خانه » اطلاعیه های مهم » استخدام ۱۱۴ نفر در بیمارستان پیامبر اعظم قشم

استخدام ۱۱۴ نفر در بیمارستان پیامبر اعظم قشم

متن آگهی:

استخدام ۱۱۴ نفر در بیمارستان پیامبر اعظم قشم
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: ۱۱۴ فارغ التحصیل در رشته های پیراپزشکی برای تکمیل کادر درمانی بیمارستان پیامبر اعظم قشم استخدام شده اند.
منصور سالاری در گفتگو با خبرنگار مهر بیان کرد: مراحل اداری استخدام این نیروها انجام شده و مهرماه امسال در بیمارستان مشغول به کار می شوند.
وی ادامه داد: این افراد از بین ۳۸۹ نیرو که برای در آزمون وزارت بهداشت برای اشتغال در استان هرمزگان برگزیده شده اند انتخاب گشته و بومی بودن آنان یکی از اولویت های گزینش است.
سالاری گفت: همچنین شبکه بهداشت برای مرتفع کردن کمبود پزشکان متخصص در جزیره قشم و بیمارستان در حال رایزنی با دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و وزارت بهداشت است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: تلاش های شبکه بهداشت برای استقرار پزشک به جزیره قشم محدود نمی شود و از سال گذشته دو پزشک در جزیره لارک و یک پزشک نیز در جزیره هنگام مستقر شده اند.
وی بیان کرد: این اقدامات در راستای طرح تحول نظام سلامت انجام می شود و امید می رود پس از تکمیل کادر درمانی بیمارستان شاهد تحولات چشمگیری در حوزه سلامت جزیره قشم باشیم.
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *