با در دست داشتن مدارک مربوطه به هسته گزینش مراجعه فرمایند.

آدرس : همدان خیابان بوعلی – دادگستری کل استان همدان – طبقه سوم

اسامی پذیرفته شدگان


خبر ۲۶ شهریور ۹۷: اطلاعیه مرحله دوم مصاحبه تخصصی داوطلبان آزمون استخدامی دادگستری چهارمحال و بختیاری 

به اطلاع داوطلبان آزمون استخدامی سال ۹۶ که در مرحله دوم مصاحبه تخصصی شرکت نموده اند، می رساند از شنبه ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ (در اسرع وقت) با همراه داشتن مدارک ذیل به هسته گزینش دادگستری استان مراجعه نمایند:
اصل شناسنامه و کپی تمام صفحات(کپی ها بر روی کاغذ A۴)
اصل کارت ملی و کپی
۴ قطعه عکس ۴×۳
اصل و کپی پایان خدمت یا کارت معافیت (جهت آقایان)
اصل و کپی مدرک تحصیلی
سوابق ایثارگری
سوابق همکاری با نهادها و بسیج
گواهی کسب مقام ورزشی
– مدارک مربوط به فعالیت های فرهنگی

همه کپی ها برروی برگه A۴ باشد.

آدرس هسته گزینش دادگستری استان: شهرکرد، خیابان کاشانی، ساختمان دادگستری شهرکرد، طبقه سوم


خبر ۲۵ شهریور ۹۷:  اطلاعیه آزمون مهارت های هفتگانه ICDL- قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کادر اداری دادگستری استان فارس 
قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کادر اداری دادگستری استان فارس

با توجه به هماهنگی صورت گرفته با مرکز مدیریت صنعتی منطقه جنوب و همچنین مجتمع آموزشی دانش پارسیان جهت برگزاری دوره تایپ ده انگشتی و همچنین برگزاری آزمون مهارت های هفت گانه ICDL به اطلاع میرساند:

۱- شایسته است کلیه پذیرفته شدگان در مرحله مصاحبه علمی جهت ثبت نام در دوره آموزشی تایپ ده انگشتی از روز دوشنبه مورخ ۲۶/۶/۱۳۹۷ جهت ثبت نام و اخذ برنامه کلاسی به مرکز مدیریت صنعتی منطقه جنوب مراجعه نمایند.
۲- برنامه برگزاری آزمون مهارت های هفت گانه به شرح جدول زیر می باشد. لذا کلیه پذیرفته شدگان می بایست در تاریخ و ساعت تعیین شده با آمادگی لازم جهت آزمون های یاد شده به مجتمع آموزشی دانش پارسیان مراجعه نمایند.
*بدیهی است چنانچه پذیرفته شده ای دارای گواهینامه، در هر یک مهارت های هفت گانه ICDL که از سوی مجتمع پارسیان صادر و به تایید استانداری فارس رسیده است می باشد، می بایست تصاویر آن را در اسرع وقت جهت درج در پرونده استخدامی به این مرجع تحویل نماید


خبر 21 شهریور ۹۷: اطلاعیه ادامه مراحل استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدام کارکنان اداری دادگستری استان فارس

قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله مصاحبه علمی آزمون استخدامی کادر اداری سال ۱۳۹۶

با توجه به پذیرش شما در مرحله مصاحبه علمی، و ضرورت ادامه روند استخدامی، خواهشمند است جهت ادامه سیر مراحل استخدامی خود به شرح جدول ذیل در روزهای تعیین شده از ساعت ۸ الی ۱۳ به اداره استخدام دادگستری استان فارس مراجعه نمائید.

با توجه به اینکه صدور معرفی نامه ها و استعلامات مرتبط، زمان بر خواهد بود، لذا مقتضی است پذیرفته شدگان حتی المقدور در ابتدای وقت اداری جهت انجام امور مربوطه مراجعه نمایند.

جهت مشاهده اسامی اینجا کلیک کنید


خبر ۱۷ شهریور ماه ۹۷ – نتیجه مصاحبه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی سال ۹۶ دادگستری استان آذربایجان شرقی

 افراد مندرج در لست پیوستی با در دست داشتن کارت ملی  جهت دریافت نتیجه مصاحبه حضوری خود درروزهای یکشنبه و دو شنبه مورخ ۱۸/۶/۹۷ و  19/6/97 به اداره استخدام دادگستری استان آذربایجان شرقی ، به نشانی سربالایی ولیعصر –جنب اداره راهنمایی ورانندگی ساختمان امور اداری –طبقه سوم مراجعه فرمائید.

نکته قابل ذکر:

“با توجه به اینکه نتیجه مصاحبه مابقی نفرات به محض جمع بندی اطلاع رسانی خواهد شد فلذا تا اطلاع ثانوی از تماس تلفنی  ومراجعه حضوری جداًخودداری گردد.”

جهت مشاهده نتیجه اینجا کلیک کنید


خبر ۱۳ شهریور ۹۷: فراخوان مصاحبه مجدد آزمون استخدامی قوه قضاییه سال ۹۶

امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه اعلام کرد: افرادی که پس از شرکت در مصاحبه، حدنصاب لازم را جهت ادامه مراحل استخدامی کسب ننموده‌اند، می‌توانند ظرف مدت یک هفته از تاریخ ابلاغ، درخواست تجدیدنظر خود را به مدیریت امور اداری و نیروی انسانی دادگستری استان محل انتخابی شغل ارائه نمایند.
بدیهی است پس از بررسی درخواست‌ها، جهت انجام مصاحبه مجدد دعوت بعمل خواهد آمد.


خبر ۳ شهریور ماه ۹۷ – بررسی نواقص پرونده قبول‌شدگان مرحله اول آزمون کادر اداری قوه قضاییه مازندران

پرونده آن دسته از افرادی که دارای نواقصی بوده و به مصاحبه دعوت نشده‌اند، در مرحله بررسی از سوی اموراداری واستخدامی قوه قضاییه است.

به گزارش روابط عمومی معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته به منظور اطلاع‌رسانی به قبول‌شدگان مرحله اول آزمون کادر اداری قوه قضاییه جهت شرکت در مصاحبه علمی و تخصصی، پیامک زمان‌بندی حضور ایشان در موعد و محل مقرر ارسال شده است و پرونده آن دسته از افرادی که دارای نواقصی بوده و به مصاحبه دعوت نشده‌اند، در مرحله بررسی از سوی این امور می‌باشد.

لازم به ذکر است پس از حصول نتیجه، مراتب از سوی دادگستری استان‌ها به این افراد اعلام خواهد شد و نیاز به پیگیری نمی‌باشد.

هرگونه اطلاع رسانی در این زمینه از طریق سایت معاونت منابع انسانی به نشانی www.qazahrm.ir و کانال ارتباطی سروش sapp.ir/qazahrm صورت می‌گیرد.

 


خبر ۶ شهریور ماه ۹۷ – تاریخ و زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کادر اداری دادگستری استان آذربایجان شرقی

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


خبر ۵ شهریور ماه ۹۷ – تاریخ و زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کادر اداری دادگستری استان آذربایجان شرقی

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


خبر ۴ شهریور ۹۷: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه در استان قزوین

پذیرفته شدگان آزمون کادر اداری سال ۹۶ دادگستری استان قزوین به نکات ذیل جهت مصاحبه تخصصی توجه نمایند.
جهت شرکت در آزمون مصاحبه تخصصی به موارد ذیل توجه نمایید:
۱- از کلیه پذیرفته شدگان توسط پیام و تلفن در زمانهای مشخص شده جهت مصاحبه دعوت بعمل خواهد آمد.
۲-مدارک مور نیاز جهت شرکت در مصاحبه تخصصی :۱- مدرک شناسایی معتبر(کارت ملی)۲- گواهی نامه زبان انگلیسی(درصورت داشتن )۳- گواهی نامه دوره های کامپیوتر(درصورت داشتن ) ۴- تالیف مقالات در نشریات معتبر و چاپ کتاب در انتشارات معتبر( در صورت داشتن)
۳- مصاحبه به صورت حضوری و سوالات در حوزه علمی ،مهارتی و روانشناختی می باشد
۴- حضور در زمان تعیین شده مورد انتظار است
۵- از آوردن همراه خودداری به عمل آید


خبر ۴ شهریور ۹۷: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه در استان چهارمحال و بختیاری 

به اطلاع کلیه قبول‌شدگان مرحله اول آزمون کادر اداری دادگستری استان چهارمحال و بختیاری که مدارک استخدامی خود را تحویل داده اند می‌رساند، مصاحبه تخصصی قبول‌شدگان در زمینه‌های فردی، علمی، مهارتی، طی روز‌های آتی توسط دادگستری استان انجام می‌پذیرد. لذا درصورتی که در موارد ذیل فعالیت داشته اید مدارک مربوطه را به همراه نواقص مدارک مرحله اول در روز مصاحبه به همراه داشته باشید.


خبر ۲۹ مرداد ماه ۹۷  – مهم و فوری؛ قابل توجه قبول‌شدگان مرحله اول آزمون کادر اداری/جزییات فهرست اسامی افراد دارای نقص پرونده

 امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه اعلام کرد؛

 با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته به منظور اطلاع‌رسانی به قبول‌شدگان مرحله اول آزمون کادر اداری قوه قضاییه sapp.ir/qazahrm جهت شرکت در مصاحبه علمی و تخصصی، پیامک زمان‌بندی حضور ایشان در موعد و محل مقرر ارسال گردیده است.

پرونده آن دسته از افرادی که دارای نواقصی بوده و به مصاحبه دعوت نشده‌اند، در مرحله بررسیsapp.ir/qazahrm از سوی این امور می‌باشد.

 لازم به ذکر است پس از حصول نتیجه، مراتب از سوی دادگستری استان‌هاsapp.ir/qazahrm به این افراد اعلام خواهد شد و نیاز به پیگیری نمی‌باشد.

 هرگونه اطلاع رسانی در این زمینه از طریق سایت معاونت منابع انسانی به نشانی www.qazahrm.ir و کانال ارتباطی سروش sapp.ir/qazahrm صورت می‌گیرد.


خبر ۲۹ مرداد ماه ۹۷ – قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدام کادر اداری دادگستری استان آذربایجان شرقی

با توجه به بخشنامه شماره۵۰۰۰/ ۵۹۲۹۸/ ۹۰۰۰ مورخ ۲۲ /۵ /۱۳۹۷ رئیس محترم امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه و به استناد ماده ۱۵ دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه اجرائی و با عنایت به اصل شایسته سالاری و گزینش افراد متعهد و کارآمد، مرحله اول مصاحبه علمی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کادر اداری مورخ ۱۰/ ۹/ ۱۳۹۶ دادگستری استان آذربایجان شرقی از تاریخ شنبه ۳ شهریور ماه آغاز می گردد.

جهت مشاهده متن آگهی اینجا کلیک فرمایید


خبر ۲۷ مرداد ماه ۹۷ -مصاحبه تخصصی وعلمی پذیرفته شدگان آزمون استخدام کادر اداری دادگستری خراسان شمالی

به این وسیله به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون استخدام کادر اداری دادگستری استان خراسان شمالی مورخ ۱۰/۹/۹۶ میرساند مصاحبه تخصصی وعلمی پذیرفته شدگان از تاریخ ۲۷/۵/۹۷ لغایت ۱۵/۶/۹۷ در دونوبت صبح وعصر برگزار می گردد وتاریخ دقیق حضور پذیرفته شدگان از طریق پیامک وتماس تلفنی حداقل دوروز قبل از برگزاری مصاحبه به آنان اعلام خواهد شد.


خبر ۲۷ مرداد ۹۷:  اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه در استان چهارمحال و بختیاری 

به اطلاع کلیه قبول‌شدگان مرحله اول آزمون کادر اداری دادگستری استان چهارمحال و بختیاری که مدارک استخدامی خود را تحویل داده اند می‌رساند، مصاحبه تخصصی قبول‌شدگان در زمینه‌های فردی، علمی، مهارتی، طی روز‌های آتی (از طریق درگاه اطلاع رسانی دادگستری استان زمان و ساعات مراجعه با توجه به رشته شغلی اعلام خواهد شد) توسط دادگستری استان انجام می‌پذیرد. لذا درصورتی که در موارد ذیل فعالیت داشته اید مدارک مربوطه را به همراه نواقص مدارک مرحله اول در روز مصاحبه به همراه داشته باشید.
۱- مدارک مربوط به زبان انگلیسی
۲- سوابق پژوهشی و علمی (تالیف مقاله یا کتاب) به همراه مدارک مربوطه
۳- مهارت فناوری (مدارک مرتبط و ( ICDL
۴- مدارک مربوط برعضویت در تشکلهای دانشجوئی یا نهادهای خیریه
۵- رزومه های علمی و فرهنگی دیگر
لازم به ذکر است تاریخ و زمان مصاحبه از طریق سایت دادگستری استان اطلاع رسانی خواهد شد.


خبر ۲۵ مرداد ۹۷: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه در استان اصفهان
به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان: معاونت منابع انسانی دادگستری کل استان طی صدور اطلاعیه ای خطاب به پذیرفته شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه در سال ۹۶ اعلام کرد: مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه در سال ۹۶ در استان اصفهان از تاریخ ۹۷/۵/۲۷ لغایت ۹۷/۶/۲۵ انجام می پذیرد.
در این اطلاعیه از پذیرفته شدگان خواسته شده به نکات ذیل توجه نمایند:
زمان شرکت در مصاحبه از طریق سامانه پیامکی به افراد اعلام می گردد. لازم است متقاضیان برابر تاریخ، ساعت و مکان اعلامی در محل مصاحبه حضور بهم رسانند. عواقب حضور زودتر یا دیرتر از زمان تعیین شده بر عهده شخص خواهد بود.
با توجه به کمبود فضای فیزیکی از آوردن افراد همراه به مکان مصاحبه خودداری شود.
افرادی که مدارک آنان ناقص بوده چنانچه در روز مصاحبه نسبت به رفع نواقص اقدام ننمایند، از آنان مصاحبه بعمل نخواهد آمد.
پذیرفته شدگانی که به هر دلیل نتوانند در ساعت و تاریخ مقرر در جلسه حضور پیدا کنند لازم است دلیل عدم حضور خود را کتباً به مدیریت اداری اعلام تا در صورت صلاحدید تاریخ جایگزین اعلام گردد.
در جلسه مصاحبه توانمندی های علمی و مهارتی و ویژگیهای روانشناختی مورد بررسی و مذاکره قرار می گیرد.
به منظور احراز شرایط علمی لازم است افراد در صورت داشتن مقاله در نشریات معتبر و یا چاپ کتاب و همچنین مدرک زبان انگلیسی معتبر را در جلسه مصاحبه ارائه نمایند.


خبر ۲۵ مرداد ۹۷: اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه در استان کرمان 

به اطلاع کلیه قبول شدگان مرحله اول آزمون سال ۱۳۹۶ کادر اداری قوه قضائیه می رساند مصاحبه تخصصی قبول شدگان در زمینه های فردی ، علمی ،مهارتی و روان شناسی از تاریخ شنبه ۹۷/۵/۲۷ براساس برنامه زمانبندی انجام می شود. پذیرفته شدگان بر اساس جدول زمان بندی که از طریق پیامک وتماس تلفنی به اطلاع قبول شدگان خواهد رسید جهت انجام مصاحبه دعوت می گردند. بنا به مراتب فوق از مراجعه حضوری خارج از زمانبندی اعلام شده به امور اداری خودداری شود.
مدارک مورد نیاز:
۱٫اصل کارت ملی
۲٫اصل و تصویر شناسنامه خود وافراد تحت تکفل (کلیه صفحات)
۳٫اصل و تصویر مدرک تحصیلی( با ذکر معدل)
۴٫سوابق علمی و پژوهشی(تألیف کتاب ، مقاله، سابقه تدریس)
۵٫گواهینامه در حوزه مهارت های فناوری اطلاعات
۶٫ مدارک در زمینه تسلط به زبان انگلیسی
نکته: موارد ۴ الی ۶ الزامی نمی باشد.


خبر ۲۴ مرداد ۹۷: اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه در استان اصفهان

معاونت منابع انسانی دادگستری کل استان طی صدور اطلاعیه ای خطاب به پذیرفته شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه در سال ۹۶ اعلام کرد: مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه در سال ۹۶ در زمینه های فردی، علمی و مهارتی با حضور روانشناسان در آینده ای نزدیک در مراکز استانها آغاز خواهد شد و بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته این مصاحبه تا ۹۷/۶/۲۰ به اتمام خواهد رسید و ملاک قبولی در این مرحله کسب نمره ۱۵۰ از ۲۴۰ می باشد.

در این اطلاعیه خاطرنشان شده: متقاضیان استخدام در استان اصفهان می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی دادگستری کل استان از آخرین اخبار و اطلاعات در این زمینه مطلع شوند و از هر گونه مراجعه حضوری به مراکز ستادی استان اجتناب گردد.

منبع : دادگستری استان اصفهان


خبر ۲۴ مرداد ماه ۹۷ – قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری دادگستری استان فارس

با توجه به بخشنامه شماره۵۰۰۰/ ۵۹۲۹۸/ ۹۰۰۰ مورخ ۲۲ /۵ /۱۳۹۷ رئیس محترم امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه و به استناد ماده۱۵ دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه اجرائی و با عنایت به اصل شایسته سالاری و گزینش افراد متعهد و کارآمد، مرحله مصاحبه علمی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری مورخ ۱۰/ ۹/ ۱۳۹۶ دادگستری استان فارس از تاریخ شنبه 27  مردادماه آغاز می گردد.

کلیه پذیرفته شدگان می بایست با توجه به زمانبندی انجام شده (طبق جدول پیوست)، ضمن کسب آمادگی لازم جهت انجام مصاحبه علمی به اداره استخدام دادگستری استان فارس، به نشانی: شیراز، میدان شهدا(شهرداری)، دادگستری کل استان فارس مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه و اسامی اینجا کلیک کنید 

منبع : دادگستری استان فارس


خبر ۲۰ مرداد ۹۷: اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه

امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه اعلام کرد؛ به اطلاع کلیه قبول‌شدگان مرحله اول آزمون کادر اداری قوه قضاییه می‌رساند، مصاحبه تخصصی قبول‌شدگان در زمینه‌های فردی، علمی، مهارتی با حضور روان شناس طی روز‌های آتی توسط دادگستری استان ‌ها انجام می‌پذیرد.

این مصاحبه تا ۹۷/۰۶/۲۰ بر اساس برنامه‌ریزی دادگستری‌ها در استان‌ها بعمل خواهد آمد. لازم به ذکر است نصاب قبولی در مصاحبه کسب نمره ۱۵۰از ۲۴۰ می‌باشد و قبول‌شدگان مصاحبه متعاقباً به گزینش استان معرفی خواهند شد.

کانال اطلاع رسانی قوه قضاییه درسروش


خبر ۱۷ مرداد ۹۷:  اعلام عناوین مباحث تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدام قوه قضاییه 

شبه گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان: معاونت منابع انسانی دادگستری کل استان طی اطلاعیه ای خطاب به پذیرفته شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه در سال ۹۶ اعلام کرد: دستورالعمل مصاحبه تخصصی قبول شدگان مرحله اولیه آزمون به همراه زمان برگزاری آزمون در معاونت منابع انسانی قوه قضاییه در حال تدوین است.

مباحث آزمون مصاحبه تخصصی مرتبط با رشته تحصیلی، مهارت و دانش شغلی، فن آوری اطلاعات(ICDL) و مسایل روانشناسی می باشد.

متقاضیان استخدام در استان اصفهان می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی دادگستری کل استان از آخرین اخبار و اطلاعات در این زمینه مطلع شوند و لذا از هر گونه مراجعه حضوری به مراکز ستادی استان اجتناب گردد.


خبر ۸ مرداد ماه ۹۷ – امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه اعلام کرد ، بررسی و تطبیق مدارک اولیه داوطلبانی که با توجه به نمره مکتسبه در آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه پذیرفته شده‌اند، در جریان می‌باشد.

دستورالعمل مصاحبه تخصصی قبول‌شدگان مرحله اولیه آزمون به دادگستری کل استان‌ها ابلاغ می‌گردد و بدیهی است زمان مصاحبه تخصصی از سوی دادگستری کل استان‌ها به اطلاع قبول‌شدگان خواهد رسید.

 مباحث آزمون مصاحبه تخصصی مرتبط با رشته تحصیلی، مهارت و دانش شغلی، فن‌آوری اطلاعات (ICDL) و مسائل روانشناسی می‌باشد.

متقاضیان برای مشاهده اطلاعیه به لینک زیر مراجعه نمایند.

هرگونه اطلاع رسانی از طریق سایت معاونت منابع انسانی به نشانی www.qazahrm.ir و کانال ارتباطی سروش sapp.ir/qazahrm صورت می گیرد.

 منبع : کانال اطلاع رسانی قوه قضاییه


خبر ۳۱ اردیبهشت ۹۷: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه در سال ۱۳۹۶

رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه خبر داد؛ پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه برابر تاریخ‌های مقرر به واحد انتخابی مراجعه نمایند
رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه بیان داشت: داوطلبانی که با توجه به نمره مکتسبه در آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه پذیرفته شده‌اند، می‌بایست جهت بررسی مدارک اولیه از تاریخ ۹۷/۰۳/۰۱ لغایت ۹۷/۰۴/۰۱ با در دست داشتن مدارک مندرج به دادگستری استان انتخابی محل خدمت ( معاونت منابع انسانی) مراجعه نمایند.
مهدی ناصری دولت‌آبادی رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه اظهار کرد: معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به منظور تکمیل پرسنل اداری دستگاه قضایی اقدام به برگزاری آزمون استخدامی کارکنان اداری نمود که این آزمون در آذر ماه سال ۹۶ از طریق سازمان سنجش کشور برگزار گردید.
وی در ادامه گفت: مدارک اولیه مورد نیاز جهت ارائه به امور اداری دادگستری استان انتخابی محل خدمت: اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه، اصل و کپی کارت پایان خدمت برای آقایان، اصل و کپی مدرک تحصیلی و ارائه مدارک مستدل در صورت استفاده از سهمیه ایثارگران، شورای حل اختلاف، حافظین قرآن و معلولین می‌باشد.
ناصری دولت‌آبادی در پایان عنوان کرد: پس از بررسی و تطبیق مدارک ارائه شده با موارد اعلام شده و تایید نتایج قطعی، مراتب جهت برگزاری مصاحبه تخصصی و سپس معرفی قبول‌شدگان به هسته‎های گزینش متعاقباً اعلام خواهد شد.


 خبر ۲۷ اردیبهشت ۹۷: اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه 

اطلاعیه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه صادر شد.

اطلاعیه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه به شرح ذیل است:

ضمن تبریک خدمت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه(۱۰/۰۹/۹۶) به اطلاع می‌رساند.

با توجه به زمان و روز تعیین شده از ساعت ۹ صبح تا ۱۲:۳۰ ظهر جهت ارائه مدارک به امور اداری و استخدامی مراجعه نمایند.

از پاسخگویی به پذیرفته شدگان گرامی در غیر از روز تعیین شده معذور می‌باشیم

به همراه داشتن اسکن (مدرک تحصیلی-کارت پایان خدمت-کارت ملی-شناسنامه صفحات اول و دوم)در قالب فایل فشرده (CD) که حجم آن از ۴۰۰ کیلو بایت بیشتر نباشد.

مدارک مورد نیاز جهت ارائه

۱.اصل و تصویر شناسنامه خود و افراد تحت تکفل(کلیه صفحات)

۲.اصل و تصویر کارت ملی و کارت پایان خدمت و یا معافیت

۳.اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی

۴.ارائه گواهی خدمت در شورا حل اختلاف (مختص کسانی که از امتیاز شورای حل اختلاف استفاده نموده اند)

۵.ارائه گواهی ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران(مختص مشمولین سهیمه ۲۵ درصد و ۵ درصد ایثارگران)

۶.ارائه گواهی معلولین (مختص سهمیه ۳ درصد)

۷.ارائه مستندات مبنی بر بومی بودن

۸. شش قطعه عکس ۴*۳ پشت نویسی شده

۹.پوشه سفید رنگ و گیره


خبر ۱۶ اسفند ۹۶: اطلاعیه تکمیلی درخصوص نتایج آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه 

بدین وسیله به اطلاع می‌رساند، کلیه دواطلبان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه که به نتایج آزمون معترض هستند، می‌توانند تقاضای کتبی خود را حداکثر تا تاریخ ۹۶/۱۲/۲۴ به آدرس پستی: تهران – خیابان حافظ – روبروی دانشگاه امیرکبیر – پلاک ۴۴۵ – معاونت منابع انسانی قوه قضاییه – طبقه چهارم – دبیرخانه مرکزی – کدپستی ۱۵۹۹۶۵۳۳۱۶ از طریق پست ارسال نمایند.
لازم به ذکر است به اعتراضات حضوری و یا تلفنی پاسخ داده نخواهد شد. در ضمن به اعتراضاتی که بعد از تاریخ مذکور واصل گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
داوطلبانی که شماره پرونده یا داوطلبی خود را فراموش کردند و نمی‌توانند از نتیجه آزمون مطلع شوند با سازمان سنجش آموزش کشور تماس حاصل نمایند.
گفتنی است پس از اتمام مهلت مذکور کلیه اعتراضات جهت رسیدگی به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال خواهد شد.


خبر ۱۶ اسفند ماه ۹۶ – بدین وسیله به اطلاع می رساند کارنامه آزمون استخدام کارکنان اداری سال ۱۳۹۶ ازطریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org در دسترس داوطلبان قرار گرفته است. 

داوطلبانی  که با توجه به نمره مکتسبه در آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه پذیرفته شده اند، می بایست برای بررسی مدارک اولیه از تاریخ ۱/۳/۱۳۹۷ لغایت ۱/۴/۱۳۹۷ با در دست داشتن مدارک زیر به دادگستری استان انتخابی محل خدمت (معاونت منابع انسانی) مراجعه نمایند. قبل از تاریخ مذکور از هرگونه مراجعه خودداری شود.

مدارک مورد نیاز برای بررسی:

۱- اصل و تصویر شناسنامه خود و افراد تحت تکفل (کلیه صفحات) 

۲- اصل و تصویر کارت ملی و کارت پایان خدمت و یا معافیت

۳- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی

۴- ارائه گواهی خدمت در شورای حل اختلاف (مختص کسانی که از امتیاز شورای حل اختلاف استفاده نموده اند)

۵- ارائه گواهی ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران (مختص مشمولین سهمیه ۲۵% و ۵% ایثارگران)

۶- ارائه گواهی معلولین (مختص سهمیه ۳%)

۷- ارائه مستندات مبنی بر بومی بودن

۸- ارائه گواهی مشمولین حافظان قرآن

ضمناً داوطلبان شرکت کننده درآزمون درخصوص هرگونه سوال دررابطه با نتایج آزمون می توانند حداکثر تا۹۶/۱۲/۲۴تقاضای کتبی خودرا به حوزه معاونت منابع انسانی قوه قضائیه  ارسال واز مراجعه حضوری اکیداً خودداری فرمایند.بدیهی است به اعتراضاتی که بعد از تاریخ مذکور واصل گردد پاسخ داده نخواهد شد.

معاونت منابع انسانی قوه قضائیه     


 

خبر ۱۶ اسفند ۹۶: اطلاعیه تکمیلی درخصوص نتایج آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه

بدین وسیله به اطلاع می‌رساند،کلیه دواطلبان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه که به نتایج آزمون معترض هستند، می‌توانند تقاضای کتبی خود را حداکثر تا تاریخ ۹۶/۱۲/۲۴ به آدرس پستی: تهران – خیابان حافظ – روبروی دانشگاه امیرکبیر – پلاک ۴۴۵ – معاونت منابع انسانی قوه قضاییه – طبقه چهارم – دبیرخانه مرکزی – کدپستی ۱۵۹۹۶۵۳۳۱۶ از طریق پست ارسال نمایند.


خبر ۱۵ اسفند ماه ۹۶ – ضمن آرزوی موفقیت  برای شرکت کنندگان آزمون استخدامی کارکنان قوه قضاییه، به اطلاع می رساند نتایج اولیه این آزمون هم اکنون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته و داوطلبان می توانند کارنامه خود را مشاهده نمایند.

برای مشاهده کارنامه آزمون استخدامی کارکنان قوه قضاییه اینجا کلیک کنید


خبر ۱۵ اسفند ۹۶: اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام قوه قضائیه

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، سازمان سنجش آموزش کشور، کارنامه آزمون استخدام کارکنان اداری سال ۱۳۹۶ را تا پایان روز سه شنبه مورخ ۹۶/۱۲/۱۵ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس داوطلبان قرار خواهد داد.
بنابراعلام منابع انسانی قوه قضاییه داوطلبانی که با توجه به نمره مکتسبه در آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه پذیرفته شده­اند، می­بایست جهت بررسی مدارک اولیه از تاریخ ۰۳/۰۱/ ۹۷ لغایت ۰۴/۰۱/ ۹۷ با در دست داشتن مدارک زیر به دادگستری استان انتخابی محل خدمت (معاونت منابع انسانی) مراجعه نمایند. قبل از تاریخ مذکور از هر گونه مراجعه خودداری شود.
مدارک مورد نیاز برای بررسی:
۱. اصل و تصویر شناسنامه خود و افراد تحت تکفل (کلیه صفحات)
۲. اصل و تصویر کارت ملی و کارت پایان خدمت و یا معافیت
۳. اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی
۴. ارائه گواهی خدمت در شورای حل اختلاف (مختص کسانی که از امتیاز شورای حل اختلاف استفاده نموده اند)
۵. ارائه گواهی ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران (مختص مشمولین سهمیه ۲۵% و ۵% ایثارگران)
۶. ارائه گواهی معلولین (مختص سهمیه ۳%)
۷. ارائه مستندات مبنی بر بومی بودن
۸. ارائه گواهی مشمولین حافظان قرآن

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱ دیدگاه تاکنون.

  1. علی گفت:

    سلام بچه ها کسی کارشناس شبکه اصفهان قبول شده؟با چه نمره و چه حد نصابی؟

    [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.