خانه » اطلاعیه های مهم » نتایج آزمون استخدامی این بانک متعاقباً اعلام می‌شود.

نتایج آزمون استخدامی این بانک متعاقباً اعلام می‌شود.

متن آگهی:

بانک مرکزی با انتشاراطلاعیه‌ اعلام کرد: نتایج آزمون استخدامی این بانک متعاقباً اعلام می‌شود.
به گزارش خبرنگار بازارکار، در اطلاعیه بانک مرکزی آمده است: داوطلبان گرامی، ضمن عرض پوزش بدلیل تاخیر بوجود آمده دراعلام نتایج آزمون استخدامی بانک مرکزی به اطلاع می رساند زمان اعلام نتایج متعاقباً ازطریق سایت ثبت نام(http://azmoon.cbi.ir) و همچنین ارسال پیامک به تلفن همراه داوطلب به اطلاع خواهد رسید.
لذا خواهشمند است ازتماس با هریک از واحدهای بانک به منظور پیگیری این امر جداً خودداری فرمائید.

 

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *