خانه » استخدام در استان یزد » اطلاعیه دوره مهارت آموزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش یزد سال ۹۷

اطلاعیه دوره مهارت آموزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش یزد سال ۹۷

متن آگهی:

خبر ۵ آبان ۹۷: اطلاعیه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش استان یزد 

تعیین محل آموزش مهارت آموزان

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان:

ضمن گرامیداشت اربعین حسینی (ع) و تبریک به پذیرفته شدگان آزمون سال ۱۳۹۷ استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش، به اطلاع می رساند تنها مرجع اطلاع رسانی در خصوص مسایل مرتبط با دوره مهارت آموزی، پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه فرهنگیان و پرتال معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی است و این دانشگاه اخبار مندرج در سایر مراجع اطلاع رسانی اعم از سایت های خبری و شبکه اجتماعی را تایید نکرده و هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

برنامه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سال ۱۳۹۷ استخدام پیمانی آموزش و پرورش، دارای ۳ مرحله اصلی است که جزییات آن به شرح ذیل اعلام می گردد:

مرحله اول: تعیین محل آموزش

پذیرفته شدگان برای اطلاع از محل آموزش خود باید از ساعت ۱۲ روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۰۷/۰۸/۱۳۹۷ به «سامانه تعیین محل آموزش مهارت آموزان» مراجعه نمایند.

پس از اطلاع از استان محل آموزش، پذیرفته شدگان برای اطلاع از زمانبندی ثبت نام و جزییات مربوط به محل و زمان برگزاری دوره از روز شنبه، مورخ ۱۲/۰۸/۱۳۹۷ به سایت دانشگاه فرهنگیان استان محل آموزش خود را (به عنوان مثال مهارت آموزان استان آذربایجان شرقی به «سایت دانشگاه فرهنگیان استان آذربایجان شرقی») مراجعه نمایند. پذیرفته شده از این پس فقط با استان محل آموزش خود در ارتباط خواهد بود.

در صورتی که مهارت آموز دارای شرایط خاص (شامل بارداری، بیماری صعب العلاج و …) باشد، باید طی روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ ۶ و ۷ آبان ماه ۱۳۹۷، درخواست انتقال خود را با «شرح علت» و «مدارک مربوطه» به سامانه تعیین محل آموزش مهارت آموزان (قسمت درخواست جابجایی) ثبت نماید. لازم به ذکر است به درخواست هایی که به علت هایی همچون اشتباه در تعیین استان محل اقامت در زمان ثبت نام در آزمون، اشتغال به تحصیل و … ترتیب اثر داده نخواهد شد.

مرحله دوم: ثبت نام غیرحضوری و حضوری

ثبت نام غیرحضوری: پذیرفته شدگان باید روز دوشنبه و سه شنبه مورخ ۱۴ و ۱۵ آبان ۱۳۹۷ نسبت به ثبت نام غیرحضوری در سامانه آموزشی دانشگاه اقدام نمایند. توجه به نکات ذیل در ثبت نام غیرحضوری ضروری است:

جهت ورود به سامانه آموزشی دانشگاه از مرورگرInternet Explorer استفاده نمایید.

نام کاربری و رمز عبور به صورت پیش فرض در زمان ثبت نام، توسط سامانه اعلام می گردد.

مهارت آموزان می بایست در اولین ورود به سیستم رمز عبور خود را تغییر دهند و تا پایان دوره مهارت آموزی، آن را نزد خود حفظ نمایند.

در صورت بروز مشکل در ثبت نام یا از بین رفتن رمز عبور، به مسئول آموزش پردیسِ محل برگزاری دوره مراجعه نمایید.

مدارک ذیل قبل از زمان ثبت نام الکترونیکی توسط پذیرفته شده اسکن و فایل مربوطه در مرحله ارسال مدارک در ثبت نام الکترونیکی مورد استفاده قرار گیرد.

اسکن صفحه اول شناسنامه و در صورت داشتن توضیحات، صفحه مربوطه

اسکن کارت ملی پشت و رو

اسکن عکس تمام رخ ۴*۳ در سال جاری با پوشش و ظاهر مناسب و رعایت شئونات اسلامی

اسکن کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت (برای آقایان)

اسکن اصل گواهینامه موقت یا اصل دانشنامه برای پذیرفته شدگانی که گواهینامه موقت یا دانشنامه دریافت کرده اند.

ثبت نام حضوری: ثبت نام حضوری بر اساس برنامه اعلام شده در سایت مدیریت امور استانِ محل آموزشِ مهارت آموز انجام خواهد شد. پذیرفته شده باید زمان، نشانی محل و جزییات ثبت نام حضوری را از طریق سایت مدیریت امور استانِ محل آموزشِ خود دریافت نماید. به عنوان مثال پذیرفته شدگانی که محل آموزش آنان استان تهران تعیین شده است، باید به پایگاه اطلاع رسانی «مدیریت امور پردیس های استان تهران دانشگاه فرهنگیان» مراجعه نمایند.

ثبت نام حضوری تنها از کسانی به عمل خواهد آمد که اقدام به ثبت نام غیرحضوری کرده باشند. مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حضوری عبارتند از:

ارائه تصویر برابر با اصل سند تعهدنامه محضری (موضوع مجوز شماره۱۱۴۷۲۵۷ -۱۱ اردیبهشت ۹۶ سازمان اداری واستخدامی کشور) به دانشگاه/پردیس مجری دوره یکساله مهارت آموزی جهت ضبط در پرونده آموزشی الزامی می باشد.

پرینت ثبت نام غیرحضوری در سامانه آموزشی دانشگاه

اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی

تذکر۱: عدم مراجعه پذیرفته شده تا ۱۳۹۷/۰۹/۰۳  به معنی انصراف از دوره تلقی می شود.

تذکر۲: تا تاریخ تاریخ های فوق تمدید نخواهد شد و مسئولیت ناشی از بی توجهی به مفاد اطلاعیه، به عهده پذیرفته شده است.

مرحله سوم: شروع دوره آموزشی

دوره مهارت آموزی سال ۱۳۹۷ شامل دوره مرحله است که مرحله نخست آن از روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ آغاز می شود. پذیرفته شدگان باید بلافاصله پس از ثبت نام حضوری، بر اساس برنامه اعلامی استان محل آموزش، اقدام به حضور در تمامی جلسات آموزشی نمایند. در صورتی که تعداد غیبت های مهارت آموز در هر یک از دروس بیش از ۲ جلسه در هر نیمسال باشد؛ امکان شرکت وی در امتحانات پایان پودمان و متعاقباً صدور حکم استخدامی توسط وزارت آموزش و پرورش وجود نخواهد داشت. تقویم آموزشی دوره به شرح ذیل است:

عنوان

بازه زمانی

اعلام محل آموزش مهارت آموزان

۵ لغایت ۸ آبان ۱۳۹۷

ثبت نام غیرحضوری

۱۴ و ۱۵ آبان ۱۳۹۷

ثبت نام حضوری

۱۹ و ۲۰ آبان ۹۷ پردیس شهیدان پاکنژاد

شروع مرحله اول

۱۹ آبان ۱۳۹۷

امتحانات پایان مرحله اول

۱۳ بهمن ۱۳۹۷

شروع مرحله دوم

۲۷ بهمن ۱۳۹۷

امتحانات پایان مرحله دوم

۱۱ خرداد ۱۳۹۸

برگزاری بخش کتبی آزمون اصلح

تابستان ۱۳۹۸

اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی به وزارت

شهریور ۱۳۹۸

«اگر مهارت آموزی در آزمون قبول شده اما به دلیلی نمی تواند وارد سامانه اعلام محل آموزش شود با آموزش پردیس پاک نژاد تماس بگیرید.»


خبر ۵ مهر ماه ۹۷ – قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون پیمانی سال ۱۳۹۷

پذیرفته شدگان آزمون پیمانی سال ۹۷ با دردست داشتن مدارک ذیل جهت انجام آزمایش
عدم اعتیاد ، معاینات پزشکی ( طب کار ) ، عدم سوء پیشینه و …  طبق برنامه زمانبندی ذیل  به اموراداری اداره کل آموزش و پرورش استان یزد مراجعه و پس از دریافت معرفینامه های مربوطه بمنظورانجام آزمایش عدم اعتیاد و معاینات پزشکی به کلینیک فرهنگیان یزد
( به نشانی : یزد ، سه راه شحنه ، خیابان معلم ) و برای اخذ گواهی عدم سوء پیشینه به دفاترپلیس +۱۰ مراجعه نمایند .

تذکر: پذیرفته شدگان جهت مراجعه به کلینیک فرهنگیان بمنظورانجام آزمایش دیابت و … صبحانه میل نکنند .

 مدارک مورد نیاز :

۱-کارنامه قبولی نهایی ( از سایت سنجش پرینت بگیرید  )  .

۲-اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات آن  .

۳-اصل کارت ملی و تصویر پشت و رو آن  .

۴-اصل کارت پایان خدمت یا معافیت ( ویژه آقایان )

۵-شش قطعه عکس ۴*۳ جدید  .

برنامه زمانبندی مراجعه قبولشدگان آزمون پیمانی سال ۹۷ به اموراداری استان یزد


جهت مشاهده برنامه زمانبندی اینجا کلیک کنید


خبر ۱۰ مرداد ۹۷: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی آموزش و پرورش یزد سال ۹۷

اطلاعیه شماره ۲: اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در خصوص بررسی مدارک و مصاحبه استخدامی از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی سال ۱۳۹۷

جهت مشاهده متن آگهی جهت زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید


خبر ۹ مرداد ۹۷: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی آموزش و پرورش یزد سال ۹۷

اطلاعیه شماره ۱:  قابل توجه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمان سال ۹۷ وزارت آموزش و پرورش

بدینوسیله به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی سال ۱۳۹۷ می رساند، جهت تشکیل پروند و طی مراحل استخدامی، مدارک زیر را تهیه و طبق برنامه زمانبندی (که به زودی از طریق همین سایت اعلام می گردد) به اداره امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، چهاره راه فرهنگیان ، اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، اداره امور اداری مراجعه نمایند.

جهت مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک کنید


اطلاعیه ۲۳ فروردین ۹۶: نحوه گزینش آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۵ آموزش و پرورش استان یزد 

پذیرفته شدگان از ۲۳ فروردین به اداره کل آموزش و پرورش مراجعه کنند

رئیس اموراداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش استان یزد از اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۵ آموزش و پرورش خبرداد و از داوطلبان خواست جهت اطلاع از وضعیت خود به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش “محمد حسین پارسائیان ” از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی اموزش و پرورش خواست از تاریخ ۲۳/۰۱/۱۳۹۶ لغایت ۲۶/۰۱/۱۳۹۶ جهت انجام معاینات پزشکی و سایر مراحل مرتبط با استخدام نیروی انسانی ،   به امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان یزد مراجعه نمایند .

پارسائیان خاطر نشان کرد قبول شدگان درهنگام مراجعه به این اداره کل ، کارنامه قبولی  (  دریافت از سایت سنجش  )  ، اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات آن  ، اصل کارت ملی و تصویر پشت و رو آن  و شش قطعه عکس ۴*۳ جدید را همراه داشته باشند

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این آگهی و تمامی زمینه های استخدامی ؛
بدون نیاز به پیش شماره از خط ثابت با شماره 9099071613 ( از سراسر کشور ) تماس بگیرید.
پاسخگویی کارشناسان مشاور گروپ از 8صبح الی 12 شب

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.