خانه » استخدام در استان کرمانشاه » استخدام ۵۰ نفر در مرکز فوریت های پزشکی استان کرمانشاه

استخدام ۵۰ نفر در مرکز فوریت های پزشکی استان کرمانشاه

متن آگهی:

خبرگزاری ایرنا: کرمانشاه – ایرنا – رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کرمانشاه گفت: در آزمون استخدامی وزارت بهداشت که احتمالا در خرداد ماه امسال برگزار خواهد شد، حدود ۵۰ نفر سهمیه استخدامی مرکز فوریت های پزشکی استان است.
دکتر صائب مدرسی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد شامل ۱۲ نفر پرستار، ۲ پزشک و مابقی نیز نیروهای عملیاتی مرکز فوریت ها هستند.
وی اظهار کرد: به طور کلی در کشور قرار است ۱۶هزار نیروی درمانی استخدام شود که از این میزان سه هزار و ۸۳۱ نفر در قالب نیروی های فوریت های پزشکی و اورژانس دانشگاه ها جذب می شوند.
مدرسی در خصوص عملکرد مرکز فوریت های پزشکی استان کرمانشاه نیز گفت: در سال ۹۴ حدود ۱۰ پایگاه افتتاح کردیم؛ همچنین در شرایط پسابرجام قول حدود ۴۰ دستگاه آمبولانس جدید وارداتی برای استان گرفته ایم که تاکنون شش دستگاه آن تحویل شده است.
وی بیان داشت: با اورژانس هوایی در مجموع ۵۳ پایگاه فوریت های پزشکی در سطح استان داریم که ۱۲ پایگاه از برنامه توسعه پنجم عقب هستیم؛ همچنین مشکل کمبود نیروی انسانی نیز داریم.
رئیس مرکز فوریت های پزشکی کرمانشاه اظهار کرد: مخاطرات استان را در چارچوب کتاب (EUP ) یعنی آمادگی سیستم سلامت وزارت بهداشت در بلایا، مشخص کرده ایم.
وی افزود: مخاطرات تعریف خاصی دارد یعنی خطری که در صد سال اخیر اتفاق افتاده باشد؛ مانند: سیل، زلزله، ریزگردها، نزاع های دسته جمعی، همچنین حوادث جاده ای که بیشترین سهم را در کل کشور به خودش اختصاص داده است.
مدرسی در خصوص سرعت عملکرد مرکز فوریت های پزشکی کرمانشاه گفت: زمان شهری ما هشت دقیقه و زمان جاده ای ما ۱۴ دقیقه است؛ هر چند مساله زیرساخت ها در این موضوع بسیار حائز اهمیت است؛ به عنوان مثال ما در برخی از شهرهای بزرگ خطوط مخصوص خودروهای امدادی داریم در حالی که در کرمانشاه چنین چیزی وجود ندارد.
استان کرمانشاه ۲ میلیون نفر جمعیت دارد و شهر کرمانشاه به عنوان مرکز استان نیمی از این جمعیت را در خود جای داده است.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *