خانه » دسته‌بندی نشده » آگهی استخدام نهاد کتابخانه های عمومی کشور (تاریخ و زمان برگزاری آزمون)

آگهی استخدام نهاد کتابخانه های عمومی کشور (تاریخ و زمان برگزاری آزمون)

متن آگهی:

آگهی استخدام نهاد کتابخانه های عمومی کشور

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، به منظور تکمیل نیروهای متخصص و مورد نیاز خود از طریق برگزاری آزمون و انجام مصاحبه، میان افراد واجد شرایط،  در رشته های شغلی زیر، دعوت به همکاری می کند.

 

 • شهرهای مورد نیاز :سراسر کشور
 • تعداد مورد نیاز: مشخص نشده
 • تاریخ انقضا : ۱ اسفند ۹۱

——————————————————————————————————————————-

متن آگهی

تاریخ  و زمان برگزاری آزمون استخدامی  نهاد کتابخانه های عمومی کشور سال ۹۱ :

پیرو آگهی دعوت به همکاری نهاد کتابخانه های عمومی کشور، به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون دعوت به همکاری نهاد می رساند، آزمون مذکور در روز جمعه مورخ ۲۵/۱۲/۹۱، از ساعت ۰۰/۸ صبح لغایت ۰۰/۱۲ در حوزه های امتحانی در هر یک از استان ها که متعاقباً از طریق همین پورتال اعلام خواهد شد، برگزار می گردد.

متقاضیان می بایستی یکساعت پیش از شروع آزمون با در دست داشتن اصل فیش واریزی بابت ثبت نام و اصل کارت ملی یا شناسنامه و پرینت کارت شرکت در آزمون که طی روزهای آتی از طریق پورتال نهاد کسب خواهند نمود، در محل حوزه برگزاری آزمون حضور داشته باشند.

به دلیل استقبال داوطلبان ثبت نام آزمون استخدامی سال ۹۱ نهاد کتابخانه های عمومی کشور تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ ۱/۱۲/۹۱ تمدید گردید

دانلود سوالات استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، به منظور تکمیل نیروهای متخصص و مورد نیاز خود از طریق برگزاری آزمون و انجام مصاحبه، میان افراد واجد شرایط،  در رشته های شغلی زیر، دعوت به همکاری می کند.

 • کتابداری
 • امور مشارکت­ها
 • امور انجمن­ها
 • آمار و برنامه ریزی
 • فناوری اطلاعات
 • امور مالی
 • امور اداری
 • عمران
 • روابط عمومی

الف) شرایط عمومی :                                                                                                       

۱)تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور.

۲)داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران.

۳)اعتقاد قلبی و التزام عملی به نظام مقدس جمهوری اسلامی و اصل ولایت مطلقه فقیه.

۴)التزام فکری و عملی به منشور اخلاقی کتابداران نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، مندرج در درگاه (پورتال) نهاد ، به آدرس « WWW.IRANPL.IR »

۵)دارا بودن حسن شهرت اخلاقی و اجتماعی.

۶)برخورداری از سلامت جسمی و روانی متناسب با شغل.

۷)گواهی انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت دائم برای آقایان.

تبصره: کارت پایان خدمت باید حداکثر تا تاریخ ۲۹/۱۲/۹۱ صادر شده باشد.

۸)نداشتن رابطه استخدامی با سازمان ها و نهادهای دولتی و غیردولتی در زمان قطعیت پذیرش در نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور.

تبصره: اولویت جذب برای آقایان، با مردان متأهل خواهد بود.

ب) شرایط اختصاصی :

۱)داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی و یا سطح دو حوزه ویا مدارک بالاتر در رشته‌های تحصیلی متناسب با رشته‌های شغلی مورد نیاز، صادره از یکی از دانشگاه‌ها و موسسات مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری/ بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا مراکز مدیریت حوزه‌های علمیه.

۲)حداکثر سن ۳۰ سال تمام تا تاریخ ۲۹/۱۲/۹۱ برای مقطع کارشناسی .

تبصره ۱ : به ازای هر مقطع تحصیلی بالاتر از کارشناسی، دو سال به حداکثر سن داوطلب افزوده می­شود.

تبصره ۲ : درخصوص برادران ، مدت زمان خدمت وظیفه عمومی به حداکثر سن اضافه می شود.

۳)کسب حداقل معدل ۱۴ در  آخرین مدرک تحصیلی (یا گواهی موقت پایان تحصیلات) یا مدرک معادل مورد قبول، که داوطلب با ارائه آن،  قصد شرکت در آزمون را دارد.

تبصره۱: افرادی مجاز به شرکت در آزمون خواهند بود که حداکثر تا تاریخ ۲۹/۱۲/۹۱ مدرک تحصیلی یا گواهی موقت پایان تحصیلات خود را از مرکز آموزش عالی محل تحصیل، اخذ نموده باشند.

تبصره۲: مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه ها و موسسات خارج از کشور، بر اساس ضوابط ارزشیابی وزارت علوم تحقیقات و فناوری / بهداشت درمان و آموزش پزشکی معتبر خواهد بود.

۴)ارائه تعهد محضری  مبنی بر اشتغال در شهرستان مورد تقاضا و کتابخانه مورد نظر نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور پس از پذیرش قطعی حداقل برای مدت پنج سال.

۵)بومی بودن در سطح استان محل تقاضا برای داوطلبان مرد و در سطح شهرستان محل تقاضا برای داوطلبان زن الزامی است.

تبصره۱ : به داوطلبی بومی گفته می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد:

الف-محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب، با شهرستان مورد تقاضا برای خانم ها و یا استان مورد تقاضا برای آقایان یکی باشد.

ب-حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی ( ابتدایی ، راهنمایی ، متوسطه و دانشگاه ) را در محل مورد تقاضا گذرانده باشد.

ج-سکونت خود یا خانواده در شهرستان یا استان محل خدمت، با رعایت استان برای آقایان و شهرستان برای خانم ها، حداقل در دو سال اخیر.

تبصره۲: در صورت داوطلب نشدن متقاضی بومی برخوردار از صلاحیت ها و استانداردهای مورد نظر نهاد، جذب نیرو از سایر شهرستان‌های استان مربوط برای خانم‌ها و سایر استان­ها برای آقایان انجام می‌گیرد.

۶)ارائه گواهینامه مهارت های هفتگانه رایانه، از یکی از موسسات معتبر کشور، مندرج در درگاه (پورتال) نهاد، پس از اتمام مراحل جذب.

۷)برای داوطلبان شرکت در رشته شغلی کتابخانه سیار، ارائه گواهینامه پایه یکم رانندگی در هنگام پذیرش الزامی است. در غیر اینصورت پذیرش آنان کان لم یکن تلقی شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

تبصره : گستره فعالیت کتابخانه سیار در همه­ی سطح استان خواهد بود.

۸) کسب موفقیت در آزمون کتبی و مصاحبه

ج) رشته­های شغلی مورد پذیرش  نهاد:

– متقاضیان جذب با دارا بودن یکی از این مدارک تحصیلی با در نظر گرفتن رشته شغلی انتخابی و رعایت سایر شرایط مندرج در این آگهی می­توانند در آزمون دعوت به همکاری  نهاد کتابخانه­های عمومی کشور، شرکت کنند:

رشته شغلی کتابدار : دارا بودن دانشنامه کارشناسی و یا بالاتر در یکی از رشته­ های کتابداری، علوم کتابداری و اطلاع­رسانی، الهیات و معارف اسلامی ، زبان و ادبیات فارسی، تاریخ، امور فرهنگی و مدیریت امور فرهنگی، برنامه­ریزی امور فرهنگی، مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات و یا مدرک سطح دو و یا بالاتر در علوم حوزوی.

-تبصره: به منظور جذب کتابدار در کتابخانه های دارای بخش ویژه نابینایان، از  میان دارندگان مدرک کارشناسی یا بالاتر که در عنوان شغلی کتابدار ثبت نام خواهند کرد پس از آزمون و از طریق مصاحبه تخصصی و در صورت احراز توانایی و مهارت­های لازم (آشنایی با خط بریل،  آشنایی با  نرم افزارها و سخت افزارهای ویژه نابینایان و مهارتهای ارتباطی)،  برای همکاری استفاده  می شود.

این تبصره در مورد شهرستانهای بوشهر، بیرجند، سبزوار، مشهد، بجنورد، آبادان، سمنان، زاهدان، قزوین، کرمان، کرمانشاه، ساری، اراک که نیاز به کتابدار ویژه روشندلان دارند ( در هر شهرستان یک کتابدار)، قابل اجرا خواهد بود.

رشته شغلی کتابدار بخش کودک (اولویت جذب، با بانوان) : دارا بودن دانشنامه کارشناسی و یا بالاتر در یکی از رشته­های کتابداری، نمایش (گرایش ادبیات نمایشی، گرایش بازیگری، نمایش عروسکی)، روانشناسی تربیتی، نقاشی، علوم تربیتی (گرایش پیش دبستانی).

رشته شغلی کتابدار کتابخانه­های سیار: دارا بودن دانشنامه کارشناسی و یا بالاتر در یکی از رشته های کتابداری ، علوم کتابداری و اطلاع رسانی، ادبیات فارسی، اللهیات و معارف اسلامی، تاریخ، امور فرهنگی و مدیریت امور فرهنگی، برنامه ریزی امور فرهنگی، مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات، مدیریت با گرایش‌های مختلف، علوم اجتماعی با گرایش‌های مختلف، روابط عمومی با گرایش‌های مختلف و یا مدرک سطح دو و یا بالاتر علوم حوزوی.

تبصره ۱: در جذب نیروی انسانی برای رشته شغلی کتابدار بخش سیار فقط آقایان پذیرفته می‌شوند.( متقاضی باید در زمان جذب، گواهینامه پایه یکم رانندگی داشته باشد).

تبصره ۲: در جذب نیروی انسانی برای رشته شغلی کتابدار، دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی و بالاتر در رشته کتابداری در اولویت خواهند بود.

رشته شغلی کارشناس امور اداری: دارا بودن دانشنامه کارشناسی و یا بالاتر در یکی از رشته های : علوم اداری، مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، مدیریت اجرایی، مدیریت پرسنلی و مدیریت اقتصادی در مقطع کارشناسی ، مدیریت دولتی در مقطع کارشناسی ارشد با گرایش های منابع انسانی ، مدیریت تحول، تشکیلات و روشها  و مدیریت سیستم های اطلاعاتی و رشته های مهندسی صنایع، حقوق.

رشته شغلی کارشناس مالی: دارا بودن دانشنامه کارشناسی و یا بالاتر در یکی از رشته های حسابداری، علوم اقتصادی، امور مالی و حسابداری، اقتصاد و مدیریت دولتی با گرایش مالی و مهندسی مالی.

رشته شغلی کارشناس عمران: دارا بودن دانشنامه کارشناسی و یا بالاتر در یکی از رشته های مهندسی عمران (کلیه گرایش ها) ، مهندسی راه وساختمان و مهندسی معماری.

رشته شغلی کارشناس آمار و برنامه ریزی: دارا بودن دانشنامه کارشناسی و یا بالاتر در یکی از رشته های مدیریت دولتی، مهندسی صنایع با گرایش برنامه‌ریزی و تحلیل سیستم ها.

رشته شغلی کارشناس انجمن ها: دارا بودن دانشنامه کارشناسی یا بالاتر در یکی از رشته های اقتصاد ، مهندسی صنایع ، روابط عمومی، برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها، مدیریت دولتی با گرایش های مدیریت مالی و مدیریت سیستم های اطلاعاتی و رشته های: ارتباطات و آمار و کارشناسی حقوق.

رشته شغلی کارشناس مشارکت ها: دارا بودن دانشنامه کارشناسی یا بالاتر در یکی از رشته های اقتصاد ، مدیریت دولتی با گرایش های مدیریت مالی و مدیریت سیستم های اطلاعاتی و رشته های  ارتباطات ، روابط عمومی، برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها و آمار و یا مدرک سطح دو و یا بالاتر علوم حوزوی.

رشته شغلی کارشناس روابط عمومی: دارا بودن دانشنامه کارشناسی و یا بالاتر در یکی از رشته های روابط عمومی، امور فرهنگی، علوم ارتباطات ، روزنامه نگاری و مدیریت رسانه.

رشته شغلی کارشناس فناوری اطلاعات: دارا بودن دانشنامه کارشناسی و یا بالاتر در رشته مهندسی کامپیوتر (کلیه گرایش ها) و مهندسی فناوری اطلاعات (کلیه گرایش‌ها).

تذکر۱: در جذب نیروی انسانی برای رشته شغلی کتابدار بخش سیار دارا بودن گواهینامه پایه یکم رانندگی و ارائه آن در زمان ثبت نام الزامی است.

تذکر۲:در جذب نیروی انسانی، برای رشته شغلی کتابدار، دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی و بالاتر در رشته کتابداری در اولویت خواهند بود.

د)مدارک مورد نیاز جهت ورود به محل برگزاری آزمون:

اصل رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ ۰۰۰/۲۰۰ ریال به شماره حساب ۱۴۷۲۷۹۵۵۸ نزد بانک تجارت شعبه فلسطین- کشاورز، به شماره کد ۳۲۲ به نام نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، قابل پرداخت در کلیه شعب بانک تجارت به عنوان حق ثبت نام.

تبصره: وجه پرداخت شده بابت حق ثبت نام، به هیچ وجه قابل استرداد نخواهد بود.

کارت ورود به جلسه آزمون.

همراه داشتن اصل شناسنامه یا کارت ملی.

هـ)مراحل جذب :

مرحله اول) ثبت نام:

ثبت نام متقاضیان از تاریخ ۲۰/۱۱/۹۱ لغایت ۲۸/۱۱/۹۱ در سامانه اینترنتی ثبت نام، به آدرس « WWW.IRANPL.IR » انجام می پذیرد. تاریخ مذکور قابل تمدید، نخواهد بود.

تبصره: چنانچه در هریک از مراحل آزمون، مصاحبه و ورود به خدمت، مشخص شود که داوطلب مدارکی خلاف واقع ارائه نموده است، از ادامه روند مراحل جذب، محروم خواهد شد.

مرحله دوم) آزمون کتبی :

۱-زمان و مکان برگزاری آزمون متعاقباً از طریق پورتال نهاد اعلام خواهد شد.

تبصره: کارت ورود به جلسه آزمون ، ۴۸ ساعت قبل از برگزاری آزمون ، از طریق پورتال نهاد (صفحه شخصی متقاضیان)،  قابل دریافت خواهد بود.

۲-سوالات آزمون:

سوالات آزمون کتبی به منظور سنجش توانمندی و سطح دانش عمومی متقاضیان رشته های شغلی مورد نیاز ، براساس سرفصل­های ذیل  تعیین می شود:

الف)ادبیات فارسی

ب)معارف اسلامی

ج)مدیریت عمومی با تاکید بر مباحث مدیریت کتابخانه

د)تاریخ

ه‍)استعداد سنجی

و)اطلاعات عمومی

ز)کتابداری

ح)کتابشناسی

ط)روان­شناسی

مرحله سوم ) مصاحبه حضوری: پذیرفته شدگان  در اینمراحل ، با توجه به نیاز شهرستانها به میزان سه برابر ظرفیت به مصاحبه عمومی وتخصصی دعوت خواهند شد.

تبصره: زمان و مکان مصاحبه حضوری،  متعاقباً از طریق پورتال نهاد، به اطلاع افراد ذی­نفع خواهد رسید.

تذکر: شرکت در آزمون نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد نمی کند و متقاضی با علم به این موضوع در آزمون شرکت می نماید.

مرحله چهارم ) گزینش:

پذیرفته شدگان مرحله سوم پس از طی گزینش ، به همکاری دعوت خواهند شد.

تذکر ۱: تعداد نیروی انسانی تعیین شده به عنوان نیروی انسانی مورد نیاز در هراستان و یا شهرستان، حداکثر نیروی انسانی مورد نظر نهاد  است؛ لذا امکان کاهش تعداد نیروی انسانی که برای اشتغال در هر استان و شهرستان در نظر گرفته شده است، وجود دارد.

تذکر ۲: نهاد بر اساس ضوابط و استانداردهای عمومی و تخصصی خود اقدام به جذب خواهد کرد و چنانچه در هر حوزه یا شغلی به تشخیص کمیته تخصصی مربوطه متقاضیان، شرایط لازم مورد نظر نهاد را احراز ننمایند هیچ گونه جذبی صورت نمی‌گیرد.

اطلاعات نیروی انسانی مورد نیاز استان ها به تفکیک

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

دانلود سوالات استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی

 

کانال تلگرام استخدامی

جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید

هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.

۷۸ دیدگاه تاکنون.

 1. تینا گفت:

  سلام خسته نباشید.
  من رشته م کامپیوتره میخوام بکوب بخونم واسه قبولی تو آزمون استخدامی کتابخانه کسی میدونه که باید چه کتابی رو یا چه منابعی رو بخونم که درصد قبولیم بیشتر باشه.
  ممنون میشم کمکم کنید.

  [پاسخ]

 2. آزاده گفت:

  باسلام وخسته نباشید من کارشناسی رشته کتابداری واطلاع رسانی رادارم و۵ ساله که دنبال کارمیگردم، ۳۱ سال دارم ومعدلم ۱۳وخورده ای هست میخواستم ببینم میتونم شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 3. mary گفت:

  پس چی شد تو رو خدا یکی نیست جواب منو بده ؟؟؟خواهشششششششششششش
  ———-
  مدیر سایت : مراحل ثبت نام رو انجام ندادم بتونم راهنمایی تون کنم که ببینم میشه آنلاین هم پرداخت کرد یا خیر،ولی طبق چیزی که نوشتن به شعب بانک تجارت مراجعه کنید.

  [پاسخ]

 4. mary گفت:

  سلام بچه ها و مدیر لطفا به من بگید این پول وجه ثبت نام رو میشه ایتنترنتی هم پرداخت کرد؟اگر میشه بگید چون من تازه امروز فهمیدم …تورووو خدا سریع فقط جوابمو بدید؟و اگه نمیشه حداقل تا فردا زمان هست یا نه؟ :(

  [پاسخ]

 5. امیر گفت:

  سلام.میخواستم بگم من تازه معافیت پزشکی گرفتم و کارت معافیت احتمالا تا چند ماه آینده برای من صادر میشه.اما ازشرایط استخدام اینه که کارت حداکثر تا آخر اسفند صادر شده باشه.آیا میتونم تو آزمون شرکت کنم؟ و برای استخدام مشکلی پیش نمیاد؟
  ——-
  مدیر سایت : به خودشون بگید شاید سخت گیری کنن و شاید هم نه بستگی به اون ها داره.

  [پاسخ]

 6. مهدیه گفت:

  خوبه همتون کاردانی وکارشناسی وارشد دارید حاضر نیستید یک اگهی استخدام را تا اخرش بادقت بخونید جواب سوالاتونا پیداکنید حالا اگه بیسواد بودید میگفتیم نمی تونید بخونید.اینکارم میخواید مدیر سایت انجام بده جواب تک تک شما را بده.

  [پاسخ]

 7. سپیده گفت:

  من رشتم مهندسی صنایع هست .اما توی فیلدهای انتخابی تعریف نشده.میشه راهنماییم کنین.یا حداقل یه شماره تماس بدین.من فیشو واریز کردم. ممنون

  [پاسخ]

 8. راحله گفت:

  من رشته م روابط عمومی ِهست و توی فیلد انتخابی مربوط به انتخاب رشته روابط عمومی نیست و یا اگر هست توی سیستم دیده نمیشه و قابل انتخاب نیست . با چندتا سیستم هم امتحان کردم اما متاسفانه بازم نشد .اگه فیش بانکی رو واریز نکرده بودم بیخیالش میشدم اما به خاطر ۲۰ تومن هر طوری که شده باید این امتحان رو بدم!

  [پاسخ]

 9. راحله گفت:

  سلام
  من از دیروز هر چقدر تلاش میکنم توی سایت ثبت نام کنم موفق نمیشم. اون فیلد هایی که انتخابی هست یا باز نمیشه و یا نصفه باز میشه طوری که نه میتونم رشته تحصیلیم و نه شهر رو انتخاب کنم . لططا راهنمایی کنید.

  [پاسخ]

 10. fateme گفت:

  زمانی که سوال در رابطه با رشته ومقطع تحصیلیم پرسیدم هیچگونه راهنمایی در این مورد نکرده بودید پس مدیر محترم لطفا با رعایت ادب پاسخ بدید.اگر رعایت این مورد براتون مشکله جواب ندید.
  ———
  مدیر سایت : رشته ها و مقاطع تحصیلی در آگهی هست اگر رشته تون هست و مقطع تون بله چرا نه در غیر این صورت خیر.

  [پاسخ]

 11. مریم گفت:

  سلام من رشته معماری هستم ایا میتوانم شرکت کنم از زاهدان

  [پاسخ]

 12. مهدیه گفت:

  با سلام
  من رشته اقتصادکشاورزی هستم.ایا میتونم شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 13. نرگس گفت:

  با سلام
  من واسه آزمون استخدامی ثبت نام کردم اما کدرهگیری دریافت نکردم هرکارمی کنم دیگه نمیتونم ثبت نام کنم هیچ شماره وایمیلی هم ندادید که سوال کنم چیکار کتم،توروخدا به من بگید چیکارکنم؟من میخوام آزمونو حتما بدم؟چطوری ثبت نام کنم؟

  [پاسخ]

 14. نرگس گفت:

  توروخدا
  کمکم کنید بتونم ثبت نام کنم حداقل یه شماره بدید زنگ بزنم بپرسم؟

  [پاسخ]

 15. نرگس گفت:

  سلام من ثبت نام کردم اما کدرهگیری دریافت نکردم هر کارمیکنم دیگه نمی تونم ثبت نام کنم چیکار کنم؟

  [پاسخ]

 16. sara گفت:

  کسائی که نمیتونند عکس و فیش رو اپلود کنن مرورگر موزیلا رو امتحان کنن.موفق باشید.

  [پاسخ]

 17. منا گفت:

  سلاموچرا دروس تخصصی هر رشته رو ننوشتن؟

  [پاسخ]

 18. سمیرا گفت:

  پس یکی لطفا جواب منو بده تو رو خدا ،من معدلم ۱۳٫۳۴ هستش و رشته ام میخوره،آیا میتونم شرکت کنم؟

  [پاسخ]

  امین پاسخ در تاريخ فوریه 16th, 2013 9:44 ب.ظ:

  درود

  متاسفانه حداقل معدل ۱۴ هست

  ۳)کسب حداقل معدل ۱۴ در آخرین مدرک تحصیلی (یا گواهی موقت پایان تحصیلات) یا مدرک معادل مورد قبول، که داوطلب با ارائه آن، قصد شرکت در آزمون را دارد.

  [پاسخ]

 19. bahari گفت:

  همش سرکاری هست

  [پاسخ]

 20. نوری گفت:

  سلام
  من هرکاری میکنم نمی تونم برم گام بعدی یعنی فقط مرحله اول ور می تونم تکمیل کنم امروز آخرین مهلت ثبت نامه لطفا راهنماییم کنید
  ممنون

  [پاسخ]

 21. somaye گفت:

  با سلام. من برای صفحه ثبت نام این سایت رفتم. ولی عکس و تصویر فیش بانکی رو هر کاری می کنم آپلود نمیشه. چیکار باید بکنم؟ خواهش می کنم زودتر راهنماییم کنید چون فردا مهلت ثبت نام تموم میشه.
  ———-
  مدیر سایت : حجم و اندازه ش رو مطمئنید شاید زیاد هست.

  [پاسخ]

 22. Raha گفت:

  همیشه منتظرت هستم
  همیشه ای کار منتظرت هستم
  هرگز خسته نخواهم شد

  [پاسخ]

 23. مینو گفت:

  سلام من هم برای ثبت نام نتونستم عکس و تصویر فیش رو آپلود کنم، کسی میتونه ما رو راهنمایی کنه ؟

  [پاسخ]

 24. امیر زهیری گفت:

  با سلام

  مدرک من کاردانی کامپیوتر نرم افزار است میتونم ثبت نام کنم.

  [پاسخ]

 25. هاشم گفت:

  سلام آقای مدیر لطفا بفرمایید که چرا موقع ثبت نام عکس وفیش بانکی آپلود نمی شوند. لطفا سریعا رسیدگی کنید وجواب بدهید چرا بنده ۲۰۰۰۰۰ریال حق ثبت نام را واریز کردم واگر نتوانم ثبت نام کنم ۲۰۰۰۰۰ریال گردن شمااست. باتشکر

  [پاسخ]

 26. سلام برای استخدامی کتابخانه پول ریختم به حساب ثبت نام هم کردم ثبن نهای را زدم کد رهگیری را هم دریافت کردم ولی متاسفانه موزیلا سریع بسته شد نتونستم یاداشت کنم الان بدون کد رهگیری هستم تروخدا کمکم کنید برای کارت ورود به جلسه نیاز به کد رهگیری هست یا نه تروخدا راهنمایی کنید .چرا جواب نمی دید چرا ؟

  [پاسخ]

  مصطفی پاسخ در تاريخ فوریه 13th, 2013 11:18 ب.ظ:

  سلام
  ببخشید چطوری عکس وفیش روآپلود کردی؟ باچه سایزی آپلودشون کردی؟ آخه من هرکاری کردم آپلود نشدن.

  [پاسخ]

  یکتا پاسخ در تاريخ فوریه 14th, 2013 11:25 ب.ظ:

  منم نتونستم یادداشت کنم!
  ولی احتمالا گزینه ی یادآوری خواهد داشت که بفرسته به ایمیلی که وارد کردیم !

  [پاسخ]

  یکتا پاسخ در تاريخ فوریه 14th, 2013 11:26 ب.ظ:

  واسه بالایی بود البته، اشتبا زدم

 27. سودابه گفت:

  سلام
  من مهندس کامپیوترم و علاقه دارم در قسمت کتابداری ثبت نام کنم. با توجه به اینکه در جدول شهر سمنان برای این شغل اولویت آقا رو در نظر گرفتن به نظرتون شانسی برای من هست؟
  با تشکر؟

  [پاسخ]

 28. محمد حسین گفت:

  مهتاب سلام اخه نمیدونم چرا ما روانشناسا باید بیکار باشیم

  [پاسخ]

 29. آقای مدیر جواب بدید تروخدا اگه که نیاز هست برم کتابخانه عمومی شهرمان

  [پاسخ]

 30. سلام برای استخدامی کتابخانه پول ریختم به حساب ثبت نام هم کردم ثبن نهای را زدم کد رهگیری را هم دریافت کردم ولی متاسفانه موزیلا سریع بسته شد نتونستم یاداشت کنم الان بدون کد رهگیری هستم تروخدا کمکم کنید برای کارت ورود به جلسه نیاز به کد رهگیری هست یا نه تروخدا راهنمایی کنید .

  [پاسخ]

 31. بیتا گفت:

  اه معدل معدل معدل ما پیام نوریا سختی کشیدیم که به اینجا برسیم ؟؟؟؟حیف پول و وقت

  [پاسخ]

 32. درسا گفت:

  سلام من فوق دیپلم کامپیوترم می توانم شرکت کنم ؟ لطفا مدیر سایت پاسخ دهد
  ——
  مدیر سایت : تو جدول رشته های مربوط به هر شهری مشخصه نگاه کنید.

  [پاسخ]

 33. حسن گفت:

  با سلام
  من فقط پروژم ازکارشناسی موندهوبرای ثبت نام معدل باید وارد گردد،من میتونم معدل را تقریبی وارد کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
  ——
  مدیر سایت : به تونستن که میتوندی منتهی نباید معدلی که وارد میکنید بیشتر از معدل اصلی تون باشه و براتون مشکل بشه.

  [پاسخ]

 34. ایرانی گفت:

  با توجه به شرایط بومی بودن خانم ها در شهرستان ها، من فقط در مورد بومی بودن شهرستان مبارکه این شرط را دارم که شناسنامم صادره از لنجان است که در آن زمان مبارکه بخشی از لنجان بوده ولی محل تولدم تهران است.در صورتی که همه فامیل و پدر بزرگ و مادر بزرگم ساکن شهرستان مبارکه هستند.آیا من شرایط بومی بودن مبارکه را دارم؟ خواهش می کنم راهنمایی کنید.

  [پاسخ]

 35. درسا گفت:

  سلام من فوق دیپلم کامپیوترم می توانم شرکت کنم ؟

  [پاسخ]

 36. گلپر گفت:

  با سلام من با داشتن کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فرانسه و سابقه تدریس در دانشگاه خیلی خوب به کار آشنا هستم ولی به دلیل نداشتن بند پ در این سالهای اخیر استخدام نشدم حال با ۳۹ سال سن به نظر شما نباید در این آزمون شرکت کنم؟ضمن اینکه ادبیات فرانسه هم دست کمی از فارسی ندارد شما رو به خدا راهنمایی کنید. با سپاس

  [پاسخ]

 37. مهدی گفت:

  سلام آقای مدیر من سه واحد پروژه تا کارشناسی کامپیوتر درام می تونم در آزمون شرکت کنم؟
  ——–
  مدیر سایت : اگه برای ثبت نامتون اصل مدرک رو نمیخاد میتونید.

  [پاسخ]

 38. مهدی گفت:

  با سلام
  من سه واحد پروژه تا کارشناسی دارم خواستم بپرسم می تونم در آزمون شرکت کنم ؟

  [پاسخ]

 39. بیکار گفت:

  سلام آقای مدیر من مهندسی کامپیوتر دارم میتونم شرکت کنم؟
  ——-
  مدیر سایت : مهندسی کامپیوتر کلیه گرایش هارو زده که میتونند شرکت کنند.ببینید جدول شهرهارو.

  [پاسخ]

 40. آیدا گفت:

  با سلام
  من دانشجوی کارشناسی ارشد ادبیات فارسی هستم … دانشجو استخدام میشه؟

  [پاسخ]

 41. samira گفت:

  سلام
  معدل کارشناسی من۱۳٫۷۳ هست می تونم شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 42. زهرا گفت:

  سلام
  تو رو خدا هرکی میدونه از چه منبعی باید بخونیم بگه
  یعنی مثلا تاریخ رو از چ کتابی یا روان شناسی رو از چی بخونیم
  بعد چز اینا درس دیگه ای نداره
  مثلا من ک مهندسی ای.تی خوندم که اصلا اینارو نداریم. یعنی یه سوال هم از درسای تخصصیمون نمیاد؟

  [پاسخ]

  نیما پاسخ در تاريخ فوریه 15th, 2013 5:50 ب.ظ:

  زهرا خانم سوالات مزخرفی داره زیاد نگران نباش

  [پاسخ]

  آزاده پاسخ در تاريخ مارس 4th, 2013 1:04 ب.ظ:

  سلام زهرا خانم ازدروس تخصصی رشته کتابداری واطلاع رسانی سوال میادوروانشناسی هم روانشناسی پایه است که رشته کتابداری پاس کردن میادوتاریخ هم فکرمیکنم اگراشتباه نکنم ازکتاب تاریخ معاصرکه خلاصه کمی ازآن رارشته انسانی دردبیرستان خوندیم میادبقیش هم ازدروس عمومی واطلاعات سیاسی سوال میاد.

  [پاسخ]

 43. عادله گفت:

  با سلام با دانشجوی ترم آخر کارشناسی معماری هستم یعنی ۳ واحد درسی فقط دارم می تونم در این آزمون شرکت کنم؟ و اینکه مشخص شده در تهران چند نفر می خواهند؟

  [پاسخ]

 44. سعیده گفت:

  واقعا خیلی جالبه همه استخدامیا جامعه شناسی انقدر کم میخوان اونم یه جوری که فقط شامل حال آقایون بشه.بنظرم استخدامیاشون فاقد هرگونه فکرو دقتن

  [پاسخ]

 45. فریبا گفت:

  با سلام ..مدیریت سایت چرا جواب نمیدید؟
  من دانشجوی لیسانس هستم وترم آخرم…سولام اینه که میتونم شرکت کنم یا نه؟
  ——–
  مدیر سایت: ببینید این همه آگهی و این همه شرکت کننده سوال همه هم مشترک خب شرایط در تمام اگهی ذکر شده مطالعه کنید.

  [پاسخ]

 46. محمد حسین گفت:

  چرا روانشناسی عمومی نمی گیریددددددددددددددددددددددددددددددددددد

  [پاسخ]

  مهتاب پاسخ در تاريخ فوریه 10th, 2013 9:49 ب.ظ:

  منم عمومی خوندم ینی نمیشه ثبت نام کرد؟

  [پاسخ]

 47. سحر گفت:

  با سلام.من مهندسی شهرسازی تموم کرده ام میتونم توی این آزمون شرکت کنم؟ با تشکر منتر پاسخ شما هستم؟

  [پاسخ]

 48. سلام کی میتونیم ثبت نام کنیم من فوق دیپلم حسابداریم

  [پاسخ]

 49. سعیده گفت:

  سلام،خواهر من لیسانسه (زبان و ادبیات انگلیسی) است آیا می تواند در این آزمون شرکت کند؟
  باتشکر

  [پاسخ]

  f پاسخ در تاريخ فوریه 9th, 2013 11:03 ق.ظ:

  سلام
  رشته خودت چیه
  گلم…..

  [پاسخ]

 50. محیا گفت:

  سلام من فوق دیپلم بهداشت حرفه ای هستم آیا می توانم در این آزمون شرکت کنم باتشکر

  [پاسخ]

  وحید پاسخ در تاريخ فوریه 10th, 2013 7:44 ب.ظ:

  سلام منم بهداشت حرفه ای خوندم رشته ی خیلی خوبیه واسه کارشناسی خیلی باید تلاش کرد.

  [پاسخ]

 51. سمیرا گفت:

  سلام
  رشته من کامپیوتره،می تونم تو این آزمون شرکت کنم.؟

  [پاسخ]

 52. مریم گفت:

  سلام وخسته نباشید.من فوق دیپلم کارکردانی سینما هستم آیا می توانم در این آزمون شرکت کنم؟لطفآ جواب بدید.مرسی

  [پاسخ]

 53. زینب گفت:

  پس جغرافیا چی بابا کی این رشته استخدامی داره دلمون پوسید به خدا

  [پاسخ]

  f پاسخ در تاريخ فوریه 9th, 2013 11:04 ق.ظ:

  سلام
  هم رشته ای…..

  [پاسخ]

  نیما پاسخ در تاريخ فوریه 15th, 2013 5:48 ب.ظ:

  زینب خانمی که رشته جغرافیا خوندی خونه بشینی بهتر از اینکه بیای تو کتابخانه کار کنی چون این خراب شده وضعیت حقوقش داغونه

  [پاسخ]

  ملیحه پاسخ در تاريخ فوریه 16th, 2013 12:52 ق.ظ:

  سلام مگه شمااونجا کار میکنید، حقوقش چقدر هست اگه اطلاع دارید؟

  [پاسخ]

  nima پاسخ در تاريخ فوریه 16th, 2013 8:49 ق.ظ:

  سلام ملیحه خانم آره من تو کتابخانه کار میکنم و کاملاً پشیمونم چون حقوقش افتضاحه تقریباً ۵۰۰ هزار تومنم نمیدن

 54. هما گفت:

  برادر من رشتش آماره پارسال شرکت کرد تو مصاحبه هم اول شد ولی چون دانشجوی دکترا بود استخدامش نکردن ولی حقوقش خیلی کم بود

  برای یه ارشد آمار ۵۰۰ تومن … خیلی کمه

  [پاسخ]

 55. آزاده گفت:

  ببخشید برادر من ارشد تجزیه ست کرمانشاه هم یک نیروی ارشد تجزیه میخاد میتونه شرکت کنه؟جریان این مهندس ناظر چیه؟کجاوچطور ثبتنام کنه؟مرسی

  [پاسخ]

 56. ساناز گفت:

  با سلام
  من دانشجوی ترم آخر فوق لیسانس مشاوره هستم که فقط پایان نامه دارم و رشته ام زیر گروه علوم تربیتی است آیا میتوانم در این آزمون شرکت کنم؟

  [پاسخ]

 57. گلپر گفت:

  رشته زبان و ادبیات فرانسه (کارشناسی ارشد)هستم امکان شرکت در این آزمون رادارم؟

  [پاسخ]

 58. ملکی گفت:

  باسلام و خسته نباشید لطفا برای اینجانب آگهی استخدامی دیگر نفرستید باتشکر
  —–
  مدیر سایت : برای لغو عضویت به انتهای ایمیل دریافتی خودتون برید و با زدن گزینه ی زیر عضویت خودتون رو لغو کنید
  unsubcribe now

  [پاسخ]

  mahshid پاسخ در تاريخ فوریه 10th, 2013 4:18 ب.ظ:

  خوش به حالت یعنی کار خوب پیدا کردیییییییییی;)

  [پاسخ]

 59. مرضیه گفت:

  باسلام پس کدام ارگان رشته جغرافیا را استخدام می کند ؟

  [پاسخ]

  f پاسخ در تاريخ فوریه 9th, 2013 11:07 ق.ظ:

  سلام
  خبری شد خبرم کن
  fayaz.zali@yahoo.com

  [پاسخ]

 60. fateme گفت:

  باسلام من فوق دیپلم بهداشت محیط هستم میتونم در این آزمون شرکت کنم؟لطفا راهنمایی کنید

  [پاسخ]

  جونی پاسخ در تاريخ فوریه 15th, 2013 11:42 ب.ظ:

  سلام عزیزم توکاردانی داری اون وقت نمیدونی کار شناسی چیه کاردان چیه

  [پاسخ]

  fateme پاسخ در تاريخ مارس 9th, 2013 12:13 ب.ظ:

  نه نمیدونم منتظرم تو راهنمایی کنی.نه اینکه خیلی بیکاری…

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.