خانه » استخدام در استان تهران » استخدام هیئت علمی در دانشگاه امیرکبیر

استخدام هیئت علمی در دانشگاه امیرکبیر

متن آگهی:

خبر ۲۸ شهریور ۹۴ – استخدام هیئت علمی در دانشگاه امیرکبیر

خبرگزاری صدا و سیما : رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: در مهرماه امسال تعداد ۶۰ عضو هیات علمی جدید در این دانشگاه جذب می شوند که براین اساس تعداد اعضای هیات علمی این دانشگاه به حدود ۵۹۰ نفر افزایش می یابد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، دکتر سید احمد معتمدی در آیین استقبال دانشجویان ورودی جدید دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان اینکه دانشگاه صنعتی امیرکبیر دارای ۱۶ دانشکده و واحد اقماری در استان های مختلف است، افزود: درحال حاضر ۱۴ هزار و ۵۰۰ دانشجو در این دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی مشغول تحصیل هستند.
معتمدی با بیان اینکه دانشگاه صنعتی امیرکبیر همواره در رتبه بندی های مختلف جزء دانشگاه های برتر کشور و جهان بشمار می رود، گفت: طبق اعلام پایگاه استنادی علوم جهان (isc) این دانشگاه رتبه نخست دانشگاه های صنعتی را به خود اختصاص داده است.
وی اضافه کرد: برنامه داریم این دانشگاه را به دانشگاه های نسل سوم تبدیل کنیم تا دانشجویان علاوه بر فعالیت های آموزشی در حوزه تولید ثروت، نوآوری و خلاقیت نیز نقش داشته باشند.
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به حضور ۱۰ استاد این دانشگاه در کابینه دولت های مختلف گفت: حضور این اساتید در کابینه دولت نشان دهنده چند بعدی بودن فارغ التحصیلان این دانشگاه است.
معتمدی اضافه کرد: دانشگاه خوب دانشگاهی نیست که تنها بر روی مسائل آموزشی و علمی تمرکز کند بلکه دانشگاه باید در حوزه های کاربردی و رفع نیازهای جامعه نیز فعال باشد.
وی تاکید کرد: باتوجه به چند بعدی بودن دانشگاه صنعتی امیرکبیر این دانشگاه مدیران بسیار خوبی را تحویل کشور داده است و درحال حاضر نیز تربیت نیروی لازم برای کشور از مهم ترین اهداف ما بشمار می رود.
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: فعالیت های سیاسی، فرهنگی و دانشجویی جزء حسن های این دانشگاه بشمار می رود اما حضور در این نوع فعالیت ها نباید به هدف اصلی دانشجویان که کسب علم است لطمه وارد کند.
وی با بیان اینکه والدین نباید از دانشجویان غافل شوند، گفت: به والدین توصیه می کنم در دوران تحصیل فرزندان خود از آنها غافل نشوند زیرا برخی مشکلات دانشجویان در این دوران به دلیل کاهش روابط عاطفی با خانواده به وجود می آید.

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *