خانه » استخدام در استان یزد » اطلاعیه اعلام نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی استانداری یزد

اطلاعیه اعلام نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی استانداری یزد

متن آگهی:

آخرین اخبار استخدامی استانداری یزد

اطلاعیه اعلام نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی استانداری یزد

 

  • نوع خبر : اعلام نتایج استخدامی استانداری یزد

——————————————————————————————————————————-

اطلاعیه ۲۹ دی ماه ۹۱ :

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی استان در مورخ ۱۳۹۱/۳/۲۶ می رساند اسامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت در هر یک از رشته های شغلی،با لحاظ سهمیه های مربوط به معلولین و ایثارگران، از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی (۶۰ درصد کل نمره آزمون عمومی) را کسب کرده اند، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی و با اولویت افراد بومی شهرستان انجام گردیده و از روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۱/۱۰/۲۸ به دستگاههای اجرایی مربوطه اعلام گردیده است. دستگاههای اجرایی استان پس از مشخص نمودن برنامه زمانبندی مصاحبه، با پذیرفته شدگان تماس گرفته و زمان و مکان مصاحبه را به اطلاع آنان خواهند رساند.

 

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *