خانه » استخدام در استان کرمانشاه » اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی آموزش و پرورش کرمانشاه سال ۹۷

اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی آموزش و پرورش کرمانشاه سال ۹۷

متن آگهی:

خبر ۱۰ مرداد ۹۷: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش کرمانشاه

به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور «تیرماه سال۱۳۹۷ »وزارت آموزش و پرورش « سهمیه مدیریت ها وادارات تابع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه »می رساند جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات ، معاینه پزشکی ، مصاحبه و گزینش به شرح ذیل اعلام می گردد،پذیرفته شدگان می بایست بر اساس برنامه اعلام شده با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل در محل تعیین شده حضور یابند، بدیهی است عدم مراجعه در زمان مقرر به هردلیل به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهدداشت. ضمناً درصورت هرگونه تغییر در برنامه اعلام شده ، مراتب ازطریق همین سایت اعلام خواهد شد.

ردیف جنسیت رشته شغلی روز تاریخ ساعت
۱ مرد آموزگاری و آموزگار استثنایی شنبه ۹۷/۰۵/۱۳ ۷/۵صبح الی ۱۶ عصر
۲ زن آموزگاری براساس حرف اول نام خانوادگی از« الف تا ش»  یکشنبه ۹۷/۰۵/۱۴ ۷/۵صبح الی ۱۶ عصر
۳ مرد دبیری ادبیات فارسی، عربی، معارف اسلامی وفلسفه دوشنبه ۹۷/۰۵/۱۵ ۷/۵صبح الی ۱۶ عصر
۴ زن آموزگاری براساس حرف اول نام خانوادگی از «ص تا ی» سه شنبه ۹۷/۰۵/۱۶ ۷/۵صبح الی ۱۶عصر
۵ مرد  دبیری رشته های ریاضی،تربیت بدنی،زبان وادبیات انگلیسی،زیست شناسی، شیمی، علوم تجربی، کاروفناوری وهنر چهارشنبه ۹۷/۰۵/۱۷ ۷/۵صبح الی ۱۶ عصر
۶ زن کلیه رشته های دبیری و هنرآموزی پنجشنبه ۹۷/۰۵/۱۸ ۷/۵صبح الی ۱۶ عصر
۷ مرد دبیری رشته های تاریخ، علوم اجتماعی، جغرافیا و زمین شناسی، مشاوره و کلیه رشته های هنر آموزی شنبه ۹۷/۰۵/۲۰ ۷/۵صبح الی ۱۶ عصر

تذکر:زمان مصاحبه و سایر مراحل گزینش در موعد بررسی مدارک به پذیرفته شدگان اعلام خواهد شد.
مکان:کرمانشاه، بلوار شهید بهشتی، روبروی شرکت نفت ، پژوهشکده تعلیم وتربیت .
مدارک مورد نیاز:
۱-اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه .
۲-اصل و تصویر پشت و روی کارت ملی .
۳-اصل و تصویر پشت و روکارت پایان خدمت یا معافیت« برادران».
۴-شش قطعه عکستمام رخ ۳*۴ تهیه شده در سال جاری .
۵-اصل و تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت فارغ التحصیلی مطابق با مدرک تحصیلی مجاز در کد شغل- محل انتخابی.
۶-اصل گواهی و سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقتدر وزارتخانه ها و… موضوع تبصره ذیل بند «۱۱»بخش دوم شرایط عمومی داوطلب آگهیاستخدامی برای داوطلبانی که به جهت داشتن کبر سنی به هنگام ثبت نام، داشتن سابقه خدمت تمام وقت دروزارتخانه هاو موسسات وشرکتها دولتی و… را اعلام نموده اند.
۷-اصل وتصویرمدارک مربوط به بومی بودندر کد شغل محل انتخابی مطابق اطلاعیه ثبت نام. (حسب موارد مندرج درذیل بند «ب »بخش اول آگهی استخدامی).
۸- معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگرانبرای (خانواده شهداء ، جانبازان و آزادگان) و مراجع ذیصلاح مندرج در آگهی (برای رزمندگان دارای سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها ،همسروفرزندان آنان ) در خصوص داوطلبان ایثارگر.
۹- معرفی نامه از سازمان بهزیستیاستان در مورد داوطلبانی که در کارنامه آنان سهمیه معلول درج شده است.
۱۰-معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگانبرای داوطلبان نخبه .
* بدیهی است معرفی نامه های مندرج در بندهای ۸ تا ۱۰ باید تحت عنوان اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه صادر شده باشد.
۱۱- پرینت قبولی.
۱۲-مقاله ، تحقیق ، ترجمه مرتبط با رشته شغلیو نیز گواهی مربوط به تجربه عملی مرتبط با رشته شغلی و مدارک مربوط به آشنایی با نرم افزارهای کاربردی مرتبط با رشته شغلی انتخابی . (این مدارک در زمان مصاحبه تخصصی مورد استفاده خواهد بود.
سایر موارد قابل توجه:
۱٫ رعایت کلیه شرایط وضوابط مندرج دردفترچه راهنمای ثبت نام پنجمین آزمون استخدامی متمرکزدستگاه‌های اجرایی کشور(مورخ ۹۷/۰۲/۲۳) مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اصلاحیه بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می‌باشد.
۲٫ پس از بررسی و احراز صحت مدارک براساس کلیه شرایط و ضوابط مندرج در آگهی استخدام توسط کارگروه مربوطه، در صورتی که داوطلب براساس تشخیص پزشک معتمد آموزش و پرورش ، دارای سلامت جسمانی، روانی و توانایی حسن انجام وظایف محوله برای شغل معلمی شناخته شود، با دریافت فرم مربوط به مرحله مصاحبه معرفی می شود.
۳- معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌گرددبلکه درگزینش نهایی با توجه به کد شغل محل انتخابی، براساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد (۷۰%) آزمون کتبی و سی درصد (۳۰%) مصاحبه استخدامی، به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (به ترتیب نمره فضلی) صورت خواهد گرفت.
۴- داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند “فرم اطلاعات فردی را ازسایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارک درزمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.
۵- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدام و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب، محرز شود، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارایه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی استخدام می باشد، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می‌گردد.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *