خانه » اطلاعیه های مهم » اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت سیمان قاین

اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت سیمان قاین

متن آگهی:

خبر ۱ دی ۹۵: اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت سیمان قاینشرایط و وضعیت تایید یا عدم تایید متقاضیان همکاری از طریق پیمانکار به عنوان پرسنل حفاظت فیزیکی (نگهبان وآتش نشان) پیرو آگهی دعوت به همکاری تاریخ ۹۵/۰۹/۱۵ شرکت سیمان قاین (سهامی عام) اعلام شد.

 لیست متقاضیان تایید شده واجد شرایط  به عنوان پرسنل حفاظت فیزیکی

 لیست افرادی که پذیرش آنها برای شرکت در مصاحبه و گزینش مشروط می باشد و باید تا تاریخ یکشنبه ۹۵/۱۰/۵ نسبت به ارائه کسری مدارک اقدام نمایند

لیست متقاضیانی که شرایط حضور در مصاحبه و گزینش را بر اساس آگهی پذیرش ندارند

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *