خانه » استخدام در استان تهران » استخدام ۵۰ محیط‌ بان در استان تهران

استخدام ۵۰ محیط‌ بان در استان تهران

متن آگهی:

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران ضمن اشاره به مغفول ماندن محیط زیست طبیعی این استان، از استخدام ۵۰ محیط‌بان در استان تهران خبر داد.

مهردادی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه استان تهران از جمله استان‌هایی است که هم به لحاظ محیط زیست طبیعی و هم محیط زیست انسانی حائز اهمیت است گفت: برخی تصور می‌کنند محیط زیست تهران تنها در ارتباط با محیط زیست انسانی است این در حالیست که مناطق چهارگانه خوبی در این استان وجود دارد پارک ملی لار، پارک ملی سرخه حصار و مناطق حفاظت شده و شکارممنوع مهمی در این استان وجود دارد.

وی با بیان اینکه شاید برخی به این مسئله مهم توجه نداشته باشند که مناطق چهارگانه استان تهران شرایط ویژه‌ای دارد که شاید در بسیاری از این استان‌ها این امتیازات وجود نداشته باشد اظهار کرد: کل، بز و قوچ و میش موجود در تهران به لحاظ جمعیت، وسعت و پراکندگی شرایط ویژه‌ای دارند. این گونه‌های حیات وحش حتی در مناطق آزاد تهران نیز یافت می‌شوند.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران با تاکید بر اینکه توجه بیش از حد به بحث‌های محیط زیست انسانی باعث شده محیط زیست طبیعی تهران در اولویت دوم قرار گیرد افزود: هر دو مقوله محیط زیست طبیعی و انسانی حائز اهمیت است بنابراین باید در استان تهران هر دو را به طور موازی پیش ببریم و از بخش محیط زیست طبیعی غافل نشویم.

مهردادی با اشاره به اینکه برنامه‌هایی را برای جدی گرفتن محیط زیست طبیعی طراحی کرده‌ایم گفت:‌ تعداد محیط بانان استان تهران در قیاس با سایر استان‌ها و با توجه به شرایط طبیعی این استان کم است. در تهران حدود ۱۰۰ محیط‌بان فعالیت می‌کنند و مد نظر داریم ۵۰ محیط‌بان دیگر اضافه کنیم. انتخاب اولیه این محیط‌بانان انجام شده در حال حاضر بحث‌هایی در ارتباط با شاخص‌های مربوط به استخدام آنها مطرح است. فکر می‌کنیم با به کارگیری این تعداد محیط‌بان مشکلات ما تا حدی کاهش پیدا کند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران در پایان با اشاره به اینکه باید ساختمان‌های محیط‌بانی نیز بیشتر شود اظهار کرد: اگر تجهیزات و امکانات در مناطق حفاظت شده تهران افزایش یابد می‌توانیم شرایطی را ایجاد کنیم که مشکلات محیط زیست طبیعی تا حد چشمگیری کاهش پیدا کند.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *