خانه » استخدام در استان تهران » آگهی استخدام پیش دبستان و دبستان غیردولتی نهال دانش

آگهی استخدام پیش دبستان و دبستان غیردولتی نهال دانش

متن آگهی:

پیش دبستان و دبستان غیردولتی نهال دانش واقع در فلکه سوم تهرانپارس به دو نفر آموزگار خانم جهت تدریس در پایه سوم دبستان ترجیحا دارای تحصیلات آموزش ابتدایی یا هر رشته دیگر به شرط سابقه تدریس و یا گواهی طی آموزش ضمن خدمت پایه سوم دعوت به همکاری می نماید.
از متقاضیان گرامی خواهشمند است به تارنمای این آموزشگاه به نشانی www.nahaledanesh.ir مراجعه و فرم مربوطه را تکمیل نمایند یا سوابق خود را به نشانی email@nahaledanesh.ir ارسال نمایند.

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۳ دیدگاه تاکنون.

 1. بهاره گفت:

  اینجانب مجرد با سه سال سابقه کار در مهد و پیش دبستانی وداشتن مدرک کاردانی در رشته تربیت مربی مهد و پیش دبستانی و مدرک تربیت مربی مهدوپیش دبستانی از دارالقران و مدرک آ آموزشی دوره تربیت مربی مهدو پیش دبستانی از بهزیستی آماده همکاری با این مرکز میباشم

  [پاسخ]

 2. بهاره گفت:

  اینجانب مجرد ۲۲ساله با سه سال سابقه کار در مهد وپیش دبستانی و داشتن مدرک کاردانی در رشته تربیت مربی مهد وپیش دبستانی و مدرک تربیت مربی مهد وپیش دبستانی از دارالقران و مدرک آموزشی دوره تربیت مربی مهد وپیش دبستانی از بهزیستی آماده همکاری با این مرکز میباشم

  [پاسخ]

 3. پریناز محسنخواه گفت:

  اینجانب با بیش از ۳ سال سابقه تدریس ریاضیات بصورترسمی،۶ سال مداوم بصورت خصوصی و نیمه خصوصی،دبیر قلمچی،مدرک ارشد،خواهان همکاری با این مرکز می باشم۰۹۳۶۶۶۹۷۷۳۰

  [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *