خانه » استخدام در استان خوزستان » آگهی استخدام پتروشیمی شهید تندگویان سال ۹۳ (تمدید مهلت ثبت نام)

آگهی استخدام پتروشیمی شهید تندگویان سال ۹۳ (تمدید مهلت ثبت نام)

متن آگهی:

به اطلاع داوطلبان می رساند مهلت ثبت نام تا تاریخ ۱۳۹۳/۰۲/۲۰ تمدید گردید

شرکت پتروشیمی شهید تندگویان واقع در منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی (ره) – استان خوزستان- به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای بهره برداری، طبق مقررات اشتغال نیروی انسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مناطق آزاد صنعتی و ویژه اقتصادی از بین داوطلبان مرد و بومی استان خوزستان، واجد شرایط در مقطع کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی (شرایط بومی بند ۴-۴)، از طریق برگزاری آزمون های کتبی و روانشناختی، مصاحبه فنی/ تخصصی، طب صنعتی و گزینش دعوت به همکاری می نماید.

۱-     تخصص های مورد نیاز :

ردیف

مقطع تحصیلی

رشته تحصیلی

تعداد مورد نیاز

ملاحظات

۱

کارشناسی یا کارشناسی ارشد

مهندسی شیمی

۵

کلیه گرایش ها بجزء صنایع غذائی، سلولزی و رشته های مرتبط با اکتشاف، حفاری و مخازن هیدروکربوری

۲

کارشناسی  یا  کارشناسی ارشد

مهندسی مواد

۴

کلیه گرایشها

۳

کارشناسی یا کارشناسی  ارشد

مهندسی صنایع

۳

کلیه گرایشها

۴

کاردانی

پتروشیمی، صنایع شیمیایی

۵۵

پتروشیمی ،صنایع شیمیایی

۵

کارشناسی یا کارشناسی ارشد

مهندسی نساجی

۳

گرایشهای تکنولوژی نساجی، شیمی نساجی و علوم الیاف

۲- شرایط مدرک تحصیلی:

۲-۱- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا اصل گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته وگرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد.

(گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود.)

۲-۲- تائید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری الزامی است.

۲-۳- مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت درآزمونهای استخدامی قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاههای دولتی یا آزاد و یا آزمون خاص سراسری دانشگاه جامع علمی- کاربردی که از طریق سازمان سنجش برگزار می شود موفق به ورود به مراکز آموزش عالی برای دریافت مدارک رسمی شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تائید وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری دریافت کرده باشند.

۲-۴ – مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی دانشگاه مزبور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل صادر گردیده باشد.

۲-۵- مدارک تحصیلی تحت عناوین معادل، دوره های فراگیر، آموزش باز، مکاتبه ای، و پودمانی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی با توجه به نحوه خاص پذیرش که خارج از آزمونهای سراسری دانشگاهها است قابل پذیرش نمی باشد.

تذکر۱ : فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع تحصیلی بالاتر از مقاطع اعلام شده، مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی برای مقاطع تحصیلی پائین تر نخواهند بود. در صورت مشاهده بعنوان کتمان حقیقت تلقی خواهد شد و از ادامه روند استخدام آنان جلوگیری بعمل خواهد آمد.

تذکر۲ : مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری آزمون استخدامی باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

۳- شرایط عمومی:

۳-۱- تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران.

۳-۲- ایمان و اعتقاد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه و متدین به دین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور.

۳-۳ – عدم سوء پیشینه کیفری.

۳-۴- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی و روانشناختی به تائید سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت.
۳-۵- دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه و یا معافیت دائم غیر پزشکی کامپیوتری در زمان ثبت نام.

۴- شرایط استخدام:

۴-۱- حداکثر سن مجاز داوطلبان کارشناسی ارشد ۳۴ ، کارشناسی ۳۰ و کاردانی ۲۶ سال

۴-۲- مدت زمان خدمت نظام وظیفه به حداکثر سن داوطلبان افزوده می شود.

تبصره ۱- سن داوطلبان می بایست تا روز برگزاری آزمون از شرایط سنی مندرج در بند۴-۱بیشتر نباشد.

تبصره ۲- در صورت دارا بودن سابقه کار مرتبط در پیمانکاری طرف قرارداد شرکت پتروشیمی شهید تندگویان و با توجه به ارائه سابقه کار از سوی پیمانکاری مربوطه و تایید مراتب از طرف سازمان تامین اجتماعی و امور اداری حداکثر تا میزان ۵ سال به سقف سنی اضافه خواهد شد.

تبصره ۳- فرزندان محترم شهدا، فرزندان جانبازان ۳۵٪ و بالاتر ، فرزندان آزادگان و فرزندان مفقودالاثرها و فرزندان کارکنان شاغل/ بازنشسته/ از کارافتاده و فوت شده شرکت پتروشیمی شهید تندگویان و همچنین به کارکنان پیمانکاری و مدت موقت طرف قرارداد شرکت پتروشیمی شهید تندگویان با شرکت در آزمون از امتیازات ویژه مربوطه بهره مند می گردند.

تبصره ۴- در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبین با رعایت موارد فوق الذکر، نباید از ۳۷ سال برای کارشناسی ارشد ۳۵ سال برای کارشناسی  و ۳۳  سال برای کاردانی بیشتر باشد.

۴-۳- حداقل معدل کل برای داوطلبان مقاطع  کارشناسی ارشد  ۱۵ و کارشناسی و کاردانی ۱۳ می باشد.

تذکر : داوطلبان می بایست در زمان ثبت نام آخرین مدرک تحصیلی و کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم غیر پزشکی ارائه نمایند.

۴-۴- استخدام درتمام  مقاطع صرفا” ازمتقاضیان بومی استان خوزستان خواهد بود.

تبصره ۵ – داوطلب بومی به فردی اطلاق می شود که متولد شهرستانهای بندر ماهشهر و بندرامام خمینی (ره) یا یکی از شهرهای استان خوزستان بوده و یا دیپلم خود را در استان خوزستان دریافت کرده باشد.

تبصره ۶- در صورت کسب امتیاز برابر، اولویت جذب با افراد بومی شهرستان بندرماهشهر و بندرامام خمینی (ره) خواهد بود.

۵- نحوه ثبت نام:

داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط لازم می توانند از روز شنبه مورخ ۰۶/۰۲/۱۳۹۳ لغایت ساعت ۲۴  روزچهارشنبه مورخ ۱۷/ ۰۲/۱۳۹۳ به سایت اینترنتی: http://stpc.ir مراجعه و پس از ثبت نام و اسکن مدارک درخواستی و واریز مبلغ دویست هزار ( ۲۰۰،۰۰۰) ریال به عنوان هزینه ثبت نام، به شماره حساب ۱۴۹۵۲۳۰۵۶۲ بانک ملت شعبه منطقه  ویژه پتروشیمی، بنام پتروشیمی شهید تندگویان به شناسه ۴۲۰۰۳۲   اقدام و کد رهگیری خود را اخذ نموده و هنگام ورود به جلسه آزمون کتبی به مسئولین مربوطه ارائه نمایند. زمان توزیع کارت و محل آزمون از طریق سامانه فوق الذکر اعلام می گردد. ضمنا” امکان ثبت نام بعد از تاریخ اعلام شده مقدور نخواهد بود.

۶- موادآزمون :

دروس عمومی برای تمامی شرکت کنندگان شامل: ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، کامپیوتر  و دروس تخصصی مرتبط با مقطع و رشته تحصیلی (حسب مورد)می باشد.

۷- تذکرات مهم :

الف- از پذیرفته شدگان نهایی، سفته به مبلغ یکصد میلیون ریال (بابت آموزش و هزینه های متفرقه) و تعهد محضری برای مدت ۷ سال کار در پتروشیمی شهید تندگویان اخذ خواهد شد. ( سفته بعد از انجام تعهد  ۷ساله به افراد مسترد می شود.)

ب: شرکت هیچ گونه تعهدی در قبال تهیه مسکن نداشته و فقط ودیعه مسکن طبق شرایط، پرداخت خواهد نمود.

ج- مدارک تحصیلی کارکنانی که حین خدمت موفق به اخذ مدرک تحصیلی بالاتر میگردند بدلیل محدودیتهای سازمانی قابل تعدیل نبوده و به هیچ وجه  مورد پذیرش قرارنمی گیرد.

د- قرارداد همکاری صرفا” در چارچوب مقررات اشتغال نیروی انسانی ، تامین اجتماعی در مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی جمهوری اسلامی می باشد.

هـ- تمدید قرارداد سالیانه فرد , منوط به رعایت مقررات اداری و ضوابط و الزامات ایمنی و موافقت رئیس واحد مربوطه خواهد بود.

و – در هر مرحله ای از استخدام، چنانچه خلاف موارد اعلام شده در این آگهی و یا اظهارات فرد با مستندات مربوط به او ، مشاهده و اثبات شود، به همکاری وی خاتمه داده خواهد شد.

ی- هزینه ثبت نام تحت هیچ شرایطی قابل برگشت نمی باشد.

متقاضیان تعدیل مدرک در رشته های فوق  پس از ثبت نام و دریافت کد رهگیری با مراجعه به امور اداری مربوطه اسامی و کد رهگیری خود را به امور اداری تندگویان ارسال نمایند.

جهت ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شهید تندگویان اینجا کلیک نمائید.

اطلاعات تماس

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۳۵ دیدگاه تاکنون.

 1. reza گفت:

  پس کی میخوان جواب این آزمون لعنتی رو بزنن

  [پاسخ]

 2. ابوالفضل گفت:

  سلام
  ۸۷ فرغ التحصیل شدم ،ذوق کردیم یه جایی مهندس نساج میخواد نمی دونستیم شرایط بومی داره اونم استان خوزستان که به قول دوستمون ( محسن ) رشته نساجی نداره ، حداقل امثال ما رو دریابید ، این خبر استخدام رو من الان ۲۰ خرداد فهمیدم چون هیچ فکری در مورد استخدام نساج نمی کردم ،خوبه بومی می خواسته وگرنه خودم رو نمی بخشیدم

  [پاسخ]

 3. محسن گفت:

  سلام
  من الان ۱۳ ساله رشته نساجی رو انتخاب کردم در خوزستان که رشته نساجی نداره موندم الان بجای رشته نساجی میخوان چه رشته ای و چه کسانی رو میخوان بگیرن

  [پاسخ]

 4. حمید رضا گفت:

  با سلام . منم مثله تو هستم عباس . فکر کنم باید از تو شکم مامانمون سابقه کار داشته باشیم تا استخدام بشیم . واقعا ک.

  [پاسخ]

 5. عباس گفت:

  سلام بخدا من دیگه خسته شدم کار نیست من مدرک لیسانس برق قدرت گرفتم از همین ماهشهر ساکن اهوازم همه میگن بهه بهه آفرین چه رشته ایی کار که واسش زیاده به خدا هر جا میرم یا پارتی میخوان یا سابقه کار من که یه جوان ۲۴ سالم کل عمرم درس خوندم سربازی رفتم سابقه از کجام بیارم خوب باید از یه جا شروع بشه دیگه یکی به اینا بگه :-(
  اینم که همش شیمی میخواد ؟

  [پاسخ]

 6. بهار گفت:

  سلام. تورو خدا چقدر آدم رو ناامید می کنید شما هم. منم کارشناسی ارشد مدیریت خوندم. ۲۸ سالمه. با هزار زحمت ۴ واحد تو دانشگاه دولتی واسه تدریس بهم دادن . حقوق بعد هر ۶ ماه می گیرم . افتضاحه بخدا. پارتی نداشتم به روح پدرم. نمیدونم شاید شانسم غیرتی شده بود. میدونم در آرزوی دکترا می میرم. خواهش میکنم بچه ها اینقدر ناامید حرف نزنید. بذارید جون داشته باشیم دنبال کار بگردیم لااقل. امیدوارم فردا روز بهتری باشه.

  [پاسخ]

 7. گارجو گفت:

  من ثبت نام کردم ولی الان که اعلام کردن برید کارت ورود به جلسه بگیرید سایت خود پتروشیمی که اصلا ارور میده و باز نمیشه توی سایت مربوط به ثبت نام هم گزینه ی دریافت کارت ورود به جلسه وجود نداره!از مسئولین مربوطه! خواهشمندم به این مورد رسیدگی کنن خواهشا چون چند روز بیشتر به آزمون باقی نمونده.ممنون.

  [پاسخ]

 8. احمد گفت:

  دختر خانم شهرکردی شما دخترا دست از رویای کار کردن بکشید ،نون ما تو روغنه

  [پاسخ]

 9. دخترشهرکردی گفت:

  منم بچه شهرکردم
  ارشدم آوردم اما دیگه بیخیال درس شدم
  گفتم تو شهر خراب شده ما اگه کار باشه با همون لیسانس هست
  مردشور شهرمونو ببرن یه استخدامی واسه شهرمون نیس
  ما که دختریم بدخت شما پسرا ، چجوری با این بیکاری میخاین تشکیل خونواده بدین؟؟؟

  [پاسخ]

 10. محمد گفت:

  ما شهرکردیها تا کی باید حسرت ببریم ابمان راخوزستانیها میبرند اصفهانیها هم ویلا هاش رابالذتش وتفریحش میبرن .من ارشد مواد دارم غیر مسافرکشی کاری پیدا نکردم اونم خیلیها دارند حسرتش رامیکشند چون متولد شهرکردم ودهه شستیم

  [پاسخ]

 11. z گفت:

  سلام ارشدحسابداری خوندم ۳۶سالمه و جویای کارو ناامید

  [پاسخ]

 12. مهندس گفت:

  من هم شرکت می کنم.و توکلم به خداست.برای شما و همه مردم ایران هم آرزوی موفقیت می کنم.

  [پاسخ]

 13. میثم گفت:

  سلام ببخشید دارید از چی حرف میزنید شما که دیگه تحصیل کرده هستید زشته این چیزا رو ندونید ،من قول میدم بهتون که الان آقایون مصاحبه شون رو هم دادن و تا اتمام ثبت نام ما رفتن برا دوره ی اولیه ی کار.

  [پاسخ]

 14. امیر گفت:

  سعید با خیال راحت شرکت کن

  [پاسخ]

 15. مهندس گفت:

  با سلام خدمت همه!اینطور که از نظرات اهالی مشخص میشه همه ملت بیکارن!بگذارید یه چیزی بهتون بگم!همه ی استانهای ما با توجه به منابعشون و سهم ساکنان این استانها از این منابع،محروم به حساب میان!استان محروم خوزستان،استان محروم ایلام،استان محروم سیستان،استان محروم بوشهر،استان محروم گلستان،استان محروم کردستان،استان محروم چهارمحال،استان محروم کرمان،استان محروم بقیه استانها!فقط تو میزان محرومیت بعضی از استانها از بقیه سهمشون بیشتره!خوزستان نفت،گاز،گندم،محصولات باغی،خاک حاصلخیز،رودخانه های پرشمار،کوهستان،هور،بندرهای متعدد، گذرگاههای مرزی اقتصادی،منابع معدنی از هر نوع و کلا همه چیز داره! یعنی همه چیز تمومه!ولی خودتون قضاوت کنید آیا اگر واقعا همه منافع این داشته ها فقط به ما مردم خوزستان داده می شد وضع ما اینجور می بود؟!همه استانهای ایران حالا کمتر یا بیشتر حداقل به اندازه رفاه مردم خودشون منابع دارن ولی متاسفانه!چی بگم که حق مطلب ادا بشه؟!من حاظرم جونم رو برای همطنم توی هر کجای ایران که هست فدا کنم!این یعنی همه جای ایران سرای من است!یعنی واقعا این وضعیت نتیجه تحریم های خارجیه؟!شما جواب بدید؟

  [پاسخ]

 16. نام شما گفت:

  ما شهرکردیا از بیخ و بن ومایه بدبختیم از همه ی شهرا هم شهرمون بی درو پیکر تره من خودم فوق جاده سازیم دارم برا ماهی ۲۰۰ از صبح تا عصر می رم جون می کنم سرکار.قبر ما دهه ۶۰ باید یه ۱۰متری گودتر بسازن چون آرزهای زیادی داریم که باید به گور ببریم

  [پاسخ]

 17. آشنا گفت:

  سلام بازم خدا خیرشون بده که برا خوزستانی ها لااقل یه بار زدن بومی ما تو استان هرمزگان همه استان ها بومی محسوب میشن بجز خودمون و فقط دوست داریم حتی برا یکبار هم شده بصورت نمادین بزنن بومی هرمزگان جالبه برا ما فارس و کرمان و همه جای ایران که جای خود داره از کشورای دیگه هم بومی محسوب میشن و گرمای ۴۲ درجه و امکانات کم آموزشی از کوجکی تا پیری برا استانای جنوبیه و باید به دوست عزیزمون بگم ما هم فارغ التحصیل های رتبه یک تا سه دانشگا های تهرانیم که اهل همون خوزستان و هرمزگان و بوشهریم پس نیروی حرفه ای و متخصص هم تو این استان ها هست که حقشون لا اقل بیشتره جون خیلی زور داره که فارغ اتحصیل و متخصص باشی ولی تو استانت برا خودت کار نباشه و دیگران از جاهای دیگه بیان براحتی حتی بدون تخصص و سواد مشغول بکار بشن. آفرین به شما خوزستان ها و به غیرتتون

  [پاسخ]

 18. آرزو گفت:

  نه سعید جان چون شماره ملیتو ننوشتی نمیتونی شرکت کنی!

  [پاسخ]

 19. رویا گفت:

  اگه ساکن بندر امام باشم اما بومی نباشم چی بازم نمیشه؟؟؟جواب بدین لطفا!

  [پاسخ]

 20. رویا گفت:

  یعنی غیره بومی نمیتونه ثبت نام کنه؟؟؟

  [پاسخ]

 21. معین گفت:

  آیا رشته مهندسی مخازن میتوانند ثبت نام کنند؟

  [پاسخ]

 22. سعید گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما، من سعید محبوب هستم از خوزستان شهرستان رامهرمز، رشته کارشناسی من مهندسی جوش هستش که گرایش رشته مواده، میخواستم بدونم منم میتونم شرکت کنم؟؟؟

  [پاسخ]

 23. علی گفت:

  چرا هرچی استخدامی میزنن رشته شیمی رو حذف کردن. آخه این انصافه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 24. حسین گفت:

  دوستان گلم من حسین هستم از مشهد لیسانس مکانیک و حرفم فقط اینه …
  آه اگر آه من است ناله اگر ناله تو ، آنچه بر باد رود فریاد است …

  [پاسخ]

 25. سارا گفت:

  بابا دعوا نکنین منم یه خوزستانیم با مدرک فوق لیسانس ولی بی کارم هرجای ایران که باشی هرچی درس خونده باشی هیچ فرقی نداره فقط پارتی تون جور باشه همه چی حله

  [پاسخ]

 26. حسین گفت:

  سلام من ارشد برق قدرتم

  [پاسخ]

 27. isaac گفت:

  آقا پژمان ما هم تو اصفهان داریم دود پالایشگاهمون رو میخوریم اما هم شهری های شما که تو شاهین شهر و اصفهان ساکنن و حتی بومی نبودن اومد استخدام شدن حرفت اصلا منطقی نیست اینجوری پیش بریم توسعه منطقه ای میشه و دودش توچشم خودتون میره

  [پاسخ]

 28. isaac گفت:

  آخه مردم مومن چرا این پتروشیمی بزرگ باید بومی بگیره هان هان الان یه فارغ التحصیل از دانشگاه امیر کبیر باید این فرستا از دست بده و این پتروشیمی هم یک نیرو کار حرفه ای را

  [پاسخ]

 29. امین گفت:

  ولی بچه های خوزستان هم حق دارن واقعا . واقعا استان خوزستان نباید وضعیتش اینجور باشه.

  [پاسخ]

 30. امین گفت:

  من ساکن اصفهان هستم ،جایی که هم فولاد داره هم ذوب اهن هم پالایشگاه وهم پلی اکریل و…. ولی بیشتر کارگرا ومهندساش از استان عزیز چهارمحال بختیاری وخیلی هاشون حتی از شمال ایران زمین هستند و جالبه که واسه استخدامیه فولاد عزیزان استان چهارمحال هم بومی به حساب میامدند.بعد واسه شرکت نفت همه را بومی میگیرند واقعا خیلی جالبه.خدارحمت کنه دکتر مصدقا که نفت رامثلا ملی کرد.

  [پاسخ]

 31. پژمان گفت:

  احمد جان قربونت برم آخه این چ حرفیه میزنی؟؟؟؟؟ حالا چون استان شما بوی نفت میده باید تمام مزیای نفتی تقدیم شما بشه؟؟؟؟استان چهارمحال هم بدون هیچ چشم داشتی داره آب آشامیدنی چندتا استان رو تامین میکنه بدون اینکه بومی هاش سر سوزنی نفع ببرند!!! همه جای ایرن سرای من است هم کشک!!!!

  [پاسخ]

 32. احمد گفت:

  سلام امیر و سحر شما که خارج از استان خوزستان هستید یک غم دارید ما که بومی خوزستان صد غم وغصه داریم دود و خاک و بوی نفت و گاز و پتروشیمی ما راخفه کرده سودش مال غیر خوزستان است حتی کارگران ان

  [پاسخ]

 33. امیر گفت:

  من به امید کار توی شرکت نفت از مکانیک تغییر رشته دادم رفتم پتروشیمی و بعدم ادامه تا ارشد. کاش قبل از انتخاب رشته هم میزدن فلان رشته مختص بومی های فلان استان. خدا بزرگه. امیدوارم کسی باشه جواب این پیام ها را بده. با آرزوی موفقیت برای همه.

  [پاسخ]

 34. سحر گفت:

  امیر جان سلام
  فقط همین قدر بهت بگم که مامردم چهارمحال خیلی بدبختیم .تو تا حالا دیدی ی اگهی استخدام استان ما داشته باشه؟
  همسرم فوق لیسانس علوم اقتصاد وخودم لیسانس علوم تربیتی .
  هرجا دنبال کارمیری باید ی پارتی داشته باشی .
  ما هم که خدارو شکرنداریم

  [پاسخ]

 35. امیر گفت:

  با سلام
  لطفا خواهشا یکی به من بگه من که شهرکرد زندگی میکنم و کارشناسی ارشد شیمی خوندم و هیچ پتروشیمی یا پالایشگاهی در استان ما وجود نداره با وجود شرط بومی بودن جهت استخدامی در همه استان های مرتبط با رشته تحصیلی باید چکار کنم؟

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *