خانه » استخدام در استان لرستان » اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی آموزش و پرورش لرستان سال ۹۷

اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی آموزش و پرورش لرستان سال ۹۷

متن آگهی:

خبر ۱۱ مرداد ۹۷: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش لرستان

مصاحبه پذیرفته شدگان (زن و مرد ) دو برابر ظرفیت استخدام پیمانی از روز یکشنبه مورخ ۹۷/۵/۱۴ به ترتیب رشته و حروف الفبا در پردیس دانشگاه فرهنگیان آیت اله کمالوند (خواهران ) واقع در بلوار جانباز نرسیده به میدان تیر خرم آباد برگزار می گردد.

اطلاعیه های بعدی و مدارک مورد نیاز جهت مصاحبه ،از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش لرستان و سامانه پیامکی به اطلاع پذیرفته شدگان خواهد رسید.

 

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *