خانه » استخدام در استان یزد » اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی آموزش و پرورش یزد سال ۹۷

اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی آموزش و پرورش یزد سال ۹۷

متن آگهی:

خبر ۱۰ مرداد ۹۷: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی آموزش و پرورش یزد سال ۹۷

اطلاعیه شماره ۲: اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در خصوص بررسی مدارک و مصاحبه استخدامی از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی سال ۱۳۹۷

جهت مشاهده متن آگهی جهت زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید


خبر ۹ مرداد ۹۷: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی آموزش و پرورش یزد سال ۹۷

اطلاعیه شماره ۱:  قابل توجه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمان سال ۹۷ وزارت آموزش و پرورش

بدینوسیله به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی سال ۱۳۹۷ می رساند، جهت تشکیل پروند و طی مراحل استخدامی، مدارک زیر را تهیه و طبق برنامه زمانبندی (که به زودی از طریق همین سایت اعلام می گردد) به اداره امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، چهاره راه فرهنگیان ، اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، اداره امور اداری مراجعه نمایند.

جهت مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک کنید

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *