خانه » استخدام در استان اصفهان » اطلاعیه تکمیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه اصفهان

اطلاعیه تکمیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه اصفهان

متن آگهی:

خبر ۱ خرداد ۹۷: اطلاعیه تکمیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه اصفهان

پذیرفته شدگان آزمون کارکنان اداری قوه قضائیه در سال ۱۳۹۶ ضروری است برابر تاریخ های مشخص شده با در دست داشتن مدارک مورد نیاز (دفترچه پیوست) به مدیریت امور اداری و استخدامی دادگستری کل استان اصفهان واقع در خیابان شهید نیکبخت،ساختمان مرکزی دادگستری استان،طبقه دوم،اتاق ۲۵۳ مراجعه فرمایند.

دفترچه راهنمای تکمیل پرونده پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه در سال ۱۳۹۶ را از طریق لینک زیر دانلود نمایید.

برنامه زمانبندی تکمیل پرونده پذیرفته شدکان

راهنمای تکمیل پرونده پذیرفته شدکان

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.