خانه » استخدام در استان تهران » آگهی استخدام پژوهشگاه صنعت نفت

آگهی استخدام پژوهشگاه صنعت نفت

متن آگهی:

پژوهشگاه صنعت نفت به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تحقیقات نفت، گاز و پتروشیمی به منظور تمین نیروی انسانی متخصص از بین فارغ التحصیلان ممتاز و همچنین دانشجویان مقطع دکتری و فارغ التحصیلان ممتازمقطع کارشناسی ارشد در رشته های زیر دعوت به همکاری می نماید:

۱- مدیریت (بازرگانی، مالی، صنعتی)

۲- حسابداری

۳- اقتصاد

شرایط جذب فارغ التحصیلان ممتاز:

۱- دانش آموختگان مقطع دکترا ورودی سال ۱۳۷۹ به بعد از دانشگاههای صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، تهران، صنعتی اصفهان، خواجه نصیرالدین طوسی، علمو صنعت، شیراز، تبریز، تربیت مدرس، شهید بهشتی، علامه طباطبایی، امام صادق و صنعت نفت

۲- دانشجویان مقطع دکترا که امتحان جامع خود را گذرانده باشند وشرایط جذب فارغ التحصیلان ممتاز ذکر شده در بند ۳ را داشته باشند.

۳- دانش آموختگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاههای فوق الذکر دارای معدل بالاتر از ۱۷ ( سایر دانشگاه های دولتی ۱۸) و یا جزء شش درصد اول پذیرفته شدگان در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاههای دولتی باشند.

۴- در ضمن دارابودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان ضروری است. (برای تعداد محدودی از دانشجویان دکترا که آزمون جامع خود را گذرانده اند در صورت داشتن شرایط نخبگی (با تایید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح) امکان انجام سربازی با انجام یک طرح تحقیقاتی میسر می باشد)

مزایای ویژه:

– عضویت هیئت علمی برای فارغ التحصیلان دکتری مطابق مقررات وزارت علوم، تحقیقت و فناوری

– برخورداری از مزایای طرح جذب دانش آموختگان ممتاز

– محیط علمی، چالشی، پژوهشی به همراه فرصتهای کاری و آموزشی و …

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با تلفن ۴۸۲۵۳۰۲۱ تماس و رزومه خود را به آدرس hrm@ripi.ir  و یا به شماره فاکس ۴۴۷۳۹۵۲۳ ارسال نمایند.

پژوهشگاه صنعت نفت www.ripi.ir

لینک آگهی

اطلاعات تماس

  • تلفن: 48253021
  • ایمیل: hrm@ripi.ir
  • وبسایت: ripi.ir
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *