خانه » استخدام در استان کهگیلویه و بویر احمد » اعلام نتایج آزمون استخدام کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد

اعلام نتایج آزمون استخدام کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد

متن آگهی:

خبر ۵ دی ۹۶: اعلام نتایج آزمون استخدام کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد
اسامی پذیرفته شدگان آزمون جذب نیروی شرکتی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد  اسامی ۳ برابر ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون جذب نیروی شرکتی در مراکز فرهنگی هنری استان کهگیلویه و بویراحمد به شرح ذیل اعلام می گردد.
گفتنی است  زمان و مکان مصاحبه متعاقبا به پذیرفته شدگان اعلام می گردد.

جهت دانلود فایل اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *