خانه » اطلاعیه های مهم » استخدام قطعی ۱۰هزار ناظر کشاورزی تا پایان سال ۹۲

استخدام قطعی ۱۰هزار ناظر کشاورزی تا پایان سال ۹۲

متن آگهی:

۱۶ آبان ۹۲ – استخدام ۱۰ هزار کارشناس کشاورزی در کشور سال ۹۲

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی از استخدام ۱۰ هزار فارغ التحصیل کارشناس و ناظر فنی کشاورزی در وزارت جهاد کشاورزی خبر داد.

محسن موحدیان عطار در مصاحبه تلفنی با خبرنگار واحد مرکزی خبر با اشاره به این که ۱۰ هزار ناظر فنی کشاورزی بر روشهای تولید در مزارع نظارت داشتند ، گفت: براساس تفاهم نامه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی با وزارت جهاد کشاورزی قرار بود این نیروها پس از آموزش و کار در مزارع کشاورزی به استخدام وزارتخانه درآیند.

وی افزود: استخدام این افراد براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی ، تکلیف قانونی است.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی تاکید کرد: روش استخدام این گروه از فارغ التحصیلان ناظر با استخدام در حوزه های دولتی متفاوت است و ممنوعیت قانونی ندارد.

موحدیان عطار گفت: فهرست اسامی ۱۰ هزار فارغ التحصیل دارای شرایط و آیین نامه های استخدام آنان تهیه شده است.

وی افزود: وزارت جهاد کشاورزی پس از تعیین محل خدمت این ۱۰ هزار نفر عملیات نهایی استخدام را انجام خواهد داد.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی گفت: ۱۰ هزار فارغ التحصیل رشته مهندسی کشاورزی به عنوان ناظران فنی مزارع به صورت حق الزحمه ای با وزارت جهاد کشاورزی کار می کردند.

از استخدام های وزارت کشاورزی جا نمانید

برای آزمون وزارت جهاد کشاورزی آماده شوید


۱۱ تیر ۹۲ – هجده هزار و ۴۵۰ نفر استخدام خواهند شد

وزیر جهاد کشاورزی از ایجاد ۱۸ هزار و ۴۵۰ شغل به طور مستقیم برای جوانان با افتتاح ۴ هزار و ۲۱۵ پروژه بخش کشاورزی خبر داد.

چهار هزار و ۲۱۵ پروژه بخش کشاورزی صبح امروز با حضور رئیس جمهور و جمعی از مسئولان کشوی و استانی استان البرز در پژوهشکده بیوتکولوژی کشاروزی ایران واقع در کرج افتتاح شد.

این پروژه ها در زمینه های گوناگون علوم دام، بذر و نهال، خاک و آب، جنگل‌ها و مراتع، شیلات و بیوتکنولوژی فنی و مهندسی به طور همزمان در سراسر کشور به بهره برداری رسید.همچنین در آیین افتتاح این پروژه ها از هشت دستاورد علمی در حوزه کشاورزی حاصل تلاش متخصصان و فناوران کشور شامل “دستیابی به تکنیک‌های تخمین و پایش توان خودپالایی خاک‌های کشاورزی در مقابل آلاینده‌ها”، “معرفی رقم چغندر قند برای بررسی کشت محصول در شرایط مزرعه آزمایشی”، “پرورش ماهی تیلاپیا در سیستم آکوپونیک”، “بازسازی ذخایر و محاسبه میزان رشد میگوی ببری سبز و موزی رها شده در خلیج فارس یوان‌سی‌سی”، “معرفی عصاره اسفند دارای اثر ضدسرطان”، “فلور ایران (تیره نعنا)”، “معرفی دوگونه اکالیپتوس “میکروتکا و سارجنتی” مقاوم به خشکی و شوری و تعیین وضعیت فعلی ذخایر توارثی جنگل‌های ایران”، رونمایی شد.

وزیر جهاد کشاورزی در آیین افتتاح پژوه های بخش کشاورزی با اشاره به شعار امسال گفت: برای تحقق حماسه اقتصادی باید از قبل تمیهداتی اندیشیده شود و خوشبختانه در حوزه کشاورزی اقدامات مناسبی در طول دولت های نهم و دهم انجام شده است.

صادق خلیلیان در ادامه به اقدامات انجام شده در حوزه کشاورزی طی سالهای اخیر پرداخت و اظهار داشت: در حال حاضر یک میلیلون و ۳۰۰ هزار هکتار از اراضی کشاروزی کشور به سیستم آبیاری نوین مجهز هستند که بیش از ۸۰۳ هزار هکتار آن در دولت های نهم و دهم رخ داده است.وی با اشاره به احیا و مرمت قنوات کشور گفت: حفاظت و توسعه این قنوات بسار مفید است به خصوص در کاهش وابستگی به حامل های انرژی پس از اجرای هدفمندی یارانه ها و خوشبختانه طی هشت سال گذشته بیش از ۱۵ هزار کیلومتر از قنوات کشور احیا و مرمت شده است در حالی که تا قبل از سال ۸۴، ۱۰ هزار کیلومتر احیا و مرمت شده بود.وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به افتتاح ۴ هزار و ۲۱۵ پروژه کشاورزی به صورت همزمان در کشور اعلام کرد: با افتتاح این پروژه ها ۱۸ هزار و ۴۵۰ شغل به صورت غیر مستقیم و بیش از ۳۲ هزار شغل به صورت غیر مستقیم برای جوانان در بخش کشاورزی ایجاد شده است.

خلیلیان گفت: در مجموعه بخش کشاورزی در سال گذشته نیز ۲۸۷ هزار شغل ایجاد شده است که نسبت به سال ۹۰، هفده و دو دهم درصد رشد داشته است.

اطلاعیه ۱۴ مرداد ماه ۹۲
وزیر جهاد کشاورزی گفت: کارهای مقدماتی و اجرایی استخدام ۱۰ هزار ناظر کشاورزی انجام شده و تا پایان امسال جذب می‌شوند.
صادق خلیلیان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با اعلام این خبر اظهار داشت: کارهای مقدماتی و اجرایی استخدام ۱۰ هزار ناظر کشاورزی انجام شده است و پایان  سال ۹۲ همه این ۱۰ هزار نفر جذب شوند.
وزیر جهاد کشاورزی افزود: استخدام ۱۰ هزار مهندس کشاورزی سهمیه‌ای بود که باید سالهای ۹۰، ۹۱ و ۹۲ طی سه سال انجام می‌شد و چون کارهای اداری  طول کشید همه آنها یکجا امسال جذب می‌شوند.
به گزارش فارس، مهندسان کشاورزی به عنوان ناظران کشاورزی در روستاها به صورت قراردادی مشغول هستند که مجلس مصوب کرده است ۱۰ هزار نفر از آنها استخدام شوند.
بر اساس قانون اصلاح قانون استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی، دولت موظف است از تاریخ تصویب این قانون و حداکثر ظرف سه سال با رعایت حکم بند (ج) ماده (۲۴) قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب ۸/۷/۱۳۸۶ تعداد ۱۰ هزار ناظر بخش کشاورزی و منابع طبیعی با تحصیلات کارشناسی و بالاتر و عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی را که از سال زراعی ۱۳۸۲ تا زمان تصویب این قانون حداقل دو سال سابقه فعالیت مستمر در زمینه منابع طبیعی و تولیدات محصولات راهبردی و اساسی بخش کشاورزی داشته باشند و یا در تعاونی‌های تولید به عنوان مدیر و یا کارشناس فعالیت نموده و در مدیریت جهاد کشاورزی استان‌ها، شهرستان‌ها و یا مراکز خدمات کشاورزی دارای سوابق مشارکت و نظارت در امور یاد شده باشند و یا با معرفی سازمان نظام مهندسی کشـاورزی و منابع طبیعی‌و یا شرکت‌های خدمات فنی و مشاوره‌ای توسط جهاد کشاورزی استان‌ها اشتغال به کار داشته و به صورت مستقیم بر محصولات اساسی و راهبردی کشاورزی نظارت داشـته‌اند، با رعایت ماده (۴۶) قانون مدیریت خدمات کشوری و شرایط عمومی استخدامی کشور در پست‌های عملیاتی و نظارتی جهاد کشاورزی شهرستان‌ها و یا مراکز خدمات کشاورزی استخدام کند.


اطلاعیه قبلی

۱۰ هزار دانش آموخته فعال بخش کشاورزی در کشور امسال استخدام می شوند.معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در قزوین گفت : مراحل نام نویسی از این دانش آموختگان با شناسایی ناظران واجد شرایط آغاز شده است و براساس دستور العمل جذب می شوند .

آقای مهندس منصور خاکی با اشاره به سامانه فراخوان دانش آموختگان کشاورزی افزود : اکنون بیش از ۱۸۰ هزار دانش آموخته عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی منابع طبیعی کشور هستند .

وی اضافه کرد : داشتن حداقل ۲ سال متوالی سابقه فعالیت در بخش کشاورزی از شرایط استخدام است و جذب شدگان هم متعهد می شوند تا ۱۰ سال به صورت مداوم در مراکز جهاد کشاورزی خدمت کنند .

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۵۰ دیدگاه تاکنون.

 1. احسان گفت:

  سلام به همگی مهندسان کشاورزی
  دوستان اینجانب در حال حاضر مسئول فنی دامپروری و کارشناس ناظر صدور پروانه های دامپروری هستم
  فکر نکنید با این درآمدی که ما داریم به جایی میرسیم
  جمع کل درآمد به ۷۰۰۰۰۰تومان نمیرسه در ماه
  البته در مورد بخش دامپروری

  [پاسخ]

 2. سینا گفت:

  سلام بچه های فارغ التحصیل کشاورزی ظلم بزرگی داره میشه اگه این ناظرا استخدام شوند دیگه هیچوقت نیرو نمیگیرند چرا ازمون نمی گیرند باید به استخدامشون اعتراض کنیم باید ازمون سراسری بذارن

  [پاسخ]

 3. رسول امیدی گفت:

  با سلا م من کارشناس کشاورزی ۸ سال جهاد کشاورزی کار میکنمدر شرکت های فنی مشاوری تو را را به امام زمان کاری برای بند ه حقیر انجام دهید باما هی صد تو مان زند گی میکنم با دو بچه به خدا فشار زندگی سخت کار خدماتی باش انجام می دم

  [پاسخ]

 4. sara گفت:

  دوستان دقت کردین که حتی کسی از مسئولین ذره ای از بیکاری این همه فارغ التحصیل کشاورزی صحبت نمیکنه

  [پاسخ]

 5. سپهر گفت:

  من ارشد کشاورزیم ولی سابقه ندارم،این در حثق ما ظلمه، خدا ازتون نگذره

  [پاسخ]

 6. وحید گفت:

  اقایان مسئول !!!!!!!
  اگه رشته م کشاورزی همه گرایشهاش به خصوص علوم دامی استخدام نداره چرا تو دانشگاه ها ظریفت پذیرش این همه بالاست.تو آگهی های استخدام مینویسند همه ی رشته ها به غیر از علوم دامی

  [پاسخ]

 7. سمیه گفت:

  سلام من ارشد منابع طبیعی گرایش مرتعداری دارم چهار ساله که عضو نظام مهندسی هستم هر سری که به نظام مهندسی مراجعه کرده ام برای کارورزی جوابشون این بوده که از تهران بخش نامه نیومده پس تکلیف ما بیچاره ها که سابقه کار نداریم چیه؟

  [پاسخ]

 8. زینب گفت:

  سلام.من۳ساله فارغ التحصیل منابع طبیعی ام.لیسانس مرتع وآبخیزداری.۲ساله عضونظام.سابقه ندارم.چطورمیشه ناظرشد.به کارخیلی احتیاج دارم.لطفأاطلاع رسانی کنید

  [پاسخ]

 9. کمیل گفت:

  باسلام”۴سال.سابقه.درتعاونی.تولیددارم.اماازثبتنام.جامانده.امچیکارکنم.

  [پاسخ]

 10. نام شما گفت:

  با سلام لطفا”آگهی مربوط به استخدام رشته مهندسی کشاورزی گرایش علوم دامی را برایم ارسال کنید

  [پاسخ]

 11. علیرضا جویای کار گفت:

  من دانش آموخته این رشته هستم و آماده همکاری لطفا بگویید چطور میتوانم کار داشته باشم اکنون کارهای بی ربط با رشته ام انجام میدهم با تشکر از شما

  [پاسخ]

 12. صالح گفت:

  بابا قراربود این ۱۰هزار ناظر رو طی ۳سال بگیرن.قراربود ازبچه های دیگه هم آزمون بگیرن.مگه ماآدم نیستیمکه ناظرنبودیم.چراکسی اعتراض نمیکنه.بنظرمن همه باید برن وزارتخونه اعتراض بزنن

  [پاسخ]

 13. سارا گفت:

  این چه وضعیه،من ارشدکشاورزی گرایش آب هستم.بارها خواستم توی طرحهای نظارتشون مثل ناظرگندم وipmشرکت کنم گفتن رشته شمارو نمیخوان وفقط گیاهپزشکی وزراعت،درحالیکه میشناسم هم رشته ایم تو طرحهاس.همش پارتی بازیه.سابقه مال پارتی داراس درنتیجه استخدام هم مال اوناس

  [پاسخ]

 14. منیژه گفت:

  سلام
  ممنون از اطلاع رسانی به روزتون
  من کارشناسی ارشد شیلاتم و ۲ ساله که فارغ التحصیل شدم و ناظر هم نبودم پس تکلیف ما چیست.در هر شهرستان فقط با یک نفر ناظر شیلات قرار داد می بندند که اونم با بند پ میره و توپ هم نمیتونه تکونش بده و تو استخدامی هم چون اون سابقه کار داره ۱۰۰% استخدامه. تو رو خدا بگید تکلیف بقیه چیه.

  [پاسخ]

 15. ناظر گفت:

  باور کنید اگه با آزمون می بود و سابقه کار لحاظ نمی شد خیلی از افراد با لیاقتر و با استعداد تر از اینها هم بودند که استخدام بشن این واقعا بی انصافیه .

  [پاسخ]

 16. سمیرا گفت:

  سلام .
  من ۶ ساله که فارغ التحصیل شده ام و بیش از سه سال عضو نظام مهندسی و ۱۸ ماه عضو یک شرکت خدماتی مشاوره ای کشاورزی در روستا هستم و برای استخدام جهاد کشاورزی ثبت نام نکرده ام، لطفا مرا راهنمایی کنید که آیا امکان ثبت نام برام هست یا نه؟ متشکرم

  [پاسخ]

 17. کشاورز گفت:

  با سلام و تشکر از اطلاع رسانی شما
  پس تکلیف ۱۷۰ هزار عضو دیگر نظام مهندسی چی میشه!؟!!دولت اگر ظرفیت پذیرش فارغ التحصیلان کشاورزی رو نداره پس چرا اینقدر دانشجوی این رشته رو جذب میکنه؟
  تکلیف بقیه فارغ التحصیلان چیه که حتی با وجود داشتن تحصیلات تکمیلی این رشته بایدبیکار باشند؟.

  [پاسخ]

 18. خدیجه گفت:

  ما که سابقه نظارت نداریم باید چه کنیم؟ خیلی به کار نیاز دارم.

  [پاسخ]

 19. کار می خوام گفت:

  سلام من رشتم مهندسی کشاورزی _علوم وصنایع غذایی هستش لطفا آگهی های مربوط به رشتم رو واسم ارسال کنید ممنون میشم؟آگهی مربوط به قزوین

  [پاسخ]

 20. bahar گفت:

  bichare mahaike keshavarzi khondim heyf shodim age pezeshki bod alan hame migoftan vay felani pezeshke ama maro bil zan hesab mikonan dar halike jeshvaraye toseee yafte az tarighe keshavarzio mohandesash khodeshono bala keshidan na pezeshka

  [پاسخ]

 21. لی لی گفت:

  سلام
  ممنون از اطلاع رسانی به روزتون
  من لیسانس مهندسی علوم و صنایع غذایی دارم،لطفا” آگهی مربوط با رشته امو برام ارسال کنید.
  راستی من ساکن شهریارم
  ممنون میشم

  [پاسخ]

 22. شقایق گفت:

  راستی
  این که میگن ۵سال سابقه کار-۱۰سال سابقه کار،یاحتی۱سال سابقه کار،این سوابق کار رو چجوری وازکجاباید کسب کنیم؟با این حساب توکشور ما فقط اونایی که شاغل هستن براشون همیشه کارهست…

  [پاسخ]

 23. شقایق گفت:

  منم لیسانس شیمی کاربردی دارم،تازه فارغ التحصیل شدم.موقع انتخاب رشته چون گفته بودن فارغ التحصیل شیمی کاربردی بیکارنمیمونه وراحت میتونه توهرکارخونه ای استخدام بشه،منم جوگیرشدم وگفتم حتماباید شیمی کاربردی بخونم.من که جایی ندیدم واسه شیمی استخدامی بزنن.
  شهرستان تالش هم که کارخونه نداره،آشنا هم ندارم که لااقل برای کارآموزی منو جایی معرفی بکنه.
  ارشد چی بخونم که بتونم کارپیداکنم.پرپرجان هم که ارشد شیمی فیزیک داره حتی نمیدونه رشته ش به چه دردی میخوره.

  [پاسخ]

 24. نام شما گفت:

  واقعا هم برایه خودم و هم برایه ……متاسفم. اگه من سابقه کار داشتم حتما کار مرتبط با رشتمو هم داشتم.
  بعد از این همه مدت با فوق لیسانس دانشگاه تهران باز باید بیکار باشیم چون بعد از قرن ها یه استخدامی زده شده اونم دوباره سابقه دارها رو خواستن
  پس تکلیف ما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی به من جواب بده

  [پاسخ]

 25. مهندس بیکار گفت:

  واقعا خسته نباشید که یکساله فقط دارین میگین قراره سابقه دارا رو استخدام کنید.مگه در سطح کشور تعداد زیادیه که هر روز می گید؟؟؟؟؟؟
  خب دیگه چرا مطرح می کنید؟؟؟؟؟
  به اداره هاشون بگین بهشون خبر بدن.چرا دل مارو میسوزونید؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 26. مهندس بیکار گفت:

  سلام.
  کسانیکه قراره استخدام بشن همین الان حقوق نظارت دارن.پس تکلیف کسانی که بهشون اجازه نظارت داده نشد چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  همونایی که -حالا یا با پارتی یا با لطف خدا- نظارت گرفتن و الان براشون سابقه شده خب همینجوریش سر کارهستن.بقیه چه گناهی کردن که پارتی نمدارن ی

  [پاسخ]

 27. ماریا گفت:

  سلام
  من لیسانس خاکشناسی دارم
  کجا باید برم واسه کار؟

  [پاسخ]

 28. وجیهه گفت:

  من لیسانس منابع طبیعی گرایش محیط زیستم لطفا اگهی استخدام مرتبط با رشتم رو در شهر مشهد برام بفرستین

  [پاسخ]

 29. جویای کار گفت:

  من رشتم مهندسی کشاورزی_علوم وصنایع غذایی در قزوین می باشد وآماده کار به صورت پاره وقت هستم؟!

  [پاسخ]

 30. دانشجو گفت:

  این استخدام واقعا ظالمانه است چون کسی که سابقه کار نداشته باشه نمیتونه استخدام بشه خوب بالاخره باید ازیه جایی شروع کرد دیگه…..آخه اونایی که سابقه نداشتن باید چیکار کنن؟؟؟!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 31. نعمت گفت:

  سلام از خدمات این سایت ممنونم

  [پاسخ]

 32. nima....mo گفت:

  سلام،من حدود۹سال سابقه کار تو
  صنعت دارم لتفا‏”بفرمایید ‏،میشه تو
  این استخدامی شرکت کنم،در ضمن ‏
  فارغ التحصیل مهندسی کشاورزی
  هستم.

  [پاسخ]

 33. شقایق ساحلی گفت:

  سلام خسته نباشید
  همسر بنده فوق لیسانس کشاورزی علوم دام و تغذیه هستش الان سه ساله بیکاره جزء ناظران مهندس هم نیست باید چه کار کنه ؟

  [پاسخ]

 34. نام شما گفت:

  این استخدام اینقدر ظالمانس که دل اکثر بچه های کشاورزی رو بدرد آورده بعد از سالها انتظار استخدام کشاورزی حالا اینجوری دارن اجراش میکنن.
  حق اکثر اونایی که سابقه کار بویژه سابقه نظارت ندارن پایمال شد با این شیوه.
  این استخدام واقعا توهین به فارغ التحصیلان کشاورزیه
  این یعنی هر کس که سابقه کاری نداره یا ناظر نبوده دیگه بره سراغ شغل آزاد حتی با مدرک دکتری
  واقعا مسخرس این استخدام.

  [پاسخ]

 35. پریسا گفت:

  من لیسانس کشاورزی گرایش محیط زیست دارم.خواهشا تقاضای استخدام دارم.

  [پاسخ]

 36. حمید گفت:

  این استخدام خیانت بزرگی به فارغ التحصیلان کشاورزی هست که سابقه کار ندارند و به همین دلیل واهی از همه استخدامیها محروم هستند. استخدام اینجوری یک جنایت در حق این دسته از بچهاست. ما این شیوه استخدام رو محکوم میکنیم. اصلا عادلانه نیست

  [پاسخ]

 37. مهسا گفت:

  سلام همسر من مهندس شیلاته و از سه سال ازدواجمون ۲ ساله که بیکاره و هیچ کاری براش پیدا نمی شه سه سال سابقه ی بیمه و انواع و اقسام دوره های پرورش ماهی رو گذرونده عضو نظام مهندسی هم هست اما در هیچ یک از این اطلاعیه ها کاری براش نیست تو رو خدا راهنمایی کنین چیکار باید بکنیم؟کجا بره؟

  [پاسخ]

 38. ناظر مزارع10 ساله گفت:

  دوستان باید منقطی بود پله پله نردبان تا …اونایی که سختی های زیاد تو روستاها و رفتارهای عجیب اداری و مزرعه کشدیدن جاشون بشه خیلیه ولی همین که مسیر باز و هموار شده به بخش کشاورزی تا حدی مثل فرهنگیا و وزرات بهداشت و راه نگاه بشه جای امید زیاده.

  [پاسخ]

 39. سمیه گفت:

  من فوق لیسانس بیابانزایی دارم از سال ۸۹ عضو نظام مهندسد هستم .نمی دونم چطور باید مهندسی ناظر باشم .وکار پیدا کنم

  [پاسخ]

 40. نام شما گفت:

  چه جوری جز مهندسان ناظر بشیم

  [پاسخ]

 41. مریم طهماسبی گفت:

  با سلام
  من از سال ۸۷ ناظر برنج هستم و در مجموع سابقه کارم (به جز سال ۹۱) شده ۲۷ ماه با اینکه ۵ سال سابقه کار دارم ولی چون زیر ۳۰ ماه بوده ام منو رد کرده اند لطفا بگید من چیکار کنم. در ضمن مدرک من کارشناسی ارشد می باشد

  [پاسخ]

 42. هادی گفت:

  سلام.من ازسال ۸۴عضو نظام مهندسی هستم و در امتحانم قبول شدم…اما هیچ خبری نشد…فقط پول تمدید کارت رو ازمون میگیرن…آیا منم میتونم جز استخدامیها باشم…؟من لیسانس کشاورزی دارم..

  [پاسخ]

 43. مصطفی گفت:

  پس مهندسانی که که ۲ سال سلبقه ندارند اما چند ساله که فارغ التحصیل شدنمد چکار باید بکنند؟؟ باتشکر از اطلاع رسانی به موقع

  [پاسخ]

 44. نام شما گفت:

  پرپر عزیز دلم برات میسوزه

  [پاسخ]

 45. نام شما گفت:

  من فوق لیسانس کشاورزی و یکسال سابقه نظارت دارم برای یکسال مرا رد کردند باید چه کنم

  [پاسخ]

 46. tolue گفت:

  با سلام لطفازمان استخدامی را بگویید با تشکر

  [پاسخ]

 47. شهریار گفت:

  با سلام
  برای اطلاعات بیشتر راجع به استخدامی جهاد کجا باید مراجعه کنیم؟

  [پاسخ]

 48. parpar گفت:

  با سلام
  من فوق لیسانس شیمی گرایش شیمی فیزیک هستم.تو رو خدا راهنمایی کنین چیکار باید بکنم؟کجا کار کنم؟

  [پاسخ]

 49. اسماعيل گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید خیلی ممنون به خاطر اطلاع رسانی به روزتون!

  [پاسخ]

 50. ترانه آذري گفت:

  با سلام و خسته نباشید،

  از ارسال ایمیلها بسیار ممنونم. اطلاعات سایت شما هم بسیار عالی و گامی موثر جهت یافتن شغلی مناسب می باشد.
  زنده و پایدار باشید.

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *