خانه » دسته‌بندی نشده » آگهی استخدام وزارت نیرو و آب و فاضلاب کشور

آگهی استخدام وزارت نیرو و آب و فاضلاب کشور

متن آگهی:

 آگهی استخدام وزارت نیرو و آب و فاضلاب کشور

شرکت های مادر تخصصی توانیر و مهندسی آب و فاضلاب کشور، در راستای تحقق اهداف و وظایف خود بر اساس موافقت مجمع عمومی شرکت های وابسته (غیر دولتی)، از بین فارغ التحصیلان دانشگاه­ها و مؤسسات آموزش عالی  مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری، از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش استخدام می کند.

 • شهرهای مورد نیاز : سراسر کشور
 • تعداد مورد نیاز : ۳۷۲ نفر
 • تاریخ ثبت نام : ۲۹ مهر ماه تا ۱۴ آبان ۹۱
 • تاریخ آزمون :۲۶ آبان ۹۱

——————————————————————————————————————————-

متن آگهی

 

، در صورت کسب نمره حد نصاب (حداقل ۵۰٪ امتیاز آزمون کتبی) در شرکت های وابسته (غیر دولتی) زیر مجموعه خود به صورت قراردادی استخدام می نماید.

الف) جدول نیازهای استخدامی که از طریق آزمون کتبی جذب خواهند شد.

برای دیدن جدول نیازهای استخدامی اینجا کلیک کنید.

ب) شرایط عمومی:

۱- داشتن تابعیت ایران

۲- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم برای آقایان

۳-  عدم اعتیاد به مواد مخدرو دخانیات

۴- نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر

۵- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند

۶- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

۷- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۸- دارا بودن شرایط احراز شغل متناسب با جدول نیازهای استخدامی موضوع بند الف

۹- عدم منع قانونی برای استخدام و نداشتن تعهد خدمتی به دیگر سازمان ها

ج) شرایط اختصاصی:

داشتن شرایط سنی به شرح زیر :

·         حداکثر۲۶ سال برای مقطع کاردانی (متولدین بعد از تاریخ ۲۶/۰۸/۱۳۶۵ )

·         حداکثر ۳۰ سال برای مقطع کارشناسی (متولدین بعد از تاریخ ۲۶/۰۸/۱۳۶۱ )‌

·         حداکثر۳۲ سال برای مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر (متولدین بعد از تاریخ ۲۶/۰۸/۱۳۵۹ )‌

تذکر۱: موارد زیر به شرط ارائه تأییدیه معتبر از مراجع ذیصلاح به حداکثر سن افزوده می شود:

–      افراد خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و مفقودالاثرها (همسر، فرزندان، پدر ،مادر، برادر شهید و خواهر شهید) و فرزندان رزمندگانی که ۶ ماه متوالی یا ۹ ماه متناوب به طور داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل خدمت نموده اند به میزان پنج سال.

–       مدت انجام خدمت سربازی، حداکثر به مدت ۲۴ ماه.

سابقه کار مفید و مرتبط در داخل صنعت آب و برق حداکثر ۸ سال (۹۶ ماه )  و خارج از صنعت آب و برق حداکثر ۴ سال ( ۴۸ ماه ) ، مشروط به پرداخت حق بیمه به سازمان­های بیمه معتبر.

تذکر۲: کارت مربوط به وضعیت نظام وظیفه و گواهی فراغت از تحصیل داوطلبان بایستی در تاریخ ۲۶/۰۸/۹۱ آماده و صادر شده باشد فلذا داوطلبان بایستی اصل و ۲ نسخه تصویر از مدارک مذکور، تصویر کلیه صفحات شناسنامه. کارت ملی و تأییدیه پرداخت حق بیمه را ۵ روز پس از اعلام نتایج آزمون به منظور تطبیق مدارک و تکمیل پرونده برای انجام مصاحبه به شرکت برگزار کننده آزمون ارائه نمایند. هر یک از داوطلبان که به هنگام ثبت نام، اطلاعات نادرست و جعلی ارائه نموده و به سبب این اطلاعات پذیرفته شود، هر زمان که غیر واقعی بودن اطلاعات مشخص شود، قبولی او ملغی بوده و به لحاظ طولانی نمودن فرآیند استخدام،  اقدام لازم طبق قوانین ومقررات به عمل خواهد آمد.

د) چگونگی ثبت نام:

داوطلبان گرامی پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی می توانند از صبح روز شنبه مورخ ۲۹/۰۷/۱۳۹۱ حداکثر تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۱۴/۰۸/۱۳۹۱  از طریق همین سایت اینترنتی (در انتهای صفحه اطلاعیه)اقدام به ثبت نام در آزمون نمایند.

۱- داوطلبان محترم جهت پرداخت هزینه شرکت در آزمون، باید نسبت به واریز مبلغ( ۰۰۰ر۲۰۰) دویست هزار ریال به حساب سیبا شماره  ۲۱۷۵۱۹۹۰۰۳۰۰۸  به نام حساب رابط درآمد اختصاصی مؤسسه آموزش عالی صنعت آب و برق  نزد بانک ملی ایران شعبه فلسطین شمالی تهران کد ۶۰۴ (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران) اقدام و شماره پیگیری فیش بانکی(۱۴ رقمی) را با دقت و به طور کامل در فرم ثبت­نام درج نمایند. 

توضیح: مبلغ هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

۲-  به داوطلبان محترم توصیه می شود که رأساً اقدام به ثبت نام در آزمون نموده و قبل از شروع به انجام ثبت نام اینترنتی، جدول نیازهای استخدامی (جدول الف)، راهنما، نحوه ثبت نام و مدرک تحصیلی مورد نیاز در رشته شغلی مربوط را کاملاً‌ مطالعه و بررسی نموده و فایل رایانه ای عکس خود را با توجه به جزئیات اعلام شده در بند ” ه” آماده نمایند. مسؤولیت پیگیری مراحل بعدی ثبت نام مانند آگاهی از وضعیت پذیرش، نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، زمان و مکان برگزاری آزمون الزامی بوده و به عهده داوطلب می باشد.

۳-  ثبت نام در ساعات کم ترافیک، به مرور زمان و قبل از روزهای پایان مهلت، سهولت بیشتری را به همراه خواهد داشت. بدیهی است جهت داشتن فرصت کافی برای مشاهده وضعیت پذیرش و ویرایش اطلاعات، بهتر است ثبت نام به روزهای آخر موکول نشود. شایان ذکر است که ویرایش اطلاعات علاوه بر طول مدت ثبت نام، تا ساعت ۱۱  روز دو شنبه مورخ ۱۵/۰۸/۹۱  نیز امکان پذیر خواهد بود.

۴- مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد گردید.

تذکر: نکته مهم، آگاهی از وضعیت تأیید یا عدم تأیید شرایط داوطلبان پس از انجام بررسی های لازم جهت حضور در جلسه آزمون می باشد. بنابراین توصیه می شود در مهلت مناسب پس از انجام ثبت نام با مراجعه به گزینه «وضعیت پذیرش»، از وضعیت خود اطلاع حاصل نموده و در صورت نیاز و امکان، با استفاده از گزینه «ویرایش اطلاعات ثبت شده»  نسبت به رفع مشکل یا تصحیح اطلاعات اقدام نمایند. داوطلبان محترم در صورت ضرورت می توانند با شماره تلفن مجری آزمون ، مربوط به شرکت انتخابی خود ، مندرج در «جدول ز» (در انتهای صفحه اطلاعیه)  تماس حاصل نمایند .

ه) راهنما و نحوه ثبت نام :

۱- از تایپ لاتین اطلاعات خودداری نمایید. ۲- هنگام درج اطلاعات، کلید Caps Lock صفحه کلید خاموش باشد. ۳- از زدن کلید (Enter)   در هنگام درج اطلاعات خودداری نموده و برای جدا کردن کلمات از یکدیگر، از کلید فاصله(Space)  استفاده نمایید.۴- تکمیل اطلاعات کلیه فیلدها الزامی است. ۵- کد ملی خود را به صورت کامل ( با درج صفر) ‌و بدون خط تیره وارد نمایید. ۶- برای الصاق عکس، از فایل اسکن شده عکس پرسنلی ۴×۳ (تمام رخ، زمینه روشن و جدید)‌، با فرمت JPG و با حجم حداکثر۴۰ کیلوبایت استفاده نمایید. ۷- پس از تکمیل نمودن اطلاعات، شماره پیگیری ثبت نام ارائه شده را یادداشت نمایید. ضمناً‌ امکان چاپ اطلاعات وجود دارد. ۸- شماره پیگیری فیش بانکی شامل حروف، اعداد و علائم می باشد (۱۴ رقم )، فیلد مربوطه را در فرم ثبت نام به همان شکل و ترتیب مندرج در فیش بانکی تکمیل نمایید.

 و) توزیع کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون:

۱- ارائه کارت ورود به جلسه آزمون به صورت اینترنتی و از طریق همین سایت از تاریخ  ۲۴/۰۸/۹۱ انجام خواهد پذیرفت.

۲- آزمون در روز جمعه مورخ ۲۶/۰۸/۹۱ در آدرس هایی که در زمان ارائه کارت اعلام می گردد برگزار خواهد شد (شهر محل برگزاری آزمون مربوط به هر شرکت در جدول ” ز ” (در انتهای همین صفحه)  ذکر شده است).

۳ – ارائه کارت ورود به جلسه آزمون ( چاپ شده بر روی کاغذ ) هنگام ورود به حوزه الزامی است. در غیر اینصورت از ورود داوطلب به حوزه جلوگیری بعمل خواهد آمد.

موارد قابل توجه:

       ۱- در شرایط مساوی اولویت استخدام با داوطلبان بومی می باشدو در صورت قبولی در آزمون کتبی، پنجاه (۵۰)امتیاز در امتیازات مصاحبه آنان لحاظ می شود.  داوطلب بومی به داوطلبی  گفته می شود که دارای یکی از ویژگی های زیر باشد:الف)محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد. ب) حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدائی،راهنمایی و متوسطه)را در محل مورد تقاضا ی استخدام طی کرده باشد. ج)فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که محل (۳) سال از سنوات تحصیلی آنها (اعم از ابتدائی،راهنمایی ویا دبیرستان) با محل مورد تقاضای استخدام یکی باشد نیز بومی آن محل تلقی می گردد. د) در صورتی که در شهرستان محل استخدام، داوطلب استخدام  وجود نداشته باشد بومی استان با شرایط فوق، بومی تلقی می گردد.

       ۲- در هر یک از رشته‌های شغلی امتحانی (مشخص شده در جدول نیازهای استخدامی) صرفاً فارغ‌التحصیلان همان رشته، گرایش و مقطع می‌توانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته‌ها یا گرایش‌هایا مقطع بالاتر امکان‌پذیر نمی باشد. افرادی که دارای مدرک تحصیلی نا پیوسته در مقطع کارشناسی و بالاتر می باشند، اجازه شرکت در آزمون رشته های شغلی تکنسینی و کمک کارشناسی را ندارند و در صورت کتمان موضوع، بدون داشتن حق هرگونه اعتراض، قبولی ایشان در هر مرحله از آزمون ملغی اعلام خواهد شد.

 ۳- پذیرفته شدن داوطلب جهت شرکت در آزمون با توجه به مقطع، رشته و گرایش تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبت نام صورت می پذیرد. مسؤولیت صحت و سقم این موارد و ارائه اصل مدارک مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.                                                                          

 ۴ – دارندگان مدرک تحصیلی معادل، صادره از دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و سازمان مذکور برای آنان گواهینامه مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر تحصیلی با ارزش علمی صادر نموده، به شرط رعایت کلیه شرایط و ضوابط مندرج در این اطلاعیه مجاز به ثبت نام در آزمون می باشند.

 ۵ –  قبولی در آزمون به منزله استخدام قطعی نمی‌باشد بلکه انجام مراحل بعدی شامل مصاحبه‌، گزینش، معاینات پزشکی و اخذ عدم سوء پیشینـه از مراکز ذیصـلاح نیز الزامی می‌باشـد.

 ۶ – پذیرفته‌شدگان نهایی می‌بایستی آمادگی خدمت و اشتغال به کار در هر یک از شهر‌های استان حوزه فعالیت شرکت که در جدول نیاز های استخدامی  تعیین شده است را داشتـه باشند و موظف به سپردن پانزده (۱۵) سال تعهد خدمتی به صورت محضری در رشته شغلی و محل خدمت تعیین شده به شرکت می باشند.

           ۷ – در این آزمون، هر داوطلب می تواند صرفاً برای یک رشته شغلی در شرکت مورد نظر خود ثبت نام نماید.

 

ز)‌ جدول مشخصات شرکت ها و مجریان آزمون:

برای مشاهده مشخصات و جزئیات شرکتها و مجریان آزمون اینجا کلیک نمائید .

برای مشاهده مواد (دروس) و جزئیات آزمون کتبی اینجا کلیک نمایید.

برای ثبت نام در  آزمون استخدامی مورخ ۲۶/۸/۹۱  وزارت نیرو اینجا کلیک کنید.

لینک آگهی در سایت وزارت نیرو

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۵۳ دیدگاه تاکنون.

 1. الناز گفت:

  سلام . اسامی رشته مورد نیاز و مدرک تحصیلی مورد نظر در چه سایتی هست .
  ——
  مدیر سایت : هنوز اعلام نشده، فعلا در حد خبر هست.

  [پاسخ]

 2. ندا-فارس گفت:

  سلام.میشه نمونه سوالای استخدامی حسابداری شرکت آبفا بذارید برامون؟ممنون میشم

  [پاسخ]

 3. alireza گفت:

  سلام خسته نباشید آیادانشجوبرمیداریدیانه ویاحداقل مدرک تحصیلی که دیپلم هستش

  [پاسخ]

 4. علیرضا گفت:

  سلام کارشناسی برق قدرت دارم وزارت نیرو زیر مجموعه ی اب فاضلاب داره نیرو میگره فقط یک نیروی برق میخواد آیا بعدا زیر مجموعه برق نیرو میگره ؟؟؟؟یا فقط همینه؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 5. زهرا گفت:

  با سلام من بی صبرانه منتظر استخدام اب و فاضلاب هستم.خواهش میکنم به فک جوونای بی کار مثل ما باشید………….باتشکر

  [پاسخ]

 6. sadegh گفت:

  سلام ببخشید شهرکرد نیرو نمی خواد؟

  [پاسخ]

 7. leila از رشت گفت:

  باسلام.مثل اینکه کار واسه ما مثل وام ازدواج خشکیده،بخدا خسته شدم از انتظار

  [پاسخ]

 8. رحمان گفت:

  اگر ممکنه امتحان را بعد از ۲۶ برگزار کنید به خاطر امتحان نیروگاه اتمی بوشهر که ۲۵ است

  [پاسخ]

 9. محمد رضا گفت:

  ۱ نفر می خوان تو هر رشته تابلو که اگه جزء ÷ارتی دارا با ایثارگرا نباشی پولتو هدر دادی

  اگه دروغ میگم بگو… !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 10. بهمن گفت:

  با سلام
  من مهر امسال فارغ التحصیل شدم وفعلا مدرکی بهمون ندادن وازطرف دانشگاه گفتن مدارکتون زمان می بره که آماده بشه ،می تونم شرکت کنم
  لطفا جواب بدین با تشکر

  [پاسخ]

 11. علی گفت:

  سلام من کارشناسی برق گرایش شبکه وانتقال توزیع دارم ،همچنین کاردانی برق قدرت آیا می تونم شرکت کنم،خواهشا جواب بذین
  —–
  مدیر سایت : شرایط در آگهی ذکر شده اگر رشته شمارو میخوان خب پس میتونید در غیر این صورت خیر.

  [پاسخ]

 12. ازاده گفت:

  سلام من کارشناس حسابداری هستم بهمن مدرکم رو میگیرم میتونم شرکت کنم ممنون میشم جواب بدین

  [پاسخ]

 13. alireza گفت:

  سلام برادر این لیست شرکت ها و مجریان آزمون رو دانلود می کنی نمیشه دیدش دلیلش چیه؟فونتش به هم ریختس
  ———-
  مدیر سایت : خیر هر دو فایل درست هستند حتما فونتش رو ندارید بنده با ورد ۲۰۱۰ باز کردم موردی نداره هیچ کدوم از فایل ها.

  [پاسخ]

 14. میلاد گفت:

  سلام فرم ثبت نام مشکل داره؟بعدتکمیل فرم نمایش وادامه که میزنم .ادامه فرم رو نمیاره؟آیا سایت مشکل داره کی رفع میشه؟ممنون میشم جواب بدین

  [پاسخ]

 15. محمد گفت:

  سلام من لیسانس ایمنی گرایش پیشگیری از حریق و حوادث هستم میتونم شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 16. حسین کرمی گفت:

  من متولد۵۹هستم وخدمت سربازی انجام شده۱۹ماه است میتونم دراستخدامی شرکت کنم

  [پاسخ]

 17. مصطفی گفت:

  ای بابا اینم از استخدامشون من مشهدم رشته منو قزوین و زنجان داره اونم هر شهر یک نفر
  ۲۰تومن هم باید بدی اخرشم بومی نیستم اخرشم یک در میلیون قبول میشی
  ادم بمیره بهتره تا اینکه تو این مملکت زندگی کنه اخرشم پسرعموها و دخترعموهاشون رو میارن

  [پاسخ]

 18. بهرام گفت:

  باسلام .من فارغ التحصیل شدم .خدمت سربزی نرفتم .اما دفترچه آماده به خدمت بدونمهر غیبت دارم آیا میتونم ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنونم

  [پاسخ]

 19. حسین گفت:

  فوق دیبلم برق متولد ۱۳۶۴٫۲ هستم نمیشه

  [پاسخ]

 20. عم گفت:

  سلام من کارشناسی شیمی محض دارم اما در منابع آزمون فقط سه تا ازمنابع (شیمی تجزیه وشیمی فیزیک وزبان تخصصی )جزءدروسی اندکه دوره کارشناسی طی کرده ایم اصلا آشنایی بابقیه منابع نداریم توی این فرصت کم نمیشه بقیه منابع روهم مطالعه کرد ضمنا اگر هر ۴۰تاسوال طرح شده از منابع ذکر شده فوق هم جواب بدیم به ۵۰%نمیرسه البته این مطلب شامل بقیه نیازمندیهاهم میشه به نظر شما مدیر محترم باید چکار کرد.باتشکر

  [پاسخ]

 21. soma گفت:

  با سلام و خسته نباشید ، می‌خواستم بدونم که من در دانشگاه پیام نور (سراسری) رشتهٔ منبعی طبیعی – محیط زیست فارغ و تحصیل شدم اما هنوز حتی به من مدرک موقتم ندادن جز یه تأیید تحصیلی‌ ، اما بهم گفتن که تا ۲ ماه دیگه مدرک اصلی‌ حاضر می‌شه ، می‌خواستم بدونم منم می‌تونم شرکت کنم یا باید حتما مدرکم دستم باشه؟
  ——–
  مدیر سایت : اگر اصل مدرک رو موقع ثبت نخوان ازتون که بفرستید براشون احتمالا برای زمان مصاحبه و یا مراحل بعدی هست که تا اون موقه هم میاد دستتون.

  [پاسخ]

 22. زیتون گفت:

  من کارشناسی مهندسی شیلات دارم و ارشد آلودگی دریا.می خواستم بپرسم میتونم شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 23. AMIN گفت:

  سلام.
  کسی میدونه بعنوان مثال من استان غیر بومی قبول شدم .
  سال بعد استان بومی خودم هم نیرو میخاد میتونم امتحان بدم دوباره
  استان خودم قبول بشم ؟

  [پاسخ]

 24. سحر گفت:

  سلام مازندران نمیخواد نیرو؟؟

  [پاسخ]

  سحر پاسخ در تاريخ آبان ۳ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ:

  راستی خیلی ها تو این جنگ تاوان دادن ولی به خاطر اعتقاد به جانم فدای وطنم جانبازی نگرفتن حتی ایثارگری مثل بابای خودم اگه میگرفت شاید الان بیکار نبودیم……………………………

  [پاسخ]

 25. محمد گفت:

  باسمه تعالی
  باسلام
  شرایط ۵سال بخاط ایثار گری و۴سال سابقه کار غیر ازسازمان باهم قابل جمع است بعبارت دیگر بنده خانواده شهدا هستم وبیش لز ۴سال سابقه کار دارم و۳۷سال سن دارم میتونم شرکت کنم

  [پاسخ]

 26. مهر گفت:

  با سلام و تشکر
  میخواستم بپرسم منظور از رشته ساختمان همان معماری هست؟

  ممنونم

  [پاسخ]

 27. river گفت:

  سلام
  من کارت پایان خدمت ندارم ولی برا معافی اقدام کردم ۳ ماه دیگه میاد میتونم شرکت کنم

  [پاسخ]

 28. ستاره گفت:

  همتون یهجوری می گید انگار ۲۰۰ نفر می خوان.فوقش یکی دو نفر تو رشته های مختلف می خواد…

  [پاسخ]

 29. ahmad گفت:

  با سلام – من دانشجوی کارشناسی رشته مخابرات گرایش سوئیچ هستم بهمن سال بعد فارغ التحصیل خواهم شد آیا می تونم درآزمون شرکت کنم ، با گرایش های دیگه برق قدرت چطور؟ لطفا جواب بدین.

  [پاسخ]

 30. اسد گفت:

  با سلام
  من متولد ۱۳۵۷/۶/۳۰ هستم و دارای کارت پایان خدمت می باشم و مدرک فوق لیسانس دارم. آیا می توانم با توجه به شرایط سنی‌ام در آزمون شرکت کنم؟

  با تشکر
  ———-
  مدیر سایت : شرایط سنی تون با اونچه که در آگهی ذکر شده مطابقت نداره بعید میدونم.

  [پاسخ]

 31. فاطمه گفت:

  دوستان سلام، میگم شماها که اغلب دانشجویید و درستون بهمن یا… تموم میشه اینقد نگرانید پس من چی بگم که سال۸۹ درسم تموم شده و هیچ خبری از کار برام نیست! من سرمو به کدوم دیوار بکوبم؟ و خدا میدونه چقد به کار و پولش احتیاج دارم راستش الان چشام پر اشک شده:(
  آقای مدیر سایت شما بگو من چیکار کنم هرچند…

  [پاسخ]

 32. سجاد محمدزهرایی گفت:

  سلام. رسته ی من شهرسازیه. ولی دوره های تخصصیه Gis رو دیدم و مدارکش رو دارم. آیا می تونم در آزمون البرز و رشته ی Gis شرکت کنم؟
  ———-
  مدیر سایت : نمیتونم مطمن بگم و شما رو اشتباهی راهنمایی کنم ، بهتره از خودشون در این رابطه سوال بفرمایید.

  [پاسخ]

 33. hamed گفت:

  همه مون سر کاریم

  [پاسخ]

 34. m گفت:

  سلام
  با توجه به سراسری بودن استخدام وزارت نیرو
  چرا تو استان های آذربایجان شرقی – آذربایجان غربی و اردبیل نیرو نیاز ندارند!؟
  ———
  مدیر سایت : قبلا در اطلاعیه ای اعلام شده بود که وزارت نیرو قراره ۴۰۰۰ نیرو استخدام کنه در حالیکه کمتر از ۴۰۰ نفر هستند امیدواریم مراحل بعدی استخدامی داشته باشه شاید در مراحل بعدی اگر استخدامی باشه استان های دیگر رو شامل بشه.

  [پاسخ]

 35. مینا گفت:

  من لیسانس it دارم می خوام تهران شرکت کنم اما برای تهران نوشته کارشناس نرم افزار. مواد آزمون it و نرم افزار هم شبیه همه.
  من می تونم شرکت کنم؟؟؟
  ———
  مدیر سایت : درسته شباهت زیادی داره منتهی احتمال داره فقط گرایش نرم افزار رو مد نظر دارند بهتره از خودشون سوال کنید.

  [پاسخ]

  مینا پاسخ در تاريخ مهر ۲۹ام, ۱۳۹۱ ۱:۲۱ ب.ظ:

  چه جوری از خودشون سوال کنم؟
  ——-
  مدیر سایت: تو سایتشون،شماره تماس یا با ایمیلشون تماس بگیرید.

  [پاسخ]

 36. zahra گفت:

  سلام
  مرسی از اطلاع رسانیتون
  اینکه برخی مواردو نوشته حوزه شهرستانهای استان خراسان رضوی
  معنیش اینه که غیر از خود شهر مشهد نیرو میخاد؟
  ——
  مدیر سایت : احتمالا کل استان هست.

  [پاسخ]

 37. AMIN گفت:

  دوستان سلام.
  من بهمن تموم میکنم لیسانسم رو .
  من میگم تا قبول بشیم و استخدام کنن و مصاحبه کنن از بهمن هم شاید بگذره .
  به نظرتون ثبت نام کنم میتونم امیدوار بشم که گیر ندن بهم ؟
  مدارک رو موقع ثبت نام که نمیخان درسته ؟ موقع مصاحبه شاید بخان. که مصاحبه ـش هم این نزدیکی ها فکر نکنم باشه .

  [پاسخ]

 38. پرواز گفت:

  سلام
  ای بابا بلاخره نفهمیدیم درس بخونیم یا نخونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  من دانشجوی سال آخر مهندسی نرم افزار هستم یعنی نه میتونم با مدرک کاردانیم شرکت کنم نه با مدرک کارشناسی ناپیوسته که قراره تابستون سال بعد بگیرم!!!!!!!!!!!!
  خدایا از دست این دولت سرمو به کدوم دیوار بکوبم!؟

  [پاسخ]

  AMIN پاسخ در تاريخ مهر ۲۸ام, ۱۳۹۱ ۹:۱۱ ق.ظ:

  باز من بهمن تموم میکنم .اینو چی میگی ؟!!!
  اخه کی ترم تحصیلی مگه ابان تموم میشه که میگن باید برج ۸ تموم
  مرده باشی ؟
  من که امتحان میدم فوقش میگم حواسم نبود و اشتباها نخونده بودم توضیحات رو .
  نظر شما چیه دوستان ؟

  [پاسخ]

 39. maryam گفت:

  سلام . من توی همه ی این آزمونا شرکت کردم .توروخدا گول این آگهی های مسخره رو نخورین.
  اینا فقط کمبود بودجه پیدا کردن
  مدیر سایت شما هم اگه وجدان داشته باشی این نظرو میزاری همه ببینن

  [پاسخ]

  AMIN پاسخ در تاريخ مهر ۲۸ام, ۱۳۹۱ ۹:۰۹ ق.ظ:

  درسته پول کم دارن .
  ولی همیشه یه روزنه ای باز میشه .
  همین دوست من ۴ سال بیکار بود .
  یه دفعه پارسال قبول شد .
  تازه ردش کرده بودن یه اشتباهی کرده بودن بعد رفت بهشون گفت .
  شانسش ادم خوبی گیرش افتاد .

  [پاسخ]

 40. romisa گفت:

  با سلام،،،، من یه سوال دارم
  به نظرتون اگه رشته تحصیلی من با رشته های درخواستی مطابقت نداشته باشه میشه ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  مدیر سایت تو رو خدا زودی جواب بدین!!!!!!!!!!!!!
  ممنون
  ———-
  مدیر سایت : خیر،معلومه که نمیشه اگر این طوری باشه دیگه رشته ها و گرایش رو ذکر نمیکنند میزنند همه گرایش ها و رشته ها.

  [پاسخ]

 41. tina گفت:

  سلام
  ممنون از اطلاع رسانی
  اما ظاهرا هر ۳ لینک دارای اشکال است
  لطفا بررسی کنید
  ———-
  مدیر سایت : نه چک کردم چندین بار درسته،من لینک آگهی رو در سایت وزارت نیرو رو براتون گذاشتم.

  [پاسخ]

 42. AMIN گفت:

  من فوق دیپلم دارم و لیسانسم رو تا بهممن میگیرم .
  ما تا استخدام بشیم و بریم سر کار اخر سال میشه شاید سال بعد هم بکشه .
  چرا نمیتونیم شرکت کنیم پس ؟
  با مدرک فوق دیپلم نمیتونیم ثبت نام کنیم ؟
  چقدر سخت میگیرن خدایی .
  تازه استان گلستان رو هم نیرو نمیخان.
  ———–
  مدیر سایت : خیر هر کسی با مدرکی که داره به عنوان مثال برای شغل تکنسین برق فقط باید با مدرک کاردانی ثبت نام کرد اگر مدرکتون کارشناسی باشه و با مدرک کاردانی ثبت کنید مورد قبول نیست.

  [پاسخ]

 43. نیما گفت:

  سلام
  من مهندسی صنایع-تولید صنعتی هستم پس من نمیتونم شرکت کنم ؟

  [پاسخ]

 44. سامان نوری گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید.من ساکن سنندج هستم و دانشجوی ارشد gis.مدرک لیسانسم آبخیزداریه.با توجه به اینکه استان البرز کارشناس gis میخواد میتونم آزمون gis شرکت کنم؟
  ممنون میشم اگه زود جواب بدین.
  ——-
  مدیر سایت : همین طور که به بقیه دوستان گفتم و خودتون هم میبینید در متن آگهی برای متقاضیان بومی و غیر بومی شرح داده شده که اولویت با بومی هست،با این حال میتونید شرکت کنید ولی در شرایط یکسانی با بومی نیستید.
  “در شرایط مساوی اولویت استخدام با داوطلبان بومی می باشدو در صورت قبولی در آزمون کتبی، پنجاه (۵۰)امتیاز در امتیازات مصاحبه آنان لحاظ می شود. “

  [پاسخ]

 45. سحر گفت:

  سلام خسته نباشید.
  من از آذربایجان شرقی هستم میتونم در این آزمون شرکت کنم؟
  اما میخوام تبریز کار کنم چرا تبریز نیرو برنمیداره؟ میشه جوابمو بدین؟
  ——–
  مدیر سایت : حتما نیرو لازم ندارند،از طرفی این تعداد نیرو ۴۰۰۰ نفر نیرویی که گفتند نیست احتمال داره در مراحل بعدی استان های دیگه هم باشه.
  در صورتی هم که شرکت کنید اولویت با بومی هر استان هست و باید در همون استان هم خدمت کنید.

  [پاسخ]

 46. احمد گفت:

  با سلام و سپاس آیا دانشجویان ترم آخرکه دربهمن ماه فراغت از تحصیل میشوند به هیچ عنوان مجاز به ثبت نام نیستند؟
  ——-
  مدیر سایت : خیر در آگهی ذکر شده که کارت فراغت از تحصیلی باید تا زمان آزمون گرفته شده باشه.

  [پاسخ]

 47. احمد گفت:

  ثبت نامش کجاست؟
  این که ۲ تا آیتم ویرایش و پی گیزی ثبت نام داره…
  میشه راهنمایی کنید گیج شدم
  ———–
  مدیر سایت : اگر متن آگهی رو خونده باشید زمان ثبت نام رو توضیح داده همین طور در بالای متن اگهی درج شده.

  [پاسخ]

  احمد پاسخ در تاريخ مهر ۲۷ام, ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ب.ظ:

  بله الان دیدم اما وقتی ثبت نام شروع نشده لینک ویرایش و پیگیری وضیعت موجوده که گمراه کنندس
  —–
  مدیر سایت : بله همین طور هست .

  [پاسخ]

 48. 112 گفت:

  مازندران هیچ نیزویی نمیخاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  میشه برا یه استان دیگه شرکت کرد؟؟؟؟؟رییس جان ج بده
  ——

  مدیر سایت : بله میشه منتهی اولویت همین طور که خودشون ذکر کردن با بومی هست.پس احتمال قبولی خیلی پایین میاد چون هر استان خودش به اندازه کافی متقاضی داره.

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *