خانه » اطلاعیه های مهم » اعلام نتایج اولین مرحله آزمون پذیرش مهماندار هواپیمایی کاسپین

اعلام نتایج اولین مرحله آزمون پذیرش مهماندار هواپیمایی کاسپین

متن آگهی:

خبر ۳ اردیبهشت ۹۶: اعلام نتایج اولین مرحله آزمون پذیرش مهماندار هواپیمایی کاسپین

هواپیمایی کاسپین اولین مرحله آزمون پذیرش مهماندار هواپیمایی را برگزار نمود.

بنا به گزارش روابط عمومی به نقل از مدیر آموزش : هواپیمایی کاسپین به منظور تامین کادر پروازی خود در تخصص مهماندار مبادرت به برگزاری آزمون پذیرش مهماندار نموده است

علیرضا خانجانی افزود : پس از فراخوان استخدام مهماندار در سایت و برخی جراید داخلی کشور ، تعداد قابل توجهی از علاقمندان به تخصص مهمانداری هواپیما خواستار استخدام بودند که  با هدف تعیین نفرات برتر آزمونی از داوطلبین در هواپیمایی کاسپین برگزارگردید .خانجانی گفت : نتایج آزمون در هفته های آتی اعلام خواهدگردید و افرادی که موفق به کسب رتبه قبولی شده اند وارد مراحل بعدی پذیرش خواهند شد .

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.