خانه » اطلاعیه های مهم » اطلاعیه استخدام نیروی جدید در سازمان بهزیستی

اطلاعیه استخدام نیروی جدید در سازمان بهزیستی

متن آگهی:

۲۰ مهر ۹۲ – سال ۹۲ ، سال اشتغال برای بهزیستی

رئیس سازمان بهزیستی از ایجاد ۳۰ هزار فرصت شغلی برای جامعه هدف تحت پوشش این سازمان در نیمه دوم سال خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۴۰۰ فرصت شغلی مربوط به حق استخدام سه درصدی معلولان در سازمان‌هاست.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، همایون هاشمی در حاشیه دومین کنگره توانبخشی حرفه‌ای ایران با اشاره به طرح دانش‌ کار که توسط سازمان بهزیستی به اجرا در خواهد آمد، گفت: این طرح یک طرح ضربتی توسعه اشتغال است که دارای ویژگی‌های اجتماع محوربودن، حمایت تخصصی و استفاده از تجربیات گذشته است که اگر بتوانیم این طرح را تا دو سال آینده به مرحله اجرا درآوریم می‌توانیم ۱۲۰ هزار فرصت شغلی برای معلولان طراحی کنیم که قسمت عمده‌ای‌ از نیازهای سازمان را برطرف خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته ۱۰۷ مرکز ترک اعتیاد در کشور وجود داشت، اظهار کرد: پس از ‌آنکه وزیر کشور از وجود پشت نوبتی‌های کمپ‌های ترک اعتیاد خبر داد سازمان بهزیستی در این راستا اقدام کرد و هم اکنون بیش از ۷۴۰ کمپ ترک اعتیاد در کشور ایجاد کرده‌ایم.

رئیس سازمان بهزیستی در ادامه با بیان اینکه سال گذشته برای بهزیستی سال مسکن بود، تاکید کرد: امسال را سال توسعه اشتغال در نظر گرفته‌ایم و با طرح ضربتی دانش کار و در نظر گرفتن منابع موجود در راستای اشتغال جامعه هدف تحت پوشش سازمان اقدام خواهیم کرد.

هاشمی در ادامه با تاکید بر اینکه در دو سال گذشته ۴۸ درصد مستمری مددجویان تحت پوشش سازمان را افزایش داده‌ایم، گفت: در این دو سال علاوه بر افزایش میزان مستمری‌ها رایانه‌های مرتبط با سازمان را نیز بیش از ۳۵ درصد رشد داده‌ایم و این در حالی است که سازمان بهزیستی با مشکلات منابعی مواجه بود.

هاشمی از پیش‌بینی جمع‌آوری یک‌هزار میلیارد تومان مشارکت‌های مردمی در سال جاری خبر داد و بیان کرد: سال گذشته ۵۰۰ میلیارد تومان مشارکت‌های مردمی توسط سازمان بهزیستی جمع‌آوری شد.

وی همچنین با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی تاکنون برای سالمندان هنرمند هیچ رقمی را هزینه نکرده‌ است، گفت: این مجموعه از قبل توسط جهاد دانشگاهی آماده شده بود و ۲۵ نفر ظرفیت داشت و عملا یک فعالیت مشارکتی بود.

وی افزود: قرار است تعدادی از خیرین توسعه خدمات توانبخشی نیز در این زمینه ورود کنند تا فاز دوم کار بدون تکه به هزینه‌های دولتی انجام شود هر چند که سازمان بهزیستی ۳۰ میلیون تومان را تا پایان سال تعهد کرده است

اطلاعیه های قبلی

دکتر همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور از استخدام ۶ هزار و ۷۰۰ نفر در سازمان متبوع خود در سال جاری خبر داد.
رئیس سازمان بهزیستی روز یکشنبه هفته گذشته در یک نشست خبری که به مناسبت هفته دولت برگزار شد، در پاسخ به سوال خبرنگار بازارکار به آخرین وضعیت جذب نیروی انسانی در این سازمان اشاره کرد و گفت: برنامه جذب نیروی انسانی در سازمان بهزیستی در سال جاری در دو فاز برنامه‌ریزی و اجرایی می‌شود. در فاز اول این برنامه، کار جذب ۳۶۰۰ نفر برای به‌کارگیری در مناطق محروم و کمتر برخوردار آغاز شده که در حال حاضر مراحل پایانی خود را طی می‌کند و به زودی افراد به‌کارگیری می‌شوند.
هاشمی با اعلام اینکه فاز اول برنامه جذب نیروی انسانی در سازمان بهزیستی با همکاری استانداری‌ها برنامه‌ریزی و اجرایی شد، افزود: آزمون استخدامی مربوطه در این زمینه برگزار شده و در حال حاضر مراحل پایانی استخدام افراد طی می‌شود و پذیرفته‌شدگان نهایی به زودی به‌کارگیری می‌شوند.
وی افزود: پس از تغییراتی که در چارت سازمانی سازمان بهزیستی صورت گرفت تعداد نیروی انسانی مورد نیاز براساس این چارت مشخص شد و در فاز اول، برنامه جذب ۳۶۰۰ نفر برای به‌کارگیری در مناطق محروم و کمتر برخوردار برنامه‌ریزی و اجرایی شد.

استخدام ۳۱۰۰ نیروی دیگر در سال جاری
رئیس سازمان بهزیستی کشور به فاز دوم استخدام نیروی انسانی در این سازمان اشاره کرد و گفت: جذب نیروی انسانی در این فاز به منظور جایگزینی نیروهای بازنشسته سازمان و براساس قانون مربوطه در این زمینه، صورت می‌گیرد.
وی افزود: براساس قانون، سازمـــان اجازه دارد به ازای هر ۳ نیروی خروجی، یک نیرو استخدام کند. در این راستا تاکنون ۹۳۰۰ نیروی سازمان بهزیستی بازنشسته شده‌اند که در جایگزینی آنان تاکنون نیرویی جذب نشده است. براین اساس به‌دنبال جذب ۳۱۰۰ نفر در سال جاری در جایگزینی نیروهای بازنشسته هستیم.
هاشمی به پروسه جذب این افراد اشاره کرد و گفت: مکاتبات لازم در این زمینه با معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری انجام گرفته و با تایید این معاونت، برنامه جذب افراد عملیاتی و آزمون استخدامی مربوطه برگزار می‌شود.
وی خاطر نشان کرد: این مهم قطعاً در سال جاری عملیاتی می‌شود و این افراد جذب سازمان بهزیستی می‌شوند. این نیروها در ستاد و کلان‌شهرهـــا (مناطق غیرمحروم) جذب می‌شوند.

حل مشکل اشتغال نیروهای اورژانس اجتماعی
رئیس سازمان بهزیستی در بخش دیگــــــری از این نشست خبری به رفع مشکل اشتغال نیروهای اورژانس اجتماعی اشاره کرد و گفت: با تغییراتی که در چارت سازمانی سازمان بهزیستی صورت گرفته است، جایگاه قانونی برای جذب نیروهای اورژانس اجتماعی ایجاد شده است.
وی افزود: براساس برنامه‌ریزی‌هایی کــــــه در این زمینه صورت گرفته، مشکل اشتغال نیروهای اورژانس اجتماعی در ۲۹ استان کشور حل شده است و با قرارداد کار معین به‌کارگیری شده‌اند.
هاشمی تصریح کرد: ۲ استاد باقی‌مانده نیز قول داده‌اند به زودی مشکل اشتغال نیروهای اورژانس اجتماعی خود را حل کنند و آنان را تبدیل وضعیت کنند.
رئیس سازمان بهزیستی از ارائه لایحه‌ای به دولت در راستای یکپارچه‌سازی اورژانس اجتماعی در سراسر کشور خبر داد و گفت: زیرساخت‌های لازم در این زمینه مهیا شده است و در صورت تصویب هیئت دولت اورژانس اجتماعی در سراسر کشور یکپارچه می‌شوند.

ثبات شغلی اولویت اصلی سازمان در ایجاد اشتغال
هاشمی فرآیند توانمندسازی جامعه هدف سازمان بهزیستی را شامل اشتغال، مسکن و بیمه اجتماعی عنوان کرد و گفت: در این راستا در سال گذشته حدود ۶۷ هزار فرصت شغلی جدید برای افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی ایجاد شد که به دلایل مختلف جزء با ثبات‌ترین مشاغل محسوب می‌شوند.
وی افزود: به جهت اهمیت موضوع ما به صورت روزمره در این زمینه گزارش‌گیری می‌کنیم و براساس نتایج این گزارشات به این نتیجه رسیدیم که مشاغل ایجاد شده توسط سازمان بهزیستی از ثبات کم‌نظیری برخوردارند.
رئیس سازمان بهزیستی به دلایل این ثبات شغلی اشاره کرد و گفت: سازمان از شبکه بسیار منسجمی در سراسر کشور برخوردار است. در حال حاضر بیش از ۳۰ هزار واحد غیردولتی در حوزه خدمات سازمان بهزیستی مشغول به کار هستد که ما آن‌ها را مکلف کرده‌ایم در تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از افراد تحت پوشش سازمان به‌کارگیری کنند.
وی افزود: بر این اساس واحدهای غیردولتی در صورتی مجوز فعالیت می‌گیرند که یک سوم نیروی انسانی مورد نیاز خود را از مددجویان واجدشرایــــط سازمان تامین کنند. به همین دلیل مشاغل ایجاد شده توسط سازمان از ثبات شغلی کم‌نظیری برخوردارند.

مشاغل خانگی و خرد
هاشمی اولویت ایجاد اشتغال برای مددجویان واجدشرایط تحت پوشش سازمان بهزیستی را در سال جاری در قالب مشاغل خانگی و خرد عنوان کرد و گفت: اعتبار تخصیصی به سازمان در حوزه مشاغل خانگی در سال گذشته حدود ۵۰ میلیارد تومان بود که در سال جاری این اعتبار به ۲۰۰ میلیارد تومان افزایش یافته است که نشان از توجه جدی دولت در توسعه اشتغال در بین مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی دارد.
وی افزود: این اعتبار توزیع استانی شده و با بهره‌ بسیار پایین در اختیار متقاضیان واجدشرایط قرار می‌گیرد.

تعاونی‌های فراگیر ملی مددجویان
رئیس سازمان بهزیستی از در دستور کار قرار گرفتن ایجاد تعاونی‌های فراگیر ملی مددجویان در سراســـر کشور خبر داد و گفت: فاز پایلوت ایجاد این تعاونی‌ها در استان‌های تهران، یزد، کرمان، خراسان رضوی و تعداد دیگری از استان‌ها اجرایی شد و با بررسی‌هایی که صورت گرفت مشخص شد این کار یک اقدام بسیار مثبت و اثربخش بوده است، به همین دلیل ایجاد این تعاونی‌ها را در سایر استان‌ها در دستور کار داریم.
وی افزود: نگاهمان در ایجاد این تعاونی‌ها، سهام‌دار کردن و شریک کردن جامعه هدف سازمان بهزیستی است. قصد داریم مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی را با ایجاد تعاونی‌های فراگیر ملی با کار تعاونی و مفهوم تعاونی بیش از پیش آشنا کنیم و از این طریق در راستای توانمندسازی آنان حرکت کنیم.

بیمه مربیان مهدهای کودک
رئیس سازمان بهزیستی در بخش دیگری از این نشست خبری از بیمه اجتماعی مربیان مهدهای کودک خبر داد و گفت: از محل منابع حاصل از هدفمندی یارانه برای بیمه حدود ۵۰ هزار مربی مهدکودک اعتبار حاصل شده است که در این راستا کار ثبت‌نام مربیان آغاز شده و تاکنون حدود ۳۰ هزار مربی نیز ثبت‌نام و تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار گرفته‌اند.

جزئیات بیشتر از استخدام ۶۷۰۰ نفر در سال جاری
نرگس پرستاری رئیس مرکز فناوری اطلاعـــات و ارتباطات و تحول اداری سازمان بهزیستی نیـــــز در حاشیه این نشست خبری در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار بازارکار آخرین وضعیت جذب ۶۷۰۰ نفر در سازمان بهزیستی در سال جاری را تشریح کرد.
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و تحول اداری سازمان بهزیستی گفت: در فاز اول جذب نیـ‌ـروی انسانی در سازمان بهزیستی ۳۶۰۰ نفر با همکاری استانداری‌ها و بر حسب نیاز هر استان جذب شدند.
وی افزود: سهمیه هر استان تخصیص یافته و کار تمام شده است. به محض اینکه کد شناسه پذیرفته‌شدگان اخذ شود این افراد به کارگیری می‌شوند.
پرستاری افزود: براساس اقداماتی که تاکنون صورت گرفته این ۳۶۰۰ نفر حداکثر تا یک ماه آینده به‌کارگیری می‌شوند.
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و تحول اداری سازمان بهزیستی بخش قابل توجهی از این ۳۶۰۰ نفر را نیروهای قراردادی سازمان بهزیستی عنوان کرد و گفت: تصمیم گرفته شد نیروهای قراردادی سازمان بهزیستی با توجه به تجارت ارزنده‌ای که طی سال‌ها فعالیت در سازمان به دست آورده‌اند، از قراردادی به پیمانی تبدیل وضعیت یابند.
پرستاری در رابطه با آغاز عملیات اجرایی جذب ۳۱۰۰ نفر دیگر در سازمان بهزیستی نیز گفت: این ۳۱۰۰ نفر برای به‌کارگیری در کلان‌شهرها و ستاد مرکزی سازمان استخدام می‌شوند. مکاتبـــات لازم در راستای جذب این افراد با معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست‌جمهوری انجام گرفتــه و به دنبال اخذ مجوز این مهم از این معاونت هستیم.
وی افزود: به محض اینکه معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست‌جمهوری مجوز مربوطـــه را در اختیار سازمان بهزیستی قرار دهد، ما آمادگی برگزاری آزمون استخدامی و جذب افراد واجدشرایط را داریم.
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتبـــــاطات و تحول اداری سازمان بهزیستی از برگزاری جلسه‌ای با معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست‌جمهوری در آینده‌ای نزدیک خبر داد و افزود: قول مساعد برگزاری این جلسه را از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست‌جمهوری گرفته‌ایم. امیدواریم با برگزاری این جلسه، برنامه اجرایی جذب این ۳۱۰۰ نفر در سازمان بهزیستی آغاز شود و افراد در سال جاری به‌کارگیری شوند، زیرا سازمان در حوزه منابع انسانی با مشکلات بسیار زیادی مواجه است.
وی افزود: براساس قانون، سازمان می‌بایست به ازای هر ۳ نیروی خروجی یک نفر را جذب کند که این اتفاق متاسفانه نیفتاده و به همین دلیل بسیاری از پست‌های سازمان بهزیستی در ستاد و استان‌ها بلاتصدی هستند.
پرستاری به آمار پست‌های بلاتصدی سازمان بهزیستی اشاره کرد و گفت: آمار این پست‌ها در استان‌های مختلف متفاوت است، در برخی از استان‌ها تا ۶۰ درصد پست‌ها بلاتصدی هســـتند کــــه امیدواریم با اخذ مجوزهای لازم جهت جذب نیروی انسانی، بخشی از کمبودها در این حوزه برطرف شود.
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و تحول اداری سازمان بهزیستی در پایان تصریح کرد: : کمبود نیروی انسانی قطعاً بر کیفیت خدمت‌رسانی سازمان به افراد تحت پوشش خود تاثیر منفی خواهد داشت.

 مهر ۹۲ – سال ۹۲ ، سال اشتغال برای بهزیستی</span></h3><p dir="RTL">رئیس سازمان بهزیستی از ایجاد ۳۰ هزار فرصت شغلی برای جامعه هدف تحت پوشش این سازمان در نیمه دوم سال خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۴۰۰ فرصت شغلی مربوط به حق استخدام سه درصدی معلولان در سازمان‌هاست.</p><p dir="RTL">به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، همایون هاشمی در حاشیه دومین کنگره توانبخشی حرفه‌ای ایران با اشاره به طرح دانش‌ کار که توسط سازمان بهزیستی به اجرا در خواهد آمد، گفت: این طرح یک طرح ضربتی توسعه اشتغال است که دارای ویژگی‌های اجتماع محوربودن، حمایت تخصصی و استفاده از تجربیات گذشته است که اگر بتوانیم این طرح را تا دو سال آینده به مرحله اجرا درآوریم می‌توانیم ۱۲۰ هزار فرصت شغلی برای معلولان طراحی کنیم که قسمت عمده‌ای‌ از نیازهای سازمان را برطرف خواهد کرد.</p><p dir="RTL">وی با اشاره به اینکه سال گذشته ۱۰۷ مرکز ترک اعتیاد در کشور وجود داشت، اظهار کرد: پس از ‌آنکه وزیر کشور از وجود پشت نوبتی‌های کمپ‌های ترک اعتیاد خبر داد سازمان بهزیستی در این راستا اقدام کرد و هم اکنون بیش از ۷۴۰ کمپ ترک اعتیاد در کشور ایجاد کرده‌ایم.</p><p dir="RTL">رئیس سازمان بهزیستی در ادامه با بیان اینکه سال گذشته برای بهزیستی سال مسکن بود، تاکید کرد: امسال را سال توسعه اشتغال در نظر گرفته‌ایم و با طرح ضربتی دانش کار و در نظر گرفتن منابع موجود در راستای اشتغال جامعه هدف تحت پوشش سازمان اقدام خواهیم کرد.</p><p dir="RTL">هاشمی در ادامه با تاکید بر اینکه در دو سال گذشته ۴۸ درصد مستمری مددجویان تحت پوشش سازمان را افزایش داده‌ایم، گفت: در این دو سال علاوه بر افزایش میزان مستمری‌ها رایانه‌های مرتبط با سازمان را نیز بیش از ۳۵ درصد رشد داده‌ایم و این در حالی است که سازمان بهزیستی با مشکلات منابعی مواجه بود.</p><p dir="RTL">هاشمی از پیش‌بینی جمع‌آوری یک‌هزار میلیارد تومان مشارکت‌های مردمی در سال جاری خبر داد و بیان کرد: سال گذشته ۵۰۰ میلیارد تومان مشارکت‌های مردمی توسط سازمان بهزیستی جمع‌آوری شد.</p><p dir="RTL">وی همچنین با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی تاکنون برای سالمندان هنرمند هیچ رقمی را هزینه نکرده‌ است، گفت: این مجموعه از قبل توسط جهاد دانشگاهی آماده شده بود و ۲۵ نفر ظرفیت داشت و عملا یک فعالیت مشارکتی بود.</p><p dir="RTL">وی افزود: قرار است تعدادی از خیرین توسعه خدمات توانبخشی نیز در این زمینه ورود کنند تا فاز دوم کار بدون تکه به هزینه‌های دولتی انجام شود هر چند که سازمان بهزیستی ۳۰ میلیون تومان را تا پایان سال تعهد کرده است</p>
کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۲۴۳ دیدگاه تاکنون.

 1. فرشته گفت:

  سلام. من دانشجوی ترم ۳ مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه خوارزمی تهران هستم. لطفا در صورت نیاز به استخدام نیروی جدید تاریخ رو به من اعلام کنید. با تشکر

  [پاسخ]

 2. مرسده گفت:

  سلام من لیسانس روانشناسی دارم میشه به منم خبر بدید آزمون استخدامی رو.

  [پاسخ]

 3. آیناز گفت:

  سلام آزمون استخدامی کی هست میشه به من خبر بدید؟مرسی

  [پاسخ]

 4. مهسا گفت:

  سلام.من کارشناسی معماری دارم.لطفا استخدامی بهزیستی رو به منم خبر بدین…سپاس گزارم.

  [پاسخ]

 5. ساحل گفت:

  سلام.دوستای عزیزخودتونوخسته نکنید.همش الکیه.نظرهم میذاریم نمیگیره.میگه تکراریه.

  [پاسخ]

 6. ساحل گفت:

  سلام.لیسانس علوم اجتماعی پژوهشگری دارم.پدرم دراومد بس پای کامپیوترواینترنت نشستم.زودترازمون برگزارکنید.خسته شدیم.نکنه همش الکیه؟

  [پاسخ]

 7. فاطمه گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  اینجانب لیسانس علوم تربیتی دارم در صورت نیاز به من اطلاع دهید.

  [پاسخ]

 8. M.E گفت:

  سلام.من لیسانس شیمی دارم.در حال حاضر بیکارم .در ضمن معلولیت کم شنوایی هم دارم .من ازاین اداره استفاده ای نکردم با اینکه تحت حمایت آن بودم. ولی حداقل این انتظار را دارم برای من که با این زحمت وبا این مشکلاتم مدرکم را گرفتم کاری را برای من در این اداره در نظر میگرفتند نه اینکه وقتی مراجعه میکنم اداره به من بگویند نیرو نمیخواهیم و در عوض یک سری که مدرکشان را از دانشگاه آزاد گرفتند یا دیپلمه هستند باید در آنجا راحت کار کنند.اینها که نمیتوانند بفهمند یک معلول چه میکشدو نگاه جامعه به آنها چیست بهتر است بگویم اینها فقط به فکر خودشان و اطرافیانشان هستند که سر کار بروند نه منی که حقم است.

  [پاسخ]

 9. نظری گفت:

  سلام من کاردرمان هستم.درصورت نیازبه من اطلاع دهید

  [پاسخ]

 10. mitra گفت:

  salam manam lisanas hesabdari lotfan khabaram konid

  [پاسخ]

 11. najmeh گفت:

  سلام ، من لیسانس حسابداری دارم ممنون میشم اگه منم با خبر کنید

  [پاسخ]

 12. aaa گفت:

  من کارشناسی ارتوپدی فنی (اعضای مصنوعی ووسایل کمکی) خوندم برای بهزیستی
  نیاز دارید؟

  [پاسخ]

 13. مليحه گفت:

  سلام من لیسانس حسابداری دارم لطفاًخبرش را به منم بدهید.

  [پاسخ]

 14. فائزه شافعی گفت:

  من درسمو تموم کردم تا دو ماه دیگه ام پایان نامه مو میدم و مدرکمو میدن یعنی لیسانس علوم تربیتی با گرایش مدیریت و برنامه ریزی اموزشی میشم لطفا به منم خبر استخدامی جدید بهزیستی رو بگین خیلی ممنون میشم

  [پاسخ]

 15. ثنا گفت:

  سلام. رشته الیسانس راهنمایی و مشاوره هستم به من هم خبر بدین ایمیل کنید… تشکر

  [پاسخ]

 16. فاطمه گفت:

  سلام.رشته ام مهندسی محیط زیست است .آیا رشته من شامل این استخدام میشود؟من روهم باخبرکنید.ممنون.

  [پاسخ]

 17. فرنوش گفت:

  با سلام.زمان آزمون کی هس؟ب منم خبر بدین لطفا

  [پاسخ]

 18. مسعود گفت:

  همش الکیه چه استخدامی ؟ چه کشکی ؟شش ساله که قراره سه درصد سهمیه معلولین شامل حال من معلول بشه . نشده و هیچ وقتم نمیشه.

  [پاسخ]

 19. سمیه گفت:

  سلام من لیسانس روانشناسی دارم.لطفا اززمان ازمون واطلاعیه هایش بهم خبربدید.

  [پاسخ]

 20. farnoosh گفت:

  سلام من مدرک کارشناسی کامپیوتر دارم.ممنون میشم زمان آزمون و اطلاعیه هاش رو بهم خبر بدید. تشکر

  [پاسخ]

 21. elham گفت:

  سلام.ممنون میشم زمان آزمون و اطلاعیه ها ی بعدیش را بمنم خبر بدید.من کارشناسی نرم افزار دارم.

  [پاسخ]

 22. سید احمد گفت:

  ba salam
  man lisans e hesabdari daram age emkanesh hast be man ham khabar bhid

  [پاسخ]

 23. گلی گفت:

  سلام خسته نباشی لطفا هر وقت زمان آگهی استخدام مرا با خبر کنید متشکرم من دانشجوی ارشد حسابداری هستم

  [پاسخ]

 24. n. ganj گفت:

  لطفاُ حتماُ خبر جذب نیرو در بهزیستی به من اطلاع بدید
  ممنونتون میشم

  [پاسخ]

 25. نام شما گفت:

  لطفا زمان ازمون به من خبردهید

  [پاسخ]

 26. neds گفت:

  سلام ،من لیسانس کامپیوتر دارم. لطفاً زمان آزمون را اطلاع دهید.

  [پاسخ]

 27. fall گفت:

  سلام ببخشید چرا اطلاع نمیدید که چه شهرهاو چه رشته هایی زو میخواد واسه اسخدامی بهزیستی من لیسانس کامپیوتر دارم؟!

  [پاسخ]

 28. حورا گفت:

  با سلام
  من فوق دیپلم رشته نرم افزار هستم.با کلی سابقه کار لطفا زمان آزمون من رو هم خبر کنید. با تشکر

  [پاسخ]

 29. هنگامه گفت:

  سلام من کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دارم ممنون می شم زمان ثبت نام و آزمون برام ایمیل کنید.

  [پاسخ]

 30. اشنا گفت:

  سلام من لیسانس علوم تربیتی دارم میشه لطفا زمان ازمونو به من هم اطلاع بدید ممنون میشم.

  [پاسخ]

 31. فهيمه گفت:

  با سلام من دانشجوی ترم عرصه پرستاری هستم ایا پذیرش استخدام درمورد رشته من هم دارید؟ ممنون میشوم زمان ثبت نام رااطلاع دهید

  [پاسخ]

 32. مليحه گفت:

  باسلام من کارشناس روانشناسی بالینی هستم .آیا شما به این رشته نیاز دارید؟ممنون میشوم زمان ثبت نام را اطلاع دهید.

  [پاسخ]

 33. mahdieh گفت:

  ravanshenasi balini ham mikhad?lotfan zamane daghighesh ro b man ham etela bdid.

  [پاسخ]

 34. مهدیه گفت:

  سلام.مهندس کامپیوترهستم.تاریخ ثبت نام روبه من هم خبربدهید.ممنون

  [پاسخ]

 35. saeed گفت:

  salam reshte omran va aomzesh zaban barmidare

  [پاسخ]

 36. Azin گفت:

  سلام-کارشناس نرم افزار هستم.تاریخ ثبت نام رو به من هم خبر بدهید لطفا وشرایط دقیق استخدامی رو هم به من بگید؟

  [پاسخ]

 37. asal گفت:

  سلام من مدرک کارشناسی علوم تربیتی(مشاوره و راهنمایی )دارم لطفا تاریخ ثبت نام رو به من هم خبر بدهید. ممنون

  [پاسخ]

 38. مرضیه گفت:

  منهم دیپلم ادبیات دارم لطفا به من خبر دهید.همچنین متخصص سر و کله زدن و ارتباط با معلولین ذهنی هستم.

  [پاسخ]

 39. leila گفت:

  سلام
  لیسانس کامپیوتر دارم!!!!!!! میشه لطف کنید شرایط دقیق استخدامی رو هم به من بگید؟
  متشکرم

  [پاسخ]

 40. مریم گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما.من مدرک کارشناسی نرم افزار دارم ممنون میشم به من هم اطلاع رسانی کنید.با تشکر

  [پاسخ]

 41. نصير رنجبريان گفت:

  من کارشناسی روان شناسی دارم و دانشجوی کارشناسی ارشد روان شناسی بالینی هستم لطفا زمان ثبت نام رو به منم اطلاع بدید با تشکر

  [پاسخ]

 42. سارا گفت:

  سلام من کارشناسی سخت افزار کامپیوتر دارم
  از مدد جویان هم هستم لطفا به من خبر بدین
  تشکر

  [پاسخ]

 43. .............. گفت:

  لیسانس معماری هم میگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 44. منور گفت:

  سلام من ارشد تربیت بدنی دارم آیا استخدامی شامل حال ماهم میشه لطفا خبرم کنید متشکرم

  [پاسخ]

 45. معصومه گفت:

  سلام زمان استخدام و آزمون و شهرهای مورد نیاز را به من اطلاع دهید .مرسی ، کارشناس IT استان اصفهان

  [پاسخ]

 46. برسین گفت:

  سلام کارشناسی روانشناسی عمومی دارم لطفا به من هم زمان ازمون و اینکه کدام شهرها پذیرش دارند را اطلاع دهید.با تشکر

  [پاسخ]

 47. زینب گفت:

  جالبه من ارشد کتابداری دارم استخدامی خودم که حقمه من و خبر دارم بقیه هم رشته ایهامو رد می کنن و رشته های غیر مرتبط با کتابداری توی کتابخونه ها استخدام می کنن به همه شما توصیه می کنم استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی رو حتما شرکت کنید شانس شماها برای قبولی توو این آزمون بیشتر از من ارشد کتابداریه.

  [پاسخ]

 48. fall گفت:

  سلام میشه لطفا بگید چه شهرهاو استانهاو چه رشته هایی رو پذیرش میکنن واسه استخدامی؟هرچی میگردم نیست ممنون میشم!

  [پاسخ]

 49. sevda گفت:

  سلام من کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی دارم و ۱۲ سال سابقه کار در بیمارستان.و ۳۱ ساله هستم لطفا زمان ازمون من هم خبر کنید ممنونم.

  [پاسخ]

 50. مختاری گفت:

  سلام من فوق دیپلم کامپیوتر هستم به من هم اطلاع رسانی کنید

  [پاسخ]

 51. صادق گفت:

  سلام به همه دوستان و خسته نباشید به مسولین سایت
  لطفا زمان استخدامی و ثبت نام همینطور شهرهایی که میخواد رو به من هم اطلاع بدید
  موفق باشید

  [پاسخ]

 52. baran گفت:

  سلام من لیسانس راهنمای آموزش کاردان استثنایی هستم لطفا اگر استخدامی در این رشته ها نیاز داشتید اطلاع بدید

  [پاسخ]

 53. امید گفت:

  سلام
  از مدیر محترم سایت میخوام که وقتی استخدامیش شروع شد یه خبری به ما بده ممنون.
  منم کاردانی کامپیوتر -نرم افزاری هستم.

  [پاسخ]

 54. سپیده گفت:

  زمان استخدام کی هست؟من ارشد روانشناسی هستم.

  [پاسخ]

 55. سوشیانت گفت:

  از رئیس سایت بابت اطلاع رسانی ممنونم.دوستان عزیز این سایت فقط اطلاع رسانی میکنه …موفق باشید

  [پاسخ]

 56. setare گفت:

  الهی بمیرم چقد بیکار داریم امیدوارم کلیدای روحانی چاره کنه

  [پاسخ]

 57. هاجر گفت:

  ممنونم از اطلاع رسانیتون.

  [پاسخ]

 58. karim گفت:

  لطفا من روهم بی خبر نزارید

  [پاسخ]

 59. roghiyeh گفت:

  سلام
  من کازشناسی کامپیوتر دارای مدرک icdl سازمان بنیادم icdl, … می باشم دارای ۸ سال سابقه می باشم لطفا ما را در جریان استخدامی قرار دهید ممنون

  [پاسخ]

 60. حسین گفت:

  وای از این همه فوق لیسانس روانشناسی… این همه پتانسیل فعالیت های تخصصی در این رشته هست.. پس در دوره ارشد به این همه ارشد روانشناسی چی یاد دادن…؟؟ کار برای این رشته زیاده عزیزان…

  [پاسخ]

 61. بهار گفت:

  سلام
  من لیسانس کامپیوتر هستم. لطفا زمان استخدام رو به منم خبر بدید
  سپاس از زحمت های شما

  [پاسخ]

 62. ايليا گفت:

  سلام من کارشناسی برق قدرت دارم. اگه کاربدون سابقه کار بود منم درجریان بزارید. ممنون و متشکر.

  [پاسخ]

 63. مهناز گفت:

  سلام لطفا زمان استخدامی را خبر بدیب. متشکرم

  [پاسخ]

 64. هستي گفت:

  سلام لطفا زمان دقیق استخدامی را خبر بدین . ممنون

  [پاسخ]

 65. هانیi گفت:

  سلام
  رشت پزوهشگری برمیدارین؟

  [پاسخ]

 66. shina گفت:

  سلام من کارشناسی پژوهشگری علوم اجتماعی هستم و دانشجوی بهزیستی . لطفا زمان برگزاری آزمون و تاریخ استخدام را اعلام کنید.

  [پاسخ]

 67. sara گفت:

  سلام
  لطفا استخدامی چیزی مربوط به استان مازندران هم تو سایت اعلام کنید.

  [پاسخ]

 68. ستاره گفت:

  سلام کارشناس ارشد زیست محیطی هستم.لطفا زمان ثبت نام رو به من هم خبر دهید.

  [پاسخ]

 69. معصومه گفت:

  سلام من لیسانس علوم تربیتی گرایش مدیریت اموزشی دارم ودر حال حاضر دانشجوی ارشد تکنولوژی اموزشی دانشگاه بوعلی هستم لطفا شرایط ثبت نام زمان ثبت نام وشهرهای که استخدام دارند رابه من اطلاع دهید ممنون از لطفتون

  [پاسخ]

 70. حسنی گفت:

  من فوق دیپلم it دارم و همسرم لیسانس روانشناسی داره لطفا به ما هم خبر بدین

  [پاسخ]

 71. شهریار گفت:

  با سلام لطفا شرایط وتاریخ استخدام رو اعلام کنید

  [پاسخ]

 72. ژاله گفت:

  سلام من کارشناسی علوم تربیتی دارم با سه سال سابقه آموزش معلولین ذهنی.

  [پاسخ]

 73. مریم از تبریز گفت:

  سلام بنده نیز فوق لیسانس زبان و ادبیات فارسی می باشم سه سال است درسم تمام شده .دارای معلولیت و مددجوی بهزیستی می باشم ولی تاکنون نسبت به اشتغال معلولین کار جدی صورت نگرفته معلولین بیشتر بایدمورد توجه مسئولین قرارگیرند زیرا نیاز دارند در جامعه حضور بهم رسانند تا خدای نکرده دچار برخی بیماری ها و مشکلات روحی نشوند از مسئولین خواستاریم تا هرچه بیشتر به این موضوع رسیدگی نمایند.

  [پاسخ]

 74. فرشته گفت:

  سلام من مهندسی فناوری اطلاعات دارم نمیدونم این رشته هم میخوان یا نه . لطفا زمان ثبت نام رو خبر بدید

  [پاسخ]

 75. مونا گفت:

  سلام. من کاردانی نرم افزار دارم لطفا شرایط استخدام و شهرهای مورد نیاز را بزنید.ممنون

  [پاسخ]

 76. امید گفت:

  سلام
  رشته کامپیوتر-نرم افزاری تو لیست رشته ها هست؟
  کی استخدامیش شروع میشه؟

  [پاسخ]

 77. معصومه گفت:

  با سلام ممنونم از خبر خوبتون ، من الان دانشجوی کارشناسی فناوری اطلاعات هستم تورو خدا اگه ثبت نام شروع شد به منم بگید ممنون میشم

  [پاسخ]

 78. فاطمه گفت:

  سلام کارشناسی کتابداری هستم و دانشجوی ارشد روانشناسی عمومی . ممنون از اطلاع رسانیتان . لطفا زمان ثبت نام را به من هم ایمیل کنید (از مازندران-ساری)

  [پاسخ]

 79. مریم گفت:

  سلام من لیسانس فناوری اطلاعات هستم لطفا زمان ثبت نام را به بنده اطلاع دهید ممنون

  [پاسخ]

 80. بهناز گفت:

  پرستار هم استخدام میکنن؟

  [پاسخ]

 81. سمانه گفت:

  سلام. من فوق لیسانس ریاضی کاربردی دارم .ایا ریاضی هم میخوان.لطفا زمان ثبت نام رو اطلاع رسانی کنید.

  [پاسخ]

 82. منا گفت:

  سلام من ارشد علوم تربیتی هستم با ۷ سال بیکاری لطفا زمان ثبت نام به منهم اطلاع بدین .خانم مرضیه لطفا درباره شرایط کاری و حقوق در پیام نور میشه توضیح بدید.

  [پاسخ]

 83. میترا گفت:

  سلام میخواستم ازتون خواهش کنم زمان آزمون استخدامی را به من هم اطلاع دهید . ممنون

  [پاسخ]

 84. فاطمه گفت:

  سلام .من کارشناسی نرم افزار دارم -اگه میشه زمان استخدامی رو اطلاع بدین .مرسی

  [پاسخ]

 85. ناشناس گفت:

  خدایی خجالت بکشید این همه جوانای بدبخت بیکار را مسخره نکنید و با احساساتشان بازی نکنید. حرفای دروغکی و الکی……

  [پاسخ]

 86. سحر گفت:

  سلام . من فوق لیسانس مدیریت آموزشی دارم . لطفا رشته های موردنیاز و همچنین شهرهای مورد نیاز و زمان ثبت نام رو اعلام کنید.

  [پاسخ]

 87. محمد گفت:

  سلام من لیسانس کامپیوتر -زمان استخدامش کی خبر کنین مرسی

  [پاسخ]

 88. مرضیه /3شنبه18تیر92ساعت22:9 گفت:

  سلام به دوستان تحصیلکرده بیکار، من فوق لیسانس ادبیات ۶ماه بیکار بودم داغون بودم خودم همت کردم و لباسی از زره پوشیدم رفتم از حقم دفاع کردم خدا را شکر موفق شدم و الان مدرس دانشگاه پیامنور هستم.وقت خودتون توسایتای استخدامی تلف نکنید.

  [پاسخ]

 89. morteza گفت:

  امتحان کیه لطفا خبر منید

  [پاسخ]

 90. مینا گفت:

  سلام من ازشد مدیریت بازرگانی ام این رشته را هم می خواد؟کدوم شهرا تو را خدا خبر بدین دارم از غصه ی بیکاری دق می کنم خدا به همه کار خوب روزی کنه

  [پاسخ]

 91. سمیه گفت:

  سلام.من ترم آخرارشد پژوهشگری علوم اجتماعی هستم.لطفاً زمان ثبت نام و آزمون رو به منم اطلاع بدین.با تشکر

  [پاسخ]

 92. shfie گفت:

  سلام من فوق لیسانی علوم تربیتی دارم لطفا خبرم کنید

  [پاسخ]

 93. نازنین گفت:

  سلام من کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی هستم. لطفا به منم اطلاع بدید زمان ثبت نام آزمون و سایر جزئیات رو ممنونم

  [پاسخ]

 94. مجتبی گفت:

  منم بیکار و الافم موقع استخدام شد به منم خبر بدید

  [پاسخ]

 95. فائزه گفت:

  سلام-کارشناسی کامپیوترم – لطفا به منم اطلاع بدید
  ممنون

  [پاسخ]

 96. ویدا گفت:

  کارشناس روانشناسی هستم لطفا به من هم اطلاع بدید

  [پاسخ]

 97. عرفان گفت:

  فوق لیسانس اقتصادم لطفا شرایط را رو سایت بزاری

  ممنونم

  [پاسخ]

 98. رویا گفت:

  سلام من کارشناس میکروبیولوژی هستم لطفا به منم اطلاع بدید با تشکر

  [پاسخ]

 99. المیره گفت:

  سلام چه جوری اطلاع پیدا کنیم از ثبت نام استخدامیش

  [پاسخ]

 100. نازی گفت:

  سلام کارشناس روابط عمومی نیاز ندارن؟:(

  [پاسخ]

 101. dehghan گفت:

  لطفاً به من هم اطلاع می دید خیلی ممنون می شم.

  [پاسخ]

 102. l گفت:

  بعضی دوستان با اون رشته هاشون چه توقعی دارند. ! ! ! ! !
  آخه سازمان بهزیستی رشته جغرافی و مدیریت و حسابداری و کامپیوتر و …. برا چی میخااااااااااااااااااااد ؟ ؟ ؟؟

  یه کم فکر کنید بد نیست !

  [پاسخ]

 103. میثم گفت:

  سلام چه جوری اطلاع پیدا کنیم از ثبتنام استخدامیش

  [پاسخ]

 104. سینا گفت:

  با سلام.
  من متن آگهی رو دیدم ولی از کجا میتونم برم ثبت نام کنم؟
  من لیسانس برق دارم لطفا به من هم اطلاع بدید.
  با تشکر
  ——–
  مدیر سایت : در صورتیکه شرایط و عناوین شغلی اعلام بشه در سایت درج میشه.

  [پاسخ]

 105. n گفت:

  باسلام
  ایا لیسانس کامپیوتر م لطفا زمان استخدامی را به من اطلاع بدهید
  باتشکر

  [پاسخ]

 106. maryam گفت:

  سلام.چه رشته هایی استخدام می کنند؟

  [پاسخ]

 107. رویا گفت:

  سلام.شوهر منم لیسانس برق و خودم کاردانی نرم افزار دارم.لطفا منم خبر کنید.

  [پاسخ]

 108. سوسن گفت:

  با سلام.
  من متن آگهی رو دیدم ولی از کجا میتونم برم ثبت نام کنم؟
  من لیسانس کامپیوتر دارم لطفا به من هم اطلاع بدید.
  با تشکر

  [پاسخ]

 109. مقصود گفت:

  با سلام : لطفا به فکر نیروهای قراردادی در دستگاه اجرایی تعاون کار هم باشید . باتشکر

  [پاسخ]

 110. هستي گفت:

  سلام من فوق دیپلم کامپیوتر دارم زمان استخدامی را خبر بدین ممنون

  [پاسخ]

 111. elham گفت:

  سلام لیسانس حسابداری ام لطفا زمان ثبتنام را به منم خبربدین. مر۳۰ .

  [پاسخ]

 112. سمیه گفت:

  من لیسانس ریاضی دارم زمان استخدامو خبر بدین ممنون

  [پاسخ]

 113. سایه برزخ گفت:

  کاربران گرامی توجه توجه:
  اینا همش دروغه من خودم معلول بهزیستی هستم چهارساله دنبال وام اشتغال از این اداره ام ولی وام خبری نیست ،آمار اشتباهی به مافوق خودشون میدن اون بالایی ها فکر میکنن کاردرست انجام میشه .من معلولم متأهلم بیکارهم هستم چون کار سنگین نمیتونم انجام بدم تحصیلاتم کاردانی فناوری اطلاعات هست .
  مرگ بر دروغگوی بی خاصیت

  [پاسخ]

 114. حسینی گفت:

  لطفا اگرزمان و شرایط ثبت نام مشخص شد بهم اطلاع دهید.ممنون

  [پاسخ]

 115. ali گفت:

  سلام من لیسانس کامپیوتر دارم اگه شرایط آزمون مشخص شد به ما هم خبر بدین.ممنون

  [پاسخ]

 116. مجید گفت:

  سلام به منم بگینا زمان و غیره شو
  لیسانس کامپیوترم منم

  [پاسخ]

 117. زهرا گفت:

  سلام من لیسانس حسابداری ام لطفا اگه زمان و شرایط آزمون مشخص شد به منم خبر بدین . مرسی

  [پاسخ]

 118. farid گفت:

  سلام من دانشجوی ارشد کامپیوتر هستم به منم خبر بدید

  [پاسخ]

 119. حمید گفت:

  سلام.من لیسانس حسابداری دارم.هر وقت تاریخ آزمونش معلوم شد.ممنون میشم خبرم کنید

  [پاسخ]

 120. ژاله گفت:

  سلام من دانشجوی کارشناسی علوم اجتماعی هستم ،تورو خدا تاریخ ثبت نامو بهم اطلاع بدین،مچکرم.

  [پاسخ]

 121. حنا گفت:

  دوستان کارشناسی IT دارم با بالای ۲۰۰۰ ساعت مدرک فنی و حرفه ای . دارای مدارک چند level اول سیسکو و مایکروسافت .با ۲ سال کارورزی و با سابقه ۲ سال کار حرفه ای در زمینه برنامه نویسی . تحت پوشش بهزیستی هستم . اکثر ادارات ملاقات عمومی رفتم از جمله بهزیستی . آزمون استخدامی ها رو میدم . ولی تا حالا هیچ فایده ای نداشته و مطمئنم که فایده نداره. یکی به فکر ما باشه تو رو خدا …

  [پاسخ]

 122. حميده گفت:

  سلام ممنون میشم اگه زمان ازمون و منابع را هم به من اطلاع دهید

  [پاسخ]

 123. گلی گفت:

  سلام من دانشجوی ارشد حسابداری هستم شهرهای مورد نیاز شما چی هستند و چه رشته های ؟

  [پاسخ]

 124. ن.ن گفت:

  کارشناسی علوم تربیتی

  [پاسخ]

 125. delband گفت:

  man diplom darm tro xoda aga shod be manm roz bargozsri azmono bgid.kodom shshradt?mamnom

  [پاسخ]

 126. سمیرا گفت:

  سلام من دانشجوی کارشناسی علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبایی هستم دوست دارم به استخدام بهزیستی در بیام لطفا بهم خبربدید چه زمانی آزمون برگزار میشه وکجا باید اقدام کنم تورو خدا حتمه جوابمو بدید

  [پاسخ]

 127. ali گفت:

  به ما هم بگینا یادتون نره آی لاو یو

  [پاسخ]

 128. الناز گفت:

  سلام من ارشد روانشناسی دارم باور کنید ازبس بیکارم خودم روانی شدم یکی به داد ما برسه ۀۀۀۀۀۀۀۀۀۀۀۀۀۀۀۀۀ

  [پاسخ]

 129. صابر گفت:

  سلام من کارشناس ارشد علوم تربیتی هستم ممنون میشم به منم در مورد زمان و رشته های انتخابی خبر بدید.تشکر

  [پاسخ]

 130. الهام گفت:

  سلام
  میشه زمان ازمون و رشته های مورد نیاز رو اطلاع بدین
  ممنونم

  [پاسخ]

 131. زهره گفت:

  سلام میشه لطف کنید زمان استخدامی ورشته ها و شهرهای مورد نیاز را ذکر کنید ,

  [پاسخ]

 132. سکوت گفت:

  سلام
  لیسانس روان شناسی از اصفهانم ممنون میشم زمان ثبت نامش بهم اطلاع بدین

  [پاسخ]

 133. سمیه گفت:

  سلام لطفا من رو بی خبر نگذارین

  [پاسخ]

 134. نرگس گفت:

  سلام.دوستان خبری شد ب منم بگید

  [پاسخ]

 135. مرضیه /3شنبه18تیر92ساعت22:9 گفت:

  سلام من لیسانس روانشناسی دارم میتونم جذب بشم ؟ تشکر

  [پاسخ]

 136. مومنی گفت:

  باسلام
  لطفاً زمان اعلام ثبت نام را به ایمیل ما اطلاع بدهید
  باتشکر

  [پاسخ]

 137. ashraf گفت:

  سلام من کاردان مدارک پزشکیم منم مشروطم یانه تاریخ ثبت نام چه وقتیه؟

  [پاسخ]

 138. فرزانه گفت:

  سلام خسته نباشید من دیپلم حسابداری دارم از کرج,اگه میشه زمان برگزاری ازمون رو به منم خبر بدین,ممنون

  [پاسخ]

 139. رها گفت:

  با سلام من نیز لیسانسه روانشناسی دارم لطف منو با خبر کنید از زمان ثبت نام واعلام رشته ها با تشکر فراوان

  [پاسخ]

 140. nahid گفت:

  سلام,من کارشناسی ارشد روانشناسی هستم.لطفا زمان ثبت نام را به من هم اطلاع دهید.

  [پاسخ]

 141. us'vd گفت:

  به منم خبر بدین لطفا

  [پاسخ]

 142. شیوا گفت:

  به منم خبر بدین لطفا
  من کاردانی ITدارم

  [پاسخ]

 143. رضایی گفت:

  سلام دوستان من کارشناسی روانشناسی عمومی دارم. لطفا منم از شرایط و زمان آزمون و شهرهایی که نیرو جذب می کنه باخبر کنین

  [پاسخ]

 144. lموسوی گفت:

  لطفا زمان برگزاری آزمون رو به من خبر بدید اگه امکان داره متشکرم از شما

  [پاسخ]

 145. ali گفت:

  سلام.من کارشناسی نرم افزاردارم.لطفا استخدامی بهزیستی رو به منم خبر بدین…تشکر

  [پاسخ]

 146. زیبا گفت:

  سلام.من کارشناسی ارشد رشته مدیریت مالی هستم.لطفا زمان ثبت نام رو به ایمیلم بفرستین

  [پاسخ]

 147. مليحه گفت:

  سلام من لیسانس حسابداری هستم لطفا زمان برگزاری آزمون و رشته ها و شهر های مورد نظر را برام ایمیل کنید متشکرم

  [پاسخ]

 148. هستی گفت:

  سلام ارشد روانشناسی هستم لطفا تاریخ ثبت نام رو برام میل کنید
  باتشکر

  [پاسخ]

 149. اکرم گفت:

  سلام خواهش میکنم زمانش رو واسم ایمیل کنید لیسانس مدیریت هستم مدارک کامپیوتر هم دارم ممنونم

  [پاسخ]

 150. شقایق گفت:

  سلام من لیسانس مدیریت دارم لطفا زمان ثبت نامو برام ایمیل کنید مرسی

  [پاسخ]

 151. azam گفت:

  خواهش میکنم شرایط رو برام ایمیل کنید .من لیسانس روان شناسی از دانشگاه تهران مرکز دارم.

  [پاسخ]

 152. حمید گفت:

  سلام
  من لیسانس کامپیوتردارم ودورهای کاردرمانی هم گذراندم اگرمیشه زمان ازمون را برام ایمیل کنید

  [پاسخ]

 153. حنا گفت:

  سلام
  من لیسانس کامپیوتردارم لطفا تاریخ ثبت نام رو برام میل کنید.

  [پاسخ]

 154. نرگس گفت:

  س. رشته مامایی هم جز رشته های مورد نظر شما هست؟ در چه شهرهایی؟

  [پاسخ]

 155. zahra.t گفت:

  سلام لطفا زمان ثبت نام رو به ایمیلم ارسال کنید متشکرم

  [پاسخ]

 156. mosi گفت:

  سلام لطفا زمان ثبت نام رو اعلام کنید . ممنون

  [پاسخ]

 157. parisa گفت:

  سلام.چرادرمورد زمان و رشته مورد نیازش حرفی نزدن

  [پاسخ]

 158. نام شما گفت:

  سلام.زمان ثبت نام و ازمون رو اعلام کنید.

  [پاسخ]

 159. نام شما گفت:

  لطفا به من زمان ازمونخبر دهید

  [پاسخ]

 160. حمید گفت:

  سلام لطفا زمان و فرم ثبت نام را برایم ارسال کنید

  [پاسخ]

 161. نام شما گفت:

  با سلام فوق لیسانس شیمی هستم و عضو هیات مدیره جامعه معلولین استان فارس.خواهشا حداقل ارگان یهزیستی سهمیه سه درصدی استخدام معلولان رو درنظر بگیره.چون بنده هم تحت پوشش سازمان بهزیستی ام.لطفا از زمان ازمون بنده را مطلع بفرماسسد

  [پاسخ]

 162. غلامرضا گفت:

  باسلام
  من لیسانس متالورژی دارم آیا میتونم در این آزمون شرکت کنم.
  باتشکر

  [پاسخ]

 163. ماری گفت:

  با سلام
  من لیسانس سخت افزار هستم. لطفا بنده را نیز از زمان برگزاری آزمون مطلع فرمایید.
  با تشکر

  [پاسخ]

 164. جلیل گفت:

  سلام، خسته نباشین.
  دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و بیکار!!…. لطفا اگه اطلاعی از زمان ثبت نام و شرایطش رو دارین به بنده هم اطلاع بدین.
  موفق باشین.

  [پاسخ]

 165. معصومه گفت:

  سلام من کارشناسی نرم افزار هستم لطفا ازمون بهزیستی بهم خبر بدین ممنون

  [پاسخ]

 166. الهام گفت:

  من لیسانس روانشناسی دارم.لطفا زمان استخدام رو به من خبر بدید.ممنون

  [پاسخ]

 167. سهیلا گفت:

  سلام.تا کی ما از این بلاتکلیفی دربیایم فقط خدا داند و بس!لطفا ما رو هم بی خبر نذارید.

  [پاسخ]

 168. فرناز گفت:

  سلام من لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی دارم.لطفا زمان دقیق ثبت نام رو به من هم خبر بدید.

  [پاسخ]

 169. زهرا گفت:

  لطفا زمان آزمون رو اطلاع بدین ممنون

  [پاسخ]

 170. پریسا گفت:

  سلام کمک کنید جوانان بروند سرکار .پارتی بازی روکناربگذارید
  خواههههههههههههههههههههههههههههشمندیییییییییییییییییییییم

  [پاسخ]

 171. سمانه گفت:

  سلام. من کارشناس ارشد ریاضی کاربردی هستم ایا میتونم تو این ازمون شرکت کنم.زمانش کی هست؟لطفا اطلاع رسانی کنید.

  [پاسخ]

 172. ............ گفت:

  سلام…من لیسانس میکروبیولوژی دارم.لطفا زمانشو به من هم اطلاع بدید.ممنون

  [پاسخ]

 173. ترنج گفت:

  من دانشجوی ارشد شخصیت هستم لطفا راهنماییم کنین کی زمان آزمونه و رشته ی من رو می خوان؟لیسانسم روانشناسی عمومیه
  سپاسگذارم

  [پاسخ]

 174. لیلا گفت:

  سلا م من کارشناس ارشدجغرافیاهستم لطف کنیدزمان استخدامی رشته وشهرهای مورد نیاز به ما اطلاع بدید.

  [پاسخ]

 175. رحیمه گفت:

  سلام من لیسانس روانشناسی عمومی دارم با۲ سال سابقه مهد لطفا زمان ثبت نام رو به من هم اطلاع بدید. باتشکر

  [پاسخ]

 176. zohre گفت:

  سلام میشه لطف کنید زمان استخدامی ورشته و شهرهای مورد نیاز مشخص کنید ؟

  [پاسخ]

 177. صفري پور گفت:

  من لیسانس مدیریت بازرگانی هستم .رشته مارو هم می خوان؟
  توو کدوم شهرا؟
  لطفا زمان ثبت نام رو به من هم اطلاع بدید. باتشکر

  [پاسخ]

 178. حلیمه گفت:

  سلام لطفا شرایط استخدام و زمانش رو به ما هم اطلاع بدین، ممنون

  [پاسخ]

 179. sakineh گفت:

  سلام .تاریخ کی هست ؟لطفا به من خبر بدید.
  ——–
  مدیر سایت : فعلا به صورت اطلاعیه س در صورت هر گونه خبر و اعلام شرایط در سایت درج و اطلاع رسانی خواهد شد.

  [پاسخ]

 180. چیا گفت:

  من چیا هستم فوق دیپلم نرم افزار کامپیوتر از استان کردستان لطفا اگه خبری شد اطلاع بفرمایید

  با تشکر

  [پاسخ]

 181. سحر گفت:

  سلام من کارشناسی ارشد مدیریت آموزشم
  رشته مارو هم می خوان؟
  توو کدوم شهرا؟
  لطفا زمان ثبت نام رو به من هم اطلاع بدید.

  [پاسخ]

 182. سیما گفت:

  سلام من لیسانس علوم تربیتی هستم چطوری و چه وقت ثبت نام داره به ما خبر بدید

  [پاسخ]

 183. ندا گفت:

  سلام اینجانب لیسانس کامپیوتر نرم افزار دارم لطفا همانند نظر دیگر دوستان زمان آزمون را اعلام کنید
  ممنون

  [پاسخ]

 184. سعیده گفت:

  سلام .تاریخ کی هست ؟لطفا به من خبر بدید.

  [پاسخ]

 185. zahra گفت:

  سلام من کاردانی روانشناسی دارم. آیا امکانش هست که کاردانی هم بگیرن. لطفا زمان استخدامشو خبر بدید . ممنون

  [پاسخ]

 186. نسترن گفت:

  با سلام من لیسانس علوم تربیتی هستم لطفا تاریخ ثبت نام را به من خبر دهید باتشکر

  [پاسخ]

 187. elham گفت:

  salam.hesabdari mikhad?che shahr haii???????????????????????

  [پاسخ]

 188. شیلا گفت:

  لطفا ب منم زمان ثبت نام خبربدید برای شوهرم میخوام لیسانس حقوق داره ولی ازهمه جا رونده ومونده ایم تو هرشهری هم باشه میره سرکار

  [پاسخ]

 189. narges گفت:

  تاریخ آزمون کیه؟روانشناسی هم میخوان؟

  [پاسخ]

 190. zohre گفت:

  سلام.من کارشناسی معماری دارم ٰ؛ لطفا اگهی این رو به منم بدید.ممنون ازتون

  [پاسخ]

 191. t گفت:

  سلام من لیسانس مهندسی صنایع دارم
  میتونم تو آزمون شرکت کنم؟لطفا زمانش و شهرهای مورد نظر رو اعلام کنید

  [پاسخ]

 192. خلیلی گفت:

  سلام منم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد علوم ارتباطات هستم .لطفا زمان ثبت نام و سایر اطلاعات را هم به من خبر دهید.
  سپاس

  [پاسخ]

 193. vajihe گفت:

  لطفا زمان ثبت نام ما را هم خبر کنید

  [پاسخ]

 194. علي اصغر قصاب گفت:

  باسلام وخسته نباشید اینجانب چند سالیست که به عنوان نیروی قراردادی مشغول به کار هستم و تا به حال چندین بار ازمون دادم اما متاسفانه هیچ خبری نشده خواهشمندم تکلیف مارا روشن نمائید باتشکر

  [پاسخ]

 195. بی نام گفت:

  من کارشناس ارشد آمار هستم .لطفا ثبت نامشو به منم خبر بدید ممنون

  [پاسخ]

 196. sayeh گفت:

  سلام کاردانی پیش از دبستاندارم.حدود ۸سال سابقه کاری در پیش دبستان را دارم اما متاسفانه تا امروز هیچ کدام از مهدها مرا بیمه نکردند لطفا اگه جایی رو سراغ دارید که بیمه میکنه به منم بگید برم اونجا ساکن کرج هستم

  [پاسخ]

 197. میثم گفت:

  سلام
  من لیسانس کامپیوتر دارم لطفا به منم خبر بدی
  با تشکر فراوان

  [پاسخ]

 198. elnaz گفت:

  سلام کی نیرو میگیرن

  [پاسخ]

 199. سمیه گفت:

  سلام
  من لیسانس نرم افزار کامپیوترم
  با چندین سال سابقه کار
  لطفاً به منم خبر بدین ثبت نام و آزمون
  ممنون از سایت خوبتون
  در پناه حق

  [پاسخ]

 200. mahkameh گفت:

  سلام ممنون میشم زمان ثبت نام رو هم به من خبر بدین .ممنون از لطفتون

  [پاسخ]

 201. khalil گفت:

  سلام
  من فوق دیپلم نرم افزار کامپیوتر هستم اگه استانهایبرای جذب اعلام کنید ممنون میشم من از استان خوزستان

  [پاسخ]

 202. سحر گفت:

  سلام،دقیقا کی ثبت نامش شروع میشه؟آیا با ثبت نام تو خبرنامتون ایمیلشو دریافت میکنم؟

  [پاسخ]

 203. sahar گفت:

  سلام
  من رشته ام اقتصاد . لطفا خبرشو به منم ایمیل کنید.
  ممنونم.

  [پاسخ]

 204. صحرا گفت:

  سلام من لیسانس آسیب شناسی اجتماعی(پیشگیری از اعتیاد) از دانشگاه علوم بهزیستی دارم لطفا اگر براتون امکان داره زمان آزمون رو به من اطلاع بدید….سپاسگزارم

  [پاسخ]

 205. دریا گفت:

  سلام خسته نباشین،من کارشناسی صنایع غذایی دارم لطفا زمان آزمون رو به منم خبر بدین،ممنون.

  [پاسخ]

 206. zeinab گفت:

  سلام میشه خواهش کنم خبرش رو به منن بدید .کارشناسی زبان دار خیر سرم

  [پاسخ]

 207. بیکاربدبخت گفت:

  سلام زمان ورشته های استخدامی روبرام میل کنید لطفا

  [پاسخ]

 208. fatemeh گفت:

  سلام
  من لیسانس نرم افزار کامپیوترم
  با حدود ۳سال سابقه کار
  لطفاً به منم خبر بدین ثبت نامشو
  ممنون از سایت خوبتون
  در پناه حق

  [پاسخ]

 209. رویا گفت:

  سلام من لیسلنس مدیریت آموزشی هستم اگه میشه شهرهای استخدامی رشته های استخدامی رو بهم خبر بدین ممنون میشم

  [پاسخ]

 210. رز گفت:

  سلام
  من لیسانس کامپیوتردارم لطفا” به من هم اطلاع بدید.

  [پاسخ]

 211. مهر گفت:

  سلام
  من کارشناس ارشد روانشناسی بالینی هستم لطفا زمان ثبت نام وآزمون مرحله جدید بهزیستی را به من اطلاع دهید.با تشکر

  [پاسخ]

 212. طاهره اولادیان گفت:

  من کارشناس ارشد مدیریت منابع انسانی هستم.پدر و مادرم در قید حیات نیستند و من تنها زندگی میکنم.خواهشمندم مخ ادم و کار نگیرید با اگهی های الکی

  [پاسخ]

 213. لیدا گفت:

  سلام.منم مدرک لیسانس روانشناسی دارم ولی خیلی متاسفم که بهزیستی نمیتونه مثل دیگر ارگانهاش نیروهاشو تو دست داشته باشه و از فارغ التحصیلاش حمایت کنه…
  واز دوستانی که غیر از رشته های مجموعه روانشناسی و مددکاری و روانسنجی این حیطه رشته ها هستند بی خودی چشم امید به این سازمان نبندد.چون این سازمان به معمار و عمران و حسابدار و شیمی . ….نیازی نداره اگه داشته باشن هم ۱نفر بیشتر نیست که از خودشون اون هم میره سر کار.چطور که رشته روانشناسی کاملا مرتبط با کارای این سازمانه ۱نفر۲نفر برمیدارن که نکنه جای فک و فامیلاشون پر بشه.به امید موفقیت همتون.

  [پاسخ]

 214. امنه محمدی گفت:

  سلام من گارشناسی فقه وحقوق دارم لطفازمان ثبت نام وازمونم به من خبربدین

  [پاسخ]

 215. پریا گفت:

  سلام من کارشناس مددکاری اجتماعی هستم و دو سال طرح خود را در بهزیستی گذرانده ام و آشنایی کامل با این سازمان دارم. ممنون میشم که از استخدام این سازمان من را هم مطلع کنید. با تشکر.

  [پاسخ]

 216. مرضیه گفت:

  سلام خسته نباشید زمان ثبت نامش کیه
  باتشکرازشما

  [پاسخ]

 217. zahra گفت:

  salam man kardani gerafic daram zaman azmun ki hast khabaram kunid mamnun

  [پاسخ]

 218. نیکا گفت:

  از اطلاع رسانیتون ممنونم.
  همیشه موفق و پیروز باشید.

  [پاسخ]

 219. نام شما گفت:

  سلام
  به من هم خبر بدین روانشناسی استثنایی دارم

  [پاسخ]

 220. فاطمه گفت:

  سلام
  استخدامی بهزیستی کی هست؟
  میشه بهم خبر بدین؟
  ایا فارس و شهرستان اقلید هم نیاز داره؟ ممنون

  [پاسخ]

 221. اکرم بخشی گفت:

  سلام
  من دانشجوی ترم۷کارشناسی پژوهشگری علوم اجتماعی هستم خواهش می کنم زمان ثبت نام و ازمون مرحله جدید استخدام بهزیستی رو به من اطلاع بدید ممنون

  [پاسخ]

 222. النا گفت:

  سلام من فوق دیپلم طراحی هستم و خواهرم لیسانس روانشناسی لطفا به من هم برای استخدامی خبر بدین ما واقعا بیکارو نیازمندکار هستیم

  [پاسخ]

 223. فاطمه گفت:

  سلام من لیسانس مهندسی صنایع دارم
  میتونم تو آزمون شرکت کنم؟لطفا زمانش و شهرهای مورد نظر رو اعلام کنید

  [پاسخ]

 224. مریم گفت:

  سلام من لیسانس کامپیوتر هستم لطفا” زمان آزمون رو به من هم اطلاع بدین .متشکرم.

  [پاسخ]

 225. فاطمه گفت:

  عرض سلام و ادب
  من لیسانس مشاورهو در حال حاضر دانشجوی ارشد روانشناسی عمومی هستم ایا رشته منو میگیره این سازمان در ضمن از بوشهر هستم لطفا اگه امکانش هست زمان استخدامی خبر بدید ممنون میشم
  با تشکر

  [پاسخ]

 226. نام شما گفت:

  سلا م من لیسانس عمران دارم چند سال تو شرکت کامپیوتری کار می کردم لطفا به منم خبر بدین.

  [پاسخ]

 227. طلا گفت:

  سلام من کاردانی کامپیوتر از اصفهان هستم. لطفا تاریخ آزمون و به من خبر بدید. با تشکر.

  [پاسخ]

 228. یاسمن گفت:

  سلام.من دانشجوی مهندسی شیمی هستم.۲سال هم سابقه کار حسابداری دارم.آیا افراد دانشجو رو هم قبول میکنن؟؟

  [پاسخ]

 229. شیوا گفت:

  سلام منم کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی دارم
  لطفا به مهم خبر بدین شرایط و زمان ثبت نام و آزمون رو.ممنونم

  [پاسخ]

 230. zari گفت:

  سلام منم فوق دیپلم it دارم لطفا به منم خبر بدین.ممنون

  [پاسخ]

 231. مرضیه گفت:

  سلام من کارشناسی زیست شناسی دارم میشه زمان استخدامو به منم خبر بدین

  [پاسخ]

 232. نرگس گفت:

  لطفا شهرهای مورد نیاز و رشته های مورد نظر و تاریخ ثبت نام رو هم اعلام کنید. ممنون از ایمیل شما

  [پاسخ]

 233. مرضیه گفت:

  سلام من کارشناسی زبانشناسی دارم
  لطفا استخدامی رو به منم خبر بدین.تشکر

  [پاسخ]

 234. جواد گفت:

  آقای مدیر محترم سایت.
  با این کارا چی نصیبت میشه؟؟؟.
  هنوز یادم نرفته اون روزی رو که آگهی استخدام فنی و حرفه ای رو دادی..ثبت نام کردم و دیگر خبری از زمان امتحانش نشدفقط پولم رفت..
  پیشنهادم اینه که تو هم اینجا رومثه جاهای دیگه تبدیل کنش به فروشگاه بیشتر سود میبری.چارتا انگشتر و خرت و پرت بفروش بهتره..
  بدرود مدیر دلسوز جوانان ایران (اسلامی) عزیز.
  ——-
  مدیر سایت : دوست عزیز سازمان فنی حرفه ای پول شمارو خورده اونوقت شما با من دعوا دارید با خودشون تماس بگیرید حقتون رو بگیرید پس هر آزمون استخدامی که برگزار میشه و کلی پول میگیرن دوستان باید دعواشو با بنده داشته باشند.خیر این سایت فقط آگهی ها رو برای رفاه حال دوستان میگذاره و ربطی به سازمان ها و ارگان ها نداره.

  [پاسخ]

 235. نیما گفت:

  سلام . میشه شهرهای مورد نیازو بزارین تو سایت .زمان ئثبت نام کیه لطفا به ما هم خبر بدین .مرسی

  [پاسخ]

 236. جواد گفت:

  سلام من معلول بامدرک فوق لیسانس هستم.جالبه فاز اول را که اعلام نکردند واز نیروهای قراردادی خودشان گرفتند.فاز دوم را هم اینطوری برگزار می کنند؟

  [پاسخ]

 237. تهرانی گفت:

  شرایط استخدام چگونه است و چطور مطلع شویم؟

  [پاسخ]

 238. مریم گفت:

  من یه مربی هستم ولی بکاره هستم ،مربی معلولین ذهنی دارم هیچ کجا قبولم نمیکنن ،دانشجویی خود بهزیستی بودم .منو خبر کنید

  [پاسخ]

 239. میلاد گفت:

  سلام دوستان،من لیسانس حسابداری هستم از اهواز،لطفا اگه کسی از تاریخ دقیق آزمون و شرایطش باخبر شد به ما هم خبر بدین.ممنونم

  [پاسخ]

 240. PARYA گفت:

  سلام لطفا به منم خبر زمان ازمون رو بدید فوق دیپلم ITدارم

  [پاسخ]

 241. rojna گفت:

  رشته معماری بر میداره؟

  [پاسخ]

 242. افسون گفت:

  سلام.من کارشناسی معماری دارم.لطفا استخدامی بهزیستی رو به منم خبر بدین…تشکر

  [پاسخ]

 243. mahsa گفت:

  زمان استخدامیش کی میاد رو سایت ؟آیا کامپیوتر هم میخواد؟؟در چه شهرایی؟

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *