خانه » دسته‌بندی نشده » اطلاعیه ستاد مرکزی آزمون استخدامی شهرداری ها+ سامانه شکایت نتایج آزمون

اطلاعیه ستاد مرکزی آزمون استخدامی شهرداری ها+ سامانه شکایت نتایج آزمون

متن آگهی:

 اعلام نتایج آزمون شهرداری کشور سال 90

شرکت کنندگان اگر شکایتی نسبت به نتایج آزمون شهرداری دارند میتوانند شکایت خود را در لینک زیر ثبت کنند.

برای اطلاع و استخدام شهرداری اینجا را کلیک کنید

 

سامانه شکایت به نتایج ازمون شهرداری ها کلیک کنید

 

 

اطلاعیه ستاد مرکزی آزمون استخدامی شهرداری ها در زمینه پذیرفته شدگان آزمون ۲۲ دی ۹۰

ستاد مرکزی آزمون استخدامی شهرداری ها در معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در زمینه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شهرداری ها در ۱۴ استان که روز ۲۲/۱۰/۹۰ در استان ها برگزار شد، اطلاعیه ای صارد کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور،متن این اطلاعیه به این شرح است:

“به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی شهرداری های کشور که در تاریخ ۲۲/۱۰/۹۰ در ۱۴ استان اردبیل،ایلام،خراسان رضوی،خراسان جنوبی، خوزستان، زنجان،سیستان و بلوچستان، فارس،قزوین،کهکیلویه و بویراحمد،گیلان،مازندران، هرمزگان و همدان برگزار شد،می رساند پس از انجام برنامه ریزی ها لازم و زمان بندی صورت گرفته در کمیته اجرائی آزمون استان ها از سوی دفاتر امور شهری و شوراهای استانداری با شما داوطلب گرامی به منظور مراجعه به این دفاتر و تشکیل پرونده و انجام سایر مراحل استخدامی تماس گرفته خواهد شد.

ضمنا اعلام ذخیره بودن داوطلب در آزمون به منزله قبولی نمی باشد و با افراد ذخیره در آزمون در صورت رد صلاحیت داوطلبان قبول شده از سوی مراجع ذیصلاح و یا انصراف آنان تماس گرفته خواهد شد.

در خصوص داوطبانی که در رشته های شغلی شرکت نموده اند که با توجه به اعلام استانداری ها نیاز به آزمون مجدد دارد نیز به اطلاع می رساند تاریخ برگزاری این آزمون پس از اعلام سازمان سازمان سنجش آموزش کشور و از طریق این ستاد و استانداری های مربوطه اعلام خواهد شد.ضمنا این آزمون مجدد صرفا برای داوطلبانی که در آزمون دی ماه سال ۹۰ و در همان رشته شغلی شرکت نموده اند،برگزار خواهد شد.”


معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اعلام کرد : با توجه به صدور مجوز برگزاری آزمون استخدامی شهرداری ها در تعدادی از استانها از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری، مرحله سوم این آزمون در اواخر تابستان سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ،محسن کوشش تبار با بیان مطلب فوق گفت: با توجه به هماهنگی هایی که با سازمان سنجش آموزش کشور صورت گرفته است، ثبت نام این مرحله از آزمون را در دهه آخر خردادماه آغاز و با زمانبندی صورت گرفته ، پس از ماه مبارک رمضان آزمون استخدامی برگزار می شود.

وی با اشار ه به اینکه آزمون استخدامی شهرداری های کشور پس از گذشت چند سال برای نخستین بار با اخذ مجوز از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری و همکاری سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد، توضیخ داد: اولین مرحله این آزمون در مهرماه سال گذشته در چهار استان آذربایجان شرقی، خراسان شمالی، لرستان و یزد و دومین مرحله نیز در دی ماه سال ۹۰ در چهارده استان اردبیل، ایلام، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خوزستان، زنجان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، مازندران، هرمزگان و همدان برگزار شد.

معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در ادامه اعلام کرد:حضور استان های آذربایجان غربی، سمنان، کرمان، گلستان و سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری کرج در مرحله بعدی آزمون استخدامی قطعی می باشد و مجوز استانهای مرکزی، کردستان و قم نیز درحال پیگیری می باشد تا این سه استان نیز در آزمون شرکت نمایند.

کوشش تبار با تاکید بر اینکه ضروری است کمیته های اجرایی آزمون این استانها فعالیتها و جلسات خود را آغاز نمایند ،‌ افزود :در این مرحله نیز همچون مراحل پیشین نمایندگان معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور جهت هماهنگی های لازم پیش از برگزاری آزمون در استانها حضور خواهد داشت و نشستی را با اعضای کمیته اجرایی آزمون و شهرداران استان مربوطه برگزار خواهند کرد.

وی همچنین گفت: طی مرحله اول و دوم این آزمون برای۷۰۴۶ پست در ۶۲ رشته شغلی در ۵۵۳ شهرداری کشور از ۱۸ استان آزمون استخدامی برگزار شد.

کوشش تبار با بیان اینکه پیش بینی می گردد حدود ۱۶۵ شهرداری نیز در مرحله سوم آزمون استخدامی شهرداریهای کشور حضور یابند،افزود:آزمون استخدامی شهرداری ها بدون تردید یکی از بزرگترین اقداماتی بوده است که منجر به ارتقاء سطح کیفی نیروی انسانی مدیریت شهری کشور و جذب و به کارگیری نیروهای متخصص با رعایت عدالت محوری جهت پیشبرد اهداف دولت خدمت رسان انجام گرفته است.

وی با اشاره به اینکه لزوم حضور کارشناسان عمران،خدمات شهری،حقوقی و آتش نشان از جمله نیازهای اولیه هر شهر محسوب می گردد ، خاطرنشان کرد: درحال حاضر برنامه ریزی کلی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور بر این استوار است که با همکاری و هماهنگی سازمان سنجش آموزش کشور تا پایان سال تمامی  استان ها در آزمون استخدامی شرکت نمایند و نیاز به نیروی متخصص حتی در شهرداری های تازه تأسیس استانها درچارچوب ساختار ابلاغی آنان مرتفع گردد و شهر و شهرداریها از سطح تخصصی متناسب برخوردار شوند.

همایش مدیران کل دفاتر امور شهری و شوراهای استانداری ها برگزار شد.
تابش فر برگزاری آزمون استخدامی در ۱۸ استان کشور در سال ۹۰ را اقدام مهمی در زمینه تامین منابع انسانی کیفی مدیریت شهری برشمرد و تاکید کرد:با برنامه ریزی های به عمل آمده از این پس شهرداری ها تنها با برگزاری آزمون استخدامی نیروی جدید جذب می نمایند و هر گونه جذب نیرو در شهرداری ها با توجه به ضوابط پیش بینی شده باید صرفا بر اساس شرکت در این آزمون و طی مراحل قانونی انجام شود.

قائم مقام سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با بیان اینکه به منظور لحاظ شدن موضوعات مورد نظر مدیریت شهری در قانون بودجه سال ۹۱ کشور،نظرات مدیران شهری را اخذ و در نظر گرفتیم،گفت:خوشبختانه در لایحه بودجه امسال موضوعاتی که می تواند زمینه ساز اقدامات خوبی باشد، لحاظ شد که بزودی آنها را اعلام خواهیم کرد.

تابش فر در ادامه بر رعایت ضوابط شرایط احراز سمت شهردار در استان هاتاکید کرد و از برنامه ریزی ها برای انتخاب شوراهای اسلامی شهرو روستای نمونه در سال آخر فعالیت شوراها خبر داد.

وی همچنین گفت :در ساختار جدید دفاتر امور شهری و شوراهای استانداری ها برای این دفاتر معاون در نظر گرفته شده که بزودی ابلاغ می شود و اساسنامه های سازمان های تابعه شهرداری ها را سعی می کنیم در کمترین زمان در وزارت کشور تصویب و ابلاغ نمائیم.

درادامه این همایش محسن کوشش تبار معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور،پی گیری مراحل مختلف آزمون استخدامی شهرداری ها،برگزاری نخستین نمایشگاه و همایش فرصت های سرمایه گذاری در شهرداری ها،راه اندازی سامانه های مختلف در حوزه بودجه و منابع انسانی شهرداری ها و برنامه ریزی برای تهیه نظام برنامه ریزی شهری را از جمله اولویت های کاری این معاونت برشمرد.

وی ضمن تشکر از مدیران کل دفاتر امور و شوراهای استانداری های ۱۸ استانی که آزمون استخدامی شهرداری ها سال گذشته در آنها برگزار شده،از برنامه ریزی ها برای برگزاری این آزمون در سایر استان ها در سال جاری با همکاری سازمان سنجش خبر داد.

کوشش تبار افزود:مرحله سوم آزمون استخدامی شهرداری ها در اواخر تابستان امسال در استان های کرمان،آذربایجان غربی،گلستان،قم،سمنان و شهر کرج در استان البرز قطعا برگزار می شود و در حال پی گیری برای اخذ مجوز برگزاری این آزمون در استان های کردستان ،مرکزی،چهارمحال و بختیاری و دو شهر استان تهران هستیم.

وی گفت : ثبت نام این مرحله از آزمون استخدامی شهرداری ها اواخر خرداد ماه با هماهنگی سازمان سنجش آغاز می شود.

کوشش تبار همچنین به تشکیل اتاق فکرها  و کارگروه های مختلف در معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اشاره کرد وگفت:قطعا حضور و همفکری های مدیران کل و کارشناسان دفاتر امور شهری و شورهای استانداری ها که به طور مستمر با شهرداری ها در ارتباطند،می تواند در بهبود عملکرد اتاق فکرها و اخذ تصمیمات کاربردی توسط آنها تاثیر بسزائی داشته باشد.
همچنین محمد میراحمدی سرپرست دفتر تشکیلات و نیروی انسانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گزارشی از اقدامات این دفتر در سال گذشته بیان کرد و گفت:نتایج آزمون استخدامی در ۱۴ استانی که آزمون در آنها در دی ماه سال گذشته برگزار شد طبق برنامه زمان بندی از اوائل خرداد اعلام می شود.

وی همچنین با اشاره به آمادگی سایر استان ها برای برگزاری این آزمون در سال جاری گفت:سعی می کنیم با همکاری دفاتر امورشهری و شوراهای استانداری ها و سازمان سنجش آزمون در تابستان امسال برگزار شود.

وی با بیان اینکه مراحل مختلف ارتقای شغلی کارکنان شهرداری ها با توجه به اهمیت موضوع در دفتر تشکیلات و نیروی انسانی در حال پی گیری است از ثبت نام بیش از ۱۶۷ هزار نفر از کارکنان شهرداری های کشور در سامانه نظام اداری خدماتی کارکنان شهرداری ها  خبر داد.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۳ دیدگاه تاکنون.

 1. senator گفت:

  به نظر من تموم آزمونهای استخدامی کشور فقط برپایه پارتی سالاری،شهید سالاری،جانبازسالاری،معلول سالاری،برگزار میشه.وعلت عقب موندگی کشور هم در همینه.خصوصاٌ الان که بیشتر دانشگاه ها خیلی راحت فرت فرت مدرک میدن بدون بازدهی.

  [پاسخ]

 2. یا مهدی ظهورکن گفت:

  من یکی از ذخیره های آزمون شهرداری اردبیل هستم البته علت ذخیره بودنم بخاطر محیط شلوغ وپرسروصداامتهان که یکی میومد یکی می رفت ویکی داشت جیغ میزد ویکی دیگه درباره نامزدش حرف میزدوخلاصه دیونه خونه ومن نیم ساعت مونده به پایان امتهان زدم چون داشتم دیونه می شدم بیرون ,بعداز ماه ها انتظار نتایجو را زدن و ما ذخیره شدیم بعدچند روز برام پیامک زدن با تشکیل پرونده برم با هزارمصیبت پول جورکردم و رفتم اما متاسفانه با یه پاسخ غیرمنطقی گفتن تو مخابراتمون مشکل داشتیمو خیلی آسون خطای خودشونو نادیده گرفتن حتی مارو بدهکار کردن اما می تونستن با یه پیامک پوزش اشتباه خودشونو جبران وما رو بیخودی امیدوار و متضرر مالی نمی کردن می خواستم بدونم تا کی ما بایدقربانی سهل انگاری های دیگران باشیم و چه کسی یا چه کسانی پاسخگو هستن!!؟

  [پاسخ]

 3. s-z گفت:

  متاسفانه نتیجه آزمون اینجانب در استان قزوین به این شرح بوده است که مجددا شرکت نمایید و برگه آزمون با رشته مورد نظرتان یکی نبوده است.

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *