خانه » دسته‌بندی نشده » اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرکزی سال ۹۷

اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرکزی سال ۹۷

متن آگهی:

خبر ۱۱ مرداد ۹۷: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش مرکزی

اعلام جدول زمانبندی ثبت نام و دریافت مدارک پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت استخدام ۹۷ ( خواهران و برادران )

پیرو اطلاعیه های صادره برنامه و جدول زمانبندی ثبت نام و  دریافت مدارک پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت استخدام ۹۷ به شرح ذیل اعلام می­گردد. داوطلبان واجد شرایط با به همراه داشتن مدارک اعلام شده در اطلاعیه شماره۲ با توجه به رشته و دامنه پذیرش به محل ثبت نام مراجعه نمایند.

مکان:اراک-  میدان امام حسین(ع)– شهرک قائم  دانشگاه فرهنگیان شهید باهنر (تربیت معلم سابق)      ساعت پذیرش :صبح از ساعت ۳۰/۷ تا ۱۲  عصر ۳۰/۱۴ تا ۳۰/۱۷

  • دامنه پذیرش و محل خدمت به ترتیب شامل شهرستانهای ذیل می باشد:
  • دامنه پذیرش۱: سربند، خنداب، شازند
  • دامنه پذیرش ۲  : دلیجان، محلات و خمین
  • دامنه پذیرش۳  : تفرش، آشتیان، کمیجان و فراهان
  • دامنه پذیرش ۴  : نوبران، زرندیه و ساوه
  • رشته های دبیری شامل:(ریاضی  زبان انگلیسی- ادبیات فارسی- زیست- شیمی- عربی- علوم اجتماعی- فیزیک- معارف- علوم تجربی- تاریخ- جغرافیا- حرفه و فن)
  • رشته های تربیت بدنی و پرورشی شامل: تربیت بدنی  مشاوره  مراقب سلامت  مربی امور تربیتی
  • تذکر مهم : داوطلبانی که به هر دلیل در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام ننمایند و یا در مراحل بعدی (معاینه پزشکی و مصاحبه) حضور پیدا نکنند، به عنوان منصرف از استخدام (۹۷) شناخته شده و هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد.
  • پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت موظفند پس از اخذ معرفینامه مصاحبه “فرم اطلاعات فردی” را از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی:http://www.gozinesh.medu.ir دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی در زمان جلسه مصاحبه، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.

برنامه انجام مصاحبه داوطلبان پذیرش شده از طریق وب سایت های  – دانشگاه فرهنگیان  پردیس شهید باهنر مرکزی (برادران) http://shba.cfu.ac.ir و دانشگاه فرهنگیان  پردیس  زینب کبری (س) (خواهران)http://zka.cfu.ac.irاعلام خواهد گردید.


خبر ۹ مرداد ۹۷: اعلام مدارک مورد نیاز پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش مرکزی 


خبر ۸ مرداد ماه ۹۷ –  تقویم زمانبندی بررسی مدارک و کنترل ضوابط پذیرفته شدگان پس از وصول دستورالعمل های مربوط اعلام خواهد شد و در حال حاضر نیاز به مراجعه حضوری پذیرفته شدگان نیست.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *