خانه » استخدام در استان چهار محال بختیاری »  اطلاعیه تکمیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه چهارمحال بختیاری

 اطلاعیه تکمیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه چهارمحال بختیاری

متن آگهی:

خبر ۱ خرداد ۹۷:  اطلاعیه تکمیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری دادگستری چهارمحال و بختیاری 

 تحویل مدارک جهت بررسی (آزمون ۹۶ کادر اداری دادگستری استان چهارمحال و بختیاری)

داوطلب گرامی:

لطفا جهت تحویل مدارک استخدام (۲ نسخه کپی از مدارک و فایل اسکن شده مدارک بر روی CD (حجم اسکن هر مدرک کمتر از ۴۰۰ کیلوبایت باشد) با توجه به زمان اعلام شده در هر رشته شغلی (فایل پیوست – تاریخ مراجعه) به منظور بررسی مدارک اعلام شده به مدیریت امور اداری دادگستری استان (شهرکرد، بلوار طالقانی – اداره کل دادگستری استان – مدیریت امور اداری و استخدامی) مراجعه نمائید.

پیوست ۱- فرم تاییده مدارک استخدامی

پیوست ۲- تاریخ مراجعه

پیوست ۳- لیست مدارک لازم

 

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.