خانه » اطلاعیه های مهم » اعزام پذیرفته شدگان برنامه سرباز معلم سال جاری به مراکز آموزش نظامی

اعزام پذیرفته شدگان برنامه سرباز معلم سال جاری به مراکز آموزش نظامی

متن آگهی:

پیرو اطلاعیه شماره ۱۴-۹۵ به اطلاع می رساند؛ اعزام پذیرفته شدگان برنامه سربازمعلم سال جاری به مراکز آموزش نظامی (المهدی بابل، شهدای کرمانشاه و شهید قاضی زاده طباطبایی تبریز) در تاریخ ۹۵/۴/۱۹ انجام خواهد گرفت. لذا مشمولین جهت دریافت برگه اعزام باید در روز سه شنبه ۹۵/۴/۱۵ و یا شنبه ۹۵/۴/۱۹ به مراکز پلیس +۱۰ یا مراکز وظیفه عمومی استان مراجعه نمایند. تاریخ اعزام مندرج در برگه اعزام افراد ۹۵/۴/۱ و تاریخ مراجعه ایشان ۹۵/۴/۱۹ ذکر می گردد.
هرگونه اشکال بایستی بلافاصله از طریق اداره کل آموزش و پرورش استان به این اداره کل منعکس گردد.
اداره کل امور اداری و تشکیلات

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *