خانه » استخدام در استان قزوین » آگهی استخدام نیرو در شرکت صنایع سرما آفرین ایران

آگهی استخدام نیرو در شرکت صنایع سرما آفرین ایران

متن آگهی:

شرکت صنایع سرما آفرین ایران (سهامی عام) به منظور تکمیل کادر کارشناسی خود در واحد ایمنی و بهداشت کارخانه واقع در شهر صنعتی البرز قزوین با شرایط زیر جذب نیرو می نماید.

  • حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی ایمنی صنعتی یا مهندسی صنایع گرایش ایمنی
  • حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط

متقاضیان می توانند رزومه خود را از طریق شماره فکس: ۰۲۸۳۲۲۲۴۲۰۳ ارسال و یا به صورت حضوری به امور اداری کارخانه به آدرس : شهر صنعتی البرز قزوین، خیابان ابن سینا، نبش حکمت ششم مراجعه نمایند.

اطلاعات تماس

  • نشانی: شهر صنعتی البرز قزوین، خیابان ابن سینا، نبش حکمت ششم
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *