خانه » استخدام در استان آذربایجان شرقی » اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی سرباز معلم آذربایجان شرقی

اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی سرباز معلم آذربایجان شرقی

متن آگهی:

خبر ۲۹ خرداد ۹۵ : اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی سرباز معلم آذربایجان شرقی

با سلام و احترام ، پیرو اطلاعیه مورخ ۹۵/۲/۱۴ مندرج در سایت معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل ، بدین وسیله نتایج نهایی جذب معلم وظیفه سال ۱۳۹۵ به شرح فهرست پیوست اعلام و توجه داوطلبان را به موارد ذیل معطوف می دارد :

۱- تعدادی از داوطلبانی که در اطلاعیه مورخ ۹۵/۲/۱۴ در اولویت قبولی اصلی قرار گرفته بودند به علت عدم موافقت هسته گزینش استان یا انصراف داوطلب از پذیرش به عنوان معلم وظیفه ، در فهرست نهایی پذیرفته شدگان قرار ندارند و به جایگزینی آنان داوطلبان ذخیره در فهرست پذیرش نهایی درج و اسامی قبول شدگان قطعی در مورخ ۹۵/۲/۲۷ جهت صدور آماده به خدمت به تاریخ ۹۵/۴/۱ از سوی ستاد کل نیروهای مسلح ، به وزارت آموزش و پرورش ارسال شده است . شایسته است چنین داوطلبانی از مورخ ۹۵/۳/۳ به بعد با مراجعه به محل ثبت نام خود ، نسبت به ارایه رسید مدارک و دریافت اصل برگه اعزام به خدمت اقدام و در تاریخ اعزام مربوطه خویش به صورت عادی به خدمت سربازی اعزام گردند در غیر این صورت این اداره کل در قبال غیبت آنان مسئولیتی نمی پذیرد .

توجه : داوطلبانی که در مرحله امتیازی براساس اطلاعیه مورخ ۹۵/۲/۱۴ در اولویت قبول اصلی قرار گرفته اند ولی هسته گزینش استان با اشتغال سرباز معلمی آنان موافقت ننموده است ، نظر به محدودیت زمانی ارسال اسامی پذیرفته شدگان نهایی به وزارت متبوع و ستاد کل نیروهای مسلح (۹۵/۲/۲۷) ، حتی در صورت تغییر نظریه گزینش در مرحله تجدید نظر ، به عنوان معلم وظیفه قابل پذیرش نخواهند بود و بایستی در موعد قانونی به خدمت نظام وظیفه اعزام گردند و در صورت غیبت ، مسئولیت غیبت چنین داوطلبانی به عهده داوطلب خواهد بود .

۲- داوطلبان ذخیره ای که در اولویت نهایی پذیرش قرار نگرفته اند و نیز سایر داوطلبانی که در فهرست پذیرفته شدگان نهایی قرار نگرفته اند ، از مورخ ۹۵/۳/۳ به بعد با مراجعه به محل ثبت نام خود ، نسبت به ارایه رسید مدارک و دریافت اصل برگه اعزام به خدمت اقدام و در تاریخ اعزام مربوطه خویش به صورت عادی به خدمت سربازی اعزام گردند در غیر این صورت این اداره کل در قبال غیبت آنان مسئولیتی نمی پذیرد .

۳- پذیرفته شدگان نهایی منتظر برگ اعزام جدید به تاریخ اعزام ۹۵/۴/۱ خواهند بود که به نشانی محل سکونت آنان ارسال خواهد شد . چنانچه تا مورخ ۹۵/۳/۲۵ برگه آماده به خدمت جدیدکه در آن به پذیرش سرباز معلمی نیز اشاره شده است ، به نشانی محل سکونت پذیرفته شدگان نهایی واصل نگردد مراتب را جهت پیگیری از طریق شماره تلفن ۰۴۱۳۵۵۴۸۰۶۷ به کارشناسی استخدام اعلام نمایند .

توجه مهم : چنانچه مدرک تحصیلی و شماره ملی هر یک از پذیرفته شدگان نهایی اشتباه درج شده است در اسرع وقت از طریق شماره تلفن ۰۴۱۳۵۵۴۸۰۶۷ اعلام گردد .

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک کنید

لینک اطلاعیه در سایت اداره آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *