خانه » اطلاعیه های مهم » اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی ایران(فوریتهای پزشکی) 

اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی ایران(فوریتهای پزشکی) 

متن آگهی:

خبر ۵ خرداد ۹۷: اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی ایران (فوریتهای پزشکی) 

باتوجه به اتمام فرایند بررسی مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه مورخ ۱۳۹۶/۱۰/۰۱ به پیوست لیست اسامی پذیرفته شدگان نهائی ( اصلی / ذخیره) اعلام می گردد. ضمناً افرادی که به گزینش مراجعه نکرده اند می بایست با در دست داشتن مدارک مورد درخواست اطلاعیه شماره۲ به هسته گزینش دانشگاه مراجعه نمایند . یادآوری می گردد عدم مراجعه به گزینش به منزله لغو سایر مراحل استخدامی تلقی خواهد شد .
نکته:اسامی اعلام شده صرفا جهت اطلاع می باشد، بدیهی است در خصوص ادامه فرایند هماهنگی های لازم با پذیرفته شدگان صورت خواهد پذیرفت.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر ۱ خرداد ۹۷: اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی ایران (رشته شغل پرستار)

باتوجه به اتمام  فرایند بررسی مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه  مورخ ۱۳۹۶/۱۰/۰۱ به پیوست لیست اسامی پذیرفته شدگان نهائی ( اصلی / ذخیره) جهت اطلاع اعلام می گردد. ضمناً افرادی که به گزینش مراجعه نکرده اند  می بایست با در دست داشتن مدارک اطلاعیه شماره۲ به هسته گزینش دانشگاه مراجعه نمایند . یادآوری می گردد عدم مراجعه به گزینش به منزله لغو سایر مراحل استخدامی تلقی خواهد شد .
همچنین نتیجه نهائی رشته شغلی پرستار در بیمارستانهای امام حسین (ع) شهرستان بهارستان و فاطمه الزهرا (س) رباط کریم و امام سجاد (ع) شهریار متعاقباً اعلام خواهد شد .

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر ۱ اردیبهشت ۹۷: تمدید مهلت ارائه مدارک آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران 
به آگاهی می رساند: کلیه داوطلبین محترم آزمون استخدامی مورخ ۹۶/۱۰/۱ که تاکنون موفق به ارائه مدارک نشده اند فرصت دارند روزهای شنبه تا دوشنبه (۹۷/۰۲/۰۱ لغایت ۹۷/۰۲/۰۳) با همراه داشتن کلیه مدارک درخواست شده به ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه در مهلت مقرر به منزله انصراف خواهد بود.


خبر ۲۰ فروردین ۹۷: اعلام زمان تحویل مدارک آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی ایران

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران: شرکت کنندگان آزمون استخدامی  دی ماه ۱۳۹۶خواهشمند است جهت اطلاع از تاریخ زمانبندی و مدارک مورد نیاز به آدرس سایت  hcod.iums.ac.ir مراجعه نمایند.
ضمناً پایان مهلت تحویل مدارک تاریخ ۲۹/۰۱/۱۳۹۷ می باشد.
بدیهی است عدم مراجعه داوطلب در زمان تعیین شده در جدول یاد شده به منزله  انصراف از انجام ادامه مراحل استخدامی تلقی و طبق مقررات از سایر افراد به جایگزینی ایشان  دعوت بعمل خواهد آمد.

داوطلبین محترم می بایست طبق جدول زمانبندی منتشر شده با همراه داشتن کلیه مدارک ذیل ( ۲ سری ) به ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی ایران به نشانی تهران بزرگراه شهید همت غرب بین تقاطع شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران اداره استخدام دانشگاه  اتاق ۳۰۳ مراجعه نمایند.

 1. اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه
 2. اصل و تصویر کارت ملی
 3. اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی
 4. اصل و تصویر وضعیت طرح نیروی انسانی جهت رشته های مشمول طرح ( پایان طرح – معافیت – گواهی اشتغال به طرح  و یا گواهی انصراف از طرح حسب مورد برابر مفاد آگهی
 5. اصل و تصویر کلیه مدارک و تاییدیه ی مربوط به سهمیه استخدامی ( ایثارگری ، بومی ، معلولیت و…)
 6. چهار قطعه عکس ۴*۳ پشت نویسی شده
 7. پرینت کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش
 8. اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عممومی و یا معافیت دائم ( ویژه آقایان)
 9. اصل و تصویر گواهینامه ب (۲) یا پایه دوم ( جهت رشته شغلی فوریتهای پزشکی)
 10. اصل و تصویر اولین و آخرین قرارداد مربوط به کارکنان قراردادی
 11. اصل و تصویر گواهی اشتغال و ریز سوابق بیمه و تاییدیه برای نیروهای شرکتی در مشاغل تخصصی
 • بدیهی است عدم مراجعه داوطلب در زمان تعیین شده  به منزله  انصراف از انجام ادامه مراحل استخدامی تلقی و طبق مقررات از سایر افراد به جایگزینی ایشان  دعوت بعمل خواهد آمد

لیست اسامی و جدول زمانبندی مراجعین 


خبر ۲۶ اسفند ۹۶:  اعلام اسامی داوطلبان جهت بررسی مدارک استخدامی دانشگاه علوم پزشکی ایران

اسامی مشمولین بررسی مدارک آزمون استخدامی دی ماه ۱۳۹۶ دانشگاه (۱/۵ برابر رشته های بدون مصاحبه و سه برابر رشته های دارای مصاحبه)
با عنایت به اطلاعات خوداظهاری ثبت شده شرکت کنندگان در آزمون استخدامی دانشگاه در پرتال سازمان سنجش آموزش کشور و با در نظر گرفتن شرایط احراز عناوین شغل های مورد نیاز این دانشگاه و اعمال اولویت ها و سهمیه های قانونی مندرج در دفترچه راهنمای آزمون استخدامی ۱۳۹۶/۱۰/۱، اسامی مشمولین بررسی مدارک در رشته های بدون مصاحبه به تعداد ۱/۵ برابر و در رشته های دارای مصاحبه به تعداد ۳ برابر سهمیه اعلام شده، به شرح فایل پیوست اعلام می گردد .
الزامی است کلیه مشمولین یاد شده در روز دوشنبه مورخ ۲۰/۱/۱۳۹۷ با مراجعه به همین وب سایت ((iums.ac.ir از زمان و مکان تحویل مدارک خود آگاه شوند.
تذکر : ضروریست تا قبل از تاریخ یاد شده نسبت به تهیه کلیه مدارک و گواهی های مورد نیاز درج شده دفترچه راهنمای آزمون استخدامی اقدام نمایید.

جهت مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *