خانه » دسته‌بندی نشده » اطلاعیه جدید از استخدام آموزش پرورش سال ۹۱

اطلاعیه جدید از استخدام آموزش پرورش سال ۹۱

متن آگهی:

آگهی استخدام شرکت خوش طعم لبن رایان

اطلاعیه جدید استخدام آموزش پرورش سال ۹۱

 • نوع آگهی : اطلاعیه استخدامی
 • تاریخ ثبت نام : مشخص نشده

——————————————————————————————————————————-

اطلاعیه ۷ آبان ماه ۹۱

تعداد معلمان ورزش باید به ۶۰ هزار نفر برسد

ویزیر آموزش و پرورش گفت : در حال حاضر در سراسر کشور حدود ۳۳ هزار معلم ورزش به کار گرفته ایم که این تعداد باید به ۶۰ هزار معلم افزایش یابد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، حمیدرضا حاجی بابایی در گفتگو با ستاد خبری چلمین دوره مسابقات قهرمانی فوتبال مدارس آسیا در پاسخ به این پرسش که ” در زمینه ورزش دانش آموزی چه اهدافی را دنبال می کنید؟” تصریح کرد : ما دو برنامه و هدف در بخش ورزش داریم. یکی بحث سلامتی و ورزش عمومی دانش آموزان است که باید برای ۱۲ میلیون دانش آموز تعریف کنیم و در حال حاضر برای ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار دانش آموز ابتدایی تعریف ورزش را انجام داده ایم.

وی تصریح کرد : باید با دانش آموزان از مقاطع ابتدایی در بحث ورزش به صورت علمی کار کنیم. در حال حاضر در سراسر کشور حدود ۳۳ هزار معلم  ورزش به کار گرفته ایم  که این تعداد باید به ۶۰ هزار معلم افزایش یابد.

حاجی بابایی در پایان گفت : باید به سمتی حرکت کنیم تا تمام معلمان ورزش در کشور دارای مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس تربیت بدنی باشند و این کار را از طریق دانشگاه ویژه فرهنگیان انجام می دهیم که اولویت بندی در اینباره هم با مقطع ابتدایی است.

 

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید.

اطلاعیه ۶ آبان ماه ۹۱

وزیر آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر در سراسر کشور حدود ۳۳ هزار معلم ورزش به کار گرفته‌ایم که این تعداد باید به ۶۰ هزار معلم افزایش یابد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حمیدرضا حاجی بابایی در گفتگو با ستاد خبری چهلمین دوره مسابقات قهرمانی فوتبال مدارس آسیا در پاسخ به این پرسش که “در زمینه ورزش دانش آموزی چه اهدافی را دنبال می‌کنید؟”، تصریح کرد: ما دو برنامه و هدف در بحث ورزش داریم. یکی بحث سلامتی و ورزش عمومی دانش آموزان است که باید برای ۱۲ میلیون دانش آموز تعریف کنیم و در حال حاضر برای ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار دانش آموز ابتدایی تعریف ورزش را انجام داده‌ایم.

حاجی بابایی با اشاره به هدف دوم آموزش و پرورش در زمینه ورزش دانش آموزی، خاطرنشان کرد: هدف بعدی ما مسابقات و رقابت‌های بین المللی و جهانی است که در این راستا در سطح دانش آموزی هم دنبال ایجاد زمینه برای ورزش بزرگسالان هستیم و هم اینکه در تمام رشته‌های ورزشی مدرسه ایجاد می‌کنیم؛ مانند مدرسه ورزش برای فوتسال، والیبال، کشتی و دیگر رشته‌های ورزشی.

وزیر آموزش و پروش اضافه کرد: اعتقاد داریم ورزش امروز برای تفریح نیست، بلکه ورزش یک علم است و اگر می‌خواهیم در سطح بین المللی حضور پیدا کنیم، باید در زمینه فوتبال، والیبال و رشته‌های گوناگون ورزشی بین المللی باشیم.

وی تصریح کرد: باید با دانش آموزان از مقطع ابتدایی در بحث ورزش به صورت علمی کار کنیم. در حال حاضر در سراسر کشور حدود ۳۳ هزار معلم ورزش به کار گرفته‌ایم که این تعداد باید به ۶۰ هزار معلم افزایش یابد.

حاجی بابایی با بیان اینکه می‌خواهیم محوریت ورزش دانش آموزی آسیا را به ایران منتقل کنیم، عنوان کرد: امسال در بحث میزبانی، فوتبال را به ایران آوردیم. در سال گذشته هم مسابقات آسیایی والیبال دانش آموزان را برگزار کردیم و در نظر داریم تا میزبانی رشته‌های گوناگون ورزشی را به ایران بیاوریم.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که “خروجی برگزاری مسابقات آسیایی دانش آموزان چه چیزهایی خواهد بود و چه تعاملاتی با وزارت ورزش و جوانان در این مورد دارید؟”، گفت: امروز بین آموزش و پرورش و وزارت ورزش و جوانان فاصله‌ای وجود ندارد و یک هماهنگی و هم‌افزایی خوبی ایجاد شده است.

وی ادامه داد: با این هماهنگی بین دو وزارتخانه تمام توان‌مان را به کار خواهیم گرفت تا تولیدات‌مان را در اختیار وزارت ورزش و جوانان قرار دهیم.

حاجی بابایی در پایان گفت: باید به سمتی حرکت کنیم تا تمام معلمان ورزش در کشور دارای مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس تربیت بدنی باشند و این کار را از طریق دانشگاه ویژه فرهنگیان انجام می‌دهیم که اولویت بندی در این باره هم با مقطع ابتدایی است.

اطلاعیه ۲۲ مهر ماه ۹۱

 

نحوه جذب و تربیت معلمان آموزش و پرورش در قالب طرحی تهیه می شود

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت : قرار است طرح نحوه تربیت و جذب معلمان در آموزش و پرورش از اولویت های مهم کاری فراکسیون فرهنگیان باشد.

برای مشاهده متن کامل خبر روی عکس کلیک نمایید.

مجلس طی مصوبه ای تعیین تکلیف کرد استخدام مربیان پیش دبستانی و خرید خدمتی طی ۲ سال با آزمون

نمایندگان مجلس وزارت آموزش و پرورش را موظف کردند حداکثر ظرف دو سال همه مربیان پیش دبستانی و نیروهای خرید خدمت آموزشی خود را از طریق برگزاری آزمون و با در نظر گرفتن شرایط ، اولویت استخدام قرار دهد.

برای مشاهده متن کامل خبر روی عکس کلیک نمایید.

منبع خبر : روزنامه بازار کار

 

 

اطلاعیه ۲۸ شهریور ۹۱:

آموزش و پرورش به رغم بیکاری متقاضیان استخدام و معلمان بلاتکلیف بازنشستگان را در آغاز سال تحصیلی دعوت به همکاری کرد.


وزیر آموزش و پرورش در زمینه استخدام های غیرقانونی به مجلس فراخوانده شد.


اطلاعیه های قبلی

اطلاعیه ۱۸ شهریور ماه ۹۱ :

جذب ۱۶ هزار پذیرفته شده استخدامی سال گذشته


وضعیت استخدام مربیان پیش دبستانی

 

بلاتکلیفی معلمان تربیت معلم

مربیان حق التدریس در تهران


متن اطلاعیه ۲۱ مرداد ماه ۹۱ :

 

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۱۰۹ دیدگاه تاکنون.

 1. سمیرا گفت:

  سلام دانشجوی کارشناسی ارشد علوم قرآنی هستم بیزحمت اخبار استخدامی رو به خصوص مربوط به رشته ی خودم رو به ایمیلم ارسال کنید. با تشکر

  [پاسخ]

 2. لیلا گفت:

  سلا م . من فرزند فرهنگیم و لیسانس حسابداری .قرار بود فرزندان فرهنگی بعداز بازنشستگی والدینشون جای اونا مشغول به کار شن پس چیشد؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 3. لییییییییییییلا گفت:

  به نام خدا
  سلام من فارغ التحصیل کامپیوترنرم افزارهستم لطفا مرا از استخدام اموزش و پرورش باخبر کنید ممنون

  [پاسخ]

 4. محسن گفت:

  این کجاش آگهی استخدام بود……..

  [پاسخ]

 5. زهره گفت:

  باسلام.خواهش میکنم بخاطررضای خداکه شده شماحق کشی نکنید تاماهم بحقمون برسیم تاریخ ازمونای استخدامی ومنابع رو ایمیل بزنیداموزش پرورش رشته تحصیلیم علوم قران وحدیث

  [پاسخ]

 6. سهیلا گفت:

  با سلام می خواستم بدانم درسال ۱۳۹۲دررشته مشاوره وراهنمایی پذیرش نیرو دارید

  [پاسخ]

 7. حميرا گفت:

  با سلام.من چند ساله منتظر استخدام در اموزش و پرورشم اما یا رشته منو نمیخوان یا….باور کنید ارزوی امتحان دادن موند بدلم.الانم که سی وچهار سالم شد هنوز هیچ خبری نشده.لطفا اگه رشته علم تربیتی خواستن بمن ایمیل بزنید.. متشکرم

  [پاسخ]

 8. غزل گفت:

  باسلام ۱۰سال است به عنوان مربی پیش دبستانی در آموزش وپرورش کار میکنم آیا این استخدامی شامل ما مربیان میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 9. رودابه گفت:

  سلام،من ترم ۷رشته ادبیات فارسی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران هستم؛علاقه ی شدیدی به تدریس در آموزش و پرورش دارم .
  لطفا تاریخ استخدام را ایمیل کنید.

  [پاسخ]

 10. یعقوب گفت:

  سلام من لیسانس الهیات هستم از دانشگاه مشهد الان هم بیکارم .درضمن از سربازی هم معاف شدم .آیا آموزش و پرورش در این رشته پذیرش دارد؟لطفا تاریخ استخدام رو به من ایمیل بزنید.ممنون

  [پاسخ]

 11. شکوفه گفت:

  سلام من فوق دیپلم فناوری اطلاعات و ارتباطات رو دارم.اگه کاری باشه ما هم در خدمتیم در شهرستان دهلران.(در استان ایلام است.)

  [پاسخ]

 12. عمرانی گفت:

  سلام من لیسانس جامعه شناسی هستم ازدانشگاه پیام نور تبریز آیاآموزش و پرورش دراین رشته پذیرش دارند و اینکه لطفا تاریخ استخدام رو به من هم خبر دهید با تشکر

  [پاسخ]

 13. elham گفت:

  سلام من فوق لیسانس شیمی از دانشگاه سراسری زنجان هستم به استخدام در آموزش پرورش علاقه دارم لطفا تاریخ آگهی استخدام رو به من هم ایمیل کنید با تشکر

  [پاسخ]

 14. ثرياسلطا نشاه گفت:

  رشته اللهیات گرایش فقه حقوق مدرکم کارشناسی میباشد راهنمایی نماییدجهت استخدام دبیری

  [پاسخ]

 15. ]حسین گفت:

  باعرض سلام.لیسانس حسلبداری دارم وخیلی خیلی مشتاق تدریس هستم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم…درضمن سربازی هم نرفتم فارغ التحصیل شهریور۹۱٫منتظرایمیل شما؟

  [پاسخ]

 16. غزل گفت:

  باعرض سلام وخسته نباشد دوستان عزیز من با مدرک کارشناسی رشته معارف اسلامی والهیات طرح معلمان وفارغ التحصیلی سال ۱۳۸۹،وباسابقه چندساله(۸۴تاکنون)مربیگری امدادونجات چهار ساله که دنبال کارمیگردم وچندباربه اموزش وپرورش شهر واستان مراجعه کرده مسولان میفرمایند که ما به رشته شما نیازی نداریم.بااینکه واقعا نیازمندهستن این جواب به من میدنۀجالبه که همکلاسیم ۳ساله که استخدام همین اموزش وپرورش شدن واقعا تبعیض نیست ،واقعا ظلم نیست بی انصافی نیست.خدارو فراموش کردن که بالاناظرشون هست چرا اینهم بی عدالتی ،من نیاز مبرم به شغل دارم حداقل ماپائین دستاتون روببینید.ازشما خواهشمنداست دستورات لازم مبذول فرمائید./باتشکر

  [پاسخ]

 17. اتیه گفت:

  من رشتم شیلاته چن ساله دونباله کار میگردم تو هر سایتی هم که دنبال کار میگردم یا آموزش پرورشو زده یا قبلاً نیرو گرفتن تموم شده.نمیدونم تا کی همش قراره اموزش پرورش استخدام داشته باشه؟

  [پاسخ]

 18. samira گفت:

  به منم خبر بدید اگه استخدامی شد فوق لیسانس تربیت بدنی نیازمندکار خداخیرتون بده

  [پاسخ]

 19. hamid گفت:

  سلام من لیسانس حقوق هستم آیا امکان استخدام برای رشته حقوق هم در آموزش وپرورش وجود دارد ممنون میشم جوابمو بدید ودر صورت امکان جذب به من میل بزنید باتشکر

  [پاسخ]

 20. عسل گفت:

  سلام خدمت مدیر محترم سایت
  من کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی در شیراز هستم. میشه در صورت استخدام مشاور به من هم ایمیل بزنید.
  با تشکر فراوان

  [پاسخ]

 21. نسترن گفت:

  سلام من از لارستان فارس هستم .مدرک من مهندسی تکنولوژی معماری هستم و میخوام به طریقی وارد آموزش و پرورش بشم…آیا میشه امیدوار بود که در این نهاد مشغول بشیم؟… لطفا زمان و تاریخ ثبت نام رو بهم ایمیل بزنید …ممنونم از شما

  [پاسخ]

 22. ستاره گفت:

  با سلام خدمت مدیرسایت محترم
  من لیسانس دبیری زبان و فوق لیسانس مدیریت اجرایی گرایش بازاریابی دارم اگه تو آموزش و پرورش برای رشته من استخدامی گذاشتن لطفا از طریق ایمیل اطلاع رسانی بفرمایید با تشکر

  [پاسخ]

 23. saba گفت:

  سلام . وقت به خیر . وای دوباره تربیت بدنی ؟ مگه یکی دو سال پیش یه عالمه تربیت بدنی استخدام نکردن ؟؟؟؟ آخه مگه چقدر معلم ورزش کم دارن !!!!!!!!!! پس ما چی ؟؟؟ این همه دروس مشکلو با هزارو یک بدبختی خوندیم آخرشم هیچی . به خدا من این مسوولین رو نمیبخشم . خوبه یه دنیایه دیگه ایم هست . من کارشناسی ریاضی کاربردی خوندم . ۲ ساله بیکارم . دریغ از یه استخدامی . آخه چرا هیچکسی پاسخگو نیست ؟؟؟؟ ما با فرهنگیان استانمون (چهارمحال و بختیاری) که صحبت میکنیم همه میگن تو رشته های علوم پایه از جمله ریاضی کمبود نیرو هست اما نمیدونم چرا رییس آموزش و پرورش همش دارن تربیت بدنی ها رو استخدام میکنن. اصلا” برن رسیدگی کنن ببینن این نیروهایی که سالای گذشته استخدام کردن واقعا” معلم ورزش شدن . ما که چیزای دیگه ای شنیدیم .از اون طرفم معلوم نیست این نیروهای پاره وقت و حق التدریس کی و چطوری استخدام قراردادی میشن که هیچوقت تموم نمیشن . همشم که دارن استخدام رسمیشون میکنن!!!!! ولی من که دیگه واقعا” خسته شدم . ازهیچکدوم از مسوولینی که در رابطه با استخدامیها تصمیم میگیرن نمیگذرم . کسی نیست که جوابگوی منو امثال من باشه؟؟؟؟

  [پاسخ]

  اتیه پاسخ در تاريخ آبان ۲۵ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ق.ظ:

  درکت میکنم.فقط رفقتیم دانشگاه که به کشورمون سرمایه بدیم وگرنه کسی به فکر ما نیست/

  [پاسخ]

 24. English گفت:

  سلام.رشته زبان انگلیسی رو هم می گیرن تو آموزش و پرورش؟قبلن گفته بودن تابستان ۹۱ استخدامی داره مخصوصاً رشته زبان.آقا یا خانم مدیر سایت درسته؟لطفاً دقیق و جامع اطلاع رسانی کنید.متشکرم.
  ———–
  مدیر سایت: همه چیز در ابهام هست،من نمیتونم قطعی بگم آره یا نه،هیچ چیزی مشخص نیست.

  [پاسخ]

 25. ندا گفت:

  سلام
  من لیسانس نقشه کشی عمومی (صنعتی)دارم میخواست بدونم برای رشته من استخدامی در آموزش وپرورش هست اگه هست به چه صورت وازچه طریقی اگه ممکنه راهنماییم کنیدfloura_n@yahoo.com
  ———–
  مدیر سایت : هنوز در حد اطلاعیه هست زمان و شرایط استخدام مشخص نیست.

  [پاسخ]

 26. راضی گفت:

  سلام من لیسانس تربیت بدنی دارم خواستم ببینم استخدامی برای امسال هست یانهههههههههههه؟
  ——–
  مدیر سایت : هیچی چیزی مشخص نیست هنوز تکلیف نیروی هایی که قبلا استخدام کردند مشخص نیست.

  [پاسخ]

 27. ashi گفت:

  salsm. zaman azmoon baramoon befrastid roy emil mon, motshakeram

  [پاسخ]

 28. میترا گفت:

  آموزش وپرورش شیراز هم استخدام میکنه؟شیمی محض فارغ التحصیل از دانشگاه آزادم،من که از بس رفتم ونه شنیدم دیگه انگیزه ای برای رفتن ندارم ،لطفا اگه نیرو میگیره به منم اطلاع بدید ،مرسی

  [پاسخ]

 29. لیسانس زبان گفت:

  سلام.رشته زبان انگلیسی رو هم می گیرن تو آموزش و پرورش؟قبلن گفته بودن تابستان ۹۱ استخدامی داره مخصوصاً رشته زبان.آقا یا خانم مدیر سایت درسته؟لطفاً دقیق و جامع اطلاع رسانی کنید.متشکرم.

  [پاسخ]

 30. اسمعیل زاده گفت:

  سلام من فوق لیسانس الهیات دارم،اگه رشته منم شامل میشه لطفا تاریخ ثبت نام را به ایمیلم بفرستید.

  [پاسخ]

 31. sarab گفت:

  سلام من لیسانس شیمی کاربردی دارم،اگه رشته منم شامل میشه لطفا تاریخ ثبت نام و به ایمیلم بفرستید.
  ممنون از زحماتی که برای این جوون های بیکار میکشید.

  [پاسخ]

 32. sara گفت:

  لطفا تاریخ ثبت نام را به امیلم بفرستید

  [پاسخ]

 33. farnaz گفت:

  سلام ببخشید اگه میشه آگهی های استخدامی از استان خوزستان هم به ایمیلم بفرستین اینجا هم بیکار زیاد داره به خدا

  [پاسخ]

 34. الهه گفت:

  با سلام کارشناس ارشد ریاضی محض هستم و بسیار علاقمند به تدریس لطفا از زمان استخدام ما رو آگاه کنید.
  با تشکر

  [پاسخ]

 35. tina گفت:

  سلام
  ممنون از اطلاع رسانیتون
  فقط خواهشا ما رو از زمان ثبت نام بی خبر نذارید..لطفا میل کنید
  ممنون

  [پاسخ]

 36. s.kiani گفت:

  سلام ازسال ۸۸منتظراستخدام آموزش وپرورش هستم وهنوزهیچ خبری نشده مدرکم کارشناسی حسابداریه ومشتاقم دبیربشم .لطفا اگه خبری شدبهم میل بزنید.

  [پاسخ]

 37. سرکارنرفته گفت:

  سلام.شما هم گذاشتین سر کار؟؟؟این که خبره نه آگهی استخدام.چون معمولن استخدام آ.پ رو جستجو میکنن تو نت ،(سوء)استفاده می کنید که آمار سایتتون بره بالا؟هرچند تاییدش نمی کنید ولی گفتم که بدونید ما هم می دونیم..
  ————
  مدیر سایت : من هم زدم اطلاعیه جدید، نه آگهی استخدام در ضمن این پست از قبل بوده و همه اطلاعیه هایی که مربوط به آموزش و پرورش هست در این پست آپدیت میشه ما قصد نداریم کسی رو بیخودی بزاریم سرکار که بازدید سایتمون بالا بره.چون میدونیم اکثر کسایی که اینجا میان به امید این هستند تا کاری پیدا کنند. موفق باشید.

  [پاسخ]

 38. محمد گفت:

  بچه ها کار پیدا کردید مارو هم خبر کنید کارگر لیسانسه زیاد داریم

  [پاسخ]

 39. سونیا گفت:

  سلام لطفاً زمان ثبت نام رو هم برای من بفرستید من به این کار نیاز دارم.

  [پاسخ]

 40. مهشید گفت:

  باسلام من رشته زیستشناسی میکروبیولوزی خوندم ودبیری رو هم دوست دارم اگه میشه زمان ثبتنام رو هم مشخص کنید اخه من همیشه بی خبر از دنیا هستم

  [پاسخ]

 41. یاسمن گفت:

  یادم رفت بگم ترم ۲ کارشناسی تربیت بدنی گرایش مدیریت و برنامه ریزی،خبری شد لطف کنید ایمیل بزنید

  [پاسخ]

 42. یاسمن گفت:

  سلام خسته نباشید
  من یکی که خسته شدم انقدر تو سایتها دنبال استخدامی اموزش و پرورش گشتم.
  قبلا گفته بودن شهریور استخدامی دارن….تا الان خبری نشده
  یکی جواب دقیق بده

  [پاسخ]

 43. علیرضا گفت:

  ای بابا حالا ما که قبول شدیم و داریم در ۲۰۰ کیلومتری شهرمون خدمت می کنیم خیلی راحتیم؟بخدا که خسته شدیم از بس که این مسافتهارو هفته ای دوبار طی میکنیم.به خاطر مسافتش که نمیشه هرروزرفت وآمد کرد باید بری بمونی آخر هفته بر گردی،آخه اینم شد….

  [پاسخ]

 44. فری گفت:

  سلام لطفا زمان ثبت نام را واسم ایمیل کنبد من کارشناس فیزیکم

  [پاسخ]

 45. هوگری مهابادی گفت:

  سلام به همه ی آینده سازان مملکت دعاکنید هوایش از این سردتر نشه!!

  [پاسخ]

 46. ح گفت:

  سلام تاریخ ثبت نام و رشته هاشو واسه منم بفرستید ممنون.

  [پاسخ]

 47. نسرین گفت:

  سلام من کارشناسی حسابداری خوندم منتظر آگهی استخدام آموزش و پرورش هستم اگه تاریخش معلوم شد من رو هم مطلع کنید ممنون میشم

  [پاسخ]

 48. المیرا گفت:

  آزمون استخدامی آموزش و پرورش شد خبرم کنید.رشته ی مهندسی نرم افزار کامپیوتر

  [پاسخ]

 49. تک ستاره گفت:

  سلام ببخشیدا به ما بگید ک ما امسال علوم تربیتی اموزش ابتدایی ک قبول شدیم دوره روزانه ایا این رشته تضمین استخدامی داره یا ن یا بریم ۴سال الاف لیسانس شیم بعدشم مدرکمون بیفته توی طاقچه €خواهش میکنم بهم جواب بدین

  [پاسخ]

  هوگری مهابادی پاسخ در تاريخ شهریور ۲۵ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ق.ظ:

  خودتون میدونی چه خبره

  [پاسخ]

 50. مرضیه گفت:

  لطفا اطلاع رسانی کنید

  [پاسخ]

 51. آرزو گفت:

  مرسی از این که جواب منو دادین ولی مشکل همین جاست که همین اداره که شما میگین جواب نمیدن در اصل میگن استخدامی نیست بعدا اسامی پذیرفته ها میاد ممنون میشم کهبهم بگید از کجا این خبرو کسب کنم به نظرتون اداره اموزش پرورش کل کشور جواب میدن؟

  [پاسخ]

 52. هاجر گفت:

  سلام من کارشناسی زیستم اگه میشه برام زمان استخدامی و شرایط دیگه ای که لازم هست را برام بفرستین ممنون

  [پاسخ]

 53. بهنام گفت:

  با سلام
  بنده از ذخیره های فن آوری اطلاعات آزمون سال ۸۹ هستم بنظر شما ما ذخیره ها هم امکانش هست استخدام بشویم یا نه؟
  با تشکر

  [پاسخ]

 54. عبدالنور گفت:

  سلام

  اگه آگهی بود که فارغ التحصیل زبان انگلیسی میخاستن خبرم کنید.

  باتشکر.

  [پاسخ]

 55. مریم گفت:

  سلام.لطفا زمان ثبت نام ورشته های مورد نیازشو واسم ایمیل کنید.
  بی نهایت متشکرم

  [پاسخ]

 56. ندا گفت:

  آزمون استخدامی آموزش و پرورش شد خبرم کنید. لیسانس روانشناسی و تمامی مدارک مورد نیاز پیش دبستانی و دبستان

  [پاسخ]

 57. جواد گفت:

  با سلام میشه واضحتر بگید که امسال استخدام نیرو تربیت بدنی میگیرن یا نه.دو هزار نیرو که میگن گرفتن یا میگیرن؟

  [پاسخ]

 58. ندا گفت:

  سلام
  من لیسانس روانشناسی دارم.تمامی مدارک از مدیریت گرفته به بالا. را دارم اگه استخدامی پیش دبستانی شد خبرم کنید

  [پاسخ]

 59. لاله گفت:

  سلام من فارغ التحصیل رشته مهندسی کشاورزی گرایش گیاه پزشکی هستم علاقه به تدریس در مدارس دارم ایاجذب نیرو مرتبط با رشته من هم دارید؟باتشکر

  [پاسخ]

 60. دوست گفت:

  با سلام وتشکر از سایت فعال وبروزتان
  واما درباه استخدامی آوزش وپروزش باید به آقایان مسئول گفت قرآن وآموزش قرآن …شوخی بردار نیست قرآن در بسیاری از آیات واز حق وحقوق مردم ورعایت آن سخن گفته ،مطمئنافردا همین قرآن حق کسانی را که با وجود استحقاق ولی به خاطر بی توجهی وپارتی بازی مسئولان این اداره وسازمان از استخدامی کنار گذاشته شدند،خواهد گرفت چه در زندگی شخصیشان چه در کار و…وبا اتفاقی مسالی مثل…(الله اعلم) متاسفانه آن مسئوان آن روز این کار خود را فراموش کرده اند(ِ لَعَلَّهُمْ یَذَّکَّرُونَ….أَ فَلا یَعْقِلُون…لَعَلَّهُمْ یَتَذَکَّرُون…)

  [پاسخ]

 61. داداشي گفت:

  من علاقه زیادی به تدریس دارم رشته ام مهندسی کامپیوتراست.

  [پاسخ]

 62. مریم گفت:

  من لارستان فارس هستمرشته حسابداری لطفا تاریخ ثبت نام رو برام ایمیل کنید

  [پاسخ]

 63. شیرین گفت:

  سلام لطفا یه فکری هم بحال ماسن گذشته ها بکنید که دیگه فرصت استخدام نداریم ۳۰ ساله هستم با مدرک کارشناسی ارشد ریاضی محض و بیکار .با تشکر

  [پاسخ]

 64. فریبا گفت:

  من هم لیسانس کامپیوتردارم وبه شغل معلمی خیلی علاقه دارم لطفاازنحوه ثبت نام بیشتر اطلاع رسانی کنید.

  [پاسخ]

 65. sahar گفت:

  سلام باتشکر زمان ثبت نام ورشته های درخواستی رابرایم ایمیل کنید.آیااین استخدامی شامل بچه های فنی وحرفه ای هم میشود؟؟؟
  ——-
  مدیر سایت : دقیق مشخص نیست.

  [پاسخ]

 66. SAEIDE گفت:

  من رشتم روانشناسی لطفاً تاریخ ثبت نام رو برام ایمیل کنید متشکرم.

  [پاسخ]

 67. سمیه گفت:

  سلام باتشکرزمان ورشته های استخدامی روبرام ایمیل کنیدمن لیسانس علوم تربیتی گرایش مشاوره خوندم.جویای کاردرمدارسم.ممنون

  [پاسخ]

 68. aomayhe گفت:

  سلام باتشکرازشما زمان ثبت نام استخدامی روبرام ایمیل کنید.رشته من علوم تربیتی گرایش مشاوره وراهنمایی استان اردبیل شهرستان خلخال مستم.اطلات بیشترروهم واسم ارسال کنیدممنون میشم

  [پاسخ]

 69. آرزو گفت:

  سلام
  با تشکر از شما زمان ثبت نام و رشته های در خواستی را برام ارسال کنید چون متن آگهی کامل نیست و یا چطور میشه اطلاعات بیشتر در مورد این آگهی کسب کرد.

  [پاسخ]

  آرزو پاسخ در تاريخ شهریور ۱۹ام, ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ق.ظ:

  سلام و خسته نباشید
  من ارشد تربیت بدنی دارم آیا این استخدامی شامل حال ما هم میش ممنون میشم اگه خبر بدین

  [پاسخ]

  محمئ پاسخ در تاريخ شهریور ۲۰ام, ۱۳۹۱ ۱:۵۸ ب.ظ:

  سلام
  به بخش کارگزینی اداره آموزش و پرورش شهرتون مراجعه کنید و از رشته ها و تعداد استخدامی مورد نیاز رو بپرسید. معمولا در جریان هستند. ضمن اینکه روزنامه بازار کار هم اطلاعات معمولا خبر اکثر استخدامی ها رو میده، بهتره اشتراک داشته باشین.
  موفق باشین.

  [پاسخ]

 70. السانا گفت:

  سلام
  با تشکر از شما زمان ثبت نام و رشته های در خواستی را برام ارسال کنید چون متن آگهی کامل نیست و یا چطور میشه اطلاعات بیشتر در مورد این آگهی کسب کرد.

  [پاسخ]

 71. رضا گفت:

  سلام چرا جایگاه علوم انسانی در کشور اینقدر پایین آمده بطوری که اکثر استخدامی ها در رشته های فنی و مهندسی است و کسی به رشته های علوم انسانی توجه نمی کند.

  [پاسخ]

 72. آرمان گفت:

  آخه گناه ماجوونا چیه دنبال تحصیل رفتیم ۳ساله مدرک گرفتم دارم پیرمیشم هرآزمونیم شرکت میکنم قبولی توش نیست شما مسئولین بگید چیکار کنیم

  [پاسخ]

 73. z-a گفت:

  سلام.لطفا بمحض انتشار آگهی ثبت نام،تاریخ ثبت نام و رشته های مورد تقاضا رو حتما برام ایمیل کنین.ممنون

  [پاسخ]

 74. فريبا گفت:

  سلام لطفا تاریخ ثبت نام رو برام ایمیل کنین. با تشکر

  [پاسخ]

 75. ریحانه گفت:

  سلام لطفانام رشته هاوتاریخ ثبت نام رو اطلاع رسانی کنید؛وبرام ایمیل کنید.باتشکر

  [پاسخ]

 76. پری گفت:

  من بسیار علاقه به تدریس دارم ولیسانس علوم تربیتی هستم واین رشته بسیار به اموزس وپرورش نزدیک است

  [پاسخ]

 77. سحر گفت:

  با سلام من لیسانس زیست سلولی مولکولی هستم و علاقمند به تدریس در دبیرستانم و جویای کار هستم

  [پاسخ]

 78. مریم گفت:

  با سلام خواهش میکنم موقع ثبت نام خبرم کنین با مدرک فوق لیسانس از دانشگاه تهران نشستم خونه

  [پاسخ]

 79. نسرین زارعی گفت:

  سلام خوشحال میشم اگر خبری شد به من هم بگید من هم ارشد ریاضی هستم و خیلی دوست دارم در این شغل باشم

  [پاسخ]

 80. زهرا گفت:

  سلام به رفقای بیکار خودمون
  من ارشدریاضی هستم و جویای کار
  ما رو هم خبر کنین مرسی

  [پاسخ]

 81. فاطمه گفت:

  سلام خواهشا تاریخشو ایمیل کنید من خیلی به این شغل احتیاج دارم

  [پاسخ]

 82. زینب گفت:

  سلام خواهش میکنم فکری به حال مابکنیدبه خداافسرده شدم با۳۰سال سن وداشتن فوق لیسانس

  [پاسخ]

  سعيد پاسخ در تاريخ شهریور ۱۹ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ق.ظ:

  زیاد خودتو ناراحت نکن
  منم ٣۴ سالمه و هنوز هم هیچ
  برو یه جایی پیدا کن برا خودت برا کار
  شاگردی اوساکاری چیزی
  خیلی بهتر از این علافیه به خدا

  [پاسخ]

 83. فرنوش گفت:

  سلام
  لطفا اگر شامل رشته های برق وکامپیوتر و دبیری زبان انگلیسی هم می شود زمان ثبت نام را اطلاع دهید ممنون

  [پاسخ]

 84. فروغي گفت:

  سلام این استخدامی شامل کسی که فوق لیسانس علوم قران داره هم میشه ؟

  [پاسخ]

 85. س گفت:

  سلام
  استخدامی رشته تربیت بدنی میخواستن همونه؟این که گفتن آموزشیار استخدام می کنیم یعنی نیروی جدید می خوان یا منظورشون هموناس که مشغول تدریسن؟

  [پاسخ]

 86. mahsa گفت:

  سلام
  لطف بفرمایید مربوط به کدام شهرها ٰچه رشته هایی با جه مدرکی و چه زمانی میتوانیم ثبت نام کنیم .
  متشکر

  [پاسخ]

 87. سمانه گفت:

  سلام
  ببخشید شما خبر ندارید که فرق داره ازچه دانشگاهی مدرک گرفتین یا فقط دولتیارو میگیرن
  لطفا جزییاتشو کامل میل کنید برام

  [پاسخ]

 88. elham گفت:

  خیلی دوست دارم دراین زمینه خدمت کنم!برای چه رشته هایی استخدام هست؟ لطفاتاریخ ثبتنام را ایمیل کنید یا در همین ثایت اطلاع دهید. باشکر

  [پاسخ]

 89. مهران گفت:

  بی زحمت تاریخشو حتما بهم اطلاع بدید

  [پاسخ]

 90. فاطمه جوکار گفت:

  لطفا اطلاع رسانی کنید

  [پاسخ]

 91. مینا گفت:

  سلام لطفا تاریخ ثبت نام رو ایمیل کنید.ممنون

  [پاسخ]

 92. sara گفت:

  باسلام
  لطفابگید از چه طریق میتونم اقدام کنم؟و برای چه مشاغلی هست؟
  ممنون…

  [پاسخ]

 93. شکوه اسمعیل زاده گفت:

  با عرض سلام
  من خیلی دوست دارم در این کار خدمت کنم لطف کنید تاریخ ثبت نام که مشخص شد اطلاع رسانی به صورت عمومی باشد یا ینکه ایمیل کنید. با تشکر

  [پاسخ]

 94. عسل گفت:

  ببخشید
  این کجاش آگهی استخدام بود؟؟؟؟؟
  اینا که استخدام شدن فقط منتظر اول مهر هستن برن سر کار

  [پاسخ]

  سعید پاسخ در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ ق.ظ:

  یعنی میگی بی عدالتی شده

  [پاسخ]

 95. مهاجری گفت:

  پس آنها که بطور تخصصی رشته ی علوم قرآنی در دانشگاه خوانده اند رسما به هیچ گرفته شده اند!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 96. نظری گفت:

  سلام
  جهت ارسال شغل مورد نظر در آموزش و پرورش از چه طریق اقدام نمایم؟
  با تشکر

  [پاسخ]

  زهرا علا مه زاده پاسخ در تاريخ شهریور ۲۶ام, ۱۳۹۱ ۱۰:۲۴ ب.ظ:

  سلام اینجانب زهرا علامه زاده دارا مدرک فوق دیپلم کامپیوتر شاخه نرم افزار و سابق تدریس ۸ سال به صورت قراردای هستم استان فارس -شیراز در صورت همکاری به ایمیل اینجانب پیام بفرستید با کمال تشکر

  [پاسخ]

  نظری پاسخ در تاريخ شهریور ۲۷ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ:

  سلام ممنون از شما. اینجانب ساکن تهران می باشم. شرایط چگونه است؟

  [پاسخ]

  نظری پاسخ در تاريخ شهریور ۲۷ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ق.ظ:

  ضمنا مدرک کارشناسی علوم تربیتی گرایش مدیریت و برنامه ریزی آموزشی را داراهستم.

  شهرام پاسخ در تاريخ مهر ۱۰ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ:

  سلم خسته نباشد

  من دانشجوی نرم افزار هستم و بیکار و مایل به تدریس در اموزشگاه و اموزش وپرورش هستم

  ولی من در استان اردبیل زندگی می کنم

  منتظر ایمیل شما هستم ممنون

  [پاسخ]

  احسان پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ب.ظ:

  معلومه باید یه پارتی بسیار بسیار کلفت داشته باشی

  [پاسخ]

  نظری پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۱ ۹:۳۳ ب.ظ:

  چطور؟؟

  [پاسخ]

  احسان پاسخ در تاريخ شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ق.ظ:

  هیچی مهم نیست امیدوارم زودتر استخدام بشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *