آگهی استخدام وزارت نیرو و آب و فاضلاب کشور

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

 آگهی استخدام وزارت نیرو و آب و فاضلاب کشور

شركت هاي مادر تخصصي توانير و مهندسي آب و فاضلاب كشور، در راستاي تحقق اهداف و وظايف خود بر اساس موافقت مجمع عمومي شركت هاي وابسته (غير دولتي)، از بين فارغ التحصيلان دانشگاه­ها و مؤسسات آموزش عالي  مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری، از طريق برگزاري آزمون كتبي، مصاحبه و گزينش استخدام می کند.

  • شهرهای مورد نیاز : سراسر کشور
  • تعداد مورد نیاز : 372 نفر
  • تاریخ ثبت نام : 29 مهر ماه تا 14 آبان 91
  • تاریخ آزمون :26 آبان 91

——————————————————————————————————————————-

متن آگهی

 

، در صورت كسب نمره حد نصاب (حداقل 50٪ امتياز آزمون كتبي) در شركت هاي وابسته (غير دولتي) زير مجموعه خود به صورت قراردادي استخدام مي نماید.

الف) جدول نيازهاي استخدامي كه از طريق آزمون كتبي جذب خواهند شد.

براي ديدن جدول نيازهاي استخدامي اينجا كليك كنيد.

ب) شرايط عمومي:

1- داشتن تابعيت ايران

2- انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانوني دائم براي آقايان

3-  عدم اعتياد به مواد مخدرو دخانيات

4- نداشتن سابقه محكوميت جزايي مؤثر

5- داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام مي شوند

6- اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران.

7- التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران

8- دارا بودن شرايط احراز شغل متناسب با جدول نيازهاي استخدامي موضوع بند الف

9- عدم منع قانوني براي استخدام و نداشتن تعهد خدمتي به ديگر سازمان ها

ج) شرايط اختصاصي:

داشتن شرايط سني به شرح زير :

·         حداكثر26 سال براي مقطع كارداني (متولدين بعد از تاريخ 26/08/1365 )

·         حداكثر 30 سال براي مقطع كارشناسي (متولدين بعد از تاريخ 26/08/1361 )‌

·         حداكثر32 سال براي مقطع كارشناسي ارشد و بالاتر (متولدين بعد از تاريخ 26/08/1359 )‌

تذكر1: موارد زير به شرط ارائه تأييديه معتبر از مراجع ذيصلاح به حداكثر سن افزوده مي شود:

–      افراد خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و مفقودالاثرها (همسر، فرزندان، پدر ،مادر، برادر شهيد و خواهر شهيد) و فرزندان رزمندگاني كه 6 ماه متوالي يا 9 ماه متناوب به طور داوطلبانه در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل خدمت نموده اند به ميزان پنج سال.

–       مدت انجام خدمت سربازي، حداكثر به مدت 24 ماه.

سابقه كار مفيد و مرتبط در داخل صنعت آب و برق حداكثر 8 سال (96 ماه )  و خارج از صنعت آب و برق حداكثر 4 سال ( 48 ماه ) ، مشروط به پرداخت حق بيمه به سازمان­هاي بيمه معتبر.

تذكر2: كارت مربوط به وضعيت نظام وظيفه و گواهي فراغت از تحصيل داوطلبان بايستي در تاريخ 26/08/91 آماده و صادر شده باشد فلذا داوطلبان بايستي اصل و 2 نسخه تصوير از مدارك مذكور، تصوير كليه صفحات شناسنامه. كارت ملي و تأييديه پرداخت حق بيمه را 5 روز پس از اعلام نتايج آزمون به منظور تطبيق مدارك و تكميل پرونده براي انجام مصاحبه به شركت برگزار كننده آزمون ارائه نمايند. هر يك از داوطلبان كه به هنگام ثبت نام، اطلاعات نادرست و جعلي ارائه نموده و به سبب اين اطلاعات پذيرفته شود، هر زمان كه غير واقعي بودن اطلاعات مشخص شود، قبولي او ملغي بوده و به لحاظ طولاني نمودن فرآيند استخدام،  اقدام لازم طبق قوانين ومقررات به عمل خواهد آمد.

د) چگونگي ثبت نام:

داوطلبان گرامي پس از مطالعه دقيق شرايط مندرج در اين آگهي مي توانند از صبح روز شنبه مورخ 29/07/1391 حداكثر تا ساعت 24 روز يكشنبه مورخ 14/08/1391  از طريق همين سايت اينترنتي (در انتهاي صفحه اطلاعيه)اقدام به ثبت نام در آزمون نمايند.

1- داوطلبان محترم جهت پرداخت هزينه شركت در آزمون، بايد نسبت به واريز مبلغ( 000ر200) دويست هزار ريال به حساب سيبا شماره  2175199003008  به نام حساب رابط درآمد اختصاصي مؤسسه آموزش عالي صنعت آب و برق  نزد بانك ملي ايران شعبه فلسطين شمالي تهران كد 604 (قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملي ايران) اقدام و شماره پيگيري فيش بانكي(14 رقمي) را با دقت و به طور كامل در فرم ثبت­نام درج نمايند. 

توضيح: مبلغ هزينه ثبت نام به هيچ وجه مسترد نمي گردد.

2-  به داوطلبان محترم توصيه مي شود كه رأساً اقدام به ثبت نام در آزمون نموده و قبل از شروع به انجام ثبت نام اينترنتي، جدول نيازهاي استخدامي (جدول الف)، راهنما، نحوه ثبت نام و مدرك تحصيلي مورد نياز در رشته شغلي مربوط را كاملاً‌ مطالعه و بررسي نموده و فايل رايانه اي عكس خود را با توجه به جزئيات اعلام شده در بند ” ه” آماده نمايند. مسؤوليت پيگيري مراحل بعدي ثبت نام مانند آگاهي از وضعيت پذيرش، نحوه دريافت كارت ورود به جلسه آزمون، زمان و مكان برگزاري آزمون الزامي بوده و به عهده داوطلب مي باشد.

3-  ثبت نام در ساعات كم ترافيك، به مرور زمان و قبل از روزهاي پايان مهلت، سهولت بيشتري را به همراه خواهد داشت. بديهي است جهت داشتن فرصت كافي براي مشاهده وضعيت پذيرش و ويرايش اطلاعات، بهتر است ثبت نام به روزهاي آخر موكول نشود. شايان ذكر است كه ويرايش اطلاعات علاوه بر طول مدت ثبت نام، تا ساعت 11  روز دو شنبه مورخ 15/08/91  نيز امكان پذير خواهد بود.

4- مهلت ثبت نام به هيچ وجه تمديد نخواهد گرديد.

تذكر: نكته مهم، آگاهي از وضعيت تأييد يا عدم تأييد شرايط داوطلبان پس از انجام بررسي هاي لازم جهت حضور در جلسه آزمون مي باشد. بنابراين توصيه مي شود در مهلت مناسب پس از انجام ثبت نام با مراجعه به گزينه «وضعيت پذيرش»، از وضعيت خود اطلاع حاصل نموده و در صورت نياز و امكان، با استفاده از گزينه «ويرايش اطلاعات ثبت شده»  نسبت به رفع مشكل يا تصحيح اطلاعات اقدام نمايند. داوطلبان محترم در صورت ضرورت مي توانند با شماره تلفن مجري آزمون ، مربوط به شركت انتخابي خود ، مندرج در «جدول ز» (در انتهاي صفحه اطلاعيه)  تماس حاصل نمايند .

ه) راهنما و نحوه ثبت نام :

1- از تايپ لاتين اطلاعات خودداري نماييد. 2- هنگام درج اطلاعات، كليد Caps Lock صفحه كليد خاموش باشد. 3- از زدن كليد (Enter)   در هنگام درج اطلاعات خودداري نموده و براي جدا كردن كلمات از يكديگر، از كليد فاصله(Space)  استفاده نماييد.4- تكميل اطلاعات كليه فيلدها الزامي است. 5- كد ملي خود را به صورت كامل ( با درج صفر) ‌و بدون خط تيره وارد نماييد. 6- براي الصاق عكس، از فايل اسكن شده عكس پرسنلي 4×3 (تمام رخ، زمينه روشن و جديد)‌، با فرمت JPG و با حجم حداكثر40 كيلوبايت استفاده نماييد. 7- پس از تكميل نمودن اطلاعات، شماره پيگيري ثبت نام ارائه شده را يادداشت نماييد. ضمناً‌ امكان چاپ اطلاعات وجود دارد. 8- شماره پيگيري فيش بانكي شامل حروف، اعداد و علائم مي باشد (14 رقم )، فيلد مربوطه را در فرم ثبت نام به همان شكل و ترتيب مندرج در فيش بانكي تكميل نماييد.

 و) توزيع كارت ورود به جلسه و زمان برگزاري آزمون:

1- ارائه كارت ورود به جلسه آزمون به صورت اينترنتي و از طريق همين سايت از تاريخ  24/08/91 انجام خواهد پذيرفت.

2- آزمون در روز جمعه مورخ 26/08/91 در آدرس هايي كه در زمان ارائه كارت اعلام مي گردد برگزار خواهد شد (شهر محل برگزاري آزمون مربوط به هر شركت در جدول ” ز ” (در انتهاي همين صفحه)  ذكر شده است).

3 – ارائه كارت ورود به جلسه آزمون ( چاپ شده بر روي كاغذ ) هنگام ورود به حوزه الزامي است. در غير اينصورت از ورود داوطلب به حوزه جلوگيري بعمل خواهد آمد.

موارد قابل توجه:

       1- در شرایط مساوی اولويت استخدام با داوطلبان بومي مي باشدو در صورت قبولی در آزمون کتبی، پنجاه (50)امتیاز در امتیازات مصاحبه آنان لحاظ مي شود.  داوطلب بومی به داوطلبی  گفته می شود که دارای یکی از ویژگی های زیر باشد:الف)محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد. ب) حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدائی،راهنمایی و متوسطه)را در محل مورد تقاضا ی استخدام طی کرده باشد. ج)فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که محل (3) سال از سنوات تحصیلی آنها (اعم از ابتدائی،راهنمایی ویا دبیرستان) با محل مورد تقاضای استخدام یکی باشد نیز بومی آن محل تلقی می گردد. د) در صورتی که در شهرستان محل استخدام، داوطلب استخدام  وجود نداشته باشد بومی استان با شرایط فوق، بومی تلقی می گردد.

       2- در هر يك از رشته‌هاي شغلي امتحاني (مشخص شده در جدول نيازهاي استخدامي) صرفاً فارغ‌التحصيلان همان رشته، گرايش و مقطع مي‌توانند شركت كنند و پذيرش ديگر رشته‌ها يا گرايش‌هایا مقطع بالاتر امكان‌پذير نمي باشد. افرادي كه داراي مدرك تحصيلي نا پيوسته در مقطع كارشناسي و بالاتر مي باشند، اجازه شركت در آزمون رشته هاي شغلي تكنسيني و كمك كارشناسي را ندارند و در صورت كتمان موضوع، بدون داشتن حق هرگونه اعتراض، قبولي ایشان در هر مرحله از آزمون ملغي اعلام خواهد شد.

 3- پذيرفته شدن داوطلب جهت شركت در آزمون با توجه به مقطع، رشته و گرايش تحصيلي ذكر شده در هنگام ثبت نام صورت مي پذيرد. مسؤوليت صحت و سقم اين موارد و ارائه اصل مدارك مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.                                                                          

 4 – دارندگان مدرك تحصيلي معادل، صادره از دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي كشور كه در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و قبول شده اند و سازمان مذكور براي آنان گواهينامه مبني بر امكان ادامه تحصيل در مقطع بالاتر تحصيلي با ارزش علمي صادر نموده، به شرط رعايت كليه شرايط و ضوابط مندرج در اين اطلاعيه مجاز به ثبت نام در آزمون مي باشند.

 5 –  قبولي در آزمون به منزله استخدام قطعي نمي‌باشد بلكه انجام مراحل بعدي شامل مصاحبه‌، گزينش، معاينات پزشكي و اخذ عدم سوء پيشينـه از مراكز ذيصـلاح نيز الزامي مي‌باشـد.

 6 – پذيرفته‌شدگان نهايي مي‌بايستي آمادگي خدمت و اشتغال به كار در هر يك از شهر‌هاي استان حوزه فعاليت شركت كه در جدول نياز هاي استخدامي  تعيين شده است را داشتـه باشند و موظف به سپردن پانزده (15) سال تعهد خدمتي به صورت محضری در رشته شغلي و محل خدمت تعيين شده به شركت مي باشند.

           7 – در اين آزمون، هر داوطلب مي تواند صرفاً براي يك رشته شغلي در شركت مورد نظر خود ثبت نام نمايد.

 

ز)‌ جدول مشخصات شركت ها و مجريان آزمون:

براي مشاهده مشخصات و جزئيات شركتها و مجريان آزمون اينجا كليك نمائيد .

براي مشاهده مواد (دروس) و جزئيات آزمون كتبي اينجا كليك نماييد.

براي ثبت نام در  آزمون استخدامي مورخ 26/8/91  وزارت نيرو اينجا كليك كنيد.

لینک آگهی در سایت وزارت نیرو

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
112
۲۳:۱۷ ~ ۲۶ مهر ۱۳۹۱

مازندران هيچ نيزويي نميخاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ميشه برا يه استان ديگه شركت كرد؟؟؟؟؟رييس جان ج بده
——

مدیر سایت : بله میشه منتهی اولویت همین طور که خودشون ذکر کردن با بومی هست.پس احتمال قبولی خیلی پایین میاد چون هر استان خودش به اندازه کافی متقاضی داره.

[پاسخ]

احمد
۱۰:۱۳ ~ ۲۷ مهر ۱۳۹۱

ثبت نامش کجاست؟
این که 2 تا آیتم ویرایش و پی گیزی ثبت نام داره…
میشه راهنمایی کنید گیج شدم
———–
مدیر سایت : اگر متن آگهی رو خونده باشید زمان ثبت نام رو توضیح داده همین طور در بالای متن اگهی درج شده.

[پاسخ]

احمد پاسخ در تاريخ مهر ۲۷ام, ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ب.ظ:

بله الان دیدم اما وقتی ثبت نام شروع نشده لینک ویرایش و پیگیری وضیعت موجوده که گمراه کنندس
—–
مدیر سایت : بله همین طور هست .

[پاسخ]

احمد
۱۱:۳۸ ~ ۲۷ مهر ۱۳۹۱

با سلام و سپاس آیا دانشجویان ترم آخرکه دربهمن ماه فراغت از تحصیل میشوند به هیچ عنوان مجاز به ثبت نام نیستند؟
——-
مدیر سایت : خیر در آگهی ذکر شده که کارت فراغت از تحصیلی باید تا زمان آزمون گرفته شده باشه.

[پاسخ]

سحر
۱۲:۲۶ ~ ۲۷ مهر ۱۳۹۱

سلام خسته نباشید.
من از آذربایجان شرقی هستم میتونم در این آزمون شرکت کنم؟
اما میخوام تبریز کار کنم چرا تبریز نیرو برنمیداره؟ میشه جوابمو بدین؟
——–
مدیر سایت : حتما نیرو لازم ندارند،از طرفی این تعداد نیرو 4000 نفر نیرویی که گفتند نیست احتمال داره در مراحل بعدی استان های دیگه هم باشه.
در صورتی هم که شرکت کنید اولویت با بومی هر استان هست و باید در همون استان هم خدمت کنید.

[پاسخ]

سامان نوری
۱۳:۱۸ ~ ۲۷ مهر ۱۳۹۱

با عرض سلام و خسته نباشید.من ساکن سنندج هستم و دانشجوی ارشد gis.مدرک لیسانسم آبخیزداریه.با توجه به اینکه استان البرز کارشناس gis میخواد میتونم آزمون gis شرکت کنم؟
ممنون میشم اگه زود جواب بدین.
——-
مدیر سایت : همین طور که به بقیه دوستان گفتم و خودتون هم میبینید در متن آگهی برای متقاضیان بومی و غیر بومی شرح داده شده که اولویت با بومی هست،با این حال میتونید شرکت کنید ولی در شرایط یکسانی با بومی نیستید.
“در شرایط مساوی اولویت استخدام با داوطلبان بومی می باشدو در صورت قبولی در آزمون کتبی، پنجاه (۵۰)امتیاز در امتیازات مصاحبه آنان لحاظ می شود. “

[پاسخ]

نیما
۱۴:۰۸ ~ ۲۷ مهر ۱۳۹۱

سلام
من مهندسی صنایع-تولید صنعتی هستم پس من نمیتونم شرکت کنم ؟

[پاسخ]

AMIN
۱۵:۱۵ ~ ۲۷ مهر ۱۳۹۱

من فوق دیپلم دارم و لیسانسم رو تا بهممن میگیرم .
ما تا استخدام بشیم و بریم سر کار اخر سال میشه شاید سال بعد هم بکشه .
چرا نمیتونیم شرکت کنیم پس ؟
با مدرک فوق دیپلم نمیتونیم ثبت نام کنیم ؟
چقدر سخت میگیرن خدایی .
تازه استان گلستان رو هم نیرو نمیخان.
———–
مدیر سایت : خیر هر کسی با مدرکی که داره به عنوان مثال برای شغل تکنسین برق فقط باید با مدرک کاردانی ثبت نام کرد اگر مدرکتون کارشناسی باشه و با مدرک کاردانی ثبت کنید مورد قبول نیست.

[پاسخ]

tina
۱۵:۴۷ ~ ۲۷ مهر ۱۳۹۱

سلام
ممنون از اطلاع رسانی
اما ظاهرا هر 3 لینک دارای اشکال است
لطفا بررسی کنید
———-
مدیر سایت : نه چک کردم چندین بار درسته،من لینک آگهی رو در سایت وزارت نیرو رو براتون گذاشتم.

[پاسخ]

romisa
۱۷:۱۹ ~ ۲۷ مهر ۱۳۹۱

با سلام،،،، من یه سوال دارم
به نظرتون اگه رشته تحصیلی من با رشته های درخواستی مطابقت نداشته باشه میشه ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مدیر سایت تو رو خدا زودی جواب بدین!!!!!!!!!!!!!
ممنون
———-
مدیر سایت : خیر،معلومه که نمیشه اگر این طوری باشه دیگه رشته ها و گرایش رو ذکر نمیکنند میزنند همه گرایش ها و رشته ها.

[پاسخ]

maryam
۱۸:۱۷ ~ ۲۷ مهر ۱۳۹۱

سلام . من توي همه ي اين آزمونا شركت كردم .توروخدا گول اين آگهي هاي مسخره رو نخورين.
اينا فقط كمبود بودجه پيدا كردن
مدير سايت شما هم اگه وجدان داشته باشي اين نظرو ميزاري همه ببينن

[پاسخ]

AMIN پاسخ در تاريخ مهر ۲۸ام, ۱۳۹۱ ۹:۰۹ ق.ظ:

درسته پول کم دارن .
ولی همیشه یه روزنه ای باز میشه .
همین دوست من 4 سال بیکار بود .
یه دفعه پارسال قبول شد .
تازه ردش کرده بودن یه اشتباهی کرده بودن بعد رفت بهشون گفت .
شانسش ادم خوبی گیرش افتاد .

[پاسخ]

پرواز
۲۲:۵۴ ~ ۲۷ مهر ۱۳۹۱

سلام
ای بابا بلاخره نفهمیدیم درس بخونیم یا نخونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من دانشجوی سال آخر مهندسی نرم افزار هستم یعنی نه میتونم با مدرک کاردانیم شرکت کنم نه با مدرک کارشناسی ناپیوسته که قراره تابستون سال بعد بگیرم!!!!!!!!!!!!
خدایا از دست این دولت سرمو به کدوم دیوار بکوبم!؟

[پاسخ]

AMIN پاسخ در تاريخ مهر ۲۸ام, ۱۳۹۱ ۹:۱۱ ق.ظ:

باز من بهمن تموم میکنم .اینو چی میگی ؟!!!
اخه کی ترم تحصیلی مگه ابان تموم میشه که میگن باید برج 8 تموم
مرده باشی ؟
من که امتحان میدم فوقش میگم حواسم نبود و اشتباها نخونده بودم توضیحات رو .
نظر شما چیه دوستان ؟

[پاسخ]

AMIN
۰۹:۰۶ ~ ۲۸ مهر ۱۳۹۱

دوستان سلام.
من بهمن تموم میکنم لیسانسم رو .
من میگم تا قبول بشیم و استخدام کنن و مصاحبه کنن از بهمن هم شاید بگذره .
به نظرتون ثبت نام کنم میتونم امیدوار بشم که گیر ندن بهم ؟
مدارک رو موقع ثبت نام که نمیخان درسته ؟ موقع مصاحبه شاید بخان. که مصاحبه ـش هم این نزدیکی ها فکر نکنم باشه .

[پاسخ]

zahra
۰۹:۵۸ ~ ۲۸ مهر ۱۳۹۱

سلام
مرسي از اطلاع رسانيتون
اينكه برخي مواردو نوشته حوزه شهرستانهاي استان خراسان رضوي
معنيش اينه كه غير از خود شهر مشهد نيرو ميخاد؟
——
مدیر سایت : احتمالا کل استان هست.

[پاسخ]

مینا
۱۶:۳۸ ~ ۲۸ مهر ۱۳۹۱

من لیسانس it دارم می خوام تهران شرکت کنم اما برای تهران نوشته کارشناس نرم افزار. مواد آزمون it و نرم افزار هم شبیه همه.
من می تونم شرکت کنم؟؟؟
———
مدیر سایت : درسته شباهت زیادی داره منتهی احتمال داره فقط گرایش نرم افزار رو مد نظر دارند بهتره از خودشون سوال کنید.

[پاسخ]

مینا پاسخ در تاريخ مهر ۲۹ام, ۱۳۹۱ ۱:۲۱ ب.ظ:

چه جوری از خودشون سوال کنم؟
——-
مدیر سایت: تو سایتشون،شماره تماس یا با ایمیلشون تماس بگیرید.

[پاسخ]

m
۲۳:۴۱ ~ ۲۸ مهر ۱۳۹۱

سلام
با توجه به سراسری بودن استخدام وزارت نیرو
چرا تو استان های آذربایجان شرقی – آذربایجان غربی و اردبیل نیرو نیاز ندارند!؟
———
مدیر سایت : قبلا در اطلاعیه ای اعلام شده بود که وزارت نیرو قراره 4000 نیرو استخدام کنه در حالیکه کمتر از 400 نفر هستند امیدواریم مراحل بعدی استخدامی داشته باشه شاید در مراحل بعدی اگر استخدامی باشه استان های دیگر رو شامل بشه.

[پاسخ]

hamed
۰۹:۴۴ ~ ۲۹ مهر ۱۳۹۱

همه مون سر کاریم

[پاسخ]

سجاد محمدزهرایی
۱۲:۱۰ ~ ۲۹ مهر ۱۳۹۱

سلام. رسته ی من شهرسازیه. ولی دوره های تخصصیه Gis رو دیدم و مدارکش رو دارم. آیا می تونم در آزمون البرز و رشته ی Gis شرکت کنم؟
———-
مدیر سایت : نمیتونم مطمن بگم و شما رو اشتباهی راهنمایی کنم ، بهتره از خودشون در این رابطه سوال بفرمایید.

[پاسخ]

فاطمه
۲۲:۲۰ ~ ۲۹ مهر ۱۳۹۱

دوستان سلام، میگم شماها که اغلب دانشجویید و درستون بهمن یا… تموم میشه اینقد نگرانید پس من چی بگم که سال89 درسم تموم شده و هیچ خبری از کار برام نیست! من سرمو به کدوم دیوار بکوبم؟ و خدا میدونه چقد به کار و پولش احتیاج دارم راستش الان چشام پر اشک شده:(
آقای مدیر سایت شما بگو من چیکار کنم هرچند…

[پاسخ]

اسد
۲۳:۱۲ ~ ۳۰ مهر ۱۳۹۱

با سلام
من متولد 1357/6/30 هستم و دارای کارت پایان خدمت می باشم و مدرک فوق لیسانس دارم. آیا می توانم با توجه به شرایط سنی‌ام در آزمون شرکت کنم؟

با تشکر
———-
مدیر سایت : شرایط سنی تون با اونچه که در آگهی ذکر شده مطابقت نداره بعید میدونم.

[پاسخ]

ahmad
۱۰:۱۷ ~ ۱ آبان ۱۳۹۱

با سلام – من دانشجوی کارشناسی رشته مخابرات گرایش سوئیچ هستم بهمن سال بعد فارغ التحصیل خواهم شد آیا می تونم درآزمون شرکت کنم ، با گرایش های دیگه برق قدرت چطور؟ لطفا جواب بدین.

[پاسخ]

ستاره
۱۰:۴۰ ~ ۱ آبان ۱۳۹۱

همتون یهجوری می گید انگار 200 نفر می خوان.فوقش یکی دو نفر تو رشته های مختلف می خواد…

[پاسخ]

river
۱۱:۱۸ ~ ۱ آبان ۱۳۹۱

سلام
من کارت پایان خدمت ندارم ولی برا معافی اقدام کردم 3 ماه دیگه میاد میتونم شرکت کنم

[پاسخ]

مهر
۰۸:۳۱ ~ ۲ آبان ۱۳۹۱

با سلام و تشكر
ميخواستم بپرسم منظور از رشته ساختمان همان معماري هست؟

ممنونم

[پاسخ]

محمد
۱۰:۵۸ ~ ۲ آبان ۱۳۹۱

باسمه تعالي
باسلام
شرايط 5سال بخاط ايثار گري و4سال سابقه كار غير ازسازمان باهم قابل جمع است بعبارت ديگر بنده خانواده شهدا هستم وبيش لز 4سال سابقه كار دارم و37سال سن دارم ميتونم شركت كنم

[پاسخ]

سحر
۱۱:۴۷ ~ ۳ آبان ۱۳۹۱

سلام مازندران نمیخواد نیرو؟؟

[پاسخ]

سحر پاسخ در تاريخ آبان ۳ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ:

راستی خیلی ها تو این جنگ تاوان دادن ولی به خاطر اعتقاد به جانم فدای وطنم جانبازی نگرفتن حتی ایثارگری مثل بابای خودم اگه میگرفت شاید الان بیکار نبودیم……………………………

[پاسخ]

AMIN
۱۹:۰۰ ~ ۳ آبان ۱۳۹۱

سلام.
کسی میدونه بعنوان مثال من استان غیر بومی قبول شدم .
سال بعد استان بومی خودم هم نیرو میخاد میتونم امتحان بدم دوباره
استان خودم قبول بشم ؟

[پاسخ]

زیتون
۱۷:۲۹ ~ ۵ آبان ۱۳۹۱

من کارشناسی مهندسی شیلات دارم و ارشد آلودگی دریا.می خواستم بپرسم میتونم شرکت کنم؟

[پاسخ]

soma
۱۵:۳۳ ~ ۶ آبان ۱۳۹۱

با سلام و خسته نباشید ، می‌خواستم بدونم که من در دانشگاه پیام نور (سراسری) رشتهٔ منبعی طبیعی – محیط زیست فارغ و تحصیل شدم اما هنوز حتی به من مدرک موقتم ندادن جز یه تأیید تحصیلی‌ ، اما بهم گفتن که تا ۲ ماه دیگه مدرک اصلی‌ حاضر می‌شه ، می‌خواستم بدونم منم می‌تونم شرکت کنم یا باید حتما مدرکم دستم باشه؟
——–
مدیر سایت : اگر اصل مدرک رو موقع ثبت نخوان ازتون که بفرستید براشون احتمالا برای زمان مصاحبه و یا مراحل بعدی هست که تا اون موقه هم میاد دستتون.

[پاسخ]

عم
۰۰:۱۰ ~ ۷ آبان ۱۳۹۱

سلام من کارشناسی شیمی محض دارم اما در منابع آزمون فقط سه تا ازمنابع (شیمی تجزیه وشیمی فیزیک وزبان تخصصی )جزءدروسی اندکه دوره کارشناسی طی کرده ایم اصلا آشنایی بابقیه منابع نداریم توی این فرصت کم نمیشه بقیه منابع روهم مطالعه کرد ضمنا اگر هر 40تاسوال طرح شده از منابع ذکر شده فوق هم جواب بدیم به 50%نمیرسه البته این مطلب شامل بقیه نیازمندیهاهم میشه به نظر شما مدیر محترم باید چکار کرد.باتشکر

[پاسخ]

حسین
۱۱:۳۶ ~ ۷ آبان ۱۳۹۱

فوق دیبلم برق متولد 1364.2 هستم نمیشه

[پاسخ]

بهرام
۰۸:۲۳ ~ ۸ آبان ۱۳۹۱

باسلام .من فارغ التحصیل شدم .خدمت سربزی نرفتم .اما دفترچه آماده به خدمت بدونمهر غیبت دارم آیا میتونم ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنونم

[پاسخ]

مصطفی
۰۸:۲۶ ~ ۸ آبان ۱۳۹۱

ای بابا اینم از استخدامشون من مشهدم رشته منو قزوین و زنجان داره اونم هر شهر یک نفر
20تومن هم باید بدی اخرشم بومی نیستم اخرشم یک در میلیون قبول میشی
ادم بمیره بهتره تا اینکه تو این مملکت زندگی کنه اخرشم پسرعموها و دخترعموهاشون رو میارن

[پاسخ]

حسین کرمی
۱۰:۵۴ ~ ۸ آبان ۱۳۹۱

من متولد59هستم وخدمت سربازی انجام شده19ماه است میتونم دراستخدامی شرکت کنم

[پاسخ]

محمد
۱۱:۰۱ ~ ۸ آبان ۱۳۹۱

سلام من لیسانس ایمنی گرایش پیشگیری از حریق و حوادث هستم میتونم شرکت کنم؟

[پاسخ]

میلاد
۱۱:۱۱ ~ ۸ آبان ۱۳۹۱

سلام فرم ثبت نام مشکل داره؟بعدتکمیل فرم نمایش وادامه که میزنم .ادامه فرم رو نمیاره؟آیا سایت مشکل داره کی رفع میشه؟ممنون میشم جواب بدین

[پاسخ]

alireza
۱۷:۳۴ ~ ۸ آبان ۱۳۹۱

سلام برادر این لیست شرکت ها و مجریان آزمون رو دانلود می کنی نمیشه دیدش دلیلش چیه؟فونتش به هم ریختس
———-
مدیر سایت : خیر هر دو فایل درست هستند حتما فونتش رو ندارید بنده با ورد 2010 باز کردم موردی نداره هیچ کدوم از فایل ها.

[پاسخ]

ازاده
۱۳:۳۴ ~ ۹ آبان ۱۳۹۱

سلام من کارشناس حسابداری هستم بهمن مدرکم رو میگیرم میتونم شرکت کنم ممنون میشم جواب بدین

[پاسخ]

علی
۱۷:۲۵ ~ ۹ آبان ۱۳۹۱

سلام من کارشناسی برق گرایش شبکه وانتقال توزیع دارم ،همچنین کاردانی برق قدرت آیا می تونم شرکت کنم،خواهشا جواب بذین
—–
مدیر سایت : شرایط در آگهی ذکر شده اگر رشته شمارو میخوان خب پس میتونید در غیر این صورت خیر.

[پاسخ]

بهمن
۱۷:۳۰ ~ ۹ آبان ۱۳۹۱

با سلام
من مهر امسال فارغ التحصیل شدم وفعلا مدرکی بهمون ندادن وازطرف دانشگاه گفتن مدارکتون زمان می بره که آماده بشه ،می تونم شرکت کنم
لطفا جواب بدین با تشکر

[پاسخ]

محمد رضا
۲۰:۳۵ ~ ۱۰ آبان ۱۳۹۱

1 نفر می خوان تو هر رشته تابلو که اگه جزء ÷ارتی دارا با ایثارگرا نباشی پولتو هدر دادی

اگه دروغ میگم بگو… !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

رحمان
۲۱:۴۸ ~ ۱۹ آبان ۱۳۹۱

اگر ممكنه امتحان را بعد از 26 برگزار كنيد به خاطر امتحان نيروگاه اتمي بوشهر كه 25 است

[پاسخ]

leila از رشت
۱۲:۵۹ ~ ۲۰ آبان ۱۳۹۱

باسلام.مثل اینکه کار واسه ما مثل وام ازدواج خشکیده،بخدا خسته شدم از انتظار

[پاسخ]

sadegh
۰۰:۴۹ ~ ۲۱ آبان ۱۳۹۱

سلام ببخشید شهرکرد نیرو نمی خواد؟

[پاسخ]

زهرا
۱۱:۰۵ ~ ۲ مهر ۱۳۹۳

با سلام من بی صبرانه منتظر استخدام اب و فاضلاب هستم.خواهش میکنم به فک جوونای بی کار مثل ما باشید………….باتشکر

[پاسخ]

علیرضا
۲۳:۲۱ ~ ۱۵ آبان ۱۳۹۳

سلام کارشناسی برق قدرت دارم وزارت نیرو زیر مجموعه ی اب فاضلاب داره نیرو میگره فقط یک نیروی برق میخواد آیا بعدا زیر مجموعه برق نیرو میگره ؟؟؟؟یا فقط همینه؟؟؟؟؟

[پاسخ]

alireza
۱۲:۵۶ ~ ۲۳ آذر ۱۳۹۳

سلام خسته نباشید آیادانشجوبرمیداریدیانه ویاحداقل مدرک تحصیلی که دیپلم هستش

[پاسخ]

ندا-فارس
۲۱:۴۳ ~ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴

سلام.میشه نمونه سوالای استخدامی حسابداری شرکت آبفا بذارید برامون؟ممنون میشم

[پاسخ]

الناز
۱۴:۱۰ ~ ۱۹ مهر ۱۳۹۵

سلام . اسامی رشته مورد نیاز و مدرک تحصیلی مورد نظر در چه سایتی هست .
——
مدیر سایت : هنوز اعلام نشده، فعلا در حد خبر هست.

[پاسخ]