خانه » استخدام در استان خوزستان » استخدام ۴۰۴ ناظر کشاورزی در خوزستان تا پایان سال ۹۲

استخدام ۴۰۴ ناظر کشاورزی در خوزستان تا پایان سال ۹۲

متن آگهی:

استخدام ۴۰۴ ناظر کشاورزی در خوزستان تا پایان سال ۹۲
فتح‌الله ابوعلی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه‌خوزستان- عنوان‌کرد: طبق قانون این ناظران باید تاکنون استخدام شده باشند اما متاسفانه در فرایند استخدام تاخیر افتاد. وی افزود: هم‌اکنون در حال پیگیری و فراهم کردن مقدمات گزینش استخدام ناظرین بخش کشاورزی تا اسفندماه هستیم. رییس نظام مهندسی کشاورزی بیان‌کرد: این ناظران به شرط تامین اعتبار توسط جهاد کشاورزی از استانداری استخدام می‌شوند. ابوعلی اظهارکرد: طرح استخدام ناظرین بخش کشاورزی طرحی ۳ ساله است که ۶۶ نفر باید به عنوان ناظر بخش کشاورزی در سازمان جهاد کشاورزی استخدام شوند. تعدادی از این افراد امسال و مابقی سال آینده استخدام خواهند شد.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *