خانه » استخدام در استان اردبیل » استخدام ۳۰۱ نفر در بیمارستان امام رضا (ع) اردبیل

استخدام ۳۰۱ نفر در بیمارستان امام رضا (ع) اردبیل

متن آگهی:

خبر ۲۷ تیر ۹۵ : استخدام ۳۰۱ نفر در بیمارستان امام رضا (ع) اردبیل

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل از استخدام ۳۰۱ نفر در بیمارستان امام رضا (ع) اردبیل بر اساس آزمون استخدامی ابلاغی سازمان سنجش خبر داد.

فرهاد پورفرضی در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: سهمیه دانشگاه علوم پزشکی استان در آزمون استخدامی که سازمان سنجش اعلام کرده و شهریور ماه برگزار می‌شود، ۳۰۱ نفر است.

وی افزود: استخدام از میان فارغ‌التحصیلان رشته‌های تخصصی پزشکی و پیراپزشکی و بخش اندکی نیز جهت تکمیل کادر اداری بیمارستان انجام می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همچنین به جذب نیروهای نگهبان، سرایه‌دار و فوریت پزشکی اشاره و تأکید کرد: این جذب نیز به زودی انجام می‌شود.

پورفرضی در خصوص تعیین تکلیف ۲۴۱ نفر که برای تکمیل کادر درمانی بیمارستان تروما دو سال قبل جذب شدند، اضافه کرد: این تعداد از شهریور ماه در بیمارستان امام خمینی اردبیل مشغول به کار خواهند شد.

وی متذکر شد: به دلیل اینکه هر سه ماه یکبار تغییرات نیرو در بدنه دانشگاه اتفاق می‌افتد این افراد جایگزین نیروهای طرحی که از سیستم خارج می‌شوند، خواهند شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در پاسخ به این سؤال که چرا این افراد در بیمارستان سوانح و سوختگی تروما مشغول به کار نمی‌شوند، ادامه داد: در واقع بیمارستان تروما در مجموعه بیمارستان امام خمینی است و فعلاً به دلیل اینکه بیمارستان تکمیل نشده این افراد در امام خمینی مشغول می‌شوند.

پورفرضی با تأکید به اینکه تکمیل و تجهیز تروما به علوم پزشکی اردبیل واگذار شده است، اضافه کرد: در نظر داریم تا پایان امسال این بیمارستان را تکمیل کنیم.

وی افزود: تکمیل این بیمارستان سه سال قبل درخواست شد که در پی تأخیر در نهایت تکمیل پروژه و تجهیز بیمارستان به خود علوم پزشکی واگذار شده است.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *