خانه » استخدام در استان زنجان » اطلاعیه جذب سرباز معلم در استان زنجان

اطلاعیه جذب سرباز معلم در استان زنجان

متن آگهی:

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌ کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: این دستگاه تعلیم و تربیت برای جذب نیروی مود نیاز خود برای همه مقاطع تحصیلی در ۲۵ رشته تحصیلی سرباز معلم جذب می کند.
یعقوبعلی عبادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بخشی از نیروهای مورد نیاز برای تدریس دانش آموزان از طریق سرباز معلمان تامین می شود که امسال سهمیه استان زنجان جذب ۲۵ نفر سرباز معلم است.
وی با بیان اینکه تعداد جذب نیروهای سرباز معلم هر سال برای تدریس در مدارس ثابت است، یادآورشد: بخشنامه و دستورالعمل جذب این نیروها به همه مناطق ۱۴ گانه این استان ابلاغ شده است.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌ کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: هم اکنون ثبت نام از نیروهای سرباز معلم در دست انجام است و علاقه مندان تا ۲۰ اردیبهشت فرصت ثبت نام دارند.
عبادی خاطرنشان کرد: افراد واجد شرایطی که رشته آنها مرتبط با رشته های تدریسی اعلامی در بخشنامه و زمان اعزام آنها شهریور امسال خواهد بود می توانند به آموزش و پرورش مناطق و نواحی مراجعه و مدارک خود را ارائه دهند.
وی تاکید کرد: افراد ثبت نام کننده پس از بررسی و داشتن شرایط لازم به عنوان آموزگار، استادکار، هنرآموز و دبیر در مدارس متوسطه اول و دوم جذب و مشغول به تدریس خواهند شد.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌ کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: جذب سرباز معلم در مدارس متوسطه اول و دوم به تناسب نیاز اعلام شده و در دوره ابتدایی نیز از همه رشته‌های تحصیلی خواهد بود.
عبادی اظهارکرد: جذب سرباز معلم در مقاطع تحصیلی فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس برای همه دوره‌های تحصیلی است.
وی افزود: رشته‌های مورد نیاز برای تدریس در مقطع ابتدایی و دوره اول متوسطه ریاضی، علوم تجربی، دینی و عربی، ادبیات فارسی، علوم اجتماعی، زبان انگلیسی، حرفه و فن و سهمیه دوره ابتدایی آموزش ابتدایی یا علوم تربیتی است.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌ کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: برای تدریس در مقطع متوسطه دوم نیز رشته‌های ریاضی، فیزیک، شیمی، ادبیات عرب، معارف اسلامی، زبان انگلیسی، زیست شناسی، ادبیات فارسی، تربیت بدنی، حسابداری، آمار، برق، کامپیوتر، الکترونیک، مکانیک، معماری، عمران، راه و ساختمان و حقوق است.
استان زنجان دارای ۱۴ منطقه آموزشی با بیش از ۱۴ هزار نیروی فرهنگی و ۱۷۵ هزارو ۷۰۰ دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی است.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *