خانه » اطلاعیه های مهم » استخدام ۴ هزار تکنسین در سال آینده

استخدام ۴ هزار تکنسین در سال آینده

متن آگهی:

امین صابری نیا روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار سلامت ایرنا از برنامه جدید وزارت بهداشت برای نوسازی اورژانس کشور خبر داد و گفت: حدود سه هزار آمبولانس در ناوگان اورژانس کشور فعال است که بیش از نیمی از این تعداد فرسوده هستند به همین علت نوسازی اورژانس پیش بیمارستانی کشور در دستور کار وزارت بهداشت قرار گرفته است.
وی ادامه داد: در این برنامه قرار است، ۳۰۰ آمبولانس کمک دار، ۵۰۰ آمبولانس هایلوکس و ۸۰۰ آمبولانس بنز اسپرنتر نو خریداری و تا چهار ماه آینده وارد ناوگان اورژانس کشور شود.
** ۱۱۵به روستا آمد
صابری نیا افزود: علاوه بر این ۸۰۰ آمبولانس جدید، حدود صد آمبولانس نو نیز برای مناطق آزاد کشور خریداری می شود که عمدتا در استانهای مرزی کشور بکارگیری می شوند.
وی گفت: برنامه مهم و جدید وزارت بهداشت این است که برای اولین بار از سال آینده خدمات اورژانس پیش بیمارستانی به مناطق روستایی و عشایری نیز گسترش پیدا کند.
**خرید ۵۰۰ موتورآمبولانس برای مناطق پر ترافیک
صابری نیا افزود: یکی از مشکلات مهم اورژانس کشور ترافیک بالا در شهرهای بزرگ است که مانع رسیدن سریع و موقع نیروهای اورژانس بر بالین بیماران می شود علت آن نیز این است که راههای امدادی در این شهرها کم است و آمبولانسها در ترافیک می مانند.
وی گفت: برای رفع این مشکل حداقل به ۵۰۰ موتورآمبولانس در کشور نیاز داریم تا تکنسین های اورژانس بتوانند در زمان سریعتری بر بالین بیماران و مصدومان برسند و زمان را از دست ندهند تا آمبولانس برسد.
رئیس اورژانس کشور افزود: خرید ۵۰۰ موتورآمبولانس برای ناوگان اورژانس کشور نیز در دستور کار است اما ممکن است این کار طی دو یا سه فاز در سال ۹۵ انجام شود.
**اورژانس هوایی در ۴۴ تقطه
وی گفت: برنامه دیگر وزارت بهداشت گسترش ناوگان اورژانس هوایی با خرید یا اجاره آمبولانسهای مدرن هوایی است که در شأن مردم ایران باشد. هم اکنون با حمایت نیروهای نظامی در ۱۹ نقطه پرترافیک و صعب العبور کشور خدمات آمبولانس هوایی ارائه می شود ولی تا استاندارد تعریف شده برای کشور فاصله زیادی داریم.
صابری نیا افزود: هدف وزارت بهداشت این است که پایگاه اورژانس هوایی را در مناطق صعب العبور، مناطقی که پراکندگی جمعیت بالا دارند و مناطق پر ترافیک مانند تهران، ایجاد کند و برای این کار ۴۴ نقطه کشور تعیین شده است که برای اجرای این برنامه به ۵۰ بالگرد نیاز داریم و شخص وزیر بهداشت در تلاش است تا اعتبارات لازم را برای خرید این بالگردها تامین کند.
رئیس اورژانس کشور اضافه کرد: برنامه دیگر وزارت بهداشت ایجاد و گسترش آمبولانس دریایی است که هنوز در ابتدای کار هستیم.
وی گفت: مشکل اساسی اورژانس کشور کمبود شدید نیروی انسانی است، هم اکنون حدود ۱۵ هزار نیرو در اورژانس پیش بیمارستانی کشور شاغل هستند و حداقل با کمبود هفت هزار نیرو مواجه هستیم.
وی افزود: با رایزنی های وزارت بهداشت، سازمان مدیریت و برنامه ریزی قول هایی داده است که برای سال ۹۵ مجوز بکارگیری چهار هزارر نیرو در اورژانس پیش بیمارستانی کشور را بدهد که امیدوارم این قول عملی شود.
اورژانس پیش بیمارستانی کشور با شماره تلفن ۱۱۵ هم اکنون با حدود ۲۱۰۰ پایگاه و ۱۵ هزار نفر در شهرها و جاده های کشور فعال است و قرار است این خدمات به مناطق روستایی، جاده های فرعی نیز گسترش یابد.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *