خانه » اطلاعیه های مهم » اعلام نتایج آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی کشور سال ۹۵

اعلام نتایج آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی کشور سال ۹۵

متن آگهی:

خبر ۲۴ شهریور ۹۵: اعلام نتایج آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی کشور سال ۹۵

نتایج آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی کشور سال ۹۵ اعلام شد.

جهت مشاهده کارنامه و اعلام نتایج آزمون اینجا کلیک کنید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱ دیدگاه تاکنون.

  1. علی احمدی گفت:

    نتایج اولین دوره آزمون مشاوران رسمی مالیاتی با بیش از دو ماه تاخیر در تاریخ پنج شنبه مورخ ۲۵ شهریور ۹۵ اعلام شد. اگرچه طبق آگهی دعوت به آزمون ملاک قبولی در آزمون کسب نمره ۶۰ مشروط بر آنکه ۳۵ نمره آن از قانون مالیات ها باشد اعلام شده بود ولی به دلیل عدم دستیابی داوطلبان به نصاب مذکور با ارفاق هیات تشخیص حد نصاب به ۵۰ مشروط بر اخذ ۳۰ نمره از مالیاتها کاهش یافت. شنیده ها حاکی است بین ۳۰ تا ۵۰ نفر قبولی از بین حدود ۲۲۰۰ نفر متقاضی اعلام شده است. البته نفر اول آزمون از استان چهارمحال و بختیاری با امتیاز بالای ۶۴ درصد (۶۴۷۵) یک استثنا بوده که کارنامه اش در فضای مجازی دست به دست می شود.

    [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *