خانه » استخدام در استان گیلان » اعلام مکان تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام بیمارستان میلاد

اعلام مکان تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام بیمارستان میلاد

متن آگهی:

اطلاعیه ها:

اطلاعیه شماره ۳
قابل توجه داوطلبان گرامی مطابق اطلاع رسانی اولیه در دفترچه راهنمای پذیرش نیروی انسانی بیمارستان، مصاحبه شفاهی تنها یکی از مراحلی است که برای شناسائی متقاضیان و میزان کارائی و بهره وری آنان طراحی گردیده است. لذا در این مرحله به بررسی میزان توانمندی ها علمی و عملی ، روابط عمومی و سایر توانمندی های داوطلبان ( نظیر مهارت های تخصصی ،کامپیوتر ، هوش و کتاب توجیهی بیمارستان و …. ) پرداخته می شود.
زمان دقیق آزمون شفاهی ۴۸ تا ۷۲ ساعت قبل از آزمون هر گروه در صفحه اختصاصی داوطلبان درج می گردد. داوطلبان حداکثر تا ۱۵ دقیقه بعد از وقت ذکر شده باید در مکان مورد نظر حضور داشته باشند.
بعلت کثرت مراجعه کنندگان از پذیرش همراهان معذوریم. لذا از همه داوطلبان گرامی تقاضا می گردد با توجه به طول کشیدن زمان مصاحبه و سردی هوا از آوردن همراه و تجمع در پشت درب های آموزشگاه بشدت پرهیز فرمایند.
بعلت تعداد زیاد داوطلبان امکان اختصاص زمانی دیگر برای برگزاری آزمون شفاهی به هیچ وجه امکان پذیر نیست، لذا از کلیه داوطلبان گرامی تقاضا می گردد در کنترل صفحات شخصی خود و حضور به هنگام در مکان آزمون اقدامات لازم را بعمل آورند.

مدارکی که داوطلبان گرامی باید در موقع حضور به همراه داشته باشند شامل:
۱. اصل شناسنامه و کارت ملی
۲. فتوکپی تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی
۳.فتوکپی کارت پایان خدمت برای داوطلبان مذکر
۴.فتوکپی تمامی مدارک تحصیلی
۵. فتوکپی تمامی دوره های گذرانده شده
۶. فتوکپی تائیدیه خدمتی از محل های خدمتی قبلی
۷. فتوکپی آخرین حکم حقوقی محل خدمتی برای مستخدمین
۸. ۲ قطعه عکس رنگی ۳*۴ جدید
۹. ارائه رزومه علمی و کاری قبلی
۱۰. یک عدد پوشه پلاستیکی درب دار
هیئت مدیره بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد
برای دانلود کتاب توجیهی بیمارستان اینجا و برای ورود به سامانه ثبت نام اینجا را کلیک کنید.
مکان آزمون : لاهیجان – خیابان کاشف غربی- روبروی مسجد امام حسین(ع) – کوچه حائری -پلاک۳- آموزشگاه شهر سبز
نقشه آزمون بیمارستان میلاد
بزودی وب سایت جدید بیمارستان راه اندازی خواهد شد


اطلاعیه شماره ۲:
به اطلاع داوطلبان گرامی میرساند آزمون شفاهی از داوطلبان گرامی در نیمه دوم آذر ۹۵ برگزار می گردد. زمان دقیق آزمون شفاهی ۴۸ تا ۷۲ ساعت قبل از آزمون هر گروه در صفحه اختصاصی داوطلبان درج می گردد. از آنجا که بعلت تعداد زیاد داوطلبان امکان اختصاص زمانی دیگر برای برگزاری آزمون شفاهی امکان پذیر نیست، از کلیه داوطلبان گرامی تقاضا می گردد حتما روزانه تا زمان آزمون صفحات شخصی خود را کنترل فرمایند. در آزمون شفاهی مهارت های تخصصی ، عمومی ،کامپیوتر ، هوش و کتاب توجیهی بیمارستان مورد بررسی قرار خواهند گرفت. برای دانلود کتاب توجیهی بیمارستان اینجا و برای ورود به سامانه ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

اطلاعیه شماره ۱: اعلام زمان آزمون شفاهی در آذر ماه ۹۵ 

به اطلاع داوطلبان گرامی میرساند آزمون شفاهی از داوطلبان گرامی در آذر ماه ۹۵ برگزار می گردد. زمان دقیق آزمون شفاهی ۴۸ تا ۷۲ ساعت قبل از آزمون هر گروه در صفحه اختصاصی داوطلبان درج می گردد. از آنجا که بعلت تعداد زیاد داوطلبان امکان اختصاص زمانی دیگر برای برگزاری آزمون شفاهی امکان پذیر نیست، از کلیه داوطلبان گرامی تقاضا می گردد حتما روزانه تا زمان آزمون صفحات شخصی خود را کنترل فرمایند. برای ورود به سامانه اینجا کلیک کنید.

منبع: www.milad-hospital.com

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *